JW 3294 Świdwin

Świdwin

Opinie o JW 3294 Świdwin

hen
użytkownik zarejestrowany

myślę kolego Acha że pracownik powinien dobrze zajmować się pracą a o porządek w jednostce na pewno ktoś zadba

liktnik z bożej łaski

Znam stosunki panujące w tej jednostce z autopsji. Były już dowódca nie był zainteresowany niczym innym jak tylko lataniem. W końcu jest pilotem. Ale jego bezpośredni podwładny i podwładni niższego szczebla wykorzystywali to i stąd ta afera. Przetargi i ich przebieg były szyte tak grubymi nićmi, że ślepy by zauważył, że coś nie jest w porządku. Po tyłku dostali ci którzy bezpośrednio kombinowali i naciągali prawo, a ci sprawujący nadzór i kontrolę cieszą się, że im się upiekło. Czyli wyszło jak zawsze. A opinia w wojsku idzie o korupcji w Świdwinie. WSTYD !!!

tropiciel

Pracownicy jednostki zakładają firmę i stają do przetargu. Przetarg wygrywają i realizują usługi na terenie który im podlega służbowo. Dowódca jednostki albo nie wie, co się dzieje albo udaje że nie widzi. Narusza się ustawę o zamówieniach publicznych i inne przepisy prawne. Ale to inni są ci BEE!

bloger Wawa

Ja też po latach pracy mam takie odczucie jak koledzy. Dowódcę interesuje tylko latanie, a zastępca dowódcy jest fachowcem od strzyżenia trawników. Każdy robi co chce, byle się ta machina toczyła. Jeśli taka armia ma nas bronić, to ja sam się obronię. Pozdrawiam

Googoo

Popieram przedmówcę. Praca w JW 3294 jest pełna stresu i nie sprawia przyjemności. Dużo zawiści i zazdrości. Każdy widzi tylko swój interes. Zwalanie winy na innych za swoje niepowodzenia jest tu normą. Tą jednostkę powinni rozwiązać!!!

Wyzwolony

Niestety nie polecam pracy w tej firmie. Kierujący jednostką widzą tylko czubek własnego nosa i w pogardzie mają szarą masę podwładnych. Zamiast pozbyć się problemu pozbywają się ludzi. A to dlatego, że nie chce im się zgłębiać tematu, który jest kontrowersyjny. Najprościej zwolnić człowieka i po problemie. Niestety, takie myślenie ma krótką przyszłość. Jeśli chcecie pracować w spokoju, to omijajcie jednostkę w Świdwinie. Praca tutaj to katorga psychiczna.

Zostaw opinię o JW 3294 Świdwin - Świdwin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JW 3294 Świdwin