opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Fortaco

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 152 ocen
Opinie(271)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(271)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O Fortaco
  • .
  • Co zyskujesz?
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • .
  • Czym się zajmujemy?
  • .
  • Historia
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Klienci Fortaco
  • .
  • Nagroda za zaangażowanie

O Fortaco

Co zyskujesz?

Jak wygląda rekrutacja?

Czym się zajmujemy?

Historia

Okiem pracownika

Klienci Fortaco

Nagroda za zaangażowanie

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Fortaco Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Fortaco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zenon

    23.01.2021 15:19

    Kandydat

    Slyszalem duzo dobrego o tej firmie, czy sa przyjecia? Podobno sa premie za polecenie pracownika ?
    ReviewUserIcon
    NORRIS

    27.02.2021 10:13

    Pracownik

    Przyjęcia są. Atakuj na 4700brutto moze Ci dadzą ale Bedzie ciezko wyciągnąć
    ReviewUserIcon
    pawel

    03.02.2021 12:36

    Pracownik

    dzien dobry,jestem monterem spawaczem z wieloletnim stazem zagranicznym ,zjechalem z zagranicy i szukam pracy w kraju
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2020 19:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    01.10.2020 00:06

    Pracownik

    Nie wiem kogo masz na myśli, bo HR w firmie to nie osoba lecz skrót od Human Resources ( Management) czyli innymi słowy zarządzanie zasobami ludzkimi, chyba że błędnie zrozumiałem Twój wpis.
    ReviewUserIcon
    jazgacz

    08.09.2020 22:12

    Kandydat

    Witam Zaprosili mnie na rozmowę na wózkowego....zanim jednak pójdę na przedstawienie powiedzcie proszę jakie są realia jako wózkowy Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Topsi

    11.08.2020 19:36

    Były pracownik

    Busy i dopłatę do jedzenia zabrali... (usunięte przez administratora) Wieczny podgląd kamer bhp (przychodzenie, wychodzenie, kiedy i ile przerwy - jeden się chwali że miał czas na urlopie popatrzeć na każdego z osobna) Szatnie i stołówki gorsze niż na starych dworcach... -zero rozwoju!
    ReviewUserIcon
    Nick

    31.08.2020 06:45

    Pracownik

    Firma prowadzi swoją działalność na kilku halach produkcyjnych, jedna z nich jest rzeczywiście zabytkiem, ale regularnie remontowanym. Busy i dopłatę do jedzenia kiedyś dali teraz zabrali ale pewnie wrócą.
    ReviewUserIcon
    Olek

    30.10.2019 12:50

    Inne

    Słyszałem, że szukają lakierników. Ktoś może powiedzieć coś ciekawego na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.05.2020 19:04

    Inne

    @Daniel nie do końca się z Tobą zgadzam. Sprzęt nie jest już najnowszy - ma ponad 10 lat, ale sprawny, normy spokojnie do zrobienia choć nie na każdej ramie, a kierownik całkiem spoko i o niebo lepszy od poprzedniego, dobrze, że już go nie ma ????
    ReviewUserIcon
    Janusz

    29.08.2020 13:03

    Pracownik

    Sprzęt sprawny? Haha nie wierzę niestety ale firma bardzo oszczędza na serwisie sprzętu i jest mocno zużyty.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    23.08.2020 11:46

    Kandydat

    Witam mam pytanie ile może zarobić brygadzista ?
    ReviewUserIcon
    PracujeDlaJaj

    05.06.2020 23:38

    Inne

    czy ostatnio odbywały się rekrutacje na inżynierów? czy to był pic na wodę? po to by "najważniejsza osoba" oczywiście w firmie czyli HR miała pracę i udawała że pracuje?
    ReviewUserIcon
    Ja

    28.04.2020 18:34

    Inne

    A kto jest kierownikiem na offshore?
    ReviewUserIcon
    Ty

    15.04.2020 15:56

    Inne

    Witam czy Fortaco spawa offshore?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.03.2020 07:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    uj

