Opinie o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Kandydatka

No i co z tą najniższą, o którą jeden Pan analizujący rynek Pracodawcy od dłuższego czasu? Występuje? Mnie interesuje praca przy realizacji zamówień, wisi teraz oferta dla młodszego speca. Nie ma widełek, wiec to pierwsza sprawa, odniesiecie się do zarobków? zauważyłam w mile widzianych, że znalazły się w nich osoby bez doświadczenia zawodowego, dlaczego?

Ulka Nowy wpis

Hej, widziałam ofertę dla młodszego grafika. zastanawiam się ile doświadczenia jest potrzebne aby móc się dostać? jest tylko napisane, że go wymagają, ja dopiero jestem po 3-miesiecznym stażu, więc nie wiem na ile mam szanse. Jak sama rekrutacja może wyglądać w tym przypadku?

@Ulka

Zadzwoń do firmy i zapytaj. Spróbuj śmiało.

Hej, widziałam, że wczoraj poszukują specjalisty ds. ofertowania. Mam już doświadczenie i w zasadzie chce zmienić pracę, u mnie atmosfera nie dopisuje. Tutaj jak z nią jest w biurze? w opisie wymagają odporności na stres, ale nie wiem jak bardzo brać to do siebie?

pitbullradom Nowy wpis

Jako pracownik polecam ci zaryzykować i spróbować. Myślę , że odpowiesz mi jak zaryzykujesz na ten komentarz pozytywnie. Atmosfera jest w biurze przyjemna lecz wiadomo jak to w dużej firmie.

Nikt na utrzymanie czystości nie udzielił odpowiedzi? Może mnie z młodszym operatorem się uda? Jest teraz wystawiona oferta na tokarkę CNC. Pierwsze co to o nadgodziny chce spytać, widać ze na dwie zmiany się robi, ale gdyby ktoś po tej porannej jeszcze chciałby zostać, to mógłby? Zastanawiam się też nad zarobkami, na początku kokosów nie ma co się spodziewać? A co potem?

pitbullradom Nowy wpis

Jako pracownik polecam ci zaryzykować i spróbować. Ja zaryzykowałem i jestem zadowolony. Z nadgodzinami nie wiem jak jest , ale z mojej zmiany nikt nie zostaje więc nie odpowiem ci na to.

ELO ELO
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jakie warunki na magazynie ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
PytanieOprace

Witam a jak jest w Alnorze z pracą na utrzymaniu czystości??? Czy jest ciężko? Co trzeba robić

Kandydatka

Wesoły Romek

Przeglądam systematycznie oferty pracy związane z produkcją. Robię to z ciekawości oraz po to, aby kontrolować swoją pozycję na rynku. Od dłuższego czasu (nawet 2 lata), praktycznie co miesiąc odnawiane są oferty z firmy Alnor na stanowisko technolog oraz inżynier rozwoju produktu. Czym jest to spowodowane? Mam nadzieję, że nie jest to szukanie wykwalifikowanych, wykształconych oraz ambitnych pracowników za najniższą krajową (może niewiele więcej). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Damian

Z powodu rozbieżności co do wysokości wynagrodzenia.

@Damian

Co masz na myśli pisząc rozbieżności? Jest wypłacane mniej niż było umawiane wcześniej czy jak?

Damian
@Łucja

Osoby wykonujące zbliżone zadania mają kompletnie różne warunki. Również przy ustaleniu płac pomijany jest aspekt obciążenia pracy w różnych działach i umiejętności które trzeba posiadać aby ją wykonywać.

Fg

Sami się zwalniaja

@Damian

Te obciążenia w różnych działach to jakie mogą być i z czego wynikają? Na którym z nich praca zdaje się być najcięższa i dlaczego?

Były Magazynier

W moim przypadku powodem do zwolnienia było niedotrzymanie wcześniejszych ustaleń przez kierownika magazynu,ale zazwyczaj ludzie sami się zwalniają bo znajdują coś lepszego,żeby cię zwolnili musisz sobie na to porządnie zasłużyć tzn. nie przychodzić do pracy,być pod wpływem różnych środków w czasie pracy itp. ogólnie jeżeli jesteś dobrym,sumiennym pracownikiem to będziesz miał spokój

Leszek

Jakie działy na produkcji polecacie a jakie nie? Gdzie najlepiej płacą ?

