Witar - Pniewy

Pniewy

Opinie o Witar - Pniewy

dorian

podejrzewam, że takie firmy się w sieci nie ogłaszają. Warto zajrzeć na ich stronę i skontaktować się z firmą bezpośrednio by uzyskać informacje na temat rekrutacji :)

hmm

również potwierdzam chory zakład chorzy ludzie

Brawo!!!!!!!!! nareszcie kto?? odwa??ny napisa?? wielkÄ? prawdÄ?

potwierdzam!!!

Pracowałem w tym tartaku na stanowisku Mistrza oddziału produkcji. Stanowczo NIE POLECAM!![usunięte przez moderatora]. Przepisy prawa pracy,BHP ich nie obowiązują.problemy osobiste przenoszą na pracowników.Notoryczne ubliżanie, poniżanie i upokarzanie pracowników .Ogromna rotacja pracowników,nie tylko produkcyjnych.Wcale mnie to nie dziwi że firma się rozpada i rozprzedaje.Ostrzegam przed pracą w tej firmie!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Witar - Pniewy - Pniewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witar - Pniewy