Opinie o Ars Medical Sp. z o.o. w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ars Medical Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ars Medical Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ars Medical Sp. z o.o. w Piła

Skoro w zakładce kariera dostępne jest nadal ogłoszenie dla diagnosty laboratoryjnego to znaczy, że rekrutacja jest wciąż aktywna? Może ktoś wspomnieć coś na temat zalet pracy na tym stanowisku? Jest wzmianka na temat rozwoju pracownika, każdy z pracowników może skorzystać z jakiś szkoleń zewnętrznych? Zespół faktycznie jest tak zgrany jak napisano w ogłoszeniu?

Czy w Ars Medical Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Takitaki Nowy wpis

Tak, pani na medycynie pracy co krew pobiera jest z Ukrainy, język polski 4/10, przyjazność 6/10, ale umiejętności ma bardzo dobre

Oliwka Nowy wpis
@Takitaki

To nie jest wymagana znajomość polskiego żeby dostać pracę? Sprawdzają umiejętności zanim przyjmą ją do pracy? A czy obcokrajowcy mają takie same stawki co rodacy?

Jadźka Nowy wpis

Ktoś może aplikował na etat pielęgniarki w medycynie pracy, chciałabym wiedzieć czy warto? Czy jeśli ktoś trochę kuleje z komputerem to może liczyć na wsparcie innych, chociaż na początek? Napisane jest, że organizują kursy i szkolenia, może wtedy uda się ogarnąć coś o obsłudze komputera?

Pacjentka

Placówka to dramat.Rejestracja dla firm to fikcja.Dwa okienka dla firm z czego jedno czynne z opryskliwią i pyskatą obslugą.Personel w okienku widząc ogromną kolejkę odbiera telefonu zamiast obsługiwać pacjentów.Jestem pacjentką wielokrotnie obslugiwaną przez placówkę i nic się nie zmienia.Gdziekolwiek mam wyznaczona wizytę na godzinę wszędzie opóźnienia od 1 do 1,5 h.Czas najwyższy zainteresować się tym zjawiskiem i wzywam dyrekcję tej placówki do zrobienia porządku a nie zarabianiu tylko ogromnej kasy.To wstyd dla placówki.Mam nadzieję,że w Pile powstanie konkurencja i nie będziemy zmuszeni korzystać z takim brakiem profesjonalizmu

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ars Medical Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Antoni

O co chodzi z tym wykształceniem wyższym, to jakiś konieczny warunek zatrudnienia na stanowisku informatyka? Znalazłem takie ogłoszenie na ich witrynie. Ja mam średnie i wszelkie niezbędne umiejętności do wykonywania swojej pracy jak należy. Nasuwa się więc kolejne pytanie, czyli ile płacą i co za rozwój zawodowy byłby tu, wg. oferty, możliwy?

Na początku grudnia ubiegłego roku zgłosiłem się do placówki z skierowaniem (na cito) od onkologa na badanie rezonansu magnetycznego. Po badaniu zostałem poinformowany że czas oczekiwania na wyniki wynosi 4 tygodnie. Właśnie mija 8 tydzień a wyników jak nie było tak nie ma. Informacji też nie mogę uzyskać o przyczynę takiej zwłoki. To jest skandal w jaki sposób traktuje się tu chorych na raka.

A.

