ZPC Otmuchów

Gorzyczki

Opinie o ZPC Otmuchów

ten zakład schodzi na psy,to straszne co tu się dzieje,żeby największy pijaczyna za czasów (usunięte przez moderatora) został dyrektorem ciekawe co zrobił takiego ze tak awansował,są pewne osoby które sie równa z błotem np.(usunięte przez moderatora) są na nią donosy ale widzę że to jest z zawiści,jakaś osoba ma na jej stanowisko ochotę i wygaduje bzdury,szkoda że poodchodziły osoby które mogły coś na temat pana dyrektora powiedzieć,może by było inaczej ale on doskonale wiedział że takich ludzi musi się pozbyć,byli niewygodni a Otmuchów widzi to co chce.....

Zostaw opinię o ZPC Otmuchów - Gorzyczki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC Otmuchów