Fortaco Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

????????????????????????????

znany typ to byly sbek kiedys napierniczal ludzi palami teraz sie nawrócil hipokryta i pierwsze ucho atlasa a ze papier wynosi i złom to juz co innego ale tak sobie pozwolili i tak maja ze ludzi wyzywa poniza obgaduje i ludzie nic zreszta co drugo tam strzela z ucha az milo a potem kierownikowi w (usunięte przez administratora) bez mydla wchodza zreszta kilku i z innych brygad by sie znalazlo takich asów przestworzy czasu by niestarczylo i zycia co za brednie niektorzy gadaja Tworki przy tej ekipie to Wesole Miasteczko

Normalny

wiekszych lodziarzy niz na Atlasie nie ma .B....stary komuch daje na Rydzyka a pozostali nie lepsi .....Amen

Malina

Największym lodziarzem jest Prajzner ten gość to prawdziwy zdrajca zapomniał jak był inżynierkiem i ze łzami w oczach przychodził i żalił się że dyrektor produkcji go wyzywał od (usunięte przez administratora) kazał mu wy....ać a jak zrobił z niego kierownika to (usunięte przez administratora) nie człowiek!!! Do pięt nie dorastasz byłemu kierownikowi Buckiemu

Zuzanna

@SYF w wielu firmach praca w Niedziele i Święta jest obowiązkowa szczególnie w korporacjach. Czy nie było mowy o tym gdy zostałeś zatrudniony do firmy Fortaco Sp. z o.o.?

Zuzanna

@Fortaco na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum przed przystąpieniem do wystawienia komentarza na temat firmy http://www.gowork.pl/regulamin. @Nat czy aplikowałeś do firmy? Co możesz powiedzieć na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej?

Stary

To co , Rudy na Komotsu teraz robi ?

Fortaco

Jestem z działu Komatsu fajnego mamy lidera Rudego mega łeb na niczym się nie zna,ale rżnie pajaca że fachowiec. ŻENADA !!!!!!!!

Stary

A co tam słychać na "EC" ? Dalej przydupasy się obijają, a reszta na nich robi ?

Młody
@Stary 17.08.2017 22:23

Teraz na EC brygadzistą jest st sierżant ŚLIWA mega posłuszny pachoł kierownika ,slaby material na brygadziste ma gdzieś swoich ludzi.

Nat

Chcę się przyjąć do pracy w Fortaco, czy warto pytam?

Młody

Najlepszą prace ma brygadzista Po...k nic nie robi tylko zebranie zaliczy i fajrant. Takich ludzi to firma szanuje.

Zuzanna

@SYFczy dobrze rozumiem, że według Ciebie pracownicy, którzy w Fortaco pracują za pośrednictwem pośredników są lepiej traktowani? Zwykle w firmach bardziej jest korzystne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, nie pośrednika. Wspominasz o niedocenianiu pracowników na etacie. Jak byś chciał być doceniany przez pracodawcę? @Kris A Ty na jakim dziale firmy pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda w nim praca oraz co konkretnie sprawia, że nie oceniasz dobrze Fortaco jako pracodawcy?

SYF

Pracuję w tej firmie jakiś czas, powiedzieć że to syf to mało powiedziane. Pewnie zaraz będą odpowiedzi jak ci nie pasuje to się zwolnij, no i macie racje . Dlaczego pracownicy na etacie nie są doceniani ? pod względem zarobków i traktowania, pośrednikom wolno wszystko a my obrywamy za byle co. Dlaczego pracujemy nie zgodnie prawem ? zaczynamy pracę w niedzielę nie rzadko pracujemy w święta !!!!!!! (zgłoszenie PIP). Odmów przyjścia to na następne nadgodziny czekaj tatka latka. A dlaczego przychodzimy w święta ? bo za mało zarabiamy ci od pośrednika zarabiają wiele więcej bo dostają kasę pod stołem ( a PIS obiecywał że się weźmie za takich oszustów , czekamy !!!!!!!). Pośrednicy nie odprowadzają podatków no i brakuje na emerytury , dyrekcja bierze kasę od pośredników i się śmiej z nas!!!!!!!!!!. No i tyle tego ględzenia , powodzenia

Zuzanna

@Ludzieco rozumiesz pisząc o mobbingu? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie zachowania występują w firmie? Pamiętaj, że firma ma obowiązek przeciwdziałać takim sytuacjom. Warto zgłosić je choćby do działu HR.

