Opinie o Alfa-Net w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alfa-Net. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alfa-Net o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa-Net w Raszyn

Każdemu zdecydowanie odradzam! Pracodawca zaopatrzony w siebie i swoje wizję.zupełnie nie szanuje pracowników. Wszechobecny strach przed dyktaturą szefa da się wyczuć już pierwszego dnia. Najgorzej to wpaść na jego czarna listę, ponieważ w większości przypadków( potwierdzonych z resztą) kończy się wypowiedzeniem. Na czarną listę można wpaść min. za zajęcie w kuchni miejsca przy stole, na którym akurat teraz chciał usiąść szef, za niewygodne pytania, za odmienne zdanie czy też chorowanie lub ciążę itd.Co do rozwoju.. hmm... Z jednej strony kontrolerzy wymagają własnej inicjatywy, pomysłów i zaangażowania a jak przychodzi co do czego i ktoś chce wyjść na przeciw szybko jest sprowadzany do parteru ponieważ kreatywność jest zabijana w zarodku. Co nie przypodoba się właścicielowi grozi zwolnieniem lub kontrolerzy mają wtedy za zadanie zrobić wszystko żeby pracownik chciał sam odejść. Jak pisali poprzednicy pensja uzależniona jest od humorów i kaprysów kontrolerów, niekonsekwencja i brak profesjonalizmu góruje. coś co jest błędem u jednej osoby u drugiej nie jest, coś co wczoraj było ok na następny dzień jest już błędem. tak naprawdę to co kontroler to różna interpretacja błędu.pracownice ,które poinformowały o ciąży od razu mają ucinane pensje oraz otrzymują informacje ze jak już pójdą na zwolnienie to nie mają do czego wracać. Ewentualnie pracownice, które wcześniej poinformuję o swoich planach rozrodczych i uwzględnią w nich firmę to firma uwzględni je w swoich planach rozwojowych, i wtedy hitem okazał się również harmonogram ciąż. Kolejnym powodem zwolnień w pracy są zwolnienia lekarskie. Niejednokrotnie kontrolerzy ostrzegają że " w tej firmie się nie choruje" . L4 grozi zwolnieniem lub brakiem premii świątecznej. Pracownicy, którzy chorują wolą iść na urlop wypoczynkowy bądź też nie jednokrotnie bardzo chorzy przychodzą do pracy co powoduje łańcuszek zachorowań. Ale każdy ze strachu o utratę pracy nie idzie na l4. Nie równe traktowanie to codzienność. Pracownicy zwalniani są z dnia na dzień a pozostali pracownicy informowani są , że to pracownik zakończył współpracę z firmą. Rotacja pracowników daje wiele do zrozumienia.

taak

O widzę, że w tej firmie od 10 lat nic się nie zmieniło. Pracowałam tam z 10 lat temu i też były premie na minus oraz traktowanie pracowników ja (usunięte przez administratora)

Gaba Nowy wpis

cześć, pisaliście o tym, że mieliście premie na minus. Ja jak widziałem ofertę dla Koordynatora ds. Wsparcia Operacyjnego B2B z kiedyś to wcale nie było w treści o nich mowy tylko po prostu podano podstawę na poziomie 8 000 zł brutto. Do dziś ile może wynieść?

Wiktor

A Ty nie wiesz, że istnieje coś takiego jak PIP i warto zgłosić do nich swoje uwagi np. co do harmonogramu ciąż? Jest też taka instytucja jak Sąd Pracy gdzie skierowałbym na Twoim miejscu swoje kolejne kroki i oczekiwał odszkodowania za (usunięte przez administratora) a z tego co piszesz to lista zażaleń jest długa i bogata. Warto znać swoje prawa, a nie tylko obsmarować pracodawcę w sieci.

Pływak Nowy wpis
@Wiktor

Pracodawca też powinien wiedzieć jakie są prawa pracownika i starać się ich nie łamać. Zalecam edukację w tym zakresie.

taak Nowy wpis

Cześć, generalnie to widziałem na stronie ze maja wystawioną ofertę dla fullstacka, ale jest przy niej data 2010. Nie mam pewności czy to w ogóle aktualne jest? interesuje się bo mieszkam niedaleko Szkolnej, to bym do biura nie miał daleko, ale nie wiem czy szukają i jak w zasadzie teraz płacą, w opis nie jest zbyt rozwinięty

Luiza

Czy warto aplikować do tej firmy? Jak wygląda atmosfera w pracy i pomiędzy pracownikami?

Firma Alfa-Net poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy w Alfa-Net występują paczki/bony świąteczne?

Dziki

Występuje przedświąteczna utrata premii.

$man

Najgorsza firma z którą kiedykolwiek współpracowałem. Atmosfera beznadziejna. Zrobienie nawet najmniejszego błędu wiązało się z utratą premi. W wielkim skrócie w tej firmie nie da rady normalnie pracować. Myślę że właściciel i osoby kierujące pracownikami powinni zastanowić się poważnie nad sobą.

Student

Jak wygląda obecnie praca w tej firmie? Atmosfera poprawiła się?

@Student

Ostatnie wpisy zostały dodane już prawie dwa lata temu więc nie wiem czy uda Ci się uzyskać tu taką odpowiedź. Czy masz w planach pracę w Alfa-Net? Może warto aplikować do firmy i przekonać się na własnej skórze czy praca oraz atmosfera nam odpowiadają? Daj znać jeśli zdecydujesz podjąć się pracy w firmie.

Nie miła atmosfera, ogólnie nie polecam. Praca tylko dla studentów, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie. Praca max na rok, dłużej się tam nie wytrzyma. Do tego koszmarny dojazd. Moje sugestie dla Alfa-Net: Zadbajcie o atmosferę w firmie, wbrew pozorom jest to bardzo ważne.

Alicja

@Wojteczek, ale każdy może mieć inne doświadczenia, dlatego zapytałam jak było u Ciebie, więc zamiast obrażać mógłbyś po prostu dać merytoryczna wypowiedź na temat Alfa-Net jakich się oczekuje na forum.

Wojteczek

Alicja, jeżeli nie widzisz powyżej wpisów i jeszcze dopytujesz się to inteligencją nie grzeszysz, dlatego idealna praca dla Ciebie

Alicja

@Wojtek, dlaczego? Powiedz więcej o swoich doświadczeniach.

Wojtek

beznadziejna firma, co tu dużo mówić.. jeśli chcesz tu pracować to stanowczo odradzam!

Borys

Zgadzam się w 100% z poprzednim wpisem.... praca w tej firmie to czysta męka. Miejsce mobbingu i hipokryzji. Pracownicy są traktowani jak śmiecie. Należy to miejsce omijać szerokim łukiem. Jak ktoś pilnie potrzebuje pracy, to niech lepiej pójdzie gdzieś na kasę albo na magazyn...w przeciwnym wypadku szybko straci nerwy...

olo

stabilna??? hahahha

lidka

znów płatne wpisy??

ocb

mmt to są opinie o Alfa-Net (www.alfa-net.pl) czy @Alfanet (www.internet.alfanet24.pl) bo pracowałem w @Alfanet w Częstochowie i warunki wcale nie były najgorsze, atmosfera bardzo przyjazna póki ktoś nie leciał (usunięte przez administratora)

lidka

no i jeszcze szukają hydraulika i grabarza..

aaa

następny inteligenty pokroju fokit... pewnie leming

kalina

włącz myślenie

kalina

nie no padnę zaraz... haha

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa-Net - Raszyn

• Jak się pracuje w Alfa-Net?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa-Net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa-Net?

Alfa-Net