Opinie o Flis Marcin Flis w Janów Lubelski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flis Marcin Flis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Flis Marcin Flis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flis Marcin Flis w Janów Lubelski

szkopułek

Firma tragiczna, należy omijać ją z daleka, szef nie szanuje nikogo, [usunięte przez administratora], znęcanie się nad pracownikami liczenie ziarenek piasku do zaprawy, to normalne w tej firmie. Wynagrodzenie najniższa krajowa, ale i tak nie płacą, dostawcom i podwykonawcom też. Szef otacza się ludźmi jeszcze gorszymi od siebie bez wiedzy doświadczenia i kultury osobistej, po prostu neandertalczyki co dłubią w (usunięte przez administratora) pie i oblizują palce. Inwestorzy w końcu znaleźli sposób na odrzucanie firmy z przetargów, lawina kar za nieterminową realizację i fachowe decyzje dyrektorów spowodowały że idzie na dno. Ogólnie jak nie chcecie utonąć razem z tą firmą to trzymajcie się z daleka

Ja pracuję , dobrze zarabiam i nie narzekam. Operatorzy to alkoholicy wszyscy o tym wiedzą oprócz [usunięte przez administratora]. Inżynierowie szkoda mówic tylko narzekacie, mamy kase, samochód i wiedze tzn. kilka osób, pozostali to pozoranci własnie Ci co piszą te bzdury idżcie do gnoju a nie na budowę

Masz rację, lepiej koś te trawniki to przynajmniej nie będziesz robił sztucznego tłumu w firmie i w końcu ja więcej zarobię, bo nie trzeba będzie płacić tym co przychodzą i liczyć nie potrafią. Ja się wybiję i zgarnę dodatkowo twoją pensję przy okazji :D a jak będzie więcej takich jak ty to pozostanie mi tylko donosić i zgarniać zarobki i robotę innych :D to Ty koś sobie te trawniczki, a budowę zostaw innym :)

Pracowałem w tej firmie i jedynie co dobrze wspominam to kolegów towarzyszów niedoli. Pracodawca chce zapłacić Ci jak najmniej, a wykorzystać jak tylko może. Najchętniej widziałby inżynierów 10 godzin na budowie a potem 4 godz w biurze planujących następny dzień. Bałagan w firmie jest tak niesamowity że do tej pory się dziwie jak to jeszcze funkcjonuje. Dłużej niż rok raczej nikt tam nie pracuje, chyba że jest masochistą. Radzę kosić trawniki ludziom niż podejmować pracę w tej firmie, bo po na pewno mniej się napracujecie i więcej zarobicie

logo firmy Kierowca kat. CE system 3/1 lub do ustalenia
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca w Niemczech – produkcja domów modułowych
KBTI Poland
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
pkzpm

Nick popularne powiedzenie P^% kotka - omijać szerokim łukiem -jeśli tylko się da - zalecana motywacja - desperat!!

JeszczePracownik

firma BEZNADZIEJNA!!!!szef nie szanuje pracowników, spóźnia się z wypłatami, operatorom płaci minimalną krajową, a inżynierom chce do takiej obniżyć. Firma ma bardzo złą opinię w branży budowlanej!!! jedyny jej plus to, że zatrudnia ludzi bez doświadczenia, wiele osób je tam zdobywa i odchodzi do lepszych firm!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Flis Marcin Flis - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Flis Marcin Flis?

Zobacz opinie na temat firmy Flis Marcin Flis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flis Marcin Flis?

Kandydaci do pracy w Flis Marcin Flis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flis Marcin Flis