Rozkwit-Serwis Firma Handlowo-Usługowa Daniel Bałut

Tarnów

Opinie o Rozkwit-Serwis Firma Handlowo-Usługowa Daniel Bałut

cink321

Zgadzam się z tym co zostało napisane poniżej przez (nick123).

nick123

Cóż... Zaczynało się dobrze, wyszło jak zwykle. Im dłużej szefostwo jest w branży, im więcej ma pieniędzy tym gorzej. Słabe zarobki, obcinanie pensji pracownikom, płacenie za remanenty. Nie wolno mieć ze sobą telefonu komórkowego. [usunięte przez moderatora] notorycznie siedzi w swoim biurze i obserwuje przez monitoring cóż pracownicy robią w danej chwili. Po czym robi wielkie afery, że to nie zrobione czy tamto. A sam nie pomyśli, że jest po prostu za mało ludzi. [usunięte przez moderatora] Odradzam tę firmę, gdyż nie dba się tu w żaden sposób o dobro pracownika, ani się go nie motywuje do uzyskania lepszych efektów pracy. Wręcz przeciwnie, ciągłe pretensje, zastraszanie i zarobki które ledwie starczają na opłaty. [usunięte przez moderatora] Od wielkiego dzwonu jest impreza firmowa, na której królują sztuczne uśmiechy , ale każdy wie że pod maską uśmiechu kryje się arogancki bezwzględny egoista, który żeruje na pracownikach płacąc im comiesięczną jałmużnę.

Zostaw opinię o Rozkwit-Serwis Firma Handlowo-Usługowa Daniel Bałut - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rozkwit-Serwis Firma Handlowo-Usługowa Daniel Bałut