counter
4 372 1244 5 1
Hej

Hej Solidarnosciowcy co słychać? Pare lat temu gdy górnicy strajkowali w Warszawie to jechaliście im pomóc, dziś postraszyli manifestacjami dostali 6% podwyżki a wam jak pomogli? ile procent dostaniemy podwyżki??? Jeden i drugi przewodniczący nic się nie odezwie bo nic nie robiąc i tak zarabia drugie tyle więcej od was!!!

Tak18Nie
Danko

Doszły mnie swego czasu słuchy, że Fortaco oferuje naprawdę dużo benefitów z czym niektórzy nigdzie indziej się nie spotkali.. faktycznie jest to prawda?

Tak19Nie1
Kandydat

Czy na lakiernika pasuje mieć jakieś doświadczenie?

INFO

Dla wszystkich kandydatów i pracowników którzy jeszcze się nie kapnęli - od wczoraj wszystko w końcu wróciło do normy. Znowu jest 100 % pracy, 100 % wypłaty i 5 dni w tygodniu.

Tak12Nie1
Pollock
Kandydat

Myślicie, że oferta sprzed miesiąca jest jeszcze aktualna? Konkretnie chodzi mi o ofertę na stanowisko Hydraulika. Pozdrawiam.

Honorata
@Pollock

Skoro ta oferta nadal widnieje, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest nadal aktualna. Ja akurat nie znalazłam żadnej oferty od Fortaco JL - ciekawe zatem, gdzie są dostępne. To jak? Spróbujesz aplikować?

Vick
@Honorata

To w takim razie źle szukałaś droga Honorato, bo oferty aktualnie są dwie co prawda już nie na hydraulika ale inne są

bob Nowy wpis
@Vick

Jesteś pewien? Pamiętaj, że rozmawiamy o Janowie Lubelskim, nie Wrocławiu.

Vick Nowy wpis
@bob

Owszem, jestem pewien tego co widzę. proponuję najpierw dobrze popatrzeć na więcej niż jeden serwis z ofertami, a później dopytywać

bob Nowy wpis
@Vick

Masz rację, zwracam honor. Widząc na jednym serwisie 2 oferty i na drugim również 2 pomyślałem, że chodzi o te same.

Vick Nowy wpis
@bob

Spokojnie, honoru nie straciłem, żebyś musiał mi go zwracać.

Dzidu
Kandydat

Jakie zarobki na start ma spawacz z doświadczeniem?

Dzi.
@Dzidu

Najniższa krajowa plus premie.

Zygfryd
@Dzidu

i ja jestem ciekawy czy np dla spawaczy obowiązuje jakiś wstępny okres próbny? albo może są testy umiejętności już na poziomie rekrutacji?

Elefant
@Zygfryd

tak, próbki spawalnicze, potem dopiero rozmowa z kierownikiem i HR i decyzja o przyjęciu, lub nie

Dzi
@Zygfryd

A pierwsze umowy przez firmę zewnętrzną

Żubr
@Dzi

Aaa.. to nie dobrze bo już na wstępie dyskryminacja. Przyszłym kandydatom niedowiarkom oczywiście Polakom radziłbym się nie godzić na takie nieuczciwe praktyki zatrudniania. Chyba, że komuś z któregoś krańca Polski, zachciałoby się w celach turystycznych z pieniędzmi tutaj przybyć do miasta i ujrzeć krajobraz janowski z wyżyną lubelską.

Torek
Kandydat

Widzę po wpisach że w porządku ludzie tu pracują ale wole jeszcze dopytać czy wewnątrz firmy wygląda to wszystko tak samo? Wiecie różnie to z ludźmi bywa

Irek
@Torek

Jak sam wiesz, z ludźmi różnie bywa, więc każdy ma inną opinię, niektóre będą się pokrywać z tym co tu, inne nie, najlepiej przekonać się samemu

Torek
@Irek

No to wiadomo, nie mówię że będę się tym sugerował i to może zaważyć na mojej decyzji. Pytam czysto informacyjnie co pracownicy uważają o atmosferze itd

Y
@Torek

Chlopie nie przychodz tutaj do roboty. Najnizsza krajowa. Pracownik z 30 letnim stażem pracy w zakładzie jakby nie premia nie zarobilby najniższej krajowej. Wprowadzili jakiś system zrównoważonej pracy żeby nie płacić nadgodzin i setek za soboty. Będziesz robił nadgodziny czy w soboty nie dostaniesz pieniędzy tylko wysla cie na wolne. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Luz
@Torek

atmosfera wśród pracowników jest w porządku. nie ma co więcej dodawać. sam się przekonasz jak przyjdziesz

