JAN-TECH Z.P.U. s.c. J. M. Lipińscy

Piła

Opinie o JAN-TECH Z.P.U. s.c. J. M. Lipińscy

Dac

Pracowałem w Jan (usunięte przez administratora) i uciekłem z tamtąd,alkoholizm w pracy jest powszechnym zjawiskiem,pracownicy bez palców,czy obalanie flaszki przed rozpoczęciem pracy jest czymś naturalnym,mieli też nie wiem czy nadal mają operatora koparki,który nie umiał obsługiwać koparki,ten operator w dodatku chwalił się zamęczeniem na śmierć kota,i opowiadał że jednemu pracownikowi pracującemu przy maszynie urwało rękę z jego inicjatywy,normalny szok,takiego alkoholizmu i takiej fuszerki oraz takiego bandytyzmu nie przypominam sobie,ludzie pracują tam bez umowy nawet pół roku.

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie JAN-TECH Z.P.U. s.c. J. M. Lipińscy ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o JAN-TECH Z.P.U. s.c. J. M. Lipińscy - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAN-TECH Z.P.U. s.c. J. M. Lipińscy