Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

ahtaedzia

Edytko naj z okazj dnia kobiet obys czesciej w kaudziuple wlazila Łukaszkowi ,obys czesciej zmieniala samochody i chwalila sie tym na wydaniach( bo my tym na prawde tym zyjemy i cieszymy sie twym szczesciem)

oooo
@ahtaedzia

To i ja się przyłaczę do życzeń dla Edytki, obyś miała więcej do przekazywania kierownikom plotek i jeszcze więcej własnej dumy i wróciła gdzie twoje miejsce,,,ŻENADA....Czekamy na kolejne życzenia z okazji dnia kobiet :)

uuuuu
@oooo

Najlepszego wszystkim kobietom !!!!:*

aaaaa

Pracowałam w tej firmie na dziale Wydan , zawsze te plotki ploteczki. Osobiście nigdy nie chcialam siedzieć tam gdzie stara czy aktualna kadra brygadzistów itd. Skandale i gadanie było jest i będzie ( odzywki liderów i te ich podejscie ) taki to ten mój były dział. Ten tytanik utonął już dawno jak ja pamiętam. Zmiany dla tego działu były widocznie potrzebne.

oooooo

No prosze ja też nie wiedziałem że Edytka została pseudo kierowniczką :D Ta firma juz na prawdę jest tak zdesperowana? Swoją drogą Łukasz W., Edyta, kto będzie kolejny? Niżej się nie da? Pchała się pchała, aż się dopchała...No cóż przynajmniej kierownik teraz będzie na bieżąco wiedział nowinki z działu wydań:)Kierownictwo nie widzi co się dzieje?? Czy tylko udaje...Wydania mają coraz to wiecej problemów...dlaczego? redukcje, samowolne odejścia pracowników..oby tak dalej... Jedyny plus, ze zostało jeszcze troszkę pracowników, którym zależy, aby ten dział w miare funkcjonował, tyle, ze szkoda, ze nas została juz tylko garstka :(dajemy z siebie dużo, tylko jak długo???

xxxx

Niestety Arku jestes w błędzie z tegi co wiem było zupelnie inaczej.

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
Arek

Widzę, że podczas mojego chorobowego nieźle się działo na Wydaniach :) Niestety, nie będę mógł już o tym pogadać w regałach, bo liderzy nie zgodzili się na mój powrót do pracy. 3majcie się więc zdrowo! Było całkiem fajnie :)

pyton

A ta firma ma jeszcze możliwość przetrwania przecież jak widać odchodza najlepsi czyli zaczymamy tonać nixzym tytanik bo walnol w górę lodową a góra to kierownik tesco oraz przyjaciel wraz z Ł.W i jak tu moze przetrwać. Czy nikt tego nie widzi? A kontrakt juz niedlugo czy firma go dostanie ? Ciekawe ponieważ nasza kadea nawet systemow nie zna gdyby nie ludzie to juz by utoneli . Ale to do czasu !!!

zaskoczenie

(usunięte przez administratora) wreszcie się dorwała do biurka? Tyle czasu próbowała już za czasów Lukasza i Kuby ale wtedy nikt nie brał jej kandydatury na poważnie niestety nadeszły nowe rządy gdzie uprzejme donoszenie jest cenione u przełożonych bardziej niż wiedza. Powodzenia oby tak dalej to rozwalicie tą firmę od środka nie potrzebna Wam konkurencja

BUBU

ludzie i ludziska jest teraz dobry okres pracodawcy szukaja pracownikow zwyklych jak i na wyższych stanowiskach a wiec rozwijajcie sie i szukajcie pracy za spokojnie 1900 zł zwykly pracownik dostanie nawet na terenie sochaczewa badz w okolicach Blonia dla wózkowych też jest praca moze nie tak spokojna jak w Cevie ale na starcie przynajmniej daja 2300zl i przynajmnie po roku umowa na czas NIE OKRESLONY .

Rejhu

Witam . Zaczne od początku. Na wydaniach pracuje od ponad pół roku i chciałbym podzielić się swoim zdaniem nt. tej firmy . Po pierwsze - czuć i to bardzo, brak Damiana W. - to był koordynator na poziomie .Jeśli ktoś miał jakiś problem - zawsze można było przyjść ,porozmawiać , on był Naszym "drugim ojcem" . Kiedy trzeba było to ochrzanił (chociaż bardzo rzadko to robił) , można też było z nim pożartować ( pod warunkiem , że praca , która została nam zlecona została należycie wykonana) .Krótko mówiąc żył pracą w pracy ... ogarniał wszystko . Obecny koordynator , Pan Łukasz W. , niestety jest jego przeciwieństwem .Chodzi po magazynie przez 3/4 pracy i gada przez telefon ... mnie to w ogóle nie obchodzi z kim on gada , z dziewczyną , z kochanką , z żoną ... ale czegoś takiego sie nie robi , tylko trzeba skupiac się na pracy(co nam , pracownikom często powtarza na odprawach ) . Poza tym musze to stwierdzić ... nie zna sie na niczym ..."udaje cwaniaka" w magazynie, kto to jest nie on i co potrafi .. bylem nieraz świadkiem , jak pracownicy przychodzili do niego z różnymi problemami , a on nie był w stanie ich rozwiązać , tylko wysyłał do liderów ... ( To jest potwierdzenie tego , co wczesniej już napisałem , czyli u Damiana takie sytuacje NIE MIAŁY MIEJSCA!!!! ) . Po drugie ... chcialbym poruszyć kolejny temat podpieprzania do koordynatora co kto powiedział , jak kto pracuje , ile pracy dziennie wykonuje itp.Taką osobą jest Edyta N . - "pseudokierowniczka" , która myśli, że jak już kręci sie przy liderach i koordynatorze , to wszystko jej wolno ...Po trzecie - na wydaniach są wspaniali liderzy ... Adam , który przyszedł z innego działu i wszystkiego szybko się nauczył , ( Andrzej - chociaż dzisiaj dowiedziałem się , że złożył wypowiedzenie z pracy i bardzo mnie to smuci , ponieważ to jest człowiek na odpowiednim stanowisku ) . Kolejnymi bardzo porządnymi liderkami są Magda i Martyna - (super dziewczyny, które samymi podziękowaniami za pracę dnia poprzedniego potrafią zmobilizować człowieka do pracy na dzień kolejny ) . Bardzo dobrą liderką była również Eliza ,ale niestety przeszła na inny dział ... Po czwarte - wózkowi są OK !!!! :) chłopaki bardzo dobrze i co najważniejsze BEZPIECZNIE wykonują swoją pracę . W związku z tym, że coraz wiecej ludzi odchodzi z wydań ( a najbardziej chodzi mi o Andrzeja , który też tutaj na tym forum został negatywnie opisany i z tym opisem nie moge sie zgodzić ) , ja też rozważam odejście z firmy , ponieważ tu już nie bedzie lepiej , tylko coraz gorzej ... pozdrawiam Wszystkich pracowników wydań ( zarówno postacie negatywne jak i pozytywne ) . P.S. Wystawiłbym ocenę "niedostateczna" ,ale jest na wydaniach "GARSTKA" osób , które ratują honor tego działu i dlatego wystawiam notę "DOSTATECZNY"

