MERKURION SP. Z O.O.

Smerek

Opinie o MERKURION SP. Z O.O.

Karma Wraca

Firmy nie polecam!!! W firmie panuje hierarchia, która polega na wyręczaniu się przez starszych pracowników młodszymi do takiego stopnia, że TY biedny człowieku nie masz czasu iść do WC a reszta twojej załogi np. przegląda sobie w tym czasie internet lub robi grube libacje alkoholowe. Mam bardzo wiele do zarzucenia współpracownikom jak i samemu właścicielowi firmy do tego stopnia, że musiałbym napisać książkę. Pozdrawiam

Zdarzały się Wam problemy z firmą MERKURION SP. Z O.O. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o MERKURION SP. Z O.O. - Smerek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MERKURION SP. Z O.O.