Były pracownik biurowy

Firma kreuje się na przyjazą dla pracownika lecz realia są inne. Jedyne co jest pewne to codzienne krzyki właściciela i brak wsparcia ze strony przełożonego. Niedobór kompetencji kadry zarządzającej i zdobytego doświadczenia w innych organizacjach przyczynia się do dezorganizacji i zwolnień pracowników. Nie ma tam stabilnej atmosfery pracy lecz ciągły strach o własne stanowisko.

nb

szukam opinii o systemie wentylacji a nie o opiniach pracowników jak sie w zakładzie danym pracuje! beznadzieja!

Krystian
@nb

Ale to jest właśnie forum o pracy w ALNOR a nie o systemach wentylacji ;-) Choć czytając wpisy mam wrażenie że wiele osób by tak chciało bez wysiłku, bez zaangażowania. Najlepiej ponarzekać a może rzucą kolejne 500. Otwórzcie firmę, zatrudnijcie ludzi, planujecie 18 - 42 miesiące do przodu, zmagajcie się z konkurencją, niepłacącymi kontrachentami, ........, płaćcie ludzią tyle ile chcą, oddawajcie w terminie roboty, dajcie gwarancje na wykonane usługi po 60 mc, zaryzykujcie i żyjcie tak jak chcecie jak królowie. Nikt wam nie broni.

Prezes
@Krystian

Panie drektorze proszę zabrać się za robote a nie narzeka Pan w komentarzach. Sprzedaż Sprzedaż i jeszcze raz wyniki spredażowe muszą się zgadzać !!!

Uxyth
@nb

To nie szukaj na portalu pracowniczym. Trudno pojąć?

Oleg
@Krystian

Bredzisz gościu co ty robisz nic to właśnie Ci ludzie to robią nie ty nie ty.Ty bierzesz 50 tys i super auto a pracownik pilnuje płatności to pracownik robi obroty to ci ludzie na produkcji w pocie czoła najwięcej dokładają wysiłku ....a ty co laba komputer , samochodzik , karta hajs i głupi uśmiech na twarzy że reszta tyra za pieniądze za które nawet nie chciałoby by się tobie pochylić ....ale to ty to wszystko robisz sam sam produkujesz na produkcji , pilnujesz płatności śmieszne aż do bólu i co jeszcze za bzdury firma ma hajsu aby dobrze płacić ale po co ....ważne aby wam się hajs na koncie zgadzał a reszta ludzi to dla was z...,o nie ten to następny ot to wielka filozofia mistrza .Typowy kapitalizm i wyzysk człowieka przez człowieka w ładnym opakowaniu a co najważniejsze i tego hajsu nigdy nie zabierzecie z sobą na tamten świat - Jest jedna sprawiedliwość i zapłata za to kim i czym byliście i ile macie na sumieniu i jak traktujecie ludzi a co niektórzy to już w życiu prywatnym otrzymują na bieżąco nagrodę za to jacy są - Karma Wraca jaki jesteś dla ludzi tak los ci się odwdzięczy.Zycze refleksji jak jest jeszcze czas

Zdzisiek
@Krystian

Mądre słowa. Niech narzekacze otworzą swoją firmę, zatrudnią innych narzekaczy, zadbają o przychody firmy, godziwe płace, socjal itd itp.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

kasia

różnie, z reguły dwa

@kasia

Czy pracownicy pracują dłużej czy przychodzą tylko na chwile?

Alicja Liwińska

Na chwilę obecną średni staż pracy w firmie wynosi ponad 6 lat i 5 miesięcy. Przeszło 70% Pracowników naszej firmy współpracuje z nami powyżej 3 lat.

@Alicja Liwińska

Od razu dostaje się umowę o pracę czy na początku trzeba się męczyć na śmieciówkach?

@Marcin

Pracownicy zatrudniani są od razu w ramach umowy o pracę.

@Alicja Liwińska

I ci, którzy są od razu tak zatrudniani to na jaki okres najpierw?

@Zofia

Pierwszą zawieraną umową jest umowa na okres próbny na czas 3 miesięcy.

Jerzy
@Alicja Liwińska

Dzięki za info. Powiesz ile można dostać na początek? Bo mam nadzieje że więcej niż najniższa krajowa. Zarobki są według ciebie ok?

adam
@Jerzy

stówke wiecej niż najniższa ;)

@Jerzy

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stanowiska. Kwestie finansowe omawiane są podczas spotkań rekrutacyjnych. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, zachęcam do złożenia CV ze wskazaniem stanowiska, o które chce się Pan ubiegać.

