Opinie o Hotel Uzdrowiskowy St.George w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hotel Uzdrowiskowy St.George. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Uzdrowiskowy St.George o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Uzdrowiskowy St.George w Ciechocinek

ewa

@proces technikum hotelarskie w zupełności wystarczy. Ale ty sam musisz pokazać się jako zadbany, odpowiedzialny i dokładny pracownik.

Kuracjuszka61

W hotelu uzdrowiskoym St. George byłam na turnusie NFZ we wrzesniu. Pokoje ładne, zabiegi na dobrym poziomie choć woda w hydromasażu i basenie zimna, przez co się przeziębiłam. Personel profesjonalny i miły, może poza Panem elektrykiem mającym imię jakoś na D, który nie wylewa za kołnierz i jest opryskliwy wobec kuracjuszy. Jedzenie znośne choć niektóre produkty nie były pierwszej świeżosci. Przeciętne sanatorium...

gosiek,

Właśnie wróciłam z St. George. Wszystko super. Pokoje sprzątane co drugi dzień, miła obsługa, pyszne i urozmaicone posiłki. Gdyby ekipa z panią Wandą na czele wróciła, pojechałabym tam znów bez zastanowienia. Grunt to dobre towarzystwo! Pozdrawiam wszystkich!

Darek

Przebywałem na skierowaniu ZUS w ramach prewencji przed rentowej w Sanatorium „Saint George” w Ciechocinku w okresie 11.05-03.06 Wyjeżdżałem niechętnie. Nie mam doświadczenia w pobytach sanatoryjnych. Po przybyciu na miejsce zaskoczyła mnie przychylność i sprawność obsługi. Szybkie formalności meldunkowe i już byłem w pokoju. Niedługo potem dostałem informację, że mam się zgłosić do pielęgniarek celem założenia dokumentacji medycznej. Chwilę potem byłem na badaniu u lekarza. Wszystko sprawnie i szybko. Bałem się, że nie spamiętam sporej ilości informacji z pierwszego dnia. Niepotrzebnie. Pomocny personel pomógł mi oswoić się z wymaganiami związanymi z pobytem. Większość dnia zajęta przez zabiegi i spotkania z psychologiem i innymi osobami, ale rozłożone w taki sposób ,że zdążałem spokojnie z zabiegu na zabieg bez pośpiechu. Pokój bardzo duży i komfortowy, słoneczny, czysty, sprzątany co kilka dni. Posiłki smaczne, urozmaicone. Hotel znajduje się blisko centrum. Tak było cały turnus. Tą drogą chcę podziękować za skierowanie mnie do tego akurat obiektu. Pozdrowienia dla Pani Moniki i dziewczyn z recepcji, lobby bar. Dariusz Kaczmarek

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hotel Uzdrowiskowy St.George? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ramzes

Nie chcę Pań obrazić -Róża ,Mariola ,Kuracjuszka . Czy panie czasem nie przebywałyście w innym sanatorium ? Jeśli ktoś chce bezowocnie dla swojego zdrowia spędzić czas a może pogorszyć stan swojego zdrowia , zapraszam do tego "uzdrowiska". Jeśli ktoś chce być traktowany podmiotowo , szczególnie przez PRL owskiego lekarza , zapraszam do tego "uzdrowiska". Jeśli ktoś chce być złem koniecznym w tym "uzdrowisku" - zapraszam.

anna

Szkoda że nie byłyście w innych miejscach.pozdro.

Kuracjuszka ZUS

Przebywałam na turnusie w Hotelu Saint George w terminie 10.10 – 02.11. Turnus wspominam mile. Wzmocniłam kondycję. Schudłam 3 kg. Poznałam miłych ludzi. Obsługa miła rzeczowa. Duże pokoje, przestronne korytarze. Kuchnia mogłaby być lepsza, chociaż z drugiej strony była lekkostrawna i małokaloryczna co dla mojego serca jest dobre. Najbardziej podobały mi się zajęcia na basenie. Ciepła woda, urozmaicone ćwiczenia. I masaże klasyczne . Fizjoterapeuci mili, rzeczowi, konkretni. Profesjonalnie prowadzą rehabilitację. Dziękuję za skierowanie mnie na pobyt uzdrowiskowy do Hotelu Uzdrowiskowego Saint George w Ciechocinku.

Mariola

Nieprawda, ja też byłam w tym turnusie i jestem bardzo zadowolona, za darmo przez 3 tygodnie podstawiano mi pod nos jedzenie, sprzatano po mnie, miałam zabiegi i opiekę lekarza, czy to mało..?, dla niektórych pewnie tak, dla mnie idealnie, z pewnością tam wrócę, mam nadzieję, że personel będzie w tym samym składzie, wspaniali ludzie!!!!

Przebywałam w turnusie ZUS od dn.10.10.2014 to miejsce nie powinno nazywać się uzdrowiskiem,jadłospis wisiał 3-4 razy,urządzenie do Krio nie sprawne na początku i tak było do końca.fotele do masażu również,woda w basenie zimna w pokojach zimno nie ogrzewali,śmieci i sprzątanie co kilkanaście dni,papier toaletowy wydzielany,po monitach dieta różniła się,że jedni dostali ziemniaki a drudzy brokuła,oszczędzali na wszystkim nawet pieczywo było wydzielane. Jeszcze nigdy nie powróciłam tak wściekła i zła,że zmarnowałam czas bo wróciłam nerwowa z wysokim ciśnieniem i przeziębiona.a miałam podreperować zdrowie,tam nie ma bazy sanatoryjnej to jakieś nieporozumienie. SZKODA PIENIĘDZY I NASZEGO CZASU . omijajcie to miejsce z daleka.Pozdrawiam.