Mlody

Firma Fortaco to wylęgarnia dla Ukraińców.

Ludzie

Panie Po..yk znowu pan siejesz mobing , bardzo źle się z panem pracuje na komatsu.

nikt

Z tej firmy pracownicy uciekają, a ci co pracują to tak jak by za kare albo tacy co nie poradzą sobie w innej firmie. Atmosfera naprawdę bardzo straszna ale to zasiane od górnie. Kiedy w końcu ta firma pozbędzie się dyrektora produkcji? A co z tym liderem pastuchem z freji były brygadzista pijak miał stawiany alkohol od obecnego lidera z Wołowa takim sposobem dostaje się władze a władza rozum odbiera. Ten lider na niczym się nie zna, typowy kołek, zależy mu na skłócaniu pracowników tylko to robi najlepiej. Zawsze słychać że nie ma tarcz rękawic monterskich itd. a gdzie to jest? u brata w firmie. wszyscy widzą jak chowa pod ubranie i kilka razy wynosi do szatni a torba ma podwójne dno. W poważnej firmie taka osoba nie dostała by żadnego stanowiska skłócająca pracowników, ta osoba nie ma szacunku nawet dla starszych. Widocznie kadrze tak odpowiada.

Oko
@nikt 04.02.2017 18:58

Koledzy nie narzekaj cie bo wasza firma w porównaniu z fortaco janów lubelski to przedszkole nie daj Boże takiej plagi psycholi i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapraszamy na opinie o fortaco jl

Kris
@trybun ludu 09.02.2017 13:03
Jak sie chce robić to sie pracuje, a nie pluje na własne gniazdo bo to chyba śmierci z lekka hipokryzją. Nie podoba sie, Wrocła...

A co to za straszenie , jak by nie było powodów pewnie by nikt nie pisal . JAK JA TERAZ CZYTAM TO FORUM TO WIERZE TYM LUDZIOM CO TU PISZA . WYZYSK TO ZBRODNIA PRZECIWKO NARODOWI !!!!!!!!!

Spawacz

Uwaga na lidera Mańka z komatsu donosi na kolegów do Posmyka a ten jeleń go wielbi i donosi dalej.

spawacz

A kto był twoim brygadzistą?

c

@Wic oni wlasnie caly czas szukaja inzyniera do spraw robotyzacji procesow spawania we Wrocławiu tutaj musisz miec na pewno wykształcenie wyższe, preferowane studia z zakresu inżynierii procesów spawaniu samodzielności i inicjatywy w działaniu

abbol

na rzyganie mnie bierze gdy słyszę ruukki lub fortaco,to cud ,że do tej pory tylko jedna osoba zginęła w tej zafajdałej firmie chyba dwa lata temu lub trzy lata temu

mast-er
@abbol 02.08.2016 17:59

Nie znasz szczegolow tego wypadku, nie wiesz kto i dlaczego zginal, wiec lepiej nie pisz bzdur

Mk
@mast-er 15.01.2017 18:47

Ja znam,bylem, widziałem jak maszt spadł na spawacza....tego widoku prędko nie zapomnę Tak samo jak durnego "przemówienia"dyrektora po wypadku.żenada.

greg

Ile zarabia tam mniej więcej pracownik produkcji - operator CNC?

ktoś

Wincyj Kamer wincyj!!! to mniej pracowników w krótce,ha ha

Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Fortaco Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortaco Sp. z o.o.