Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Mnie też to spotkało parę razy, to jakaś żenada, niby amerykańska "korprejszyn" a ochrona jest na pozimie ciecia z wiejskiej zabawy w remizie, prezentują się i zachowują jakby wczoraj oderwano ich o pługa.

Ormowiec

Za komyny z takim potencjałem intelektualnym poszedłby do ORMO, stałby jak *luj na weselu i(usunięte przez administratora) ludzi. ORMO już nie ma ale jego szczęście jestal feder i tu znalazł swoje miejsce na ziemi w federalu. Ty dostał szansę , może zaspokająć swoje nędzne popędy żeby przez chwile poczuć się ważnym.

Robek

Trudno powiedzieć kto jest większym brudasem, czy ten co wychodzi czy ten co sprawdza? Jeśli masz plecak to zawartość może budzić zastrzeżenia co do czystości jego zawartości. Trzeba trochę kultury z twojej strony to i dla Ciebie strona będzie miła.

@Robek

Kobiety wychodzą ze znacznie większymi torebkami i torbami niż plecaki mężczyzn i jakoś nie budzą podejżeń ? Nie spotkałem sie żeby ochroniaż łapał i macał torebki kobiet. To juz podchodzi pod dyskryminację - facet + plecakiem = złodzij , a kobieta z dużą torebką +reklamówka w ręce to już nie ???

Rbvcft

O proszę gotowa instrukcja jak coś wynieść za bramę. Wrzucić koleżance do torebki lub przyjść do pracy z elegancką teczką lub torba na laptopa

@Robek

Zastrzeżenia można mieć też co do intencji przeszukującego istnieje możliwość podrzucenia czegoś. Jeśli zakłada się że pracownik może coś ukraść to ochroniarza też można podejrzewać o nie uczciwe zamiary. Ochroniarz też może mieć cel np. nagroda za wykrycie.

Przegięcie

Zobaczcie czy ludzie są na przerwie czy przy maszynach z kanapką w ręce dopiero póżniej latajcie i mieżcie czasy chcecie większe normy to stań i pokaż że się da zrobić poprzedni kierownik tak robił a nie mówił weżmy się i zróbta

Olek
@Przegięcie

Weź się do uczciwej pracy jak na mężczyznę przystało a nie odbierasz pracę która jest dla kobiet i zacznij zarabiać pieniądze za które będzie stać twoją rodzinę na godne życie. A nie za 2600 stoisz i przeglądasz bezpłatne porno przez 8 h. Nie dość że nie potrafiłeś znaleźć dobrej pracy to jeszcze płaczesz jak największą niedojda.

Gajo

Mało pracy z braku zamówień ale chociaż o urlop nietrudno o ile ktoś go jeszcze posiada

Maska

Do kiedy będziemy chodzić w tych idiotycznych maskach? Robi się coraz cieplej i oddychać coraz trudniej. Przed czym nas te maseczki chronią? Bo jak widać po tym ilu ludzi w tym zakładzie już było chorych to z pewnością nie przed wirusem.

@Maska

Używanie masek przy maszynie jest zabronione że względu na opary chłodziwo

@Maska

Osoby zaszczepione powinny chodzić bez masek

@As

Zgadzam się każdy zaszczepiony powinien chodzić bez maski niech wszyscy wiedzą kto zamiast mózgu ma sieczkę w głowie

Robson

Kolego @As bez obrazy - ty masz sieczkę w głowie pisząc ten tekst, zostaw każdemu dowolność z podejmowaniem decyzji a nie próbuj kogoś oceniać.

@Robson

Kto ma sieczkę w głowie to się okaże A co do wyboru to nie zaszczepionych bym nie wpuścił na zakład

tigi
@As

To(usunięte przez administratora) byś jeszcze szybciej i więcej niż teraz niewolniku!

@tigi

Gdzie ty pracujesz skoro się uważasz za niewolnika

inii
@As

Uważasz, że jesteś super wolny? Bez nakazów przymusu i z dobrze podkręconą normą? Podwyżki nawet nie rekompensują Ci inflacji. Gratuluję poddaństwa.

tytan
@As

Pod Twoimi komentarzami jakoś nie widzę euforii, czyżbyś tylko Ty miał rację wolny człowieku?

robi
@As

Jeszcze powinni cię na głupotę wy szczepić i to komisyjnie, żebyś certyfikatem mógł się chwalić.

@inii

Mi to tu tylko jedno przeszkadza chłodziwo to katastrofa Tak to nie jest żle to było podczas wojny

@robi

Nie dał bym wam pińcet plus kto się nie zaszczepi wtedy byście polecieli na łeb na szyję się szczepić

Luzak
@As

No i dobrze wam tak zapierdal.ajcie w te upaly swiatek piatek i niedziela dzien i noc za taką kase ja tam pracowalem i wiem ze do maszyny leją bo brak czasu no to jak ma chlodziwo nie śmierdziec.pracuje teraz tylko na pierwsze zmiany za dwa razy lepszą kase i sie smieje z was........????????☺☺

@Luzak

I wtedy się obudziłeś

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Pracownik Mahle

Witam jak u was sytuacja z zarobkami firma o podobnej produkcji tylko mahle niemiecka, ile wynosi pensja pracownika produkcyjnego?