Wiola
@Alicja Liwińska

Obserwuje oferty, ciągle poszukujecie Państwo osób na te same stanowiska, z podstatowymi kwalifikacjiami. Czym spowodowany jest brak ofert na stanowiska menadżerskie? Czy takie osoby z zewnątrz nie są przez Państwa porządane i wybieracie je jedynie podczas wewnętrznej rekrutacji ?

@Wiola

Na takie stanowiska awansowane są jedynie osoby, które podpasują któremuś z dyrektorów, niestety taka prawda.

@kasia

A opiszesz jak wyglądają poszczególne etapy?

@pracownik

Dokładnie, zwykle te osoby nie mają kompletnie kwalifikacji, wiedzy ani predyspozycji na te stanowiska.

Czy w Alnor są paczki/bony świąteczne?

Piotrek

Zazwyczaj są, zarówno na święta wielkanocne jak i bożonarodzeniowe. Social jest nawet spoko rozwinięty, są obiady, transport do pracy ect.

@Piotrek

Słyszałem też że są bony po 500 zł , Ppk i dopłaty plus ubezpieczenie na życie plus karta Multisport i super firmowe awigilie

Kuba

tak bon 250zł na święta, tak że piremie mega duże

@Tomek

Karta Multisport ale płacisz za nią sam prawie pełna stawkę. Ppk to ustawowy obowiązek. Na pewno na pewno są super pyszne obiady.

Polaczek

Po przeczytaniu wielu komentarzy powiem tak, ludzie którzy tak narzekają że im tak źle i nie dobrze powinni poprostu zmienić pracę na lepszą i problem z głowy. Jest takie mądre porzekadło,, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma''

@Polaczek

Dokładnie jak nie ten to następny. Sztuka to szuka.

Jak wygląda podstawa w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.?

Krysia

Ja na początek dostałam 3500 brutto a po 3 miesiącach doszła do tego premia 20%. Nie jest najgorzej. Słyszałam że starsi opetratorzy maszyn mają tyle ale na ręke, więc trzeba się starać.

nick
@Krysia

skad te bajki napewno nie na produkcji

Ttt
@Krysia

Krysia chyba w nas że starsi operatorzy mają więcej

Krysia
@Ttt

To ja zachęcam dział finansowy aby pensje były powszechni znane w końcu aby dąrzyć do najlepszych to fajnie byłoby wiedzieć ile zarabiaja za ten ich włożony trud we wspólny rozwój.

@Krysia

Oby napewno Pani trafiła w opinie o dobrej firmie skoro wypisuje takie bzdury o zarobkach w tej piramidzie finansowej? Na start nikt nie dostaje więcej niż minimalna krajowa, po za tym podwyżki wstrzymane przez kryzys i tylko patrzą żeby ludzi z torbami puścić. Pozdrawiam

Fg

Stary doświadczony pracownik ma 3500 płace zasadnicza a nowy pracownik co nic nie umie ma 4000zł

Czym w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Alicja Liwińska

Część dodatków jest dla wszystkich pracowników , są też takie, które są przypisane do danego stanowiska bądź grupy pracowników. Wśród dodatków można wyróżnić: transport do pracy, dofinansowanie do posiłków, karty podarunkowe zarówno na Święta Bożego Narodzenia jak i na Wielkanoc, samochód służbowy.

Przeszłość

Szczerze nie polecam, (usunięte przez administratora), słabe zarobki, firma z filozofią zatrzymała się w latach '90

@Przeszłość

Słabe zarobki czyli konkretnie jakie? Możesz napisać coś wiecej i czy jest coś jeszcze poza tym, co wyjątkowo Ci nie odpowiada?

@Łucja

Duzo dużo poniżej stawek rynkowych, a intensywność pracy nieporównywalna z wynagrodzeniem

@Przeszłość

Jaką konkretnie pracę masz na myśli?

@Zofia

Biuro

Marcel
@Przeszłość

Kiedyś jeszcze było normalnie w biurze, niestety sama atmosfera z roku na rok coraz słabsza. A same zarobki zatrzymały się na rynkowych sprzed kilku lat. Starają się zatrzymywać odchodzących pracowników z biur samochodami służbowymi (marchewka na kiju), ale Ci bardziej ambitni odchodzą do lepszych prac (o co nie ciężko obecnie).

