Fortaco Sp. z o.o.

Wrocław

Fortaco Sp. z o.o.

Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

operator

nikt nie trzyma nikogo na siłe . na szczescie jest rynek pracownika i jak nam nie pasuje mamy gdzie isc . jak mi sie nie podoba to ide gdzie indziej. jest robota wszedzie to sie nie ma co przejmowac. nie tu to tam

emeryt

pracowałem kiedys w tej firmie. roznie bywało

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

stary

Zwykłego pracownika ma się w tej firmie za nic, tylko liczy się jedno ma zapird..... i cicho siedzieć ! Za to elitka dyrektorska świetnie się bawi ! Krąg wzajemnej adoracji ! Po sobie to szbko sprzątają zeby sie wybielić Pani juz była Dyrektor HR która awansowała do grupy to szybciutko pozamiatała aferę jak jej siostrzyczka na perwera okradała pracowników wyciągając im z szatni pieniądze ! Przeciez to taka nieskazitelna agniesia

Rudy

No dokładnie sam ja obracalem kilka razy na magazynku jak kierownika nie było. Dobrze że niczym nie zaraziła

grajek

ha ha odgrzewany kotlet ale jak już jest wątek to pamiętacie jak wywalili wózkowego grajka bo powiedział na lakierni że kasia daje (usunięte przez administratora) a że brygadzista na lakierni to mąż kasi i szwagier szanownej pani dyrektor hr to chłopaka wywalili w 5 minut

Uczciwy
@stary 07.11.2018 20:52

Skończyły się układziki i mścicie się na osobie ,która serce do firmy przykładała żeby nikt nie okradł do końca ja na miejscu Pani tej co piszecie nieprawdę założyłbym wam taka sprawę cywilno-karna ze nie chciało by się wam głupot już nigdy pisać

Zuzanna
@Uczciwy 09.11.2018 12:11

Z tego co widzę nie zgadzasz się z komentarzami osób, które negatywnie oceniają firmę Fortaco i posługują się prywatnymi plotkami z życia osób, które są ich pracodawcami. Mi też tego typu oskarżanie i plotkowanie się nie podoba. Wobec tego chciałabym Wam wszystkim zwrócić uwagę na baner u góry strony portalu GoWork pod hasłem "Zero tolerancji dla płaczu, krzyku i mobbingu w pracy!" Tam dowiecie się, iż aby oskarżać kogoś trzeba mieć ku temu rzetelne podstawy i dowody. Zerknijcie proszę na ten baner. To nie jest forum poświęcone dla plotek. Jest to forum, które od swoich użytkowników wymaga prawdomówności.

Arbeiter

Znajdą się nowi fachmani na lakiernę, z łapanki oczywiście, być może zza wschodniej granicy. Firma potrafi zastąpić wykwalifikowanych pracowników byle kim. Sztuka jest sztuka, byle (usunięte przez administratora)i się nie stawiał.

Krycha
@Arbeiter 09.11.2018 02:15

Nawet zza wschodniej granicy fachowcy za takie stawki jak płaci fortaco nie będą chcieli przyjechac

Donald
@Krycha 09.11.2018 08:23

Krycha jak ty pędzla nie umiesz trzymac prosto to co sie dziwisz...

lakiermaster
@Arbeiter 09.11.2018 02:15

juz nie ma lakiernikow na rynku nawet ze wschodu. nic nie potrafia ludzie

skromny

To koniec mojej pracy w fortaco!!! Przyszedłem do roboty na nockę a tu jakaś masakra! Koniec lakierni ! Zmykam szybko szukam roboty !

Donald
@skromny 05.11.2018 01:27

Idz do kfc na kase. Tam nie ma masakry

skromny
@Donald 05.11.2018 09:22

bardzo świetny pomysł ! tam zarobię więcej a kurczak mi nie zrobi krzywdy jak parę ton stali bo bhp tam nie ma donaldzie od gumki z fiut...

RUMUN GRZEŚ

Czerwiec mega maly czlowiek fachowcow powyrzucal bo nie chcieli mu (usunięte przez administratora) lizac jak jego przdupasy wsik I gladko- o produkcji pojecia zero ale miszczowie podpirdalania to sa super-ciekawe jak dlugo bo magazyn od lipca kuleje My ludzie to widzimy co tam sie dzieje- miesiac to lapowkarz ktory juz jedna firme polozyl A teraz bierze sie za kolejna I dlatego otoczyl sie durniami co o robocie zielonego pojecia nie maja!