@Pracownik Mahle

Pensja pracownika z 7 letnim stażem wynosi 2300 na rękę bez premii i bez dodatków za pracę w temp 37 stopni młody pracownik zarabia więcej który nie ma 26 lat

Tysiek
@Pracownik Mahle

O co Ty pytasz? Normy mamy dwa razy tyle co Wy a pieniądze 3 razy mniejsze.

Czy można liczyć w Federal Mogul Gorzyce S.A. na prywatną opiekę medyczną?

givi

Na prywatną to Ty możesz wszędzie liczyć, jak zapłacisz.

Zośka

Chłodziwo śmierdzi i do tego te maski a na chali coraz cieplej. Czasu brakuje żeby kanapkę zjeść . Może chociaż jakieś pieniądze dostaniemy jako rekompensatę .

@Zośka

Nie ma obowiązku pracy w maskach A chłodziwo do wymiany na niedrażnìące skóry gdzie bhpowce tylko czasem chodzą i patrzą czy czysto

Denver
@Zośka

Pieniadze jako rekompensata????dla pieniedzy to byscie w tym chlodziwie pływali masakra co czlowiek dla pieniedzy by zrobił.

Staś

Mało roboty na czerwiec pewnie znowu premię obniżą

Rob
@Staś

Stasiu ale ty jesteś robotny czy przewidujący.? Skąd masz taką wiedzę?

Konrad
@Rob

Nie trzeba być jasnowidzem żeby wiedzieć ile jest zamówień na czerwiec. To jest wiedza ogólnie dostępna wystarczy zapytać kierownika czy lidera. Zamówień jest mało a może być tylko mniej

Nataniel

Mało zamówień

Gosc

Zapraszam na insta gdzie magazynierki troszkę podstarzale próbują się wystawiać. Ha ha.

Niusia.
@Gosc

Uważaj bo tobie czas zacznie się cofać,będziesz miał wszystko takie malutkie.Ha ha.

@Niusia.

Kiedy zakład wymieni to szkodliwe dla ludzi chłodziwo

KJ
@Wilk

Chyba jak pójdziemy na L4 to może coś da im do myślenia w tym temacie :)

Ikara

Jak będzie tylko możliwość to się szczepię w obie ręce żeby góry nie zarażać. Astrą Zenka albo innym fajterem wszystko mi jedno.

Antoni

Tak!Tak! Będą upragnione i tak wyczekiwane autobusy! Takie pogłoski słyszałem. Prosto spod sadu Prosto na zakład To jest życie ! A wszystko to tu w FM

Fan

Osoby zaszczepione dostają 500 zł plus dzień wolnego ponieważ zakładowi zależy na zdrowiu pracowników

Ufi

Ludziom by się lepiej pracowało gdyby nie to chłodziwo które szkodzi

beee cztery i pol

zalosne cweluchy tzw ,, gora'' wszystko uruchomili nagle w majowy weekend i wyjechali sobie na wakacje jedyny taki durny zaklad na swiecie a jakie wymagania jak w centrum NASA a za to mala kasa

Basia

Kiedy szczepienia?

@Basia

Ja nigdy, a Ty kiedy chcesz

Lidl

Zakład totalnie olewa pracowników szczepioncych się nie dając dnia wolnego

Federal
@Lidl

I dobrze robi

Liter

Witam jak wygląda praca na kontroli, zarobki i zmiany?

Ktoś

Jak 1-2-3 maja ? Ktoś coś wie ?

@Ktoś

Wolne i za każdy dzień po 1000 zł

Ktoś

Wystarczy odpowiedzieć normlanie, a nie (usunięte przez administratora) odrazu .

Paula

Na odlewni to przynajmniej zarabiają jakieś pieniądze i jeszcze dodatek mają 400zl a my na 50 marne grosze zarabiamy.

Robson
@Paula

Ale nikt nie zabrania nikomu pracy na odlewni. ZAPRASZAMY>.

Łukasz
@Paula

Jak 3,500 to jest dla ciebie dużo za tak ciężką pracę to gratuluję

@Łukasz

3500 na początek to chyba nie jest źle

Olek

Tak dadzą ci na początek 3,5 tyś w marzeniach. Po 10 latach ludzie. tu tyle zarabiają i to dopiero od kilku miesięcy bo wcześniej stawki były opłakane. Jeszcze jedno dodatek 400 zł jest przyznany do czerwca jeśli go zabiorą to 3 tys zostanie za pracę w niewyobrażalnym cieple i do tego horrendalnie wysokich normach.

Federal
@Olek

Nie kłam bo nie zarabiacie tam 3500 tylko dużo więcej. Po pierwsze stawkę macie większa niż na innych wydziałach ( z automatu większą premie) , po drugie dodatek 500 zł za niechorowanie, a po trzecie 400 zł za maseczkę.

Konrad
@Federal

I (usunięte przez administratora) nam masaż karku robią na przerwie. Puknij się w ten małpi łeb bo tylko na to cię stać i żeby tłoka na taśmę założyć.

Heheszek
@Konrad

Dobrze ze są tacy ludzie co na odlewni chcą pracować. Chwała im za to i nie ma co kasy wypominać. Zwłaszcza ma K35 tam nie dość że warunki nie ciekawe to ręcznie muszą lac.

Krzys
@Federal

O! A to ciekawe ;)

Czy jest ktoś kto był nękany w zakładzie.Zapraszam do złożenie pozwu o nękanie i nobbing ale w sadzie w USA gdzie jest glówna siedziba firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 51 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 157 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 272 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.