Cri-valsp. z.o .o

Łęg

Opinie o Cri-valsp. z.o .o

Anonim

cri-val to syf, duże normy niskie zarobki, coraz wieksze wymagania, kierownik prod. ciagle podnosi norme, i trzeba tyrac za 150 zł premi, ktorej i tak nie dostaniesz , mało kto wyrabia tam norme, a jak wyrobi i zabraknie 1% to i tak nie dostanie. jedynie dobrze moga tam zarobic liderzy i kierownicy, np kierownik UR nic nie robi a zarabia ok 4 tys/ mieś. Kierownikowi produkcji cisnienie sie podnośi gdy jakas maszyna nie pracuje bo ma awarie. Do tego straszny hałas, Nie polecam pracy w cri-valu

Zostaw opinię o Cri-valsp. z.o .o - Łęg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cri-valsp. z.o .o