Rzeźnik

Duża firma wyzyskiwaczy, o atmosferze w biurze nie wspomnę, szkoda tam kilku osób, które się muszą męczyć z nie jednym już w tej chwili oszołomem. Dupowlaz płaski na lakierni ,miazga chodzi udaje mądrego a po ryju widać że sra po portach.Jestem z innej hali ale to jaka jest atmosfera od jakiegos czasu to nie wazne czy firma zewnetrzna czy jak ja fortakowiec, nędza i rozpacz. Odkąd zwolnili dyrektora większość szuka innego etatu, ciekawe kto mnie zastąpi na już ????????

wesoło

Na lakierni nie ma juz trzeciej zmiany jak tak dalej będą robić to za chwilę bedzie juz tylko jedna zmiana ! Tak miesiąc pozamiatał

Spawaj sam
@wesoło 05.11.2018 21:04

Przyjdzie miesiąc zrobi zebranie nastawia kolorowych kropek i premie zgranie a efektów brak ale działa super dr. dobrze musi sciemniac swoich przełożonych..

Lider

Dyrektora i kierwników zwolnił miesiąc, pracownicy sami uciekają i to na masową skalę! Czas na liderów!!! Sami odejdziemy dość traktowania nas jak psy do szczucia !!! NIGDY WIĘCEJ. W tej firmie godność człowieka została sprowadzona do poziomu robala !!!

Brygadzista
@Lider 30.10.2018 18:25

Nie tylko liderzy - brygadziści też mają dość. Szkoda gadać pozamiatali firmę więc trzeba się ewakuować

Jeden z wielu
@Lider 30.10.2018 18:25

Dokładnie czas ucieka i trzeba jak najszybciej zmienić pracę póki jeszcze firmy obok mają zapotrzebowanie i godnie płacą ludzia. Jak pewnie "Jeden z wielu" mam kredyt, opłaty rodzinę i chce godnie żyć. W tej firmie to można jedynie godnie rzucić papierami i iść gdzie indziej bo w Biedronce lepiej płacą jak firma oferuje. Idą święta i lepiej być mądrym i za wczasu niż czekac na "prezent " od miesiaca i dostać wypowiedzenie. Sami zróbmy sobie prezent i zmieńmy ten chory zakład póki jeszcze jest szansa i daja dobre stawki. Chyba że ktoś czeka na jałmużnę w kwocie lekko ponad 300zl na święta od firmy to życzę powodzenia. Miesiąc już jedna firmę utopił i radzę sobie poczytać bo teraz też ewidentnie ciągnie firmę na dno. Z kadry kierowniczej to zostały raczej marionetki pana Cz. Więc tą firmą nie ma kto zarządzać. I tak oto najlepszy oddział fortaco spadł na dno jestem tylko ciekaw jak nisko jeszcze upadnie.

fort-nox

Po 5 latach (usunięte przez administratora) z tego Tytanica!! Ktoś tu ma ewidentny problem ze zrozumieniem,tego że jest rynek pracownika a nie pracodawcy.Zamiast proponować coś co zachęci starych pracowników do zostania a nowych do przyjęcia ofert Czerwiec ucina wszystko!!! Myśli,że ludzie to debile i za głodową pensje będą tańczyć jak im zagra no to grubo się myli!!!!

JARECZEK

Dajcie spokój nie ma o czym gadać ! Jak nawet Ukraińcy pracujący przez pośredników którzy płaca i tak najwiecej uciekają gdzie pieprz rosnie a co dopiero nasi ! Zmykać jak najprędzej

Mistrz 45

Pracowlem tam kilka lat na poczatku dalo sie przezyc ale teraz pan czerwiec pokazal jak dzieki niemu mozemy pozegnac sie z rodzinami i szukac pracy za granica. Wszyscy sie cieszyli ze starego dyrektora wywalili razem z bratem ale chyba nie na dlugo bo za jego czasow to sie krecilo i teraz macie jak w gwiezdych wojnach nadszedl" nowy porzadek "Czerwiec (usunięte przez administratora) i ich nowy general Gladki a rycerze Jedi znow musza uciekac.