    26.03.2020 17:29

    Inne

    Lepsze wrogiem dobrego
    ReviewUserIcon
    hu

    29.03.2020 09:26

    Inne

    Lepsze to juz bylo, jest coraz gorzej
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.03.2020 01:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.03.2020 10:02

    Inne

    W dobie epidemii zajmijmy się pracą i własnym zdrowiem.
    ReviewUserIcon
    Bibo

    10.03.2020 04:49

    Inne

    Oto obecną sytuacja firmy dla zainteresowanych. Z placami to różnie, ale szału nie ma. Premie to fikcja. Ale tak zawsze było. Wprowadzili premie gdzie łącznie można było 1000 zł dostać ale pewnie nikt takiej premii na oczy nie widział. Sama zasada działania premii jest bardzo niejasna. Są normy i jakieś dziwne inne czynniki obniżające premie. Powiedzmy od biedy ze 200 zł realnie można dostać. Z batem raczej nikt nie stoi ale jak dasz z siebie 200 procent to i tak nie ma to wpływu na zarobki. Pozwalanialo się dużo osób więc jak ktoś szuka pracy raczej ja dostanie. Z kierownictwem nie ma co rozmawiać, najlepiej poprostu ignorować. Mam na myśli kierowników wzwyż.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2020 16:46

    Inne

    Hej, czy w firmie Fortaco Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    urgen

    04.02.2020 23:51

    Inne

    Tak najemnikom
    ReviewUserIcon
    Lombi

    22.09.2019 06:41

    Inne

    Pracowałem na dziale Komatsu przez jakiś czas lecz wolałem się zwolnić a to za sprawą mistrzów, kierownika i byłego dyrektora ,którzy wiedzieli o zaporowanych ramach po spawaniu, które szły do klienta. Nie chciałem odpowiadać za takie przekręty.
    ReviewUserIcon
    Lakiernik

    21.01.2020 13:54

    Inne

    To chyba nie wiesz jakie cuda wyprawiały się na lakierni!Silikon,silikon i jeszcze raz silikon!I wsio szło bez por.Oczywiście zarządzenie dyrektora.A gdy rama wróciła na produkcję to szlifierka.Najważniejsze,żeby szło w terminie.A,że wracały ramy później to już nie ważne.Lepiej puścić bubla i nie płacić kar za nieterminowość,a później co będzie to już inna bajka.Mają wkalkulowane reklamacje.
    ReviewUserIcon
    Rrr|r

    06.12.2019 10:51

    Inne

    Dziadostwo ????
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.11.2019 22:55

    Inne

    Witam A jakie stawki mają spawaczem i jak ma się ich wypłata. Bo właśnie dostałem ofertę żeby w fortaco pracować ? Pozdrawiam Wszystkich grupowiczow .
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:51

    Inne

    Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fortaco Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.10.2019 10:27

    Inne

    Zależy od stanowiska, od miotły po samochód służbowy ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.06.2019 14:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    31.07.2019 11:49

    Inne

    Oczywiście tego typu fachowcy są pierwsi na nadgodzinach i w większości przypadków bezczelnie się opieprzają.
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.08.2019 06:52

    Inne

    to przez ten (usunięte przez administratora) i bajzel jaki tam panuje.... a najgorsze jest powietrze kompletny brak wentylacji a wypalarki i spawacze robia 24h
    ReviewUserIcon
    Prawnik

    04.07.2019 16:38

    Inne

    W Fortaco co raz ciekawiej...Pytam u brygadzistów: jaka ma być wydajność % żeby dostać premie... Dostałem odpowiedz... Wszystko fajnie, pieńknie...Pytam u kierownika działu...Jak dostałem odpowiedź to od razu zrozumiałem że ktoś chce mnie oszukać...Bo to było coś innego... Dlaczego tej informacji niema na działce?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Miesoąca

    18.07.2019 10:16

    Inne

    Oprócz premii, to możesz pojechać na dorsza. Tyle w kwestii innych benefitów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Miesoąca

    18.07.2019 10:22

    Inne

    Pamiętaj że w lipcu nie ma premii ze względu na okres urlopowy, a jak wybierasz się w sierpniu na wczasy to masz dwa miesiące bez bonusów. Ja bym tak nie starał się tych 80% wyrabiać ????
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Fortaco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Fortaco Sp. z o.o.

