Opinie o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Poszukujący pracy.

Napisałem do firmy wczoraj maila w sprawie rekrutacji z zapytaniem o szczegóły.Nie ma odpowiedzi już od 24h.

@Poszukujący pracy.

Proszę sprawdzić adres e-mail, na który została wysłana wiadomość. W ostatnich dniach na adres rekrutacja@alnor.com.pl nie wpłynęło żadne zapytanie odnośnie szczegółów rekrutacji, które wymagałoby z naszej strony odpowiedzi. Zapraszam do ponownego kontaktu.

Karol
@Alicja Liwińska

Merytoryczna, konkretna, szybka odpowiedź. Biorąc pod uwagę że jest brak kolejnego komentarza ze strony osoby pytajacej to trafiona w punkt.

wojtek
@Alicja Liwińska

czemu osobą z uprawnieniami, doświadczeniem pozwala się odejść nawet nie próbując zaproponować pozostania na innych warunkach to odgórne podejście firmy czy tylko lidera zmiany bo biuro i tak nic nie zaproponuje? chodzi o produkcje bo magazyn i tak ma inne wyższe stawki przy których produkcja by nie narzekała

@wojtek

@wojtek Trudno jest mi odnieść się do opisanej sytuacji, gdyż jej nie znam. Gdyby osoba, której pozwolono odejść, faktycznie chciałaby pozostać w firmie, porozmawiałaby otwarcie z bezpośrednim przełożonym bądź ze mną o chęci dalszej współpracy i możliwości zmiany wynagrodzenia. Zachęcam do kontaktu.

Wojtek
@Alicja Liwińska

Rozmowa z liderem była i wolę o niej zapomnieć tyle w temacie niewłaściwy człowiek na tym miejscu widocznie wolał nie mówić nawet o tym swoim przełożonym w biurze

@Wojtek

Tym bardziej zapraszam do kontaktu ze mną, żebyśmy mogli zapobiec w przyszłości podobnym sytuacjom.

adam
@Alicja Liwińska

Dział HR nie analizuje powodów odejścia pracowników? W jaki sposób pracownik najniższego szczebla w firmie ma skontatktować się z drektorem personalnym skoro nawet jego karta nie pozwala wejść na obszar biurowy, ma rozmawiać z osobą której nigdy nie widział? Nawet wigilia firmowa jest podzielona na dwie oddzielne imprezy. Chyba logicznym jest że rozmawia z bezpośrednim przełożonym, którego zna najlepiej. Firma ma świetne podstawowe wartości, jedną z nich jest usłyszana podczas rozmowy o potencjalnym odejściu, mianowicie można dowiedzieć się że nie ma ludzi nie zastąpionych.

@adam

@adam Dział kadr dokonuje bieżącej analizy odejść kadr w oparciu o informacje jakie przekazują odchodzący pracownicy. Każdy ma możliwość wejścia do działu kadr głównym wejściem, co pracownicy czynią, a także spotkania ze mną. Owszem, spotkania Wigilijne są dzielone. Jest nas ponad 570 osób i trudno byłoby zorganizować spotkanie dla wszystkich w jednym miejscu i czasie. Kontakt z pracownikami jest dla mnie ważny, dlatego uczestniczyłam we wszystkich spotkaniach Wigilijnych organizowanych poza firmą. Proszę nie utożsamiać wypowiedzi jednej osoby z wartościami firmy. Ponawiam prośbę o kontakt i spotkanie.

Barbara
@adam

A Ty nadal pracujesz czy odszedłeś? Co w takim razie jednak przyciąga pracowników

Robert

Gdzie lepiej się zarabia produkcja czy magazyn. Czy na produkcji jest ciężej fizycznie?

@Robert

O wiele więcej na magazynie

@pracownik

A jak z tą trudnością, gdzie jest ciężej?

@Marcin

Zdecydowanie na produkcji, gorąca, kurz, w powietrzu opiłki metali, na magazynie jedynie zimą jest trochę chłodniej.

@ wojtek

czesc! a czy ktos pracował tam na stanowisku technolog produkcji? ile mozna zarobic i jakie sa wymagania? dzieki za odp

@@ wojtek

Jesli zaproponują wiecej niż 5k brutto sie skacz do góry i bierz zębami stołek, wymagania nawet nie mają jak ich zweryfikowac bo specjalistów jest jak palców w jednej ręce u sapera i sporo osób dopiero uczy się jak jest zatrudnionych. autocad, solidworks, angielski,excel

Zuzia
@@ wojtek

Większość pracowników jest traktuje pracę jako poczekalnię. Albo znajdują lepszą pracę, co nie jest specjalnie trudne (bo pensje są poniżej rynkowych) albo są wywalani (krwawe końcówki kwartałów). Nie ma się co wychylać z wiedzą, bo to nie jest dobrze widziane przez przełożonych (zagrożenie ich stołka). Jak nie masz co do garnka włożyć idź do Alnoru, ale nie zapominaj o wysyłaniu aplikacji - to się na pewno przyda (raczej prędzej niż później).

Karol
@Zuzia

Kupuję od Alnor od wielu lat produkty, widziałem ich prezentację i spotykam ludzi. "większość" - czyli ponad 260 osób?? "Poczekalnia" - wiele osób i z handlowego i z technicznego działu bo z nimi mam styczność to te same osoby od wielu lat "Krwawe kwartaly" - handlowy rozliczany co miesiąc bo parę razy "pomogłem" :-) A reszta ?? "nie wychylać się z wiedzą" Twojej nie znam To nie ocenię. Tych z którymi rozmawiałem znam i mają bardzo duża a w instalacjach działam od kilkunastu lat. Bardzo ciekawa twoja opinia..... taka pomocna :-)

Yes

500 set złoty drogi kawalerze

H.

Szukają na staż bo polityka jest taka, że kto przez rok nie zrobił wymaganego obrotu (nie zapracował na siebie i kierowniczkę) zostaje zwolniony. W dz. Exportu potrzebni są młodzi ludzie bez żadnej wiedzy branżowej, bez doświadczenia do urobienia ich na handlowców wg. wymagań i zamysłów kierowniczki. Wystarczy ładne portfolio. Ładne, bo profesjonalizmu można się wyuczyc:) niekoniecznie w f. ALNOR. :) Praca tu tylko pozornie jest spokojna. Dużo klepania w tabelki, w SAP, klienta musisz obsłużyć wg. ustalonego schematu i zamysłu pk. Liczy się tylko cyfra.

Zuzia
@H.

Ja raczej nie polecam tej firmy. Duży stres. Co jakiś czas czystki. Dostać się tu można dosyć łatwo, trochę się nauczyć ale na rozwój nie ma co liczyć. Brak miejsca na własną inicjatywę. Błędy są toimi błedami, dobre pomysły są pomysłami twoich szefów.

Innowacja
@Zuzia

Czy się przejmujesz !!! Co ma przyjść to przyjdzie :) a ze są ludzie i parapety to kierownictwo wie nie od dziś !!!

@H.

czekają tylko na twój bład zeby cię ochrzanić, jak zrobisz coś dobrze to dobrego słowa nie usłyszysz jedynie podjrzliwe spojrzenia czy aby na pewno nie wchodzisz na kogoś miejsce. Atmosfera do bani każdy każdego o wszystko podpieprza i myśli że tak jest super.

Tomasz P.
@H.

