Opinie o Ars Medical Sp. z o.o. w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ars Medical Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ars Medical Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ars Medical Sp. z o.o. w Piła

Dzidzia

Kolonoskopia to w tym szpitalu SKANDAL - lekarz, jego pielęgniarki to nawet w rzeźni nie powinni pracować, a w szczególności jak się za to płaci 500zł. Kompletny brak jakichkolwiek kompetencji !!!

E.s

Za zadne skarby się nie dodzwonisz. Podpisują umowe z girmami ubezpieczeniowymi. Czlowiek placi i nik nie odbiera telefonu.

Niezadowolony_pacjent

Nie polecam badania kolonoskopii w Ars Medical!!! Badanie jest robione bez znieczulenia, gdzie nie ma o tym żadnej informacji przy rejestracji. Pacjent dowiaduje się o tym już w momencie badania. Na informacji ogólnej przygotowującej do badania jest napisane, że po zabiegu pacjent leży dwie godziny na obserwacji po znieczuleniu. Na pytanie dlaczego nie robią znieczulenia dostaje się odpowiedz "bo teraz to się od tego odchodzi". Badanie nie zostało dokończone bo niestety ból był taki że nie można było wytrzymać, I nie jest to przypadek odosobniony, bo pacjentka wcześniej tez przerwała badanie z powodu bólu. Jeżeli tak ma wyglądać traktowanie pacjenta w tej placówce, to nie wiem na co idą niemałe składki, które płacimy na NFZ. Dodam że w każdej innej placówce badanie robione jest tylko z znieczuleniem.

Medyczna
@Niezadowolony_pacjent

Kolonoskopia w znieczuleniu spotykana jest tylko w gabinetach prywatnych po niemałej dopłacie więc opinia wyssana z palca i widzimisię.

Pacjentka

Przed momentem w rejestracji zapłaciłam za wizytę do lekarza i byłam niemile zaskoczona niegrzecznym zachowaniem pani, która przyjmowała w kasie pieniądze. Jestem pacjentką Ars Medicalu i nie życzę sobie więcej takiego zachowania.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ars Medical Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Ja z kolei opowiem sytuację z perspektywy brania udziału w procesie rekrutacji na jedno ze stanowisk administracyjnych. Pan Prezes wykazuje kompletny brak szacunku do kandydata - nie dość, że spóźnił się na rozmowę 30 minut, to jeszcze zadał mi tylko dwa krótkie pytania, przez co sama rozmowa trwała raptem 2 minuty. Gdy chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o stanowisku, to stwierdził, że nie ma czasu i decyzja zapadnie w ciągu 2 tygodni i bez względu na decyzję dadzą informację zwrotną. Dzwonię po 2 tygodniach z zamiarem dowiedzenia się czegoś, czy kogoś wybrali - niestety Pan Prezes dalej nie zdecydował. I tak mijają 2 miesiące- domyślam się, że nie zdecydowali się mnie zatrudnić, ale wypadałoby chociaż poinformować kandydata. Kompletny brak szacunku do drugiego człowieka.

Z całego serca NIE polecam korzystania z usług wydziału kolonoskopi i gastroskopi. Lekarz który tam urzęduje wydaje się być osoba z łapanki, po pójściu prywatnie na zabiegi miałem poczucie ze chce mnie jak najszybciej zbyć i zająć się swoją komorka. Nie wydrukował mi nawet poprawnej diagnozy jak poszedłem wykupić leki. Jego asystentka (kolonoskopia) jest bardzo nieprzejma panią która chamsko zwraca się do klientów/pacjentów i traktuje ich przedmiotowo. Słuchając tej pani miałem ochotę podziękować i udać się do wyjścia. GORĄCO NIE POLECAM

Bogdan
@Piotr

Przykro, że spotkała Cię nieprzyjemna obsługa ze strony lekarza oraz jego asystentki. Mógłbyś napisać, jak to się stało, że skorzystałeś z poradni akurat tej placówki?

Irek

Wysokość wynagrodzenia to bardzo indywidualna sprawa więc na forum trudno będzie uzyskać taka informację.

Bogdan
@Irek

To prawda, a orientujesz się może ile firma oferuje nowym pracownikom? Czy funkcjonuje jakiś system motywacyjny?

Pacjentka

Mam takie zapytanie do kierownictwa Ars Medicalu czy osoba z widoczną znaczną niesprawnością ruchową chodząca z trudem o 2 kulach, posiadająca 1 grupę inwalidzką musi stać w bardzo długiej kolejce do rejestracji ? O tym, że kolejka obowiązuje wszystkich bez wyjątku rejestratorka medyczna poinformowała mnie, kiedy podeszłam do jej stanowiska poza kolejnością.

xxxx

Pani (usunięte przez administratora)na KASIE strasznie opryskliwa ,niemiła ,karygodne odnoszenie do ludzi ,sama byłam świadkiem kiedy została pohamowana za słownictwo przez koleżankę obok!BRAK SŁÓW!!!

Mariusz
@xxxx

Rozumiem, że jesteś niezadowolona z obsługi i Twoja opinia wpływa na wizerunek firmy. Interesują mnie tez komentarze pracowników o tym ja się Wam pracuje i czy jesteście zadowoleni z warunków zatrudnienia? Zachęcam Was do większej aktywności na forum.

Edith

Coś strasznego, skandal! Podane telefony nie działają. Próbowałem kilka razy i czekałam w kolejce, jak informował mnie automat na miejscu 17. I tak stopniowo po kilkudziesięciu minutach czekania, będąc na miejscu pierwszym w kolejce, dowiadywałam się, ze okres oczekiwania jest za długi i żeby spróbować później. I tak kilkakrotnie. Postanowiliśmy wiec wysłać tam chorego człowieka osobiście, żeby zapisał się na zabieg, który widnieje w ich cenniku. Na miejscu okazało się, ze w ogóle takiego zabiegu nie wykonują, ze nic nie wiedzą i nic nie robią... Ta koszmarna placówka powinna zostać rozwiązana, zamknięta w trybie pilnym!!!!!

Toudi

Hejka mam pytanko ile zarabia tam początkowy Terapeuta Zajęciowy miesięcznie odpisz proszę tak pytam się z ciekawości

Konrad

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum? Czyżby wakacje odciągnęły ?

Zuza

Czy jest jakiś powód, że pracownicy nie piszą zupełnie nic na forum? Jest tak dobrze i nikomu się nie chce?

Przemo

Panie z rejestracji w medycynie pracy to jakieś nieporozumienie. Wydzieraja się na pacjenta a przecież ja za badania place. Juz tam nie zawitam

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

max

Wizyta w Ars MEDICAL w Pile dla mnie to wielkie rozczarowanie.Na początku podczas rejestracji na zabieg poinformowano mnie o wysokości opłaty i o dacie zabiegu.Następnie na dzień przed zabiegiem telefonicznie poinformowano mnie o zmianie daty wizyty,ale to nie koniec niespodzianek .Podczas uiszczania opłaty pani w kasie poinformowała mnie,że zabieg jest droższy o 80 zł.Wiem na pewno,że była to w tej placówce 1-sza i zarazem ostatnia wizyta.

Lena

Jestem rozczarowana wizytą w Ars-Medicalu w Pile. Byłam prywatnie u chirurga. Trwało to może 3 minuty. Olewactwo totalne. Koszt 150zl

admin

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Ars Medical Sp. z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ars Medical Sp. z o.o. - Piła

Ars Medical Sp. z o.o.