Opinie o Jack Motors Jacek Żołądź w Łęg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jack Motors Jacek Żołądź. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jack Motors Jacek Żołądź o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jack Motors Jacek Żołądź w Łęg

Krzysiek Nowy wpis

Z tego, co widzę, to aktualnych ofert brak, ale trafiłem na jedną ze starszych, w której poszukiwany był magazynier. Wynagrodzenie było do do 3 061,62 PLN, jestem ciekaw na ile można by liczyć w tej chwili? Jest umowa o pracę na tym stanowisku, już na początku?

Właściciel

Czytając poniższe negatywne opinie trzeba przyznać że konkurencja jest bardzo aktywna :) Niestety są to informacje kłamliwe , nieprawdziwe i psujące dobre imię firmy. Serwis nie weryfikuje żadnych wpisów więc "myszy harcują". My dalej robimy swoje i nie zamierzamy się zatrzymywać. Konkurencję pozdrawiamy :) Jakie są warunki pracy w Jack Motors nie trzeba daleko szukać aby się przekonać, zapraszamy do naszego sklepu detalicznego aby sprawdzić jak funkcjonuje magazyn, dział sprzedaży, porozmawiać z ludźmi którzy u nas pracują - większość osób jest z nami od samego początku. Fakt - praca bywa stresująca i pod presją czasu - takie są jednak dzisiejsze realia i nikt nie ukrywa tego w rozmowie o pracę.

Motonet Team Nowy wpis
@Właściciel

witam bardzo polecam firmę JackMotors i pisze to jako częściowo konkurencja i odbiorca hurtowy części z tej właśnie firmy. Nie wiem skąd takie negatywne opinie, z naszej strony mogę w 100% polecić. Produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, dostawa szybka i dobrze zapakowana. Nie ma problemów z płatnościami i z zamówieniami. Mają produkty często nie dostępne w innych firmach. Współpracujemy już kilka lat i mam nadzieje że tak zostanie. Właściciel robi dobra robotę inne sklepy powinny brać przykład jak powinno się dziś obsługiwać klienta. Polecam Motonet Team Koronowo

Janusz Nowy wpis

Ktoś napisał że atmosfera w pracy zależy od zaangażowania i wydajności. A jaki to ma wpływ na zarobki? Są premie za lepszą pracę czy tylko uścisk ręki kierownika?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Jack Motors Jacek Żołądź?

Krzyś Nowy wpis

Pracowałem w kilku firmach i mam porównanie, jak pracujesz i jesteś ambitny to problemów nie ma i możesz liczyc na pomoc, jak robisz syf na magazynie i patrzysz tylko jak sie nie narobic to raczej nie bedziesz zadowolony z atmosfery....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jack Motors Jacek Żołądź? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
klient

polecam, godni zaufania :)

robertnowek

polecam zakupy super

K&M

Witam. Nie polecam,wydałem kupę kasy w tej firmie,a jak coś kupiłem nadziewanego bo po pół roku koła chromowane mi zardzewiały i pisałem czy tak powinno być to odpisali że za słabo o nie dbałem i wypieki się. A w tym samym garażu stoi rower z chromowanymi kołami i ma że dwadzieścia lat, i prawie nic nie ma rdzy . Wniosek... Sprzedają tanią tandetę i nie ma sensu przepłacać ,lepiej kupić na allegro lub gmoto.

Jan
@K&M

Potwierdzam bo miałem podobna sytuacje !!!

Super

Godni polecenia, prawdziwi fachowcy z pasją!

Czy urlop w Jack Motors Jacek Żołądź jest płatny 100%?

Pracus

Tak

Dawid

Bardzo dobra firma polecam

Wanda
@Dawid

Cześć, na wstępie zaznaczę, że bardzo się cieszę, że chwalisz firmę i uważasz, że jest bardzo dobra. Jednak chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat. Jakie plusy firmy konkretnie mógłbyś wymienić? Chciałabym też się dowiedzieć czy wypowiadasz się jako klient czy pracownik?

Xxx

Czemu takie złe komentarze dla tej firmy ?

Zbysio
@Xxx

Widocznie coś w tym jest

ddd
@Xxx

Większość komentujących tutaj to płacząca konkurencja wiec czego sie spodziwasz :D

Zbigniew
@ddd

Uważasz, że negatywne komentarze są pisane przez konkurencję? Jakie jest w takim razie Twoje zdanie na temat firmy? Czy Jack Motors Jacek Żołądź to dobre miejsce do pracy i rozwoju zawodowego? Daj znać, jestem ciekaw jak to wygląda z Twojej perspektywy.

Z praca szału nie ma ale jak kto widzi ten pracuje

Hugon

Szkoda, że jedynie klienci zaglądają na forum pracownicze a gdzie są pracownicy?

Motopodkarpackie

Polecamy z ręka na sercu. Profesjonaliści i pasjonaci motocykli na odpowiednich stanowiskach. Części sprowadzone na specjalne zamówienie , dużo taniej niż z oficjalnego sklepu producenta .

Tadeusz

Części i obsługa fatallna.nie poolecamy .

Sebco

Bardzo polecam. Chłopaki robią mega robote

@Sebco

Chyba w naciąganiu innych Odradzamy

Prymitywne opinie dodawane przez właściciela są nie realne i nie adekwatne do systemu jaki w tej pseud.o firmie jes t . Nie polecam .

Stały klient

Zdecydowanie polecam, świetna współpraca oraz rabaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Jack Motors Jacek Żołądź - Łęg

• Jak się pracuje w Jack Motors Jacek Żołądź?

Zobacz opinie na temat firmy Jack Motors Jacek Żołądź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jack Motors Jacek Żołądź?

Jack Motors Jacek Żołądź
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Tarnowska 28
    33-131 Łęg