spawacz
@Mistrz 45 28.10.2018 18:17

3 lata temu juz zrezygnowałem z pracy w tej parodii produkcji. Ale koledzy co zostali mówią ze trzy lata temu to jeszcze było ok ale teraz to juz koniec. Pakuj manele zmykaj z tamtąd szkoda czasu

Waldek

Ta firma to jakiś dramat!!! Takiego cyrku jak jest teraz to jeszcze nie widziałem! Nie polecam nikomu tego kolchozu. Te tumany z biur rozwaliły to przdsiebiorstwo ! Mogę spawać nawet w Bangladeszu byle nie u nich

Antonio

Czas kryzysu nastał już na moje miejsce nie czeka 10 za braną. Parę słów o całoksztaucie.... Za Dwornikowskiego było jak było były nadgodziny były premie szło zarobić. Lesiak był jaki był ale sie kręciło. Pan (usunięte przez administratora) Czerwiec rozpierdolil wszystko... Zabrał ludziom co było tylko możliwe z myślą że dalej będą popierdalali no to się (usunięte przez administratora) zdziwił. GŁADKI nowy kierownik lakierni podnóżek Czerwca nie znam typa nie będę się zagłębiał(ponoć głupszy niż ustawa przewiduje) No i jest jeszcze brygadzista STEĆ(Paruwa) (usunięte przez administratora) gość jak coś potrzebuje jest do rany przyłoż a później ma cię w (usunięte przez administratora) Podsumowując Fortaco "AKADEMIA PANA KLEKSA"

Oldboy

Takiego haosu to tu nigdy nie widziałem. Awanse są... ciekawe co trzeba zrobić bo wiadomo komu i w jakim miesiącu. Nowy kierownik lakierni, niestety wygląda na to że nie zna się ni w ząb. Ale awans bardzo proszę. . Woźnica raczej troszczy się tylko o swoje cztery litery bo napewno nie o produkcję.

Kleks
@Oldboy 26.10.2018 21:05

Gość jedno mówi drugie robi zwykły(usunięte przez administratora) nie można mu ufać ,trzeba uciekac ,rozwala taka firmę kto mu na to pozwala !!! Ludzie nie idźcie tą drogą- uciekajcie!!!bo w czerwcu będzie za późno.

Jeszcze pracujący
@Oldboy 26.10.2018 21:05

No wiadomo że nowy pseudo kierownik lakierni nie zna się wogole na procesie produkcyjnym i działaniu lakierni nie ma zielonego pojecia. Zapewne musiał komuś wejść głęboko w (usunięte przez administratora) żeby przejąć lakierni, zresztą tak samo jak został kierownikiem utrzymania. (usunięte przez administratora)

Jeszcze pracujący

Ta firma to już dramat. Pan Miesiąc razem z kadrową pokazują nam gdzie nasze miejsce poza szeregiem bo o równym traktowaniu pracowników to mają wiedzę tylko z Google. Pracowalem 7lat i nie jedno w tej firmie widziałem ale takiego pogrążania firmy nigdy nie widziałem. Celowe doprowadzanie firmy do upadku. Wydzbywaja się ludzi którzy mieli pojecie o produkcji i trzymaly reke nad tym zakładem. Czas otworzyć oczy ta firmą nie ma przyszłości. Napewno nie pod wodzą Miesiąca.

adi

lakiernia trzeszczy tylko czekać az sie to rozwali ramy zalegją na placu a oni karzą robić mądrze i duzo Debilizm !!! 90 % załogi szuka nowej pracy. Byle z daleka od czerwaca

Fg
@adi 26.10.2018 19:18

Czerwiec pozamiatał firmę

Były.

Nigdy więcej!!!

pospawane

Szybko uciekac tytanik tonie!!! stawki śmieszne nawet pośrednicy uciekają ! Za bramą płacą dwa razy więcej. Katastrofa jak to wytrzyma jeszcze 3 miesiace to sukces. Pracuję na fortaco i ruukki kupe lat i zawijam wrotki ! Brawo pan czerwiec

Nowy

Witam są może przyjęcia na operatora wypalarki ????

Bartoszek

I Z CZARNEGO PO KONTROLI ITD ZROBI SIĘ BIAŁY

Biały
@Bartoszek 11.10.2018 07:44

Czar prysł jak czerń hehe

Milioner

Przypominam że forum dotyczy firmy FORTACO WROCŁAW a nie firmy KRUSZYNKA proszę sobie utworzyć nowe forum dotyczące firmy KRUSZYNKA lub się nie udzielać .