Kandydat

Podobno jest jakaś przerwa na święta? Od kiedy do kiedy?

pracus
@Terenc

Jest. od jutra do 3 stycznia, także dopiero 4 idziemy do pracy no i klasa.. kazdemu przyda się odpoczynek

@pracus

No to elegancko, miłego odpoczynku :)

pracus
@Terenc

Nooo nawet teraz mam czas żeby tu częściej zaglądnąć, ale widze że wszyscy odpoczywają tak jak i ja. Fajnie że jest taka możliwość, ja już kolejny rok jestem w tej firmie i kolejny rok doceniam tą przerwe. Nie trzeba brać specjalnie urlopu na ten okres, tylko ma się to wolne. Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego dobrego w nowym roku

@pracus

Tobie też wszystkiego dobrego w Nowym Roku1

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mike
Kandydat

Ej ale w weekendy nie pracujecie nie?

Mike
@Mike

Wole sie upewnic, bo chyba wolałbym mieć wolne wtedy..

X

Kto by nie wolał :D

Mathew
@Mike

Ja też. Musowo zrobić a pieniądz słaby i nie inwestują w pracownika.

Kandydat

Czy na lakiernika pasuje mieć jakieś doświadczenie?

No wypadałoby.

@Avi

Ale bez tego ani rusz, czy jest jakakolwiek szansa?

@Pytanie

Ani rusz. Umiejętności musisz mieć, tylko wtedy ma to jakikolwiek sens.

@Avi

Czyli na to stanowisko się raczej nie nadam, ale w takim razie moze jakieś inne? zależy mi w sumie na tej firmie bo słyszałem o niej dobre opinie wśród znajomych więc może warto

@Pytanie

No słabiutko, na wszystkie obecnie potrzeba doświadczenia, bądź uprawnień.

@Avi

Kurde to naprawdę kiepsko, może w takim razie będzie to jakaś motywacja żeby coś w końcu zrobić ze swoim życiem i dorobić jakieś potrzebne uprawnienia

Tak
@Pytanie

Nie rozumiem jaki lakiernik? Przecież w Formacji nie ma lakiernik o czym wy piszecie.

Razdwa
@Tak

Komuś się lokalizacje pomyliły, szukają lakiernika, ale owszem, na Wrocław, nie Janów.

edek
@Tak

w Formacji? przecież to w Zabrzu

@Razdwa

Ioooo to mi się w takim razie pomyliły bo pisze nie tu gdzie trzeba. Najmocniej przepraszam!!

@Razdwa

Już uciekam tam gdzie powinienem, dzięki

iks
@edek

pewnie słownik poprawił automatycznie.

Problem

@TSA jesteś obrzydliwy, nie chce mi się z tobą rozmawiać. nic do was nie dociera, gadanie jak do ściany.

@krecik

żałuje że przeczytałem tamtem wątek.. ludzie wstydu nie macie żadnego. i ja was mijam na korytarzu,straszne

Ja
@123

TSA dobrze napisał. Tak jak myśli większość w tym zakładzie. (usunięte przez administratora)

@Ja

Oho, kolejny.

@krecik

jak to się mówi szkoda strzępić...

Menis
Kandydat

Wiem, że na razie nie ma rekrutacji itd spoko, pytam tylko tak orientacyjnie. Jak oceniacie pracę w Fortaco? jest coś czym się wyróżniają jako pracodawca że warto będzie czekać na te wolne stanowiska? wiecie no pytam jak pracownik pracownika

@Menis

ej ale wiesz też że każdy ocenia wedle własnych oczekiwań? :D jednym jest super, innym czegoś brakuje. nie da sie wszystkim dogodzic. jest na pewno sporo rzeczy na plus między innymi baaaardzo rozszerzony socjal i udogodnienia dla pracowników, warunki są uczciwe, kasa na czas, da sie dogadac o wszystko, nie robią problemów. nie wiem jakie jeszcze kwestie są dla ciebie ważne

@Menis

jest nieźle są wzloty są upadki ale mi tam jest nienajgorzej co moge wiecej powiedziec, są osoby zadowolone ale oni to rzadko mówia na głos, tylko zjamuja sie praca, a są narzekanci, no co poradzisz, nie kazde miejsce jest odpowiednie dla każdefo

Do krecik
@krecik

Jeżeli jesteś tak zadowolony to powiedz jaką wziąłeś wypłatę za Październik. Nikt nie wie kim jesteś pochwal się tylko tak szczerze.

