Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie

Ciechanów

Opinie o Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie

Raś

W Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie spędziłem trochę z najlepszych lat życia, generalnie to nie żałuję ani minuty, musze powiedzieć że ilebyście tutaj nie pracowali, to nie można mieć w ogóle nic złego w pamięci, kasa na czas, ubrania robocze, pracy sporo

nowy

ale otworzyli nowy w Łomży i nastąpił przełom właścicielski teraz idą mocno - szeroki asortyment dostępny od ręki wiem bo współpracuję z nimi więc widzę te pozytywne zmiany

haha

W Toruniu już położyli oddział hehe

kurski

zgadza sie, traktuja kazdego pracownika jakby chcial ich okrasc i oszukac, kierownicy i dyrektorzy to jakas pomylka, jeszcze chwila a poloza ta firme calkowicie

Firma z dużymi mozliwosciami, niestety tkwi jeszcze w poprzednim ustroju zarzadzana przez ludzi kompletnie nieprzygotowanych jednym slowem - (usunięte przez moderatora) praca za grosze, wszystko trzeba miec na papierze bo sie potem wyprą, że nie było takiej umowy.

Zostaw opinię o Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie