Fortaco Sp. z o.o.

Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

Damian

Wiesz może, czym spowodowane jest to, że firma Fortaco zaczęła przyjmować do pracy pracowników zagranicznych? Spowodowane jest to tym, że brakuje chętnych pracowników z Polski, czy może powód jest zupełnie inny? Wyraź, proszę swoje zdanie na ten temat.

Oczywiście tego typu fachowcy są pierwsi na nadgodzinach i w większości przypadków bezczelnie się opieprzają.

@Damian

to przez ten (usunięte przez administratora) i bajzel jaki tam panuje.... a najgorsze jest powietrze kompletny brak wentylacji a wypalarki i spawacze robia 24h

Pracownik Miesoąca

Na niektórych działach po prostu premi nie ma, pracując w normalnym tempie nie masz szansy zmieścić się w czasówce która jest regularnie skracana. Regulamin premiowania to zwykła fikcja moim skromnym zdaniem. Najzwyczajniej nie opłaca się być wydajnym. Tylko się namęczysz za niepewną i nieadekwatną niby premię

Robert

Przypominam Ci, że obrażanie kogokolwiek na forum Gowork.pl jest niezgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Zapoznaj się z nim i staraj się go stosować przy następnych wypowiedziach. Odkąd zakończyłeś pracę w Fortaco mogło się dużo zmienić, a relacje z przełożonym mogły także ulec poprawie. Czy inne osoby zatrudnione w firmie mogłyby wypowiedzieć się na temat swoich doświadczeń w pracy? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Olo
@Robert

A Ty skąd wyskoczyłeś Robercik? Z zarządu?

Edyta
@Olo

Takie rzeczy chyba nie powinny Cię zajmować na bieżącym wątku. Przypominam Ci, że na nim skupiamy się na dyskusji na temat aktualnych warunkach pracy, jakie ma zaoferowania firma Fortaco. Postaraj się zatem, by Twoje posty poruszały kwestie z nimi związane. Nigdzie nie widziałam, żeby firma poszukiwała teraz nowych pracowników. Ale może Ty podpowiesz, czy w najbliższym czasie planują rekrutację? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Ola

4.5 tyś chyba za 2 miesiące po 300km pracy miesięcznie

Ola

300 h pracy

Paco

Jak masz 4,5 K za 168 h to gratuluję bo w tej firmie to malo realne .

A za dwa lata, zmiana firmy i zawieszenie aktualnej działalności gospodarczej. Prawda najmusie? Zawnętrzni powinni lecieć za bramę, bo to przez Was zwykli pracownicy mają lipę. Połowa kasy najemników idzie pod stołem. Jak kiedyś zainteresuje się tym skarbówka.... wtedy się wypowiedz Panie z mózgiem.

Kicek

Witam, możesz cos powiedzieć wiecej o firmie, czy sa nadgodziny i ile masz na tej działalności bo sam jestem chętny zaczecia pracy.

Zuzanna

Twoje wypowiedzi na tym forum są trochę wulgarne, a do tego obrażasz inne osoby na wątku. Postaraj się proszę, aby Twoje komentarze były bardziej przystępne dla innych czytelników. W razie wątpliwości zawsze możesz zajrzeć do regulaminu - tam wszystko opisane jest w sposób szczegółowy. Głównym założeniem forum GoWork jest to, aby osoby zainteresowane pracą w Fortaco z Wrocławia zaczerpnęły jak najwięcej wiadomości na temat firmy, które są prawdziwe, merytoryczne i rzetelne. Czy ktoś w sposób klarowny może napisać, na jakie przywileje można liczyć w tej firmie? Czym wyróżnia się ona spośród innych?

Zuzanna

Cieszę się, że tak aktywnie uczestniczysz w bieżącej dyskusji, ale przypominam Ci o przestrzeganiu zasad spisanych w regulaminie GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin Według niego użytkownicy zawsze muszą pamiętać o używaniu kulturalnego słownictwa. Przypuszczam, iż jesteś pracownikiem firmy Fortaco. Szukałam jakichś informacji odnośnie rekrutacji, ale niestety nigdzie nie znalazłam. Może Ty wiesz, czy potrzebują teraz nowych rąk do pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat pracy w dziale zakupów?

Chciałbym podzielić się moimi odczuciami firma fortaco nie jest taka zła pod względem pracy zarabiam 4200 brutto a pracuje 4 g dziennie i 4 godziny się obijam więc nie ma co narzekać jaka nazwa taka praca w tłumaczeniu na produkcji four z angielskiego to 4 a reszta nazwy tak o (fortaco)????????????????????????

Jak tam wczasy pod gruszą nadal premie wstrzymują na wakacje by dać ludziom złudne pieniądze na wczasy pod gruszą ?

Zawiedziona.y

Nie polecam. Każdy orze jak może, za czym idzie robienie drugiemu pod górkę, płace śmieszne, socjal niby jest, ale mają człowieka za nic. A jeśli już pojawi się u tegoż człowieka problem to tym bardziej wypad z zakładu, radź sobie sam. Przykre. Kierownictwo nie liczy się z ludźmi, usmiechną się w oczy, a nóż wbiją w plecy, nie mówiąc już o pracownikach.