@Do krecik

i co jeszcze? może ma Ci podać numer pesel, i serie dowodu? gościu weź się ogarnij

TSA
@Witek

Jeżeli jest tak zadowolony to niech napisze niech Ci którzy myślą o zatrudnieniu w Fortaco wiedzą ile się zarabia i jak jest tu cudownie. A gościu to sobie mów do swoich kolegów

Tak1Nie2
@TSA

ale kto napisał, że jest cudownie? bo na pewno nie ja prosze mi słów w usta nie wsadzać!!

@TSA

to że Tobie coś nie pasuje to nie oznacza że każdy myśli tymi samymi kategoriami i będzie miał takie same odczucia. ja nic złego nie powiem na tą firmę bo mi nic nie zrobili, ja mam dobre zarobki, i kazdy ma takie na jakie sobie zapracuje

Tsa
@Witek

Pochwal się co robisz w tej firmie.

Langosz
Kandydat

Czy firma zapewnia coś na święta? Jakieś paczki dla dzieci czy coś tego typu?

@Langosz

no za moich czasów były paczki dla dzieci i imprezy dla nich organizowane, bardzo spoko sprawa, dzieciaczki się cieszyły

@Langosz

chociaż no w aktualnej sytuacji to raczej na impreze nie ma co liczyc tak myśle, ale moze nadrobi się w przyszłym roku

@Langosz

a i jeszcze zapomniałem że na mikołajki zawsze dawali coś słodkiego dla pracownikow sory ze tak w odstepach ale wiesz pamiec już nie ta

Langosz
@ozo

W odstępach czy nie ważne że chciało ci się odpowiedzieć. nie mówię że te informacje zaważą na wyborze pracy bo od tego są inne czynniki ale to dobrze o firmie świadczy jak robi coś dla pracownika

Aa
@Langosz

Dla pracownika to firma nic nie robi. Chyba że 5S. Ale to nic dobrego.

Hee

Zakadunki bokiem gora el metalowe konstrukcje wmiare sprawnie laduja - co to znaczy

ee?
@Hee

Przepraszam, że co?

Kandydat

Jak wygląda sprawa rekrutacji, są w toku czy raczej wstrzymane? Wszędzie gdzie chciałem pracować mi wstrzymali, szukam czegos na cito, może u was...?

Silva
@Dudek

no są jeszcze jakieś dwie oferty, ale nie wiem czy akurat takie stanowiska Ci będą odpowiadały bo to jest na brygadzistę i na inżyniera do planowania produkcji

@Silva

Noo nie ukrywam, że szukałem bardziej podstawowych stanowisk, że tak powiem, ale w takim razie zobaczę chociaż jakie są wymagania

Doom

Raczej do Wrocka, na Janów cisza z ofertami

@Doom

No trochę słabo z tym, kiepsko w mojej sytuacji. Są jakieś widoki na większe rekrutacje?

Doom
@Dudek

W obecnej chwili - nie sądzę.

Spawacz
@Dudek

Na dzień dzisiejszy Fortaco JL potrzebuje spawaczy. Jeśli poszukujesz pracy polecam złożyć CV.

TakNie2
Do spawacz
@Spawacz

Najniższa krajowa plus premia. Chore to Fortaco Na kogo my robimy? Na nierobów którzy do niczego się nie nadają. (usunięte przez administratora)Na każdym wydziale kierownik jego zastępca technolog i jacyś dziwni liderzy. Wszyscy mają podwójne lub potrójne premie za robienie czegoś co mogłoby zrobić dwie osoby. Podwyżki wstrzymane bo ciężka sytuacja a na wymianę wszystkich widlakow się znalazło. Do (usunięte przez administratora)nie szanujesz Pan pracowników za ciężką pracę.

Fachowiec
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.
 Problem

Już nie przesadzajcie że jest tak źle! Zakład istnieje od lat 70 tych i pracuje tu juz drugie pokolenie. Wiadomo że jest kilka osób które nie radzą sobie z powierzonymi im obowiązkami i raczej powinny pracować na niższych stanowiskach żeby się czegoś nauczyć, ale uważam że spokojnie możemy, a nawet powinniśmy przyjmować na praktyki czy staże. Zakład ma bardzo dobre zaplecze technologiczne i doskonałych fachowców na produkcji.