Andrzej
@Milioner 03.10.2018 08:49

Znasz kawał o nosie???

Bartek

Hallo czy jest na tym forum CZARNY FAJFUS CHWAST SZKODNIK NAWROT czy nie.

Bartek&RSA

Zabanki analfabeta albo się stresuje hihi czarny fajfus

Bartek&RSA

Może chcesz z bańki (zabanki)i napisz coś innego niż (ciotko) podaj nr.to zadzwonię szkodniku bo skasowałem.

@Bartek&RSA 02.10.2018 10:01

Nie myli się ten kto nic nie robi. Gdybyś był choć trochę inteligentny to bez problemu zdobył byś mój numer. Dzięki takim tepakom jak ty , ludzie traktują kierowców jak polglowkow. A skoro mowa o bance to możesz spróbować i zaryzykować. Dla mnie jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) i nic tego już nie zmieni. Skończyłem z Tobą temat. (usunięte przez administratora) pozostaniesz nadal bo boisz się przedstawić.

@Slawek Nawrot (Czarny ) 02.10.2018 12:00

Tylko na tyle cię stać z równowagi się wprowadzasz ogarnij się chłopaku słabo odporny jesteś psychicznie

@Slawek Nawrot (Czarny ) 02.10.2018 12:00

TY KIEROWCA HAHAHA CHŁOPAKU CO TY BREDZISZ PO PODSTAWÓWCE JESTEŚ NAWET SZKOŁY NIE MASZ.

@Bartek 02.10.2018 12:20

Jak ja pracowałem na dobrym stanowisku to ty jeszcze żelazko po torach ciagles. A teraz odpal wrotki i spadaj. Za cienki w uszach jesteś. A podstawowke to chyba sam skończyłeś. A teraz możesz podotykac się ze swoim kolegą ptakami bo słyszałem ze to lubisz :):):)

@Slawek Nawrot (Czarny ) 02.10.2018 13:23

Na dobrym stanowisku hahahaha pomocnik murarza ziemia łopata powietrze lub traktorzysta w pgr a teraz masz awans kierowca gdzie (usunięte przez administratora) jesz śpisz w swojej szoferce jak ja ciągałem żelazko po torach to twój stary trzepał cię do kondoma chłopczyku.

@Bartek 02.10.2018 18:27

Tak jak myślałem, ty nie masz mózgu tylko sznurek i jak by go przeciąć to by ci uszy odpadły. A teraz jak ma ci ulżyć to możesz na mój temat nawet ksiazke napisać. Jesteś tak płytki ze zal mi Ciebie.

Nowy na forum
@Slawek Nawrot (Czarny ) 02.10.2018 13:23

KU. TA. SIE. dostales juz kase za urlop, czy nalezy ci sie dopiero za 2 lata? Hihihi. Prowokujesz. Ale przejdzie ci po pierwszej kontroli ITD. Potem 28 dni spokoju i znowu kontrola i tak w kolo

@Slawek Nawrot (Czarny ) 02.10.2018 18:58

Czarny będziesz nadany na ITD dzięki twoim wpisom będzie trzepanie w firmie zobaczymy co napiszesz po kontroli .

TEMAT DO ITD
@23280 03.10.2018 07:47

CHŁOPAKI OPOWIADALI KIEDYŚ ŻE NAJLEPSZE BYŁO 04512 JAZDA NA KARCIE PÓŹNIEJ PRZESIADKA NA TACHO Z TACHA NA KARTĘ I 3300 KM W 5 DNI TEN TEMAT NADAJCIE NA ITD.

Andrzej
@TEMAT DO ITD 03.10.2018 07:55

Jakie 3300 km co ty bredzisz minimum 3700 km

Sprawiedliwy

POMAŁU SIĘ KOŃCZY NIEKTÓRYCH CZAS JESZCZE TROSZKĘ I BĘDZIE FINAŁ KTOŚ BEKNIE

Czarny

W Kruszynce pieniądz na czas, wolne kiedy trzeba i atmosfera wśród pracowników bardzo dobra. Z samym szefem można porozmawiać jak z kumplem.

