Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

Kierownica

Witam, wszyscy kierownicy i pracownicy nie mają pojęcia o obsłudze klienta i promocji firmy, za to doskonale wiedzą jak kablować na swoich pracowników, współpracowników (jest to wymóg odgórny). Kierownicy zwalniają pracowników i zatrudniają nowych żeby było na kogo zwalać winy. Dziwię się że Węgrzy nie zmieniają wyższych stanowisk i nastawienia bo firma ma potencjał, który jest całkowicie marnowany przez osoby zarządzające tym w Polsce. Nie inwestują w rozwój firmy, reklamę/ promocję. Kierownik nic nie może sam zrobić i nie ma na nic wpływu. Wypłaty są mniej więcej na czas za to sprawa premii jest zależna od humoru osób decydujących o tym. Pracownicy wyrabiają plan ponad normę a premii nie przelewają na konta pracowników tylko się dzielą miedzy sobą Wielcy Panowie i Panie sterujący okrętem. Okrętem, który już niedługo utonie dzięki tym Imbecylom którzy nie wiadomo czy sami umieli by komukolwiek buty sprzedać, czy poprowadzić jakikolwiek swój biznes od podstaw. Pracownicy masowo oprócz tego że są zwalniani sami się zwalniają bo widzą co to za SYF - masowo giną buty i pieniądze z kasy na co później składają się pracownicy w ciągu miesiąca jest to kwota od 50-300 zł na osobę. Za niedługo nikt nie będzie tam chciał pracować. A co do samego obuwia - wielka lipa, na pewno nie są to produkty pełnowartościowe, 7 na 10 modeli jest uszkodzona albo źle sklejona. Reklamacje zdarzają się coraz częściej. Chciwość,zawiść i głupota nigdy nie popłaca. Chora i nieprofesjonalna firma - szczerze nie polecam. Jeśli ktoś chce ciężko pracować, wchodzić klientom do d... i kłamać ich że byty są dobre a są ch... i dostawać za to około 1400netto mies. - minus to co ciągle ginie, plus nadzieje na wypłacenie premii w wysokości ok 200-500 zł raz do roku to jest to wymarzona praca dla niego. Pozdrawiam

Bros

Nie ma regionalnego w zasadzie. Jest ktos ale nie regionalny, kierownik z innego sklepu. W tej firmie nie mozna awansowac . On poprostu dostaje pieniadze za prace ktora powinno robic biuro w Warszawie i tyle. Poza tym nie ma nic wspolnego z regionalnym

Sprzedawca nie ma czasu na klienta. Racja. A kto jest zadowolony z tej pracy. Nikt. Odpowiedzialem na wszystkie pytania ? Zwalniam sie.

Dyzio

Kozak w Office (usunięte przez administratora) w swiecie ! Kiedys to i moze dalo sie tu pracowac ale ostatnio sie nie da. Zwalniaja ludzi . Zatrudniaja nowych. Rekrutacja ludzi zajmuje sie malo doswiadczona osoba. Zreszta nie tylko rekrutacja. Bobek otworz oczy. Kiedys faktycznie nie bylo takiej rotacji. Bo nikt tych ludzi tak nie zwalnial. A teraz mam zly humor, ktos mnie denerwuje bo mi sie w zyciu nie uklada to wypad i tak to wyglada.

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
;-)

kozak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie ;D

Byly pracownik

To jaki byl powod Twojego zwolnienia ? O ile jakis byl ! W Gdyni polecialo przeciez kilka osob. Nie tylko Ty, prawda ? I to w tym samym czasie . Co Ci powiedzial tzw Pajacyk ? Pochwal sie .

Marionetka

Ja bede pierwszy - pan M. wpada i zwalnia jak to ktos napisal pana/pania X ! Musi miec jakis problem ze soba bo tak naprawde nie zna tych ludzi ktorych zwalnia ! Taka sytuacja. Prawdziwa sytuacja. Wydaje mu sie, ze ktos sie nie nadaje i dzwoni do biura a oni sie na wszystko zgadzaja bo nie maja swojego zdania ( dokladnie tak jest) ! I nie chce im sie zainteresowac firma w ktorej pracuja ! Kabluje ! Wiem cos o tym bo mnie tez zwolnil z Gdyni ! Juz tam nie pracuje wiec moge sobie pozwolic skomentowac . Pozdrawiam wszytkich ktorzy jeszcze tam pracuja .

