P.P.H.U. ”Posejdon”

Koluszki

Opinie o P.P.H.U. ”Posejdon”

agnieszka

Słowa kojarzące się z P.P.H.U. ”Posejdon” (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna, mila atmosfera, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili , uprzejmi, sympatyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję?1500zl Najbardziej podobało mi się w P.P.H.U. ”Posejdon” :przełożeni, atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w P.P.H.U. ”Posejdon” :

Zostaw opinię o P.P.H.U. ”Posejdon” - Koluszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. ”Posejdon”