Qwerty
@Czarny 06.09.2018 12:14

W kazda niedziele wolne od siedzenia w domu

@Qwerty 06.09.2018 17:54

Lekarze też pracują w niedzielę., w barach, kinach, restauracjach tez pracują w niedzielę, jeszcze wymieniać? W wielu firmach kierowcy pracują w niedzielę ale przynajmniej za dobre pieniądze. Takich wywołujących (usunięte przez administratora) burzę jak ty tez jest pełno. Poprostu urodziłeś się zmęczony i szukasz pracy lżejsze od snu. Zazdrościsz tym co się czegoś dorobił a sam czekasz aż ci nawala za darmo za nic nirobienie.

alibaba
@Czarny 06.09.2018 12:14

A kto to jest czarny czarny pieniądz czyli lewy

alibaba
@Czarny 06.09.2018 19:00

Codziennie widzę jak oracie jak biali murzyni płatne za kurs macie niezgodnie z prawem pracy dajcie się dalej w zad walić a ktoś to wykorzystuje i się dorabia

Rukii

Kumpli w pracy nie ma

@Rukii 11.09.2018 07:03

Znam to powiedzenie i osoby które to ciągle powtarzały i powtarzaja. Są i byli debile którzy chcieliby żeby w firmie wszyscy się ze sobą kłócili.

Mariusz
@Qwerty 06.09.2018 17:54

Prawda od siedzenia w domu czyli będąc w robocie i tak się wzbogaca dziadtrans

Jarek
@Czarny 06.09.2018 12:14

Oczywiście że na czas tylko nie opodatkowany ????

@Czarny 06.09.2018 12:14

W których ty czasach żyjesz że piszesz pieniądz na czas wnioskując po twych wpisach widzę że pana Boga za nogi złapałeś jarasz się tym jakby ciebie w innych firmach dyma..o nonstop z kasą widać jaki jesteś obrotny i iloraz twej z inteligencji równa się zeru teraz czasy się zmieniły każdy płaci na czas z szefem można porównać hihi o czym taki kmiot...k jak ty może porozmawiać ja bym napisał właził w zad i plotkował (kapował) innych on takich lubi jak ty

Julian
@Czarny 06.09.2018 19:00

PRACUJĄ W NIEDZIELĘ ZA 2100 BRUTTO 1530 NETTO RESZTA POD STOŁEM BEZ OPODATKOWANIA IDŹ NA CHOROBOWE DOSTANIESZ 80% Z 1530 I ZOBACZYMY CO WTEDY POWIESZ A DOROBKIEWICZ BĘDZIE SIĘ DALEJ ŚLIZGAŁ NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE..

BUHAHA
@Czarny 06.09.2018 19:00

JEŹDZIJ ZA 500 PLN W NIEDZIELĘ WYJAZD WE WTOREK POWRÓT DNIÓWKA 166 PLN ZA 24 H ZA 1 H 6.94 PLN JESTEŚ JOŁOP I PODSTAWA NAJNIŻSZA KRAJOWA PRZEZ TAKICH BARANÓW DOROBKIEWICZE SIĘ CIESZĄ BO STAWKI ZANIŻACIE I PODATKÓW I ZUS NIE MUSZĄ PŁACIĆ BO PŁATNE OD KURSU RESZTA POD STOŁEM A TY KWITY PODPISUJESZ NA INNE KWOTY

@BUHAHA 25.09.2018 11:07

Skoro tak dobrze mnie znasz to pewnie masz też numer telefonu do mnie. Ale Ty boisz się przedstawić a co dopiero do mnie zadzwonić. Życzę dobrej zabawy CIOTKO. :):):)

: P
@Slawek Nawrot (Czarny ) 25.09.2018 12:44

MAN euro 6 dwa tygodnie w budzie i polowa stawki za ktora sie jezdzilo w poprzedniej firmie musi bolec. Byly pracowniku kruszynki z malej wioski w wielkopolsce daj sobie juz spokoj

@: P 25.09.2018 13:09

Bujaj się jałopie dymaj dalej na najniższej krajowej pan z miasta majtki łosrane koszula ciasna

@: P 25.09.2018 13:09

Chyba ty jeździsz od kółka i na najniższej krajowej i na dodatek w święta jak widzę ciebie na fortaco to aż mnie trzepie

