Fortaco Sp. z o.o.

Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

Magda

A ciężko tam się dostać na kierownika?

Nie wiem kogo masz na myśli, bo HR w firmie to nie osoba lecz skrót od Human Resources ( Management) czyli innymi słowy zarządzanie zasobami ludzkimi, chyba że błędnie zrozumiałem Twój wpis.

jazgacz

Witam Zaprosili mnie na rozmowę na wózkowego....zanim jednak pójdę na przedstawienie powiedzcie proszę jakie są realia jako wózkowy Pozdrawiam

Topsi

Busy i dopłatę do jedzenia zabrali... (usunięte przez administratora) Wieczny podgląd kamer bhp (przychodzenie, wychodzenie, kiedy i ile przerwy - jeden się chwali że miał czas na urlopie popatrzeć na każdego z osobna) Szatnie i stołówki gorsze niż na starych dworcach... -zero rozwoju!

@Topsi

Firma prowadzi swoją działalność na kilku halach produkcyjnych, jedna z nich jest rzeczywiście zabytkiem, ale regularnie remontowanym. Busy i dopłatę do jedzenia kiedyś dali teraz zabrali ale pewnie wrócą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Olek

Słyszałem, że szukają lakierników. Ktoś może powiedzieć coś ciekawego na ten temat?

@Daniel nie do końca się z Tobą zgadzam. Sprzęt nie jest już najnowszy - ma ponad 10 lat, ale sprawny, normy spokojnie do zrobienia choć nie na każdej ramie, a kierownik całkiem spoko i o niebo lepszy od poprzedniego, dobrze, że już go nie ma ????

Janusz

Sprzęt sprawny? Haha nie wierzę niestety ale firma bardzo oszczędza na serwisie sprzętu i jest mocno zużyty.

Witam mam pytanie ile może zarobić brygadzista ?

PracujeDlaJaj

czy ostatnio odbywały się rekrutacje na inżynierów? czy to był pic na wodę? po to by "najważniejsza osoba" oczywiście w firmie czyli HR miała pracę i udawała że pracuje?

A kto jest kierownikiem na offshore?

Ty

Witam czy Fortaco spawa offshore?

uj

Lepsze wrogiem dobrego

hu
@uj

Lepsze to juz bylo, jest coraz gorzej

W dobie epidemii zajmijmy się pracą i własnym zdrowiem.

Bibo

Oto obecną sytuacja firmy dla zainteresowanych. Z placami to różnie, ale szału nie ma. Premie to fikcja. Ale tak zawsze było. Wprowadzili premie gdzie łącznie można było 1000 zł dostać ale pewnie nikt takiej premii na oczy nie widział. Sama zasada działania premii jest bardzo niejasna. Są normy i jakieś dziwne inne czynniki obniżające premie. Powiedzmy od biedy ze 200 zł realnie można dostać. Z batem raczej nikt nie stoi ale jak dasz z siebie 200 procent to i tak nie ma to wpływu na zarobki. Pozwalanialo się dużo osób więc jak ktoś szuka pracy raczej ja dostanie. Z kierownictwem nie ma co rozmawiać, najlepiej poprostu ignorować. Mam na myśli kierowników wzwyż.

Hej, czy w firmie Fortaco Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

urgen

Tak najemnikom

Lombi

Pracowałem na dziale Komatsu przez jakiś czas lecz wolałem się zwolnić a to za sprawą mistrzów, kierownika i byłego dyrektora ,którzy wiedzieli o zaporowanych ramach po spawaniu, które szły do klienta. Nie chciałem odpowiadać za takie przekręty.

Lakiernik
@Lombi

To chyba nie wiesz jakie cuda wyprawiały się na lakierni!Silikon,silikon i jeszcze raz silikon!I wsio szło bez por.Oczywiście zarządzenie dyrektora.A gdy rama wróciła na produkcję to szlifierka.Najważniejsze,żeby szło w terminie.A,że wracały ramy później to już nie ważne.Lepiej puścić bubla i nie płacić kar za nieterminowość,a później co będzie to już inna bajka.Mają wkalkulowane reklamacje.

Rrr|r

Dziadostwo ????

Witam A jakie stawki mają spawaczem i jak ma się ich wypłata. Bo właśnie dostałem ofertę żeby w fortaco pracować ? Pozdrawiam Wszystkich grupowiczow .

Danuta

Szukałam jakichś ofert pracy Fortaco, ale nic nie znalazłam. Dajcie znać, jeśli wiecie, czy naprawdę nie szukają ludzi. I czy możliwa jest praca na pół etatu?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fortaco Sp. z o.o.?

Zależy od stanowiska, od miotły po samochód służbowy ;)

Danuta

Co do zarobków, to raczej wiadomo, jest to kwestia indywidualna i jednym te w Fortaco mogą już pasować. Gorzej z niewłaściwym traktowaniem pracowników, o którym wspomniałeś. Powiesz mi coś więcej na ten temat? W jaki sposób przejawiało się to złe traktowanie?

Prawnik

W Fortaco co raz ciekawiej...Pytam u brygadzistów: jaka ma być wydajność % żeby dostać premie... Dostałem odpowiedz... Wszystko fajnie, pieńknie...Pytam u kierownika działu...Jak dostałem odpowiedź to od razu zrozumiałem że ktoś chce mnie oszukać...Bo to było coś innego... Dlaczego tej informacji niema na działce?

Damian
@Prawnik

Czy w umowie o pracę nie masz dokładnych danych w jakim przypadku można otrzymać premię? Być może nastąpiło jakieś nieporozumienie, że otrzymałeś sprzeczne dane. Takie informacje powinny być jasne dla całego działu. Czy prócz premii możesz liczyć także na inne benefity? Chętnie się tego dowiem.

Pracownik Miesoąca
@Damian

Oprócz premii, to możesz pojechać na dorsza. Tyle w kwestii innych benefitów.

Pracownik Miesoąca
@Prawnik

Pamiętaj że w lipcu nie ma premii ze względu na okres urlopowy, a jak wybierasz się w sierpniu na wczasy to masz dwa miesiące bez bonusów. Ja bym tak nie starał się tych 80% wyrabiać ????

Maria

To dosyć dziwna sytuacja, gdyż w większości firm system premiowania jest konkretnie przedstawiony pracownikom, w taki sposób aby mieli konkretne wytyczne do jej uzyskania. Jeśli się dowiesz czegoś więcej na ten temat koniecznie zamieść tu te informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fortaco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco Sp. z o.o.