@Marcel

No niefajnie to wygląda z tego opisu. Ale czy Ty właśnie obraziłeś wszystkich aktualnie tam zatrudnionych? :( Czyli z tego wynika, że atmosfera słaba, bo kasa mała?

@Marcel

Jest to Pana subiektywna opinia. Jako osoba posiadająca wiedzę o wynagrodzeniach, nie potwierdzam Pana informacji.

Poszukujący pracy.

Napisałem do firmy wczoraj maila w sprawie rekrutacji z zapytaniem o szczegóły.Nie ma odpowiedzi już od 24h.

@Poszukujący pracy.

Proszę sprawdzić adres e-mail, na który została wysłana wiadomość. W ostatnich dniach na adres rekrutacja@alnor.com.pl nie wpłynęło żadne zapytanie odnośnie szczegółów rekrutacji, które wymagałoby z naszej strony odpowiedzi. Zapraszam do ponownego kontaktu.

Karol
@Alicja Liwińska

Merytoryczna, konkretna, szybka odpowiedź. Biorąc pod uwagę że jest brak kolejnego komentarza ze strony osoby pytajacej to trafiona w punkt.

wojtek
@Alicja Liwińska

czemu osobą z uprawnieniami, doświadczeniem pozwala się odejść nawet nie próbując zaproponować pozostania na innych warunkach to odgórne podejście firmy czy tylko lidera zmiany bo biuro i tak nic nie zaproponuje? chodzi o produkcje bo magazyn i tak ma inne wyższe stawki przy których produkcja by nie narzekała

@wojtek

@wojtek Trudno jest mi odnieść się do opisanej sytuacji, gdyż jej nie znam. Gdyby osoba, której pozwolono odejść, faktycznie chciałaby pozostać w firmie, porozmawiałaby otwarcie z bezpośrednim przełożonym bądź ze mną o chęci dalszej współpracy i możliwości zmiany wynagrodzenia. Zachęcam do kontaktu.

Wojtek
@Alicja Liwińska

Rozmowa z liderem była i wolę o niej zapomnieć tyle w temacie niewłaściwy człowiek na tym miejscu widocznie wolał nie mówić nawet o tym swoim przełożonym w biurze

@Wojtek

Tym bardziej zapraszam do kontaktu ze mną, żebyśmy mogli zapobiec w przyszłości podobnym sytuacjom.

adam
@Alicja Liwińska

Dział HR nie analizuje powodów odejścia pracowników? W jaki sposób pracownik najniższego szczebla w firmie ma skontatktować się z drektorem personalnym skoro nawet jego karta nie pozwala wejść na obszar biurowy, ma rozmawiać z osobą której nigdy nie widział? Nawet wigilia firmowa jest podzielona na dwie oddzielne imprezy. Chyba logicznym jest że rozmawia z bezpośrednim przełożonym, którego zna najlepiej. Firma ma świetne podstawowe wartości, jedną z nich jest usłyszana podczas rozmowy o potencjalnym odejściu, mianowicie można dowiedzieć się że nie ma ludzi nie zastąpionych.

@adam

@adam Dział kadr dokonuje bieżącej analizy odejść kadr w oparciu o informacje jakie przekazują odchodzący pracownicy. Każdy ma możliwość wejścia do działu kadr głównym wejściem, co pracownicy czynią, a także spotkania ze mną. Owszem, spotkania Wigilijne są dzielone. Jest nas ponad 570 osób i trudno byłoby zorganizować spotkanie dla wszystkich w jednym miejscu i czasie. Kontakt z pracownikami jest dla mnie ważny, dlatego uczestniczyłam we wszystkich spotkaniach Wigilijnych organizowanych poza firmą. Proszę nie utożsamiać wypowiedzi jednej osoby z wartościami firmy. Ponawiam prośbę o kontakt i spotkanie.

Barbara
@adam

A Ty nadal pracujesz czy odszedłeś? Co w takim razie jednak przyciąga pracowników

Robert

Gdzie lepiej się zarabia produkcja czy magazyn. Czy na produkcji jest ciężej fizycznie?

@Robert

O wiele więcej na magazynie

@pracownik

A jak z tą trudnością, gdzie jest ciężej?

@Marcin

Zdecydowanie na produkcji, gorąca, kurz, w powietrzu opiłki metali, na magazynie jedynie zimą jest trochę chłodniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. - Wola Mrokowska

• Jak się pracuje w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.