roza
@Anna

Potwierdzam, wszystko się zgadza.

sdfrt

Żenada

tefffka

Aktualnie przebywam na rehabilitacji kardiologicznej w Hotelu St. George w Ciechocinku. I zapewniam, że nie jest to leczenie nas pacjentów tylko nabijanie kabzy właścicielom. Jest 26 września, rano temperatura wynosi grubo poniżej 10 stopni a oni jeszcze nie grzeją. Ziąb straszny, już kilka osób choruje. Na basenie jest bardzo zimno. Kostiumy i ręczniki nie wysychają, bo w pokojach i łazienkach jest za zimno i nie ma warunków do suszenia. W całym obiekcie nie ma termometru żeby sprawdzić temperaturę. Obok w sanatorium GRACJA od dwóch dni grzeją. Menu (podobno przygotowane przez dietetyka), bardzo skromne, zmusza nas do jedzenia przekwitniętych brokułów, prawie zgniłych kalafiorów, dwa razy dziennie kapusty oraz np. samego chleba z masłem. Zupełnie inny jadłospis jest wywieszony przed wejściem do restauracji, a co innego mamy na talerzach. Całość wygląda tak, jakby produkty były nieświeże a pozostałości z jednego posiłku były wykorzystywane np. w zupach na kolejne dni. Ogólnie beznadzieja. Możnaby wymianiać i opisywać jeszcze wiele innych ,,atrakcji" tego miejsca ale krótko tylko: - odór kanalizacji w łazienkach - czarny grzyb pod prysznicami - 150 zł za 5 kanałów ( z TV naziemnej, bezpłatnej) w 20-letnich telewizorach (obok w ,,GRACJI" 88 zł za 22 kanały) - 100 zł za wi-fi ( w sanatoriach obok bezpłatne) - we wszystkich lampkach i żyrandolach żarówki 25 W. Nawet poczytać nie ma jak, bo wysokość pokojów to około 3,5m. - parking 8 - 25 zł za dobę zależy na ile dni się przyjeżdża(wszędzie najwyżej 4 zł za dobę). To oczywiście nie wszystko, ale jak ktoś chce zaryzykować niech przyjedzie. Ja serdecznie odradzam i dziwię się, że ZUS wyrzuca w błoto nasze pieniądze. Skargę do ZUS-u wysłaliśmy więc może coś się zmieni albo nie podpiszą kolejnego kontraktu. Normalnie zwykłe złodziejstwo. Jestem wściekła... strata czasu i mojej kasy.

ona

Hej! mam ofertę pracy z tego hotelu, lecz zastanawiam się czy tam pracować gdyż słyszałam ze nie wypłacają pieniędzy na czas i nie są to cale kwoty. Wiecie coś na ten temat?

Kuracjusz

Bardzo nie polecam. Dlaczego? Otóż w trakcie trzytygodniowego pobytu sanatoryjnego tylko raz sprzątano łazienkę czytaj spryskano kabinę prysznicową jakimś środkiem, dopiero po interwencji odkurzono pokój i to tak, że bez zbytniego schylania się widoczne pod łóżkiem były ślady dokąd sięgnął odkurzacz (po poprzednim turnusie zostały nawet ścinki paznokci przy łóżku, telewizja satelitarna (tak twierdzi reklama hotelu) ogranicza się do dziewięciu programów TV emitowanych chyba jeszcze z telewizji naziemnej analogowej (nie wiem jak to możliwe ale jakość odbioru o tym świadczy)poza tym 150,-PLN za "abonament" od pokoju (cena chyba z kosmosu), pokoje sprawiają dziwne wrażenie ni to stylowe ni to chińszczyzna, ogólnie gdyby nie otwarte okno to zaduch jak w szatni sportowej (to pierwsze wrażenie przy pierwszym wejściu do pokoju na początku turnusu). Co do obsługi to recepcjonistki chyba tam pracują bo muszą a nie chcą, pielęgniarki traktują pacjentów jak zło konieczne (nie wszystkie, są też i miłe, sami się zorientujecie które już przy pierwszym kontakcie) lekarze to "cudotwórcy" badający wzrokiem ale bez kontaktu wzrokowego z pacjentem. Jeśli chodzi o zabiegi to: basen może być trochę była chłodna woda ale do przyjęcia, hydromasaże stanowczo za chłodna wodna i zbyt delikatne "bąbelki" (ale to rzecz gustu). Jedynym plusem tego miejsca była ekipa rehabilitantów, którzy starali się pomimo przeciwności warunków i sprzętu profesjonalnie i w miły sposób przeprowadzać zabiegi. Jeszcze słówko o kuchni oferta śniadaniowa: dwa plasterki wędliny, masełko (tylko leżało na półce obok) w ilości na dwie kromki chleba, jak się ktoś zdążył załapać to czasami był dżem lub twarożek, obiady pomimo diety kardio pieczone udko, smażone kotlety, ryba, kolacja prawie powtórka ze śniadania (czasem kaszanka, pasztet) do ilości można się przyzwyczaić.

gość

zero klasy jesli chodzi o wlascicieli, personel pracuje ponad swoje sily, oszczednosci na kazdym kroku, odradzam stanowczo

kuracjusz

ŻENADA!!!!!!!!!!!!w OGÓLE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!SZOK!!!!!!!!TRAGEDIA

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Uzdrowiskowy St.George - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Hotel Uzdrowiskowy St.George?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Uzdrowiskowy St.George tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Uzdrowiskowy St.George