opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Fortaco

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 152 ocen
Opinie(271)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(271)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O Fortaco
  • .
  • Co zyskujesz?
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • .
  • Czym się zajmujemy?
  • .
  • Historia
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Klienci Fortaco
  • .
  • Nagroda za zaangażowanie

O Fortaco

Co zyskujesz?

Jak wygląda rekrutacja?

Czym się zajmujemy?

Historia

Okiem pracownika

Klienci Fortaco

Nagroda za zaangażowanie

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Fortaco Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Fortaco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowy

    23.10.2018 15:40

    Inne

    Witam są może przyjęcia na operatora wypalarki ????
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2018 07:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Biały

    11.10.2018 07:46

    Inne

    Czar prysł jak czerń hehe
    ReviewUserIcon
    Adrian

    30.09.2018 07:21

    Inne

    chciałbym się zatrudnić jako spawacz, jakie są warunki finansowe, atmosfera, praca na 3 zmiany? Polecacie czy szukać coś innego?
    ReviewUserIcon
    Czarny

    06.09.2018 12:14

    Inne

    W Kruszynce pieniądz na czas, wolne kiedy trzeba i atmosfera wśród pracowników bardzo dobra. Z samym szefem można porozmawiać jak z kumplem.
    ReviewUserIcon
    :P

    27.09.2018 20:27

    Inne

    Niech cie trzepie mocniej. Szkoda , ze jesli mnie tam widzisz to znaczy, ze sam zasuwasz ze scisnietym z zazdrości gardłem
    ReviewUserIcon
    Pracownik Fortaco

    29.09.2018 08:31

    Inne

    Ciąg się waligrycho.
    ReviewUserIcon
    AREK

    23.09.2018 16:44

    Inne

    Witam mam pytanie czy (usunięte przez administratora) z Twardogóry została wueliminowana do końca czyli wszystkie chwasty wyrwane zostały z wewnątrz i zewnątrz został jakiś odłam bo chciałem się przyjąć z powrotem do was słyszałem że dyrektorem został lider z Oborniki Śl. i że jest bardzo wporządku pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rukki

    11.09.2018 07:15

    Inne

    Do CZRNY Codziennie widzę jak oracie jak biali murzyni płatne za kurs macie niezgodnie z prawem pracy dajcie się dalej w zad walić a ktoś to wykorzystuje i się dorabia a A CZARNY to pewnie KRUSZYNKA LUB KTÓRYŚ Z ZAWÓD SYN LUB CÓRKA i jeszcze jedno lekarz czy inne zawody to mają płacone za weekend a kruszynka płaci za kurs ochłapy szkoda mi was chłopaki i jeszcze mu diety podpisujecie już niedługo karma wróci odpowiednie służby już są poinformowane o wałach tej firmy
    ReviewUserIcon
    Slawek Nawrot (Czarny )

    11.09.2018 13:30

    Inne

    Chyba czytać nie potrafisz bo się przedstawilem. Ale czego można się po tobie spodziewać. TEPA SZTUKA z ciebie i nie chce juz mi się z Tobą dyskutować bo nie warto jesteś tego. Jesteś zainteresowany cienki w uszach.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.09.2018 14:13

    Inne

    Panowie widzę, ze Wam się fora pomyliły przypominam tu się pisze opinie o firmie Fortaco a nie Kruszynka !
    ReviewUserIcon
    Jan

    11.09.2018 14:04

    Inne

    Dobrze że wywalili tych z góry bo jak się niektórzy obłowili na tej firmie to się w głowie nie mieści przekrętów to tam było wiele i teraz wielu powinno usłyszeć zarzuty od prokuratura
    ReviewUserIcon
    US

    11.09.2018 07:38

    Inne

    CZRNY A GDZIE TWÓJ PAN PODATKI ODPROWADZA TE ZANIŻONE DO URZĘDU SKARBOWEGO WE WROCŁAWIU CZY NA PODKARPACIU OCZYWIŚCIE ŻE NA PODKARPACIU BO TAM JESZCZE MOŻNA COŚ POKOMBINOWAĆ A GDZIE SIĘ DORABIA NA PODKARPACIU CZY WE WROCŁAWIU WE WROCŁAWIU
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    11.09.2018 07:42