    Fabryczna 10 53-609 Wrocław

    NIP:5252504168

    KRS:0000387337

    Branża główna: Konstrukcje metalowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik Miesoąca

    18.07.2019 10:09

    Inne

    Na niektórych działach po prostu premi nie ma, pracując w normalnym tempie nie masz szansy zmieścić się w czasówce która jest regularnie skracana. Regulamin premiowania to zwykła fikcja moim skromnym zdaniem. Najzwyczajniej nie opłaca się być wydajnym. Tylko się namęczysz za niepewną i nieadekwatną niby premię
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.05.2019 02:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Olo

    30.05.2019 18:58

    Inne

    A Ty skąd wyskoczyłeś Robercik? Z zarządu?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.04.2019 07:54

    Inne

    Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat pracy w dziale zakupów?
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.04.2019 00:05

    Inne

    Chciałbym podzielić się moimi odczuciami firma fortaco nie jest taka zła pod względem pracy zarabiam 4200 brutto a pracuje 4 g dziennie i 4 godziny się obijam więc nie ma co narzekać jaka nazwa taka praca w tłumaczeniu na produkcji four z angielskiego to 4 a reszta nazwy tak o (fortaco)????????????????????????
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.03.2019 23:27

    Inne

    Jak tam wczasy pod gruszą nadal premie wstrzymują na wakacje by dać ludziom złudne pieniądze na wczasy pod gruszą ?
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona.y

    31.01.2019 22:43

    Inne

    Nie polecam. Każdy orze jak może, za czym idzie robienie drugiemu pod górkę, płace śmieszne, socjal niby jest, ale mają człowieka za nic. A jeśli już pojawi się u tegoż człowieka problem to tym bardziej wypad z zakładu, radź sobie sam. Przykre. Kierownictwo nie liczy się z ludźmi, usmiechną się w oczy, a nóż wbiją w plecy, nie mówiąc już o pracownikach.
    ReviewUserIcon
    S P AWACZ

    31.01.2019 23:25

    Inne

    Socjal to smiech na sali, trzy w porywach do pięciu stów na Boże Narodzenie.....i co dalej ; wycieczka rowerowa, narty albo wypad na dorsza. No i paczka dla dzieci. Trochę słabo fundusz socjalny wraca do pracownika.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.12.2018 08:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.12.2018 01:23

    Inne

    A za dwa lata, zmiana firmy i zawieszenie aktualnej działalności gospodarczej. Prawda najmusie? Zawnętrzni powinni lecieć za bramę, bo to przez Was zwykli pracownicy mają lipę. Połowa kasy najemników idzie pod stołem. Jak kiedyś zainteresuje się tym skarbówka.... wtedy się wypowiedz Panie z mózgiem.
    ReviewUserIcon
    Kicek

    03.01.2019 16:26

    Inne

    Witam, możesz cos powiedzieć wiecej o firmie, czy sa nadgodziny i ile masz na tej działalności bo sam jestem chętny zaczecia pracy.
    ReviewUserIcon
    Arek

    11.12.2018 19:43

    Inne

    Z 7 złotych to on czteropak kupuje z denaturatem a chłopaki płacą po 10 pln z 5 l 1 sztukę
    ReviewUserIcon
    Kkk

    07.12.2018 19:53

    Inne

    Zima idzie jak tam kruszynki macie plyn do szyb czy kupujecie u szefa
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.12.2018 20:23

    Inne

    Tak bylo. Plyn po 7 zlotych.
    ReviewUserIcon
    operator

    12.11.2018 22:26

    Inne

    nikt nie trzyma nikogo na siłe . na szczescie jest rynek pracownika i jak nam nie pasuje mamy gdzie isc . jak mi sie nie podoba to ide gdzie indziej. jest robota wszedzie to sie nie ma co przejmowac. nie tu to tam
    ReviewUserIcon
    Dextet