@Slawek Nawrot (Czarny ) 11.09.2018 07:31

W PRACY KUMPLI KUMPLI KUMPLI KUMPLI NIE MA NIE MA NIE MA

J.B
@Slawek Nawrot (Czarny ) 25.09.2018 12:44

Skasowałem bo nie zaśmiecam telefonu fraj..imi telefonami

J.B
@J.B 27.09.2018 12:13

I fraj....mi numerami

Telefon
@Slawek Nawrot (Czarny ) 25.09.2018 12:44

Skasowałem do fraj...ów numerów nie trzymam w telefonie

:P
@Pracownik Fortaco 27.09.2018 11:57

Niech cie trzepie mocniej. Szkoda , ze jesli mnie tam widzisz to znaczy, ze sam zasuwasz ze scisnietym z zazdrości gardłem

BARTEK

A wiec Romki atomki widze ze macie dużo do powiedzenia na tym forum,to jest mój pierwszy wpis ,ogólnie miałem to głęboko w d....ale widze ze zaczynacie się strasznie interesować moja osoba nikt nie jest głupi i wie ze ten koleś z mana z tej małej miejscowości o imieniu Bartek to Ja pracowałem u Kruszyny pare lat i dużo ludzikiem zna.Ale do czego dążę ,mam gdzies czy kasujecie mój nr czy nie osoby na których mi zależy ciagle ten numer maja po drogie myślicie ze to ja pisze na tym forum a tu niespodzianka bo to nie ja,po trzecie-lepiej żebym nie pisał bo pracowałem tam tyle czasu ze miał bym coś do powiedzenia po czwarte h....jki które mnie obrażacie na tym forum i próbujecie wciągnąć mnie w ta wasza chora zakładowa gierkę jeżeli jeszcze zobaczę jeden wpis na mój temat to dopiero zobaczycie jaki jestem wredny i na co mnie stać żeby uprzykrzyć wam wszystkim życie i to na tyle bo nie mam już czasu więcej pisać bo jest piątek i czas posiedzieć w domu z rodzina ...Tym bardziej jak czytałem to po dwóch tygodniach w budzie mi się nalezy????nie pozdrawiam????

@BARTEK 28.09.2018 11:40

I tak wiem ze to ty. Naraaa

@anonymous 28.09.2018 12:27

Ty to znaczy kto?

@Bartek 28.09.2018 12:35

Mysle ze dobrze wiesz

@BARTEK 28.09.2018 11:40

A ja bym ciebie z chęcią zlał pyrusie.

Ciąg się waligrycho.

@:P 27.09.2018 20:27

Pracuj biały murzynie bo mało masz kółek cienko będzie w tym miesiącu.

Buahaha
@Pracownik Fortaco 29.09.2018 08:34

Chłopaki wstyd i żenada - dajcie sobie raz po pysku i będzie po sprawie, a jak chcecie tak nawzajem na siebie najeżdżać to załóżcie sobie forum i piszcie aż się posracie Ktoś tu już napisał ze to forum Fortaco a nie wasze wzajemne żale chłoptasie z przedszkola

:P
@Pracownik Fortaco 29.09.2018 08:34

Jest taki jeden płotkarz w firmie co donosi szefowi i liczy kolka innym , widać ze skoro liczysz mi kursy to ty (usunięte przez administratora)

Były dyro frotcako
@:P 27.09.2018 20:27

Jaka firma kruszwinka tacy drajwery fraj...ry firma oszusttrans.

@:P 29.09.2018 08:55

Chyba CZARNY bo to konfidentos amigos.

P.D z Moszyc

A ja się tyle łapówek obłowiłem przez tyle lat że teraz leżę i się śmieje najlepiej to dawała daninę firma z Podkarpacia i inne .

KAMAZ

Ciekawe kiedy wywalą kruszwinke czy jak się umowa skończy czy wcześniej ośmiornicy nie ma to już łapówek nie ma komu brać .

CZARNY
@KAMAZ 29.09.2018 16:32

Ciekawe to jest to kiedy Cię (usunięte przez administratora) zacznie swędzieć z tej zazdrości Jak ci jednak tak to spokoju nie daje do zgłoś się do Fortaco albo do kruszyny to może się dowiesz jak masz takie zmartwienie

@CZARNY 29.09.2018 18:04

A ciekaw jestem kiedy ciemny braku ty szpica dostaniesz

@CZARNY 29.09.2018 18:04

Burak jesteś z PGR tak zwany traktorzysta w ciężarówce

@CZARNY 29.09.2018 18:04

A ciekaw jestem kiedy ciemny buraku ty szpica dostaniesz

Adrian

chciałbym się zatrudnić jako spawacz, jakie są warunki finansowe, atmosfera, praca na 3 zmiany? Polecacie czy szukać coś innego?