Jestem klientem alnor i mocno mnie zastanawia kto tak źle życzy i czy na pewno to są pracownicy ? Bo jak są to byli pracownicy to co im szkodzi podpisać się swoim nazwiskiem - chyba że są na tyle mądrzy że wiedzą że inni pracodawcy przyglądają się mocniej Tym których zatrudniają. Staż - przez rok - gdzie są takie staże ? czy wiesz co piszesz Wyniki na stażu a jak ich brak to zwolnienie - chyba jakiś amerykański film się przypomniał handlowiec pod zamysł szefa / szefowej - to jest odpowiednia droga gdy jest młody handlowiec, gdy jest już ukształtowany to wchodzi i sprzedaje. Choć tu nie do końca tak zawsze jest. Zatrudniłem u siebie handlowca z dobrym CV ale sposób jego sprzedaży totalnie nie pasował do specyfiki branży instalacji i nie sprawdził się. Możliwe że "H" masz inne doświadczenie - napisz jakie

x
@Zuzia

Z tą rekrutacją to ciężko. Kilku znajomych składało papier i 0 odezwu. (olx) Dyskryminują ludzi na prostą pracę na produkcji a potem się dziwią że są braki kadrowe... Prywaciarz płacze że ma za duże obciążenia (np zus), a sam dyskryminuje. (wywłaszczyć , nie żałować się takich zakładów pracy)

Yes
@H.

Szczera prawda niebywale delikatnie ujęta w lekkiej treści ????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
W.....

Pracowałem w Alnor przez 3 lata, ale musiałem się przeprowadzić. Teraz tez robie w blasze i wentylacji ale w innym miescue. Dopiero teraz czuje jak to było i jaka różnica. Na gorszych maszynach robię, blacha czasami taka a raz inna. W alnor zawsze maszyny sprawne i zrobione, blacha dobra i nie tezeba maszyny tyle ustawiac. Jak nie wiedziałem jak ustawić to ktoś pomógł a teraz muszę sam wszystko robić. Kiedyś też narzekalem jak inni tutaj ale wiem że nie słusznie.

Wiecie może, czy w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Alicja Liwińska

W przypadku zainteresowania stażem bądź praktykami w naszej firmie, proszę o kontakt telefoniczny bądź przesłanie aplikacji na adres e-mail z zapisem w tytule "staż". Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej firmy.

ciekawy

czemu praca na inwentaryzacji w sobotę i niedziele nie jest ujęta w miesięcznej karcie pracy? czy ktoś wie na jakich zasadach będzie za nią płacone?

@ciekawy

Okres rozliczeniowy w naszej firmie wynosi jeden miesiąc. W tym przypadku od 01.12.2020 roku do 31.12.2020 roku. Dane aktualnie wprowadzane są do systemu płacowego. Rozliczenie za czas inwentaryzacji zostanie rozliczony zgodnie z obowiązującymi przepisami, a nawet pracownicy świadczący pracę w niedzielę, poza dniem wolnym, będą dodatkowo premiowani. W celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, zapraszam do działu kadr bądź bezpośredni do mnie.

@ciekawy

Bo tak, nikt ci tego nie powie. Dostaniesz ale nie wiadomo kiedy. Premia też nie wiaodmo jaka jest. Jak chcesz odmówić to krzywo się ptarzą. W niedziele miała być msza a ksiądz nawet nie przyszedł bo za takie pieniądze to (usunięte przez administratora)

Tt
@Alicja Liwińska

Jaka premia , wy zabieracie premie

Konrad

Firma działa na terenie jednego miasta ?

Tv
@Konrad

Siedziba w Woli Mrokowskiej (tylko tam pracujesz) Sprzedaż kraj i zagranica

H.

Zgadzam się z @Zuzia! To wszystko prawda. Dodałbym jeszcze - bałagan w dz. Exportu, bałagan w SAP, potrzebują młodych, szybkich, sprawnych ludzi do zrobienia PORZĄDKÓW, nie do ROZWOJU OSOBISTEGO. Szkolenia nic nie wnoszą do Twojego Rozwoju tylko do zrobienia porządków dla kierownictwa. Panuje tam polityka- nie inwestować w pracownika tylko pracownik musi się wykazywać DLA FIRMY. Jednostronna milosc:) Brakuje tam merytorycznych ludzi po wentylacji. Z problemem zostajesz sam przed klientem. Praca chwilowa. Bez pewności zatrudnienia.

