Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ever-Green Sp. z o.o. to firma z 12-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i importem r

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

SIMON

Właśnie udało mi się dodzwonić do jednego z pracowników,a raczej byłych pracowników.Firma ogłosiła upadłość.Nic więcej nie może mi powiedzieć.Nie oddawać kas fiskalnych!!!

ever

nie dostali. a my z poznania juz bylismy rozliczyc sie ze sprzetu i teraz nikt nie dzwonil z zaproszeniem po kase. wiec ludzie z calej polski jada sie rozliczyc ze sprzetu. oczywiscie jest iskra nadzieji ze moze jednak , bedzie wyplata, ale to juz raczej pozamiatane.

kris1602

koordynatorzy dzwonili że są rozliczenia. z tego co wiem oni też nie dostali jeszcze kasy. jak ktoś będzie po najbliższym rozliczeniu niech da znać jak to wyglądało.pozdro

ever

koniecznie napiszcie czy dostaliscie kase na tych rozliczeniach o ktorych tu nagle jest mowa. my w poznaniu bylismy rozliczeni w pierwszych dniach i oddalismy sprzet, papiery a forsy do dzis nie ma.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ever-Green Trade Sp. Z O.O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
prorok

ciekawe czy wam pieniądze wypłacą na miejscu....[usunięte przez moderatora] . Obiecają pewnie jak nam że nie mogą z banku podjąć gotówki bo coś tam i przelewy będą na następny dzień... telefony wyłączą i c (usunięte przez administratora) . Dziękuje, dobranoc.

Wezmie Pani te obsypaną choinke za 210

Niektórzy rozliczają się już jutro więc informacja prawdziwa. Założenie jest takie ,że bez gotówki dokumentów nie zobaczą. Więcej informacji jutro.

KALINA

a ja nadal nic nie wiem na temat rozliczenia. Czy te daty które podajecie są jakieś wiarygodne i pewne?? Jeśli jest ktoś z warmińsko-mazurskiego tj. Białystok, Suwałki, Giżycko, Ełk a będzie się wybierał na rozliczenie do Poznania to bardzo proszę o kontakt: [usunięte przez moderatora]

pawel

ktoś jest tu ze szczecina i bedzie jechac w tym tygodniu do poznania na rozliczenie?

jezeli jest ktos z lublina i wybiera sie na rozliczenie to niech napisze.....mozemy zrzucic sie na paliwo i pojechac razem

konin

Konin - rozliczenie 27.02. Jeśli ktoś z Was będzie już po rozliczeniu, niech napisze czy wypłacają gotówkę. Ja też dam znać

Ali

Dostałem info od koordynatora że rozliczenie planowane jest na czwartek i piątek w tym tygodniu. Region Bydgoszcz.

!

Dostałem wiadomosc od koordynatora ze w polowie tygodnia podadza date kiedy ma sie odbyc rozlicznie ponoc po 27 lutego beda terminy. Ciekawe tylko czy kase oddadzą czy chca nas sciagnac po to aby odzyskać dokumenty, jeszcze trzeba bedzie kase na paliwo [usunięte przez moderatora] Region wrocław

Bolec

Ciekawe na jakiej podstawie wysnuwasz takie durne wnioski. Każdy wykonał swoją robotę zgodnie z umową i należy nam się za to zapłata. A jeżeli ktoś się da im wydymac to jego sprawa. Jeżeli nei mieliście żadnych braków i się w waszych rozliczeniach wszystko zgadza to dlaczego macie dopłacać?

hah

kasy nie ma i nie bedzie. do tego BARDZO duzo osob bedzie musialo doplacic do tego calego biznesu i nie sa to kwoty liczone w setkach, a w tysiacach.

egtposzkodowani@op.pl

czy ktos juz dotał kase?? zna ktos nr tel gdzie mozna sie kontaktowac?? ja jestem po rozliczeniu ale kasy nie mam poki co i lipa

kuba

naiwny jesteś i to bardzo, im napewno wyszło ze Ty jeszcze musisz dopłacić. Co miałeś z matematyki???

milion

miło by było gdyby osobiście jeszcze przelał rozliczonym pieniądze.

witam wszystkich

mieszakam niedaleko poznania i z tego co wiem na konopnickiej jest pozamiatane ale doszly mnie sluchy ze prezeses firmy ma sie rozliczac osobiscie{ niby w tym tygodniu- to sie okażę }gdyz caly zarzad firmy zostal zwolniony,

olek

region kraków zaproszenie telefoniczne

KALINA

A jest może ktoś tutaj z warmińsko-mazurskiego?? Jak tak to piszcie abym nie była sama heh. [usunięte przez moderatora] To co oni robią to jest nie do pomyślenia ale tacy jak oni mają daleko w [usunięte przez moderatora] takich jak my bo dla nich najważniejsze jest to żeby oni zgarnęli jak najwięcej i się z nas śmiali. pozdrowionka dla was.

Zostaw merytoryczną opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Ever-Green Trade Sp. Z O.O