Kagan & Partners

Raszyn

Opinie o Kagan & Partners

Ponad rok miałam przyjemność pracować w firmie Kagan & Partners. Atmosfera jaka panuje w tej firmie jest wręcz domowa, pracuje sie jak z grupą znajmoych nawet okresy gdzie jest duzo pracy a takie sie zdazały nie sa uciążliwe. Podstawa nie jest zbyt duza ale za to system prowizyjny tak skonstruowany ze jak się chce pracowac to sie zarabia bardzo ładne pieniądze. Polecam osoba które ida do pracy i chca za dobrze wykonana prace otrzymywac godziwą zapłate. Plusy: - ludzie - polityka firmy - rozwój w technikach sprzedaży - wyjścia integracyjne Minusy: - tuz przez szkoleniami i kongresem więcej pracy. - brak pakietów dodatkowych typu befefit czy opieka medyczna. Żal mi sie bylo z Wami rozstawać pozdrowienia dla wszystkich KN

Zostaw opinię o Kagan & Partners - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kagan & Partners