Tak38Nie2
Robert
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Czy oni spawają kabiny?

głos paracownika

Cześć wszystkim wzbogacając opinie o Fortaco zwracam się do was drogi zarządzie firmy wprowadziliście "super stan" walcząc z pandemią ale nie uwzględniliście czynnika ludzkiego: gdzie stworzyliście dystans społeczny dodatkowy system kar za nieprzestrzeganie obostrzeń COVID2 ale nie uwzględniliście, że szary pracownik zarabiający stawkę, która nie wynika z "zasobnych pleców" poddając się badaniom i kwarantannie oddaje 1/5 do 1/4 swoich dochodów (premii pracowniczej) gdzie przy słabym roku dla rolników taka osoba jest pozbawiona dochodów 1/5 etatu przez ostatnie 0,5 roku. Pole które kształtowało cały dochód roczny na pozytywny, a w tym wszystkim zostaje do utrzymania rodzina gospodarstwo i opłaty... Moi drodzy przychodzą do pracy osoby które są zainfekowane i to skrywają bo boją się ze im nie wystarczy na życie doczesne (od 1 do 1) a wy zamiast przyjrzeć się temu, szukacie problemu w myciu rąk i dystansie społecznym i uparcie karacie to nie jest dobre dla ludzi ale i dla WAS... Gdy miedzy nami są ludzie walczący z chorobą i systemem, który nie pozwala im chorować bo jak chorujemy to zabraknie nam na życie przy dochodach spadających poniżej 2000 i rodzinie na karku nie umiemy przeżyć... zrozumcie nas PROSIMY!!! Proszę patrzcie oczami nie statystykami nie bądźcie jak nasz Rząd....

Winston
@głos paracownika

Jak najbardziej rozumiem apel, jednak nie sądzę, żeby wystosowanie go na samym goworku cokolwiek zmieniło...nie ma gwarancji, że dojdzie tam, gdzie chciałbyś aby doszedł.

głos pracownika
@Winston

Od czegoś trzeba zacząć, ale problem jest w dysproporcji zarobków zarabiający dużo nie zrozumieją tych co ledwo przekraczają próg rentowności pracy i premia stanowi dla nich stopień ponad granice gwarantującą przeżywalność ten system gwarantuje firmie że pracownicy nie podniosą absencji chorobowej bez "wyższego powodu" co jest dobre w dobie "urodzaju" , a tu "pattttt" coś co gwarantuje wydajność i dochód staje się klątwą COVID2 Ludzie MUSZĄ BYĆ BY ZAROBIĆ, a niż dostać gwarantowane świadczenie L4 ...a jeśli chodzi o dotarcie to dotrze przez Ludzi/ Przełożonych/ Kierowników / Dyrekcje- plotka i smartfony mogą więcej niż związki (tak przykro mi..."). Pozdrawiam gp

Do glos pacownika
@głos pracownika

Masz rację. Przez ten covid widać kto jest potrzebny w tym zakładzie. Nie było kierowników liderów A robota szła normalnie. Więc dlaczego lider premia x2 A kierownik to juz wiadomo ile. Nawet bez 5 S zakład dziala.

serio
@Do glos pacownika

no to idźcie do kogoś wyżej i o tym pogadajcie, ruszcie się a nie tutaj będziecie narzekać. co chcecie tym osiągnąć? wstydzicie się iść czy jak? tutaj nikt wam nie pomoże, bo to nie od tego miejsce

Do serio
@serio

To zadanie jest dla związków. Ale gdy związki są w kieszeni dyrektora to nic się nie zmieni

@serio

Widzisz Przyjacielu jest mi przykro że takie wpisy tu trafiają, świadczy to o tym co napisałem na początku i ba dla tego, to zastało napisane... po pierwsze primo: ludzie chodzą za podwyżkami nie wiem gdzie się uchowałeś że nie słyszałeś o -trudnej sytuacji Fortaco -zablokowanych podwyżkach -niewypłacaniu nadgodzin a oddawaniu drugie primo: czy nie czujesz że okradasz swój zakład pracy? dodałeś wpis o takiej godzinie o, której wszyscy pracują i starają się wykonać prace wynikające ze stanowiska i obowiązków im przynależnych... ,a Ty w tych godzinach bawisz się smartfonem i piszesz sobie po forach... trzecie primo: sądząc po opinia jaka głosisz odpowiada Ci ta praca, płaca i stanowisko wiec po co szukasz tu szczęścia, jaki masz w tym cel? Mi na przykład jak jest dobrze to "nie szukam dziury w całym". przykro mi :(