    Inne

    Z Podkarpacia to on parę lat temu słomę w butach przywiózł do Wrocławia teraz to wielki pan a jak jego juniory wysoko głowę noszą nie widziała (usunięte przez administratora) słońca
    ReviewUserIcon
    Zdzisław

    27.08.2018 23:19

    Inne

    (usunięte przez administratora) słyszałem że szajka z Twardogôry została wyeliminowana hihi brawo w końcu ktoś im się dobrał do (usunięte przez administratora) wstyd z taką opinią to do Bodzia meble składać!!!
    ReviewUserIcon
    ABW

    31.08.2018 17:19

    Inne

    Szkoda że parę lat za późno
    ReviewUserIcon
    wrocławianin

    27.07.2018 14:47

    Inne

    Zarobki bardzo słabe 3000 brutto na początek teraz w markecie na kasie dają wyższe stawki spory bałagan ja na pewno im podziękuję można obecnie dostać praca nawet z wyższą stawką o ponad tysiąc złoty brutto stali pracownicy ze staże mają wyższe stawki ale nie są to też kokosy odradzam współpracy z tą firmą co prawda jak ludzie zaczną odchodzić to może coś się zmieni
    ReviewUserIcon
    LineCnc

    25.06.2018 10:47

    Inne

    Witam. Ile zmian jest w Fortaco. Czy operatorzy Cnc też pracują na zmiany?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.06.2018 03:25

    Inne

    Trzy zmiany, weekendy również, czasem nawet pod przymusem... ;)
    ReviewUserIcon
    Chciał bym się zatrudnić

    28.06.2018 13:23

    Inne

    Witam Chciał bym się zatrudnić jako spawacz jestem świeży w temacie, jakich zarobków można się spodziewać,jaka atmosfera pracy,jakie tępo ile zmian,czy na działalności przyjmują ...Jakieś próbki się robi Pozdrawiam Bardzo Proszę o szczere odp
    ReviewUserIcon
    anonymous

    22.03.2018 10:09

    Inne

    Wynagrodzenia sa porównywalne z tymi z Lidla. Szału nie ma.

    Kontakt - Fortaco Sp. z o.o.

    Fabryczna 10 53-609 Wrocław

    NIP:5252504168

    KRS:0000387337

    Branża główna: Konstrukcje metalowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    21.04.2017 09:58

    Inne

    @Ludzieco rozumiesz pisząc o mobbingu? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie zachowania występują w firmie? Pamiętaj, że firma ma obowiązek przeciwdziałać takim sytuacjom. Warto zgłosić je choćby do działu HR.
    ReviewUserIcon
    Wzorowy robol

    16.03.2018 02:32

    Inne

    Zgłosić można wiele, tylko po co? Pracuję tu ponad dziesięć lat i widzę co się dzieje.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    08.02.2018 15:30

    Inne

    Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Fortaco Sp. z o.o.. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    15.03.2018 17:24

    Inne

    Zarobki w okolicach 3000 brutto ale w fortaco sie nic nie robi mlody przychodzi (usunięte przez administratora) a my doswiadczeni siedzimy i dlubiemy w nosie albo gdzie indziej najlepiej maja tacy z conajmiej 10 letnim starzem wgl nic nie robia Polecam w 100%
    ReviewUserIcon
    mały krasnal

    26.02.2018 14:55

    Inne

    Witam, widziałem nowo zamieszczone ogłoszenie przez Fortaco. Stanowisko Staż w dziale przygotowania produkcji, jestem swieżo upieczonym absolwentem po ziipie, moje pytanie brzmi czy warto? jak warunki w tej firmie na stazu? dziekuje z gory za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    duzy krasnal

    27.02.2018 13:57

    Inne

    Niestety stażu nie polecam. Mało się nauczysz, ludzie niemili, można spokojnie po zipie coś lepszego
    ReviewUserIcon
    Nowy spawacz

    11.02.2018 14:09

    Inne

    Praca jak wszedzie . Jak sie chce to sie pracuje i nawet zarobi . Atmosfera fajna . Polecam Freje i Boom . Fajna robota , nieco ukladzikow miedzy ludzmi ale ktora firma tego nie ma . Standardowo osoby pracujace dlugi okres czasu maja luzy itd , ale nie ma co narzekac . Zakasac rekawy i do pracy . Za darmo nikt nic tu nie da .
    ReviewUserIcon
    Facio

    20.02.2018 18:55

    Inne

    A jakimi samochodami jeździ kadra menedżerska? Mają służbowe?
    ReviewUserIcon
    Teodor

    26.02.2018 18:14

    Inne

    Maja z wynajmu bo na firmowe brak srodkow
    ReviewUserIcon
    Młody

    20.11.2017 11:03

    Inne

    Ci co narzekają na fortaco nie mają racji. Firma spoko, pracuje się tam max 4godziny dziennie a resztę czasu masz na obijanie. Najlepiej jest na komatsu.
    ReviewUserIcon
    Oko

    24.11.2017 00:11

    Inne

    To prawda najlepszy dział na zakładzie popieram w 100%. Pełny relaks!!
    ReviewUserIcon
    Gruby

    05.01.2018 02:00

    Inne

    Tak jest kiedy zatrudniają takie pachoły. Nakleji biedy w 4h a później dwie zmiany poprawiania. A może bali się dać Ci poważną robotę?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.12.2017 13:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Szczeciniak

    23.12.2017 16:25

    Inne

    jaka atmosfere????
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    29.11.2017 14:26

    Inne

    Witam. Chce się zatrudnić do firmy jako spawacz. Obecnie pracuję w Bombardierze. Mam założoną działalność. Do kogo się zgłosić? Podaje swojego maila [email protected] Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Fortaco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    nikt wazny

    20.11.2017 15:58

    Inne

    wszedzie dobrze gdzie nas niema...
    ReviewUserIcon
    Oko

    24.11.2017 00:04

    Inne

    To prawda ludzie tam mają najlepiej widzę na codzień, stołówka ciągle oblegana przez tych samych. Brygadzista nie wnika tak można pracować.
    ReviewUserIcon
    Nat

    15.08.2017 05:57

    Inne

    Chcę się przyjąć do pracy w Fortaco, czy warto pytam?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2017 18:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    trybun ludu

    09.02.2017 13:03

    Inne

    Jak sie chce robić to sie pracuje, a nie pluje na własne gniazdo bo to chyba śmierci z lekka hipokryzją. Nie podoba sie, Wrocław jest pełen innych miejsc pracy. To po pierwsze. A po drugie oskarżenia, które się kieruje pod adresem innych bezpodstawnie, tylko żeby sie odegrać bo sie robić nie chce i ktośc musi poganiać, są chyba karane (przeczytaj sobie przyjacielu, jeżeli bedziesz miał wene tworzyc ponownie taki wpis http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/882360,za-obelzywy-wpis-w-internecie-mozna-nawet-trafic-za-kratki.html). Czy na internecie i w życiu codziennym mało jest przypadków rzekomo anonimowych wpisów, których twórcy zostali odnalezieni przez policję. Nawidoczniej twórcy nie chce sie robić, lecz obijać w robocie to co pozostaje opluwanie w internecie bo żeby w realu załatwic sprawę i osobiście sie postawic trzeba miec po prostu jaja, których najwidoczniej twórcy wpisu brak. Pozdr
    ReviewUserIcon
    Oko

    20.04.2017 18:35

    Inne

    Koledzy nie narzekaj cie bo wasza firma w porównaniu z fortaco janów lubelski to przedszkole nie daj Boże takiej plagi psycholi i (usunięte przez administratora) zapraszamy na opinie o fortaco jl
    ReviewUserIcon
    c

    03.08.2016 17:28

    Inne

    @Wic oni wlasnie caly czas szukaja inzyniera do spraw robotyzacji procesow spawania we Wrocławiu tutaj musisz miec na pewno wykształcenie wyższe, preferowane studia z zakresu inżynierii procesów spawaniu samodzielności i inicjatywy w działaniu
    ReviewUserIcon
    greg

    25.06.2016 10:24

    Inne

    Ile zarabia tam mniej więcej pracownik produkcji - operator CNC?
    ReviewUserIcon
    admin

    21.08.2015 16:03

    Inne

    Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Skomentuj na naszym forum.

    Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.