S P AWACZ
@Zawiedziona.y

Socjal to smiech na sali, trzy w porywach do pięciu stów na Boże Narodzenie.....i co dalej ; wycieczka rowerowa, narty albo wypad na dorsza. No i paczka dla dzieci. Trochę słabo fundusz socjalny wraca do pracownika.

@S P AWACZ

Czy aby na pewno nie można powiedzieć na temat firmy nic chociażby neutralnego? Jeżeli chodzi o wspomniany socjal, czy właśnie takie warunki socjalne zaoferowano Ci, gdy podejmowałeś współprace z Fortaco? Być może oprócz dodatków finansowych są także innego rodzaju benefity pozapłacowe? Powiesz nam, jak wygląda ta kwestia w Fortaco?

Arek

Z 7 złotych to on czteropak kupuje z denaturatem a chłopaki płacą po 10 pln z 5 l 1 sztukę

Kkk

Zima idzie jak tam kruszynki macie plyn do szyb czy kupujecie u szefa

@Kkk

Tak bylo. Plyn po 7 zlotych.

operator

nikt nie trzyma nikogo na siłe . na szczescie jest rynek pracownika i jak nam nie pasuje mamy gdzie isc . jak mi sie nie podoba to ide gdzie indziej. jest robota wszedzie to sie nie ma co przejmowac. nie tu to tam

Dextet
@operator

Dokładnie tak ????????????

Arbeiter

Znajdą się nowi fachmani na lakiernę, z łapanki oczywiście, być może zza wschodniej granicy. Firma potrafi zastąpić wykwalifikowanych pracowników byle kim. Sztuka jest sztuka, byle (usunięte przez administratora)i się nie stawiał.

Krycha
@Arbeiter

Nawet zza wschodniej granicy fachowcy za takie stawki jak płaci fortaco nie będą chcieli przyjechac

Donald
@Krycha

Krycha jak ty pędzla nie umiesz trzymac prosto to co sie dziwisz...

lakiermaster
@Arbeiter

juz nie ma lakiernikow na rynku nawet ze wschodu. nic nie potrafia ludzie

emeryt

pracowałem kiedys w tej firmie. roznie bywało

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Uczciwy

Skończyły się układziki i mścicie się na osobie ,która serce do firmy przykładała żeby nikt nie okradł do końca ja na miejscu Pani tej co piszecie nieprawdę założyłbym wam taka sprawę cywilno-karna ze nie chciało by się wam głupot już nigdy pisać

@Uczciwy

Z tego co widzę nie zgadzasz się z komentarzami osób, które negatywnie oceniają firmę Fortaco i posługują się prywatnymi plotkami z życia osób, które są ich pracodawcami. Mi też tego typu oskarżanie i plotkowanie się nie podoba. Wobec tego chciałabym Wam wszystkim zwrócić uwagę na baner u góry strony portalu GoWork pod hasłem "Zero tolerancji dla płaczu, krzyku i mobbingu w pracy!" Tam dowiecie się, iż aby oskarżać kogoś trzeba mieć ku temu rzetelne podstawy i dowody. Zerknijcie proszę na ten baner. To nie jest forum poświęcone dla plotek. Jest to forum, które od swoich użytkowników wymaga prawdomówności.

skromny

To koniec mojej pracy w fortaco!!! Przyszedłem do roboty na nockę a tu jakaś masakra! Koniec lakierni ! Zmykam szybko szukam roboty !

Donald
@skromny

Idz do kfc na kase. Tam nie ma masakry

skromny
@Donald

bardzo świetny pomysł ! tam zarobię więcej a kurczak mi nie zrobi krzywdy jak parę ton stali bo bhp tam nie ma donaldzie od gumki z fiut...

Rzeźnik

Duża firma wyzyskiwaczy, o atmosferze w biurze nie wspomnę, szkoda tam kilku osób, które się muszą męczyć z nie jednym już w tej chwili oszołomem. Dupowlaz płaski na lakierni ,miazga chodzi udaje mądrego a po ryju widać że sra po portach.Jestem z innej hali ale to jaka jest atmosfera od jakiegos czasu to nie wazne czy firma zewnetrzna czy jak ja fortakowiec, nędza i rozpacz. Odkąd zwolnili dyrektora większość szuka innego etatu, ciekawe kto mnie zastąpi na już ????????

wesoło

Na lakierni nie ma juz trzeciej zmiany jak tak dalej będą robić to za chwilę bedzie juz tylko jedna zmiana ! Tak miesiąc pozamiatał

Spawaj sam
@wesoło

Przyjdzie miesiąc zrobi zebranie nastawia kolorowych kropek i premie zgranie a efektów brak ale działa super dr. dobrze musi sciemniac swoich przełożonych..

Brygadzista

Nie tylko liderzy - brygadziści też mają dość. Szkoda gadać pozamiatali firmę więc trzeba się ewakuować

JARECZEK

Dajcie spokój nie ma o czym gadać ! Jak nawet Ukraińcy pracujący przez pośredników którzy płaca i tak najwiecej uciekają gdzie pieprz rosnie a co dopiero nasi ! Zmykać jak najprędzej

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fortaco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco Sp. z o.o.