Tak2Nie1
serio
@glos pracownika

nie, nikogo nie okradam, jestem na chorobowym, nietrafiona uwaga druga sprawa - nie szukam szczęścia, odwiedzam forum dla pracowników, jak na pracownika przystało. nigdzie nie szukam dziury w całym

@serio

Więc życzę powrotu do zdrowia i co za tym idzie do Nas do pracy... i może trochę obiektywnego spojrzenia... Bo Pan "Janek" na spawalni nie wie ze Pan dyrektor ma problemy z rentownym zarządzeniem zasobami firmy w trudnym czasie COVID2, ale i Pan Dyrektor powinien zdać sobie sprawę że to ręce Pana "Janka" pracują, również na jego pensje i to docenić... Pozdrawiam i życzę nowego spojrzenia...

@glos pracownika

skąd pomysły że jak ktoś ma jakąś myśl i zdanie to od razu też innym trzeba to wmawiać? to już nie można wejść na forum i po prostu z kimś podyskutować czy odpowiedzieć na pytanie? kim Ty jesteś żeby rozliczać z tego innych.. (usunięte przez administratora) !

@123

Widzisz Przyjacielu tu się zaczyna Twoja dyskusja zadałeś pytanie, a nie narzuciłeś swoją perspektywę z której wszystko jest bzdetem "bo ja siedzę tu gdzie jestem i widzę wierzchołek który mnie zaspokaja i wypełnia moje przekonanie o całości" bez równorzędnego wyrzucania że u mnie jest OK wiec Wy coś pląsacie... Fortaco wydział JL stało się "medalem" który jak każdy ma 2 strony Super wizje rozwojowość i kreowanie rzeczywistości tak by pasowała ona do obranego przez przełożonych czy wyższe zarządy wizerunku, podsumowujący został stworzony model CORPO gdzie przykro mi to stwierdzić przełożeni nie są siłą wykonawczą jak w branży IT gdzie przynoszą dochody sami, własnymi rękami, tylko stali się poganiaczami lub batami w rękach swojego nadzoru... I tu druga strona medalu pracownicy fizyczni zarabiamy ile zarabiamy jak było dobrze nie krzyczał tłum a jednostki (którym nikt nigdy nie dogodzi) a dziś jest ciężko niektórzy ledwo wiążą koniec z końcem (sami chodzicie na zakupy i wiecie ile kosztuje życie dla domu) a w pracy widzimy rozrzutność na 5S(na przykład) i komunikaty ze firma jest w ciężkiej sytuacji gdzie idea 5s jest super jeśli się zastanowić, czy ona ma służyć kierownikowi i wizerunkowi linii czy pracownikowi, który na przykład nie koniecznie ma korzyć z układania szmelów w pojemniku?, aby wyczerpać temat wizualizacji dla kierownictwa...(to tylko przykład) Odpowiadając na pytanie kim ja jestem? Jestem pracownikiem fizycznym, nie rozliczam innych choć sugeruje to, z resztą czemu jestem sam poddawany na co dzień. Też mi jest ciężko a wiem za koledzy mają gorzej i się nie skarżą, bo się boją, to co się dzieje w zakładzie na pewno nie jest odwołaniem do hasła "Meak Tomorrow Better" przykro mi to przytaczać ale ludzie wspominają Sompi-ego gdy widzą dyz-proporcje urzędników do pracowników i traktowanie.. "przy którym ludzie chcą być kimś"... a nie żeby ustawa futerkowa była bardziej łaskawa... Proszę wyciągnijcie wnioski "wiem że to przeczytasz" to nie jest nastrój który chcemy potęgować "ale on wzbiera w ludziach przez Was" pozdrawiam gp

Tak7Nie
Piotr

Koniowi się we łbie (usunięte przez administratora)szuka pracownika za najniższą krajową który ma być fenomenem musi umieć murować, tynkować,spawać,chydraólik ,elektryk glazurnika i Bóg wie co jeszcze .????

