Ars Medical Sp. z o.o.

Piła

Ars Medical Sp. z o.o.
1 1

Opinie o Ars Medical Sp. z o.o.

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

max

Wizyta w Ars MEDICAL w Pile dla mnie to wielkie rozczarowanie.Na początku podczas rejestracji na zabieg poinformowano mnie o wysokości opłaty i o dacie zabiegu.Następnie na dzień przed zabiegiem telefonicznie poinformowano mnie o zmianie daty wizyty,ale to nie koniec niespodzianek .Podczas uiszczania opłaty pani w kasie poinformowała mnie,że zabieg jest droższy o 80 zł.Wiem na pewno,że była to w tej placówce 1-sza i zarazem ostatnia wizyta.

Lena

Jestem rozczarowana wizytą w Ars-Medicalu w Pile. Byłam prywatnie u chirurga. Trwało to może 3 minuty. Olewactwo totalne. Koszt 150zl

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Ars Medical Sp. z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Ars Medical Sp. z o.o. - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ars Medical Sp. z o.o.