Z całego serca NIE polecam korzystania z usług wydziału GASTROSKOPII. Lekarka która wykonuje badanie wydaje się być osoba z łapanki, spóźnia się na zaplanowane wizyty co jednoznacznie wydłuża czas męczarni przed badaniem. Badanie umówione na godzinę 17.30 opoźnienie, ponieważ Pani Doktor nie dojechała na czas. W momencie wejścia do gabinetu słychać rozmowy personelu m.in. cyt. ,, To co idziemy szybciutko i do domku". Pacjenci, którzy siedzą w poczekalni wszystko słyszą - osobiście odebrałam to jako olanie sprawy i brak kompetencji. Jestem osobą cierpiącą na zaburzenia lękowe - poinformowałam o tym lekarza i pielęgniarkę, że potrzebuje wsparcia w czasie badania, gdyż naprawdę się go boję. Zero zrozumienia i empatii - usłyszałam, że nawet dzieci 5 letnie przez to przechodzą - słowa okrutnej pielęgniarki, która jest bardzo nieprzyjemna traktuje pacjentów przedmiotowo bez zrozumienia. W dzisiejszych czasach zaburzenia lękowe i depresja to nie nowość, a brak zrozumienia ze strony lekarzy, którzy powinni wspierać i pomagać jest czymś okropnym dla osoby, która boryka się z problemami. Badanie przebiegło strasznie, Pani Doktor nie ma wyczucia, robi wszystko chaotycznie, nigdy wcześniej nikt nie wykonywał mi w taki sposób tego badania. Dowiedziałam się, że przecież oni nie usuwają polipów. Nie robią nic poza wprowadzeniem pacjenta w stan męki. Pielęgniarka zamiast być przy badaniu i pomagać , poszła sobie nie wiadomo gdzie. W poczekalni okropny smród papierosów. Przez to, że byłam niewygodnym pacjentem mam uczucie, że badanie zostało wykonane byleby było bo nie otrzymałam żadnego wsparcia i pomocy. Brak kompetencji , podejścia do człowieka ze zrozumieniem. Najgorzej wykonana gastroskopia w moim życiu. Nie polecam - nigdy tak nie wrócę!!!! I tak w dzisiejszych czasach traktuję się pacjentów, chyba zostaje leczyć się tylko prywatnie bo jeśli się da kasę to chociaż szacunek jest.

Julka

Bardzo polecam lek.med.Rafała Szuca. Dziękujemy bardzo, za dzisiejsze badania USG, rozmowę i wsparcie. Wspaniały lekarz.Pozdrawiamy 3 muszkieterki.

Czy w Ars Medical Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ona

Nie. Nie ma takiej możliwości.

shek

Firma powinna zostać zamknięta, powodem jest totalna niekompetencja w każdym dziale.

Wow
@shek

a dlaczego tak myślisz i piszesz ?

Robert
@shek

Masz racje na wypis trzeba czekać trzy godziny ale karzą przyjechać na ustalona godz.prawdziwy DEBILIZM

Honorata
@Robert

Ale oni najpierw chcą Cię zobaczyć i potem czekasz tyle czasu? Bo jak tak to widocznie taka chora procedura, na złość pracownicy na bank Ci nie robią, bo po co?

mjm.

Dziekuje Dok R Idzikowskiemu oraz ,całemu personelowi odziału Rechabilitacji za pomoc i wsparcie w okresie mojego pobytu pozdrawiam M.Marian ...

Lidia
@mjm.

ten pobyt to w prywatnym szpitalu był ?

Dodzwonić się nie można to fakt ale najlepsze jest to,że czas oczekiwania na rozmowę jest płatny ,mam telefon na kartę i u mnie od razu jest to wyświetlone pobrano za rozmowę 30 złotych i czas oczekiwania się skończył i rozmowy nie wcale.Nawet za tę informację o danych osobowych się płaci wyświetliło 0,33 grosze. Skandal za oczekiwanie na rozmowę trzeba płacić.

Nina
@Anna

O to już pretensję musisz mieć do Telekomunikacji. Ars Medical, jest tak przeciążony połączeniami telefonicznymi, że konicznym było wprowadzenie kolejki oczekujących. Gdyby nie było blokady, i wyłączenia, że względu na zbyt długą kolejkę oczekujących - czekała byś nawet 2 godz na połączenie Jednocześnie dzwoni tam po kilkaset osób.

Gal Anonim
@Nina

Potwierdzam jako pracownik!