Tak11Nie
Say
@Piotr

jak już piszesz takie bzdety i swoje gorzkie żale to weź to rób chociaż bez błędów bo aż oczy bolą. Jak nie spełniasz oczekiwań których wymaga pracodawca no to Twój problem a nie ich, oni wiedzą kogo im potrzeba i tyle nie każdy musi się na to godzić. Jednym to będzie odpowiadać innym nie i tyle do widzenia

TakNie2
Piotr
@Say

Po tym jak pisze widać że jestem nie do uczony to normalne ale gdybyś ty miał skończone jakieś dobre studia to nie pracował byś w tym (usunięte przez administratora)

Kasia

Wymagają matury?

hehe
@Kasia

a co martwisz się czy Cię przyjmą bez? :D

kataro
@Kasia

nie spotkałem się jeszcze niegdzie, żeby w ogłoszeniu było w wymaganiach "zdana matura", wykształcenie wyższe jak już coś, ale o maturze to się nie spotkalem

@kataro

to też zależy jakie stanowisko, te bardziej specjalistyczne to zwykle owszem wymagają wlaśnie studiów wyższych, ale też przy szkole średniej może być wzmianka że jest wymagane wykształcenie średnie i jeśli ktoś był w technikum i zdał zawodowe no to wszystko w porządku, ale jeśli ktoś był w liceum i matury nie zdał to tego wykształcenia średniego tak jakby nie ma

Nick
@Vit

Nie "tak jakby" tylko zwyczajnie nie ma ;)

Nick
@Nick

Przykładowo na brygadzistę stoi w ogłoszeniu "Wykształcenia zawodowego/średniego".

brytek
@Nick

a na "niższe stopniem" stanowiska?

@Nick

ależ ja uwielbiam takie czepialstwo słowne ;) sens jest zachowany każdy rozumie, nie widze problemu

@brytek

wiesz że jak wpiszesz to Ci wyskoczy ogłoszenie i będziesz sam wiedział a nie czekał na odpowiedź?

brytek
@Vit

wolałem najpierw zapytać o opinie i informacje tutaj

TakNie

Jak jest z awansem w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Mariusz
@Pytanie

Awansują tylko ludzie po podstawówce i cwaniacy, a nie utrzciwii pracowici

No

Ciebie rozumiem tez zatrudnili wedle te zasady? bo takie odnoszę właśnie wrażenie :)

No

Dobre ;)

iziz
 Rekomendacja

nic nie rozumiem z tego Twojego biadolenia

iziz

no ja tam nie mam żadnego problemu chyba że Ty jakiś masz ;) nie do Ciebie to było.

zaniepokojony

Czy to prawda że w Fortaco są potwierdzone przypadki wirusa covid-19 ?

Do zaniepokojony
@zaniepokojony

Tak.Jest 5 osób zarażonych. (usunięte przez administratora)Od dziś wszyscy kierownicy i technolodzy siedzą w na kwarantannie. Dziś to jest 15 październik dwóch zamaskowanych i kombinezonach zielonych ludkow odkazalo pomieszczenie kierowników. Pracownicy biurowi większość pracuje z domu zdalnie. A co z nami zwykłymi robolami. (usunięte przez administratora)Może trzeba by było wyslac ludzi do domu i wszystkim zrobić testy. Ale kto podejmie taką decyzję. Robol ma robić za te 18 zł brutto bo zakład padnie. (usunięte przez administratora)

Tokyo
Kandydat

Jakie są udogodnienia w firmie dla pracowników?

ghost
@Tokyo

bezpłatny dowóz, dofinansowanie do posiłków, dowóz na badania okresowe

Bres
@ghost

A ten bezpłatny dowóz to karetka?

Urwis
@Tokyo

jest stołówka pracownicza gdzie firma dokłada się do posiłków wiec coś spoko można sobie zjeść

INFO

Tak12Nie1
?
@INFO

a rekrutacja? też się jakaś trafi czy na razie trzeba czekać? wiesz coś?

odp
@?

no pewnie, przecież wisza na ten moment 3 oferty pracy na pracuj pl zobacz sobie

?
@odp

oo, to super, ide sprawdzić w takim razie

odp
@?

daj znać jak zaaplikujesz i dobrze się wszystko potoczy. sam jestem ciekaw jak to się odbywa wszystko teraz

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fortaco JL Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 372 ocen.