@H.

szkolenia dobre sobie, nic nie mają w ofercie, angielski w czasie pracy dla wybrańców, studia opłacają dla wybrańców. Poza pracą żadnych atrakcji do integracji pracowników. Żeby na coś się załapać musisz mieć ładne nogi i brać całego do buzi.

TV

Mogę się wypowiedzieć na temat pracy w dziale handlowym. Jeszcze kilka lat temu wszystko rekompensowała zgrana ekipa, jednakże takie "szczucie" na pracowników, wyścig itp spowodował że część fajnych ludzi odeszła. Przyczynił się do tego znaczny spadek wynagrodzeń. Chyba komuś zaczęło przeszkadzać że co niektórzy potrafią ładną kasę wyciągnąć. Zabieranie dobrych firm do innych działów, pogorszony system prowizyjny... Pracę wspominam bardzo dobrze, wiadomo jak to w handlu ciśnienie i plany... robisz jest dobrze.

Puszek 123

Witam czy dziewczyny które tam pracują są zadolone i co robią

Wojtek g

Szkoda że osoby, które pracują na produkcji unikają napisania co myślą o firmie Alnor. Bo jak czytam wpisy to albo ktoś nigdy tu nie był, albo ... w sumie dobrze że go nie ma. Jasne że są osoby które były super pracownikami ale odeszły bo gdzieś znalazły lepsze miejsce. To co ja cenie to: stabilność pracy, pewność wypłaty, dojazd zorganizowany, dobre warunki sanitarne, bardzo dobre jedzenie w messie, zmianowość - choć wiem że niektórym kolegom to bardzo przeszkadza, praca na nowy sprzęcie, że surowce zawsze są jak chce się jakąś kształtkę czy czerpnię wykonać. Poprawiłby: ilość zmian maszyn na produkcji, komunikację z magazynem, oddziążenie jednych wydziałów a dociążenie innych, większy udział premii - by lepsi mieli więcej, korekta norm jak zmieniane jest coś na produkcji - np. wolniej się coś wykonuje. Mi się podoba, przestanie to zrezygnuję bo miejsc jest wiele jak ktoś solidnie robi to go docenią.

@Wojtek g

Ja dla ciebie wyplata w terminie jest czymś powyżej standardu to ci gratuluje. Obiady małe, podwyżek brak. Obiecują premię ale za chorobę już ją tracisz. Ludzie w biurze pierdzą w stołek a produkcja ma zapieralać.

Olo
@Adam

Masz rację wystarczy popatrzeć na te wypasione fury służbowe i jak się wożą z uśmiechem na twarzy

@Wojtek g

kierowniku oczywiście super praca, PENSJA SUPERRR i premie też na najwyższym poziomie. Dobrze że wypłata jest 5 bo już 20 trzeba brać wiwusa żeby jakoś czynsz opłacić

Czy Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

anon

niby tak niby nie, w piątek o 13:15 dowiadujesz się że jednak w sobotę pracujesz a o 13:52 że jednak sobota wolna, tak że różnie z tym bywa

mil-trans

Na zmianie Marcina szybkie załadunki, auta nie muszą czekać, wszystko tak jak powinno być:))))))

@mil-trans

jak kierowca sypnie lajna to załadują expresem.

Zibi

A jakieś szkolenia są prowadzone dla pracowników?

@Zibi

taaa.... szkolenie bhp za resztę zapłacisz sam

Ti tok

Kto pracuje na robocie ma (usunięte przez administratora) patrza caly czas na rece Jak robot zatrzyma sie lub zepsuje sie to maja pretensje

Czy w obrębie jednego działu w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

lider

Nic takiego nie ma miejsca jest za to wyścig szczurów.

Bożydar

Ile dają teraz tam na start, bo kiedyś byłem na rozmowie to była najniższa krajowa. Zmieniło się coś ? Czy nadal od najniższej krajowej, gdzie pracując na 3 zmiany to nędza nie oszukujmy się i może dlatego szukają ciągle nowych osób. Czy po 3 miesiącach zarobi do ręki bez premii i nadgodzin 2500 PLN do ręki ? :) Bo widzę ogłoszenie a chciałbym może tam spróbować tym razem tylko ciekawy jestem właśnie finansowo czy się poprawiło, więc czekam na wiadomości od ludzi tam pracujacych :) Pozdrawiam

@Bożydar

z premią po 3 miesiącach jest ciężko o 2,5 tys.