    22.11.2018 19:12

    Inne

    Dokładnie tak ????????????
    ReviewUserIcon
    Arbeiter

    09.11.2018 02:15

    Inne

    Znajdą się nowi fachmani na lakiernę, z łapanki oczywiście, być może zza wschodniej granicy. Firma potrafi zastąpić wykwalifikowanych pracowników byle kim. Sztuka jest sztuka, byle (usunięte przez administratora)i się nie stawiał.
    ReviewUserIcon
    Donald

    09.11.2018 16:29

    Inne

    Krycha jak ty pędzla nie umiesz trzymac prosto to co sie dziwisz...
    ReviewUserIcon
    lakiermaster

    12.11.2018 21:55

    Inne

    juz nie ma lakiernikow na rynku nawet ze wschodu. nic nie potrafia ludzie
    ReviewUserIcon
    emeryt

    12.11.2018 21:52

    Inne

    pracowałem kiedys w tej firmie. roznie bywało
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.11.2018 21:45

    Inne

    wszedzie dobrze gdzie nas nie ma
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.11.2018 20:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Uczciwy

    09.11.2018 12:11

    Inne

    Skończyły się układziki i mścicie się na osobie ,która serce do firmy przykładała żeby nikt nie okradł do końca ja na miejscu Pani tej co piszecie nieprawdę założyłbym wam taka sprawę cywilno-karna ze nie chciało by się wam głupot już nigdy pisać
    ReviewUserIcon
    skromny

    05.11.2018 01:27

    Inne

    To koniec mojej pracy w fortaco!!! Przyszedłem do roboty na nockę a tu jakaś masakra! Koniec lakierni ! Zmykam szybko szukam roboty !
    ReviewUserIcon
    Donald

    05.11.2018 09:22

    Inne

    Idz do kfc na kase. Tam nie ma masakry
    ReviewUserIcon
    skromny

    08.11.2018 00:31

    Inne

    bardzo świetny pomysł ! tam zarobię więcej a kurczak mi nie zrobi krzywdy jak parę ton stali bo bhp tam nie ma donaldzie od gumki z fiut...
    ReviewUserIcon
    Rzeźnik

    07.11.2018 21:17

    Inne

    Duża firma wyzyskiwaczy, o atmosferze w biurze nie wspomnę, szkoda tam kilku osób, które się muszą męczyć z nie jednym już w tej chwili oszołomem. Dupowlaz płaski na lakierni ,miazga chodzi udaje mądrego a po ryju widać że sra po portach.Jestem z innej hali ale to jaka jest atmosfera od jakiegos czasu to nie wazne czy firma zewnetrzna czy jak ja fortakowiec, nędza i rozpacz. Odkąd zwolnili dyrektora większość szuka innego etatu, ciekawe kto mnie zastąpi na już ????????
    ReviewUserIcon
    wesoło

    05.11.2018 21:04

    Inne

    Na lakierni nie ma juz trzeciej zmiany jak tak dalej będą robić to za chwilę bedzie juz tylko jedna zmiana ! Tak miesiąc pozamiatał
    ReviewUserIcon
    Spawaj sam

    07.11.2018 21:14

    Inne

    Przyjdzie miesiąc zrobi zebranie nastawia kolorowych kropek i premie zgranie a efektów brak ale działa super dr. dobrze musi sciemniac swoich przełożonych..
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.10.2018 18:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Brygadzista

    30.10.2018 20:22

    Inne

    Nie tylko liderzy - brygadziści też mają dość. Szkoda gadać pozamiatali firmę więc trzeba się ewakuować
    ReviewUserIcon
    JARECZEK

    28.10.2018 20:34

    Inne

    Dajcie spokój nie ma o czym gadać ! Jak nawet Ukraińcy pracujący przez pośredników którzy płaca i tak najwiecej uciekają gdzie pieprz rosnie a co dopiero nasi ! Zmykać jak najprędzej
    ReviewUserIcon
    adi

    26.10.2018 19:18

    Inne

    lakiernia trzeszczy tylko czekać az sie to rozwali ramy zalegją na placu a oni karzą robić mądrze i duzo Debilizm !!! 90 % załogi szuka nowej pracy. Byle z daleka od czerwaca

    Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.