Ars Medical Sp. z o.o.

Piła

Ars Medical Sp. z o.o.

Opinie o Ars Medical Sp. z o.o.

Konrad

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum? Czyżby wakacje odciągnęły ?

Zuza

Czy jest jakiś powód, że pracownicy nie piszą zupełnie nic na forum? Jest tak dobrze i nikomu się nie chce?

Przemo

Panie z rejestracji w medycynie pracy to jakieś nieporozumienie. Wydzieraja się na pacjenta a przecież ja za badania place. Juz tam nie zawitam

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

max

Wizyta w Ars MEDICAL w Pile dla mnie to wielkie rozczarowanie.Na początku podczas rejestracji na zabieg poinformowano mnie o wysokości opłaty i o dacie zabiegu.Następnie na dzień przed zabiegiem telefonicznie poinformowano mnie o zmianie daty wizyty,ale to nie koniec niespodzianek .Podczas uiszczania opłaty pani w kasie poinformowała mnie,że zabieg jest droższy o 80 zł.Wiem na pewno,że była to w tej placówce 1-sza i zarazem ostatnia wizyta.

Lena

Jestem rozczarowana wizytą w Ars-Medicalu w Pile. Byłam prywatnie u chirurga. Trwało to może 3 minuty. Olewactwo totalne. Koszt 150zl

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Ars Medical Sp. z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Ars Medical Sp. z o.o. - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ars Medical Sp. z o.o.