Czytelnik

Grunt sie pali pod nogami ? Watpie ! Raczej ktos poczul wladze !!! Za duza wczutka i tyle ! A biuro nie ma swojego zdania. A szkoda . Warszawka zgadza sie na wszystko, szkoda ze nie widzi co sie dzieje ostatnio w firmie ! Pajacyk mowi zwolnic pana X , i zwalniaja pana X ! Ale dlaczego ? Bo komus jest tak wygodnie. To takie proste. Gdynia jest na to idealnym przykladem. Ja jestem w trakcie szukania nowej pracy. Office nie dba o pracownika , pracownik nie dba o Office. Od kilku miesiecy nie da sie tu pracowac !!!!!!!!!!!! Znam powod ale moze ktos niech powie to pierwszy

Dlaczego jest nagle taka rotacja ? Komus sie nudzi i wymysla. Dlaczego zwolnili ludzi z Gdyni ? Gdynia - wypowiedz sie . Mysle ze kazdy z nas chce znac odpowiedz na to pytanie . Jak nikt nie zacznie mowic to zaczna zwalniac bez powodu inne osoby ! Pomyslcie o nas

Kalin

Nie tylko w Gdyni jest taki bajzel. Wiemy że w innych sklepach też nie jest kolorowo, chyba komuś się grunt pali pod nogami, ale tak to jest jak tacy "superdyrektorzy" próbują się brać za prowadzenie firmy. Rzeszów nie zamknął się bez powodu, w Gdyni był bajzel bo ktoś zatrudniał osoby na podstawie dowodu osobistego nie mając pojęcia jak rekrutować ludzi. Jeśli chcecie mrówki od czarne roboty co będą za tragarzy, kurierów, robotników fizycznych robić, a obsługa klienta będzie na szarym końcu to daleko nie ujedziecie. Jeśli nadal będziecie zatrudniać kierowników którzy zamiast być dobrymi managerami są kapusiami, donosicielami i strażnikami, to zawsze będzie syf. Kiepska atmosfera, fatalne relacje to wszystko wasza wina.

Bla bla

Zgadzam się z jjjk,wszystko musisz robić a zrobisz jeden mały błąd i afera na całą Polskę :D Nie rozumieją tego,że czasami jest tego wszystkiego za dużo do zrobienia w jednym czasie + oczywiście obsługa klienta,czyli musisz mieć 12 rąk,nóg i głów :D Sami niech w Warszawie zrobią sobie porządek w papierach i w ludziach bo (usunięte przez administratora) na maxa mają.Do osób z biura,jesteście zmęczeni,poirytowani itp. to zapraszam na urlop a nie wyżywacie się na pracownikach! Jest ktoś tu z Rzeszowa?Dlaczego Was zamknęli? :(

jjjk

Nie aplikuj. Aplikujesz jako sprzedawca i zarabiasz jakbsprzedawca w każdy innym sklepie a tak naprawde musisz prowadzić zmiany, zajmować sie vm, babrac w papierach, przyjmować opierdziele gdzie w innych pracach za spelnianie takich obowiązków dodajesz dodatek pracowniczy jako " starszy sprzedawca " lub tzw. Osoba funkcyjna i jest to oczywiście lepiej platne. Gdzie indziej zarobisz tyle samo po prostu"sprzedając" i nie przejmujesz sie rzeczami takimi jak tu

Kozak

A macie regionalnego ? A kto mi powie mile slowo o tym sklepie ? Bo widzialem ogloszenie na internecie ? Z tego co sprawdzam rozne firmy wszedzie pisza jak Wy . A ogolnie ? Da rade przetrwac ?

Rafal

hehe

chyba odwrotnie ;-)

pikna
@hehe

Sam jesteś odwrotnie. Co niby odwrotnie?

hehe

wszyscy zawiedzeni bo wypłata 9-ego ;D

pikna
@hehe

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

MONIKA

10 w sobote czyli wyplata 12 lub 13 ?

Wariat

Kierownicy z tego co wiemy najmniej wiedza. I bronia faktycznie siebie samych !

Nicky

Tomson albo ktoś cię przekupił albo pracujesz w biurze albo coś z tobą nie tak. Mam się godzić na to aby pracodawca traktował mnie bez szacunku, miał za nic moje prawa, lekceważył podstawowe zasady moralne a na pytania o respektowanie moich podstawowych praw reagował agresją i groźbami? A wszystko w imię tego, że łaskawie daje mi pracę a bez niego przymierałabym głodem? Większego steku bzdur nie słyszałam od dawna

Beatrice

Zgadzam sie !

,,,,,
@Nicky

To akurat wina jak już kierownika a nie Warszawy :D To kieras atrudnie sprzedawce do sklepu a nie Warszawka

Nicky
@,,,,,

Co ty bredzisz. CO ma piernik do wiatraka? Warszawka ma za nic prawa pracowników, niestety nawet najlepszy kierownik nic tu nie poradzi. Zresztą dobrzy kierownicy byli kiedyś i się ich pozbyto bo umieli bronić siebie i pracowników. Teraz zostały same słupy które zakapują pracownika z byle powodu i będą się tym chełpić że mogli po raz kolejny zadowolić górę. Takie są realia.

Racja

Kiczen

Co do wypłat to sprawa niedługo będzie zgłoszona w odpowiednim miejscu.Pani M.A. jaja sobie robi z pracowników.W umowie jest 10 to ma być 10 i nie interesuje mnie to,że firma ma konto w innym banku.Węgrzy też co nie co ciekawego się dowiedzą.Wieczne pretensje do pracowników, a tak na prawdę gdyby nie CI pracownicy to firemki już dawno by nie było.

Babik
@Kiczen

Niestety sa tacy ktorzy nie potrafia zrozumiec tego co napisales/as !

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes