Fortaco Sp. z o.o.

Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

Warunki pracy ciężkie ale kto się nie boi ciężej pracy to da radę.

A

Na 1 pracę nie jest źle

Misiek

Jakie są stawki w firmie jakiś przedział

PEJ
@Misiek

może po prostu sam powiedz na rozmowie, jaka stawka ciebie interesuje i zobaczysz, czy sa w stanie ci taka zaoferować

eee
@PEJ

po co tracic czas?

@eee

czyli co, stawka jest tak niska, że raczej nikogo nie zadowoli, czy źle zrozumiałam? :) mąż chce aplikować do firmy, myślisz że warto?

@PEJ

Z reguły w tej firmie stawki są podawane podczas rozmowy , więc to od Ciebie zależy czy się zgodzisz na to co firma oferuje.

rick

Sory,przypadkiem dalem ze sie nie zgadzam. Niestety tak tu jest...starsi pracownicy bojac sie o swoje marne stanowiska podcinaja skrzydla nowym jak mozna, zalatwic upomnienie, nagane bardzo latwo bo menagery rozmawiaja tylko z wybrancami...

Ciekawy

Mówisz że lepiej spróbować gdzieś indziej jestem młody uprawnienia spawalnicze są , uprawnienia do obsługi suwnic również, rok doświadczenia w spawaniu to gdzie w Wrocławiu próbować.

@rick

Mój kierownik rozmawia z każdym pracownikiem , każdy świezo przyjęty pracownik ma wsparcie z jego strony i odpowiednie przeszkolenie .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Są dodatkowo ,ustawowo ,płatne

Bartek

Witam rekrutacja dla idiotów chyba . W ogłoszeniu na olx czy pracuj.pl darmowy kurs na montera spawacza , zlorzylem cv pojechałem na próbki spawalnicze pierwsza próba nie zabardzo 2 lepiej absurdem jest to że nie można sobie ustawić spawarkę na jakimś kawalku blachy kolejna sprawa skoro piszecie ze do przyuczenia to po co robicie taki cyrk ta rekrutacja to jakiś kasting , rekruterzy byli jacyś obojętni wogle hehe dziwna atmosfera brygadzistą tylko ogarnięty reszta To jak wypalona zawodowo . Nic dziwnego że nie ma tam pracowników

Danuta
@Bartek

Czyli to był kurs czy rekrutacja bo już nie rozumiem? Pomagali coś przy tych próbkach czy nic?

Bartek
@Danuta

Rekrutacja na stanowisko spawacza do przyuczenia bez doświadczenia tak pisało pisze w ogłoszeniu . Fikcja i tyle

Aleksandra
@Bartek

Wiesz, ale nie sądzę żeby każdemu kto przyjdzie robili darmowy kurs spawacza. Robią "kasting" jak piszesz żeby zobaczyć pewnie czy ma się jakiś dryg do tego, zdolności manualne. Inaczej by za darmo szkolili tłumy ludzi, nie uważasz?

@Bartek

Słuchaj jeśli pisali na kurs, to pewno na drut proszkowy , więc sprawdzali czy ty w ogóle potrafisz spawać drutem litym . Jeśli nie przeszedłeś próbek , to znaczy że wypisujesz bzdury w CV i to Ty jesteś idiotą.

Zainteresowana

Czy w firmie fortaco pracują kobiety na produkcji ciężkiej,czy dużo jest spawaczek?

Bodzio
@Zainteresowana

kilka jest

Witam wszystkich ,powiem tak beznadziejna rekrutacja dostałem 2 kawałki blachy i spawaj próbkę a ja muwie po proszę 2 kawałki blachy aby sobie ustawić spawarkę u nas tak nie ma śmiech na sali zero emaptki jedynie jeden brygadzista w porządku facet rzyczliwy

Dominik

witam na jakie zarobki morze liczyć ślusarz spawacz z suwnicą wózkiem i spawaniem podstawy . da się tam robić normalnie czy nerwówka jest praca w stresie pod presją czasu ...?

Krystyna

w janowie firma ma drugi oddzial czy jak, bo nic o tym nie slyszalam ?

Panowie i panie. Jakie wynagrodzenie jest na cnc?Czy da sie 5 do reki wziac?

Robol
@Zainteresowany

Jak zrobisz 250h

Aleksandra
@Robol

A przy normalnej ilości godzin 5-ka brutto /nie do ręki/ wyjdzie, czy nie?

Spawacz

Czy we Fortaco pracuje jeszcze ten wysoki,szczupły gościu co kiedyś był na szkółce i egzaminował próbki?

Piotrek

Witam Panowie spawacze szczera odpowiedź jakie są stawki na spawacza w ogłoszeniu dają 25 do 50 złoty brutto na godzinkę

Kastio

Ogólnie słyszałem całkiem dobre opinie o tej firmie i myślałem, czy by do niej nie podbic. Maja teraz jakieś wolne miejsca? Ktoś coś?

Wys
@Kastio

wystarczy sobie wpisać w google jedną ze stron z ofertami pracy, wpisać nazwę firmy i nagle stanie się jasność...nawet ci kropelka potu przy tym nie spłynie

Misiek

Panowie jakie są stawki na spawacza ? Co dają

Seb06

Cześć jakie zarobki realne są na śrutownik na reke

Maciej

Witam, otrzymałem zaproszenie na rozmowę o pracę na stanowisko operatora cnc, czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań: - jak się pracuje? - na jaką stawkę mogę liczyć? - ilość zmian - czy jest szansa nauczyć się programować? - atmosfera w pracy I kierownictwo

GGG

Jak wygląda praca spawacza? Czy przyjmują ludzi prosto po kursie bez doświadczenia? Jaka jest stawka i ilu zmianowa jest praca? No i oczywiście jaka jest atmosfera na hali?

MilyPan
@GGG

Stawka ok 4300 brutto, 3zmiany i przyjmują każdego na kurs spawania nawet sprzątaczka może zacząć spawać ????????????

Klaus
@MilyPan

Od pucybuta do montera-spawacza. Aplikuj, biora wszystkich, bo jak ktos cos umie to z tamtad ucieka...

NORRIS
@GGG

Przyjmują wszystko ... bo ludzie odchodzą

Danuta
@NORRIS

Zainteresował mnie Twój komentarz. Jaki jest powód tego, że ludzie odchodzą z Fortaco? Niestety nie wiem jak wygląda praca w firmie więc nie jestem sama w stanie wywnioskować co może być tego przyczyną. Proszę o jakieś informacje na ten temat.

Zenon

Slyszalem duzo dobrego o tej firmie, czy sa przyjecia? Podobno sa premie za polecenie pracownika ?

NORRIS
@Zenon

Przyjęcia są. Atakuj na 4700brutto moze Ci dadzą ale Bedzie ciezko wyciągnąć

pawel

dzien dobry,jestem monterem spawaczem z wieloletnim stazem zagranicznym ,zjechalem z zagranicy i szukam pracy w kraju

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fortaco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco Sp. z o.o.