DAN DAF

Zielona

Opinie o DAN DAF

Właściciel ( właściciele-rodzina) firmy potrzebuje dużo kasy prawdopodobnie na odrestaurowanie posiadłości dworskich w Bieńkowicach.Obsadził już spory kawałek gruntów drzewkami owocowymi (jakaś część kasy z UE),remontuje stary zabytkowy dwór ( dawna posiadłość państwa Jasińskich),a pracownikami ( parobkami) będą później mieszkańcy okolicznych wiosek za miskę strawy.

NAJWIĘKSZE[usunięte przez admina]WIĘKSZYCH NIEMA OBIECUJĄ GRUSZKI NA WIERZBIE OBIECANE ZAROBKI DLA MONTAŻYSTÓW OKOŁO 4 TYS. ZŁOTYCH NA DELEGACJI MA PRZYCHODZI CO DO CZEGO TO DWA TYSIĄCE NIEMA KTO WYPŁACIĆ

Zostaw opinię o DAN DAF - Zielona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAN DAF