Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

M22

I juz po wietrze odnowy

phph

Coś zaczęło się dziać od kiedy przyszedł ten nowy dyrektor. Jakiś wistr odnowy powiał i teraz tylko modlić się żeby to tak dalej się działo. Byle z prezesowa się dogadał bo jak nie to (usunięte przez administratora) Normalnością zaczyna pachnieć. Najlepsze , że nikt nam żadnej podwyżki jeszcze nie dał ani o kasie mowy nie było, a się towarzystwo podjarało i wyrwało do przodu. :)

Obyty

Sprzedam błotnik od starego rowera, młynek do kawy po babci i felgi do sanek pasują też do nart. Kili jaka masakra kilo handlu jęst cięższy od tony roboty.dwa zmiany to je pestka, nadgodziny płacą czy nie płacą ? Handel to ciężka praca !!!

Ortograf
@Obyty

No to nie za wiele tego masz.

Bili

Specjalnie koleżanko tak napisałam.ortografie mam w paluszku

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

mario

Hmmm, myślę kolego że powinieneś wiedzieć że " głomb" pisze się w sposób następujący: GŁĄB!

niekolega kalesona
@mario

Ja jak pracowałem to milionerem zostałem

popis

Jestem byłym pracownikiem. Pracowałem trochę na stanowisku PH. Powiem szczerze. Nie polecam. Mówią jedno robią co innego. (usunięte przez administratora). Rotacja na tych stanowiskach powinna Wam dać coś do zrozumienia. Ale nie, kadra menagerska jest nieomylna. Komuś kto chce się zaczepić na chwile ok, ale na dłuższą metę odradzam, nic dobrego w tej firmie Was nie spotka.

Bili
@popis

Milionerem nie zostaniesz super robota robisz przesunięcie pomiędzy magazynem a klientem i masz z tego prowizje, premie itp,nie narobisz się a zarobisz(usunięte przez administratora)br /> Ja składałem papiery jako pracownik do magazynu to wypytywali o uprawnienia na wózki elektryczne,układnice sztaplarki itp. handlowym nie potrzeba takich uprawnień każdy (usunięte przez administratora)może tam pracować.

Alonso

Im więcej głupot pisać będziesz, tym mniej osób będzie to czytać... Alonso

tommy

Szukajcie a znajdziecie powiedział Pan a ostatni będą pierwszymi. Daj chłopu szansę

tommy

Kolega jak widzę z konkurencji M, czyżby to strach przemawiał przez ten prześmiewczy ton, skoro Dalajlama taki słaby to powinieneś się cieszyć raczej a nie współczuć konkurencji. Rób kolego swoje, Dalajlama jak go nazywasz swoje i niech tak zostanie. Nie pękaj...

Jedi
@tommy

Tak jest mistrzu Yoda i dalajlamo w jednej osobie! niech moc będzie z tobą.

Krzys

Wysłanniku z M. czyzbys ciśnienia nie trzymal z powodu Dalajlamy ? Cieszy ze wiesz już kto to taki i poczytałes trochę dzięki czemu zszedłeś z drzewa :) A nawet wierszem piszesz :))

mario

chcialem sie dowiedziec czy wkret met da zarobic?

miał

czy słowo na poniedziałek już było

Ksiądz
@miał

Słowo było i kilka innych rzeczy. Słyszeliśmy na targach ze brakuje wam tego. Daj adres będziemy podsylac w ramach współpracy z ...no nie chciałem napisać konkurencja ale nie jesteście konkurencja bo w niższej lidze chodzicie i tam wasze miejsce.

kris

nikt nie wypowie sie na temat pomorskiego , bo sam kierownik tam jezdzi ...tylko czemu tak się dzieje??? może jednak nikt z konkurencji nie chce przyjść ??? Moim zdaniem odstrasza umowa oraz brak możliwości korzystania z auta służbowego , bo wszystko można przeskoczyć ale rozsądnie . Wystarczą dobre chęci ze strony firmy . Niestety rotacja jest bardzo duża , a co za tym idzie klienci to widzą i śmiało mówią ze musi dużo się zmienić aby PH pracowali dłużej niż 2 - 3 miesiące.

kris

Czy możecie powiedzieć coś o rynku na terenie woj.Pomorskiego , ogólnie o współpracy z kierownikiem itp.? Moje pytanie wynika z rozmowy o pracę którą miałem chyba z kierownikiem regionu .Moje odczucia są niejakie na temat tej osoby . Będe wdzięczy za jaką odpowiedz w tym temacie.

kris

witam. Możecie napisać jaką flotą aut dysponuje wasz pracodawca.

pipi

Najpierw miało być wolne 10 listopada za 1 listopada , a każą pracować . Komu to zgłosić PIP-owi???

Mariucho

Wie ktoś może czy we wkretmecie jest jakieś wolne stanowisko na kierowce?

tede

a co ma laur konsumenta do warunków pracy??? później takich zatrudniają i dzieje to co się dzieje...

nikt
@tede

Zatrudniają kogo zatrudniają. Nikt nie sprawdza dlaczego taki orzeł wylatuje z poprzedniej pracy np rovese, jak się bawił za firmową kasę itd. Może warto przyjzeć się sprawie. Podeslać kilka faktów w celu weryfikacji.

nick

Pytanie jaka praca Cię interesuje? Czy jako pracownik fizyczny czy jako PH?

kilerr

MI się podoba, spełniaj marzenia póki możesz :-)

Jacek

Nie patrz na to, jak ktoś nie chce się wypowiadać to pisze bzdury. 10tys może i tak, ale za 4miesiące.

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met