Browar Ciechan Spółka z o.o.

Ciechanów

Opinie o Browar Ciechan Spółka z o.o.

Tak było

Gównozjady i oszuści. Nie polecam pracy tam. Więcej dyrektorów niż pracowników.

Jaa tam nie będę pracował

Nie polecam pracy w tej firmie, nie płacą na czas. Nie płacą za nadgodziny, podstawa to najniższa krajowa, za skrzynkę 60gr. Nie płacą za skrzynki, które wywozi się dodatkowo tzn.wymiany i gratisy a tego jest więcej niż towaru. Robisz za kogoś bo komuś się nie chce jechać tu czy tam. I ogółem mobbing, chamstwo i wieśniactwo.

borya

Najlepiej to pewnie wejść na stronę i znaleźć maila :)

Andrzej

Jak tam wygląda rekrutacja? Ktoś coś wie?

Adres pocztowy cokolwiek?

Numer tel.?

Mail?

Andrzej

Wiem, że prowadzą teraz jakieś rekrutacje i myślałem, żeby wysłać CV tylko nie wiem za bardzo do kogo. Masz jakiś adres?

Z tego co mi wiadomo, to całkiem nieźle płaca.

Andrzej

Czy wiadomo jakie tam są zarobki?

sfsf

Bardzo dobra firma. Polecam pracę u nich. sfsfsfs

gosciu

nie pracowalem w browarza natomiast piwo pilem jest bardzo smaczne a zwlaszcza z czerwona naklejka z napisamy polecam i sam je kupuje smakien odpowiada niemieckiemu szuldhais i tyski podobny ma smak

Już dzisiaj możesz kreować i zmieniać rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Browar Ciechan Spółka z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Browar Ciechan Spółka z o.o. - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browar Ciechan Spółka z o.o.