Czarny

Do CBA. Dla mnie jesteś poprostu zwykła zdesperowana ciota która nie ma jajuż żeby się ujawnić i powiedzieć człowiekowi ( mówię tu o KRUSZYNCE) prosto w twarz co do niego ma i co o nim myśli. Ale ty jesteś na tyle, albo wogole mało inteligentny żeby to zrobić bo gdybyś był to byś wiedział ze po tych wpisach łatwo można Cię namierzyć. Nie znasz człowieka a z palca wyssane bzdury wypisujesz. Stara albo ci nie daje albo w rogi Cię wali albo jedno i drugie, bo kto by z taką ciota chciał cokolwiek i dlatego żeby sobie podnieść samoocenę piszesz o innych. Poprostu byle co jesz, byle co gadasz, w korycie spisz i drabina się przykrywasz. Jesteś miękkim dydkiem zrobiony

Hihi
@Czarny 06.09.2018 11:44

Chlopie jestes tak zryty i tak zaslepiony, ze brakuje slow. Cos czuje ze jakbym cie ze dwa razy ladnie poprosil, to przyszedlbys jezdzic na busa bez kurnika 3/1 za 3000zl. I obiecuje ze bedziemy gadac jak kumple!

Czarny piz. ....ujawnij się Ty.Pozdrawiam Szczecin

Marek
@anonymous 21.09.2018 13:19

Widzę, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i inteligencja nie grzeszysz!! „Czarny” już dawno się przedstawił z imienia i nazwiska

CZARNY TO TEN Z TYCH CO DAJE SIĘ W TYŁ DYM...Ć I ROBI GRUCHĘ SWOIM SZEFOM

@Marek 21.09.2018 15:09

Nie odzywaj się kumplu czarnego drutociągu

@Czarny 06.09.2018 11:44

Czarny ile znasz (kruszynę ile w niej pracujesz) widzę ciebie bancwale przynajmniej dwa razy w tygodniu masz tyle stażu w tej firmie co pieczywo gwarancji i jesteś pusty jak bęben a prawko to zrobiłeś za kilogram masła hihi

Marek
@Pracownik Fortaco 23.09.2018 08:19

Bede chciał to będę się odzywał.Głupio Ci bo jesteś tępy to teraz będziesz się odgryzał na kolegach Czarnego, widać, ze masz straszne nudne życie skoro tu ciagle się udzielasz ... jest wiele ciekawszych zajęć niż ciagle siedzenie i hejtowanie innych, a poza tym już tu kiedyś ktoś napisał jakiej firmy dotyczy to forum, widać ze po raz kolejny masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ...

@Marek 21.09.2018 15:09

Marek robiptak kiero ciągodrut

BUHAHA
@Czarny 06.09.2018 11:44

JEŹDZIJ ZA 500 PLN W NIEDZIELĘ WYJAZD WE WTOREK POWRÓT DNIÓWKA 166 PLN ZA 24 H ZA 1 H PLN 6.94 JESTEŚ JOŁOP I PODSTAWA NAJNIŻSZA KRAJOWA

@anonymous 21.09.2018 13:19

Kolego ja w przeciwieństwie do Ciebie ujawnilem się od początku. Nie moja wina ze czytać nie potrafisz. Ujawnij się to podyskutujemy inaczej nie będę się nawet wysilal żeby z tobą rozmawiać. Jak narazie dla mnie Twoja inteligencja jest nawet poniżej poziomu depresji. Dla twojej wiadomości depresja ( sądząc po twoich wpisach to inteligencją nie grzeszysz)???? to obszar poniżej poziomu morza a u Ciebie to o wiele, wiele niżej także póki co odpal wrotki i spadaj. A może takie wpisy Cię poprostu podniecają to marszcz sobie przy nich freda i pisz ile wlezie. Powodzenia ????????????

Zostaw opinię o Fortaco Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortaco Sp. z o.o.