Rzemieślnicza Firma Stolarska STOLMAR

Swarzędz

Opinie o Rzemieślnicza Firma Stolarska STOLMAR

Ster

Ostatnio handlują klejem do butów ?

Bazar z ulotkami

He, he ale sobie fajny temat z tym podaniem ... mam go :-) Ludzie sądzą iż wiatr wieje w żagle a tu smar w koła, na szczęście kiedy jadą za wami na Pracowałeś w firmie Rzemieślnicza Firma Stolarska STOLMAR i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

ja

Zaje.fajny koleś ten,

ja

,,ja Tomasz Kamiński przepraszam pana Wojciecha Jarczyńskiego właściciela firmy Stolmar za zamieszczenie na forum WWW.gowork.pl wpisów znieważających jego osobę, naruszających jego godność i dobre imię"

Zostaw opinię o Rzemieślnicza Firma Stolarska STOLMAR - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rzemieślnicza Firma Stolarska STOLMAR