Marzena
@Gal Anonim

to jakieś call center? pracujecie na open space? może i ja bym spróbowała takiej pracy... polecasz?

Honorata
@Gal Anonim

W ilu Ty firmach pracujesz? Bo nie jestem pewna, ale widziałam już chyba Ciebie pod kilkoma firmami, chyba, że używacie tego samego nicku to wybacz mi za podejrzenia. ;)

mik

Moja żona na wizycie u onkologa dostała skierowanie na cały dzień na badania na oddziale onkologicznym i pojechała na te badania,na miejscu była przed ósmą rano,do dziewiątej czekała na szafkę,a potem przez cały dzień zrobiono jej tylko 3 badania,miała wrócić do domu wieczorem,ale odmówiono jej wyjścia,wręcz zaszantarzowano,,ze może wyjść wieczorem tylko na własne życzenie,a oficjalnie może wyjść o 6 rano,bo wtedy kończy się doba hotelowa.Tak więc jeśli,nie wiadomo o co chodzi to chodzi tylko o pieniądze.Nikomu nie polecam Ars medicalu,bo to jest tylko banda naciągaczy.

Gipsiara

Wizyta u ortopedy - młody pan doktor DURNIEWICZ. Byłam na prywatnej wizycie kontrolnej z noga w gipsie. Jedyne co Pan doktor zapytał to jak sobie nogę złamałam i czy Piła to Wielkopolska kasa chorych. Wypisał mi skierowanie na rentgena i skasował kasę. Nogą moja wogóle się nie zainteresował, nie zapytał czy boli, czy nie sinieją mi palce jak się czuję, czy nic nie puchnie. Nic ANI JEDNEGO PYTANIA DOTYCZĄCEGO STANU ZDROWIA ZLAMENEJ NOGI,,,,, Nogę mam w gipsie od pachwiny do kostki.

Edyta
@Gipsiara

Aż ciężko uwierzyć. A to ile cała wizyta trwała? Kazał Ci się potem z tym rentgenem zgłosić? Może dopiero widząc te zdjęcie chce mieć pełen obraz stanu twojej nogi?

Jak dużo pracy jest jako rejestratorka medyczna?

Pacjent

P.Beata Stasiak ,kierownik rehabilitacji wybiera sobie osoby ktore moze zarejestrowac ,a ktore nie.mam skierowanie kontynuacje rehabilitacji na pilne i odesłała mnie gdzie indziej tylko dlatego ze smiałam zwrocic uwage ze czekam do rejestracji bardzo dlugo a nikogo nie ma ,a na drzwiach info ze rejestracja od 8-14

adam

Nie polecam poradni kardiologicznej. Nadciśnienie do chwili obecnej nie wiem jakie muszę brać , zero zainteresowania dokonywanymi pomiarami ciśnienia w domu. Do chwili obecnej nie wiem na jakiej podstawie ustalił nowe leki. Skandal.Lepiej zaŁpacić innemu lekarzowi.

Adaś

29 czerwca miałem założony Holter 3 doby 2 lipca odczyt polegał na oddaniu urządzenia i na tym koniec. Żapłaciłem za wizyte u kardiologa 190 zł za holtera 380 zł i to wszystko chcesz to płac . Do dzisiaj nie mam wyników a jest 16 lipca 2020 roku. Sprawy kardiologiczne to raczej nie manicure.

Pol

Badania okresowe to jakieś jaja. . wszyscy zdrowi. Ogólny blekarz Pani doktor z automatu uzupełnia kartę . powodzenia tak dalej róbcie

Pacjentka

Kolonoskopia w tym szpitalu to dramat- jakoś w drugim Szpitalu na Rydygiera dają znieczulenie i to na NFZ i do tego personel medyczny zupełnie inaczej traktuje pacjentów - przede wszystkim z szacunkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ars Medical Sp. z o.o. - Piła

Ars Medical Sp. z o.o.