Waldek

Wypłaty od wielu lat są zawsze na czas i teraz też w czasie gdzie w niektórych firmach jest inaczej bo ciężkie czasy są dla wszystkich. A podwyżka masz rację że powinieneś dostać. Przecież uczyłeś się wieczorami, miałeś najlepszą wydajność, najmniej pomyłek. Dodatkowo zglosileś pomysły jak usprawnić produkcję i polepszyć produkt. Równocześnie zglosileś się by przejść do innego działu robić trudniejsze rzeczy. TAK należało ci się a nie dostałeś- karygodne. Ja teraz przeszedłem na swoje ale wiem czy Alnor płaci. Wiem tez że najłatwiej jest wyciągnąć rękę z kieszeni po kasę, zamiast ją samemu wypracować.

@Waldek

Wypłata na czas to chyba normalna rzecz aby wywiązać się z umowy i nie ponościć dlaszych kar finansowych. Podyżek nie ma. Uwga premie ucięte do 12% BEZ POWODU. Firma powinna szybko się przebranżowić bo w takim tempie za 2 lata będzie bankrut.

Krzysztof
@Waldek

Uwaga na nocnej zmianie znikają obiady. Nie mamy co jeść i głodujemy !!!!

Waldek
@Paweł

Wyplata na czas owszem, tak to normalna rzecz, ale uwierz mi nie w tak wielu firmach jak myślisz. Co ucieli i ile tego nie wiem, może poprostu zapytaj. A podwyżka- idź na swoje to sobie ją wypracujesz. Jak masz fach w ręku a pewnie to masz. Skoro sporo oczekujesz i jesteś odważny to dzialaj.

Jak firma zabezpiecza się przeciw koronowirusie ?

@Paweł

Dostępne są dozowniki z płynem do dezynfekcji, zmiany się "nie pokrywają"; przebieralnie, narzędzia i sprzęt np. wózek widłowy są dezynfekowane.

Ttt
@Marta

Co słyszałem to wózki nie są dezynfekowane

Krysia
@Paweł

3 osoby już mają wirusa a firma dalej normalnie funkcjonuje. Nie czuje żeby ktoś specjalnie się troszczył o nasze bezpieczeństwo.

Marek P
@Krysia

Ja pracuje, tzn pracowałem w firmie w której szef od razu zadziałał. Kilka osób na postojowe, kilku zwolnił, reszta coś robiła ale narzekanie że w innych firmach to mają fajnie. I teraz nikt nie ma pracy bo firma nie sprzedawała, przestała płacić. Jaki sposób lepszy ?, czy mogą zabezpieczyć Ciebie lepiej? Teraz wiem jedno że ważne bym miał gdzie pracować w przyszlosci i miał placone??? Liczę że rządzący będą działać tak by nas zabezpieczyć. Jadąc do Wawy widziałem Alnor i chciałem zobaczyć opinie jak się pracuje. Czy pomogło???

benben
@Krysia

W sumie 5 osób zakażonych koronawirusem. Tym co byli zakażeni mieli do nich pretensje że podali za dużo osób z firmy na kwarantanne. Narzędzia maszyny są odkażane ale nie ma jakiś z góry okreslonych instrukcji co trzeba odkażać. Zmiana kończy wczesniej pracę i odkaża ale druga wchodzi i nie ma pewnosci co było odkarzane a co nie. Gdy przyjezdzają autobusy z pracownikami wszyscy na raz wchodza o rownej godzinie rozpoczęcia pracy do szatni. Szatnie są odparzane. Jest nakaz chodzenia w haubicach albo maseczkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. - Wola Mrokowska

• Jak się pracuje w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.