historia
@Rejhu

Jezu, DW to był największy opier...cz w ceva.

Camel

Doszły mnie słuchy że pan Ł.W pnie się w tej firmie po czyichś plecach. Wierzę, przecież to niemożliwe żeby taki g*wniarz co 25 lat nie ma i niczym się nie wyróżnia był koordynatorem na tak ważnym i strategicznym dziale jak wydania. Tam są ludzie co pracują dłużej od niego i znają się na tym lepiej.

ABC

Janek zgadzam się z Tobą NIESTETY taka jest prawda niewygodnych pracowników zwalnia za dużo mówisz jesteś zły masz własne zdanie wypad z firmy

Samanta.
@ABC

Widzę że na Wydaniach sami pisarze, literaci. Ludzie Wy się marnujecie w magazynie. Ci co odeszli byli lepsi, co zostali są niedobrzy, jak w przedszkolu.

janek

Do "cde" koleżko lub koleżanko wolność wypowiadania się to jest właśnie demokracja o czym może nie wiesz, ale w Polsce obowiązuje.Natomiast mówienie o odwadze w wypowiadaniu się w Cevie jest nieznajomością rzeczy.Wiele przykładów na to znają starsi stażem pracownicy magazynu,wszyscy którzy mieli odwagę publicznie zadawać niewygodne pytania,powtarzam wszyscy, już nie pracują!!,dlatego tylko takie forum jest namiastką wolności wypowiedzi chwała mu za to.

rozbawiony

he he . Widać że nie wszyscy wiedzą co oznacza w praktyce "kij i marchewka" białe jest białe a czarne jest czarne. :)

wrrr

Coś w tym jest że ludzie nie widzą siebie tylko innych ale gdyby kierownicy byli inni i doceniali pracowników a nie kij i marchewka to by było lepiej a nie bo lepiej nawalac i traktować ludzi jak g.... Gdyby nie pracownicy zwykli ludzie szare myszki to firma by tak dobrze stała? (WĄTPIĘ) to im należą się podziekowania bo to oni , my pracujemy na wizerunek tej firmy . A kierownicy ? W obecnej chwili czym mogą zabłysnąć?

cde

Ludzie zajmijcię się w końcu swoim życiem, nie macie swoich problemów tylko zajmujecie się życiem "gołębiarza" i byłego kierownica Tesco? Wypisujecie takie rzeczy bo nie macie odwagi powiedzieć tego prosto w oczy! Wiele problemów by zniknęło, gdyby ludzie nauczyli się, mówić jeden z drugim a nie jeden o drugim! Żenada...

cevok

Jeszcze trochę i wszyscy zrezygnują z tej pracy... Manipulacja, znajomości, tzw "plecy" co u niektórych, lizanie (usunięte przez administratora) liderom i koordynatorom i fałszowość konkurowana z zawistością robią swoje, szczególnie na jednym dziale... Wszystko spowodowane przez długi język jednego z przełożonych... A ludzie którzy pracują w firmie dłużej niech nie myślą że wiedzą więcej od "młodszych " pracowników.

Zostawcie tzw.Gołębiarza w spokoju. To był przykład jak w Ceva Ołtarzew manipuluje się ludźmi,podkreślam manipuluje.Warci analizy są obecnie władający w Ołtarzewie. Wszyscy to stwierdzają widać brak "starych" fachowców a mowa tu o czym każdy wie o Irku ,Damianie ,nie byli to ludzie bez wad ale robotę znali na wylot.Aktualni szefowie czy to Wydań,Odnowy ,przyjęć nie dorastają im do pięt.Potwierdza się stara zasada ,że firma to LUDZIE!!!w Ceva tego nie rozumieją,i będą nami rządzić tacy spece jak np. ten z bankrutującego Tesco świetnie odnajdujący się we władaniu "kijem i marchewką" zaczytany cały dzień w kompie,a nierozumiejacy nadal gdzie sie znalazł i po co.

aaa

hmmm... zrezygnował nie zrezygnmował... wydaje mi sie ze to sluszna decyzja w jego przypadku... i tak by go wyrzucili predzej czy pozniej.

asd

I stało się... Gołębiorz zrezygnował. Szkoda.

aaa

BRAWO

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland