Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Karolina

Witajcie, Komentarze na forum maja kilkanaście miesięcy, nie za bardzo wiem jak się odnieść do nich. Firma istnieje ponad 10 lat w produkcji choinek oraz drzew iglastych, więc praca odbywa sie tam ciągle, może prowadzą obecnie jakąś rekrutacją czy tylko w sezonie?

Serek

No nie wiem co mogę powiedzieć, generalnie firma jest super i myślę że każdemu będzie tutaj dobrze..

roni

no ja właśnie nie znalazłem niczego, żadnych informacji żeby kogoś szukali, więc obstawiam że na jakąś rekrutację do ever-green trade to musimy jeszcze poczekać, ale obserwuje temat wiec jestem na bierząco z tym co tu i w internecie bo bardzo chciałbym spróboeać swoich sił w ever greenie. miłego dnia :)

mocny

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy w tym roku tez jest możliwość pracy przy sprzedaży choinek???? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

ŁUKI

jesli jeszcze nigdzie nie zostałes zrobiony w balona, to w tej firmie masz pewne . (usunięte przez administratora)

jarek

UWAGA ,UWAGA, LEPIEJ POSZUKAJCIE INNEGO PRACODAWCY, SA WINNI MI 10 TYŚ ZŁ, ZŁODZIEJE.

ja

Witam, firma w tym roku działa na terenie poznania jako Choinki z Lichenia, uwaga bo nie płacą !!!!!!

...

Ktos sie moze orientuje czy w tym roku rowniesz rusza sprzedaż choinek bo także jestem zainteresowany wspolpracą.

oszukani

Odradzam prace w tej firmie (usunięte przez administratora) to chyba delikatnie powiedziane niszczą człowieka całkowicie nam również nie wypłacono pieniędzy a w dodatku wyliczyli braku na obłędną sumę to już paranoja .Zamienili życie w koszmar ,człowiek dla nich pracował w koszmarnych warunkach ,czasami nie miał gdzie się załatwić nie mówiąc o umyciu a oni tak potraktują człowieka .

maciej

Witam, interesują mnie ofery pracy EGT. Chciałbym w tym roku ponownie zatrudnić się w firmie jako kierownik placu, ale po tym co tutaj przeczytalem to na dzien dzisiejszy nic więcej nie doczytalem o tym czy w tym roku bedzie prowadzona sprzedaż. Jesli ktos jest zorinetowany proszę o kontakt. Pozdrawiam

lolly

ta firma to jedna wielka paranoja. zatrudnilem sie tutaj i tego (usunięte przez administratora) zaluje. w busie po 14 osob a glowny (usunięte przez administratora) byl kiedys samcem alfa w psiarni temu psy przymykaja na to oko. gowniana wyplata za maksimum wyzysku.oby ta firme jak najszybciej zamkneli bo i tak po pewnym czasie nikt tu pracowac nie przyjdzie!!!! moja dobra rada-omijajcie

ja

WITAM WSZYSTKICH I ZNOWU MAŁY PRZEKRĘCIK BO TA FIRMA TO DAWNE EVER GREEN KTÓRE PRZYSPORZYŁO WIELU KŁOPOTÓW LUDZIOM KTÓRZY DLA NICH ŚWIADCZYLI USŁUGI DZIAŁAJĄC POD PRZYKRYWKĄ ( EVER GREEN TRADE SP.Z O.O,) NIEŹLE ZAWIŁE TO WSZYSTKO TYLKO ŻE TERAZ NIKT JUŻ NIE CHCIAŁ DLA NICH PRACOWAĆ TO NAZWĘ ZMIENILI ABY ICH NIE KOJARZYĆ: NA LAMERO FINANCIAL INC. TAM PRACUJĄ CI SAMI LUDZIE BEZDUSZNI(usunięte przez administratora) UWAGA NA NICH!!!!!!!!!!!!!

jacek

Chyba informowali, że PIT będzie dotyczył przychodów w 2012 wtedy kiedy pobrałeś gotówkę.Zatem przyjdą one w 2012 lub nawet w 2013.Spokojnie czekaj.

maz

skoro kasa była w 2012 to pity w 2013

zainteresowany

czy ktoś dostał juz PITY?

jan

Ja jestem zadowolony z rozliczenia. Nie wiem jak mogłeś się poddać temu zmarszczonemu , siedzącemu pod oknem dupkowi, to jakiś palant który nie ma pojęcia o handlu,marketingu i wszystkim co związane z handlem, wystarczyło na niego ryknąć i chciał się zesrać.Mnie chciał rąbnąć na 600 złotych jak mu wygarnąłem że jest niekompetentny i rzuciłem jego rozliczeniem na jego zmarszczony, zasrany pysk, wyszedł na konsultacje z kimś mądrzejszym po czym wrócił i bez słowa zaakceptował moje rozliczenie. Jednak wyjebał mnie na 100 zł.tak myśli ja palanta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wiele więcej. Dziękuję Pani Bożenie i jej koleżance za miłą atmosferę oraz szybkie i prawidłowe rozliczenie

i co z tym teraz zrobic aby odzyskac pieniadze??

oszukany cd.

a to jest link do strony Ministerstwa Sprawiedliwości, gdzie można sprawdzić podmiot w KRS: http://krs.ms.gov.pl/Podmiot.aspx?nrkrs=0000319878

oszukany

UWAGA PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: LBW INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to jest nowa nazwa firmy Ever Green trade , taka firma istnieje w KRS pod ich numerem KRS i prezesem jest nadal Grzegorz Stobiński firma znajduje się na ul. Konopnickiej 16, co za dziwny zbieg okoliczność!!!! tak się robi interesy w naszym kraju wielu doprowadzą do bankructwa i się wybijają bo wszystko mają za freee, (usunięte przez administratora)

Jan
@oszukany 08.03.2012 20:50

Chyba natrafiłem na pana GS

Jan
@oszukany 08.03.2012 20:50

Chyba natrafiłem na pana GS

adam

parodia. dzisiaj kolejny dzien kiedy nie mozna uzyskac rzeczowej informacji kiedy otrzymam moje pieniadze. cos z tym trzeba zrobic !!

poznan

poznan nadal nie jes rozliczony i nie mozna sie o to doprosic.

egtposzkodowani@op.pl

witam ma problem dostalem przelew za rozliczenie ale grosze sie zgadzaja a tysiące nie proszę podajcie mi na meila (usunięte przez administratora) kontakt do kogoś kto tam jeszcze rozlicza bo musze odzyskac reszte kasy oni pewnie juz moje dane zaliczyli do rozliczonych i nawet nie wiedza ze zrobili blad na tysiaka. Pozdrawiam

rozliczony

To forum zeszło na psy odkąd GERBER zaczął umieszczać swoje komentarze i jak widzę co trzeci wpis jest jego jak to super jest na rozliczeniu i że wszyscy dostają siano i są zadowoleni. Oczywiście ja jestem zadowolony ale najpierw byłem nieźle wkurzony jak mi wyliczyli ponad 600 zł manka i że tak widocznie musi być. O mało co by mi wmówili to manko na szczęście podszedł mój koordynator poprosił o wydruk i poszliśmy usiąść do sali konfurencyjnej i w trzy minuty znalazł dwa błędy i po korekcie superata 20 zł. Apel do wszystkich jeszcze nierozliczonych nie zgadzajcie się na manko proście o wydruk i wszystko dokładnie sprawdźcie bo te pomyłki to robią specjalnie.

never green trade

ktoś - 2012-03-01 14:19:32 ale glupoty znowu piszecie. firma ma dzialac. rozliczenia sa do soboty, bo chca zamknac ten temat.Może po prostu zmienią szyld. Tylko ciekawe dlaczego pojawiają się w firmie windykatorzy i ludzie od transportu po kase. Ogłaszają upadłość, ze względu na to, że nie sprzedało im się jakieś 60% towaru. Jak to usłyszałem od ( usunięte przez administratora )to mało mnie śmiech nie ogarnął. Są dwie możliwości- albo ta cała upadłość to było celowe zagranie, albo w tej firmie( usunięte przez administratora )Ogólnie firma- porażka, plus taki, że się wreszcie zrefrektowali i płacą pracownikom ich ciężko zarobione pieniądze. Oczywiście każdemu próbują wcisnąć, że im czegoś brakuje i liczą na to, że człowiek im uwierzy i jeszcze dopłacido tego. Co do samego rozliczenia- w życiu nie widziałem jeszcze takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u w papierach. Samo miejsce w którym to robią wygląda jak po przejściu huraganu. Aby otrzymać pieniądze musiałem tam spędzić cały dzień i udać się do 7( usunięte przez administratora ) Porada dla rozliczających się- przygotujcie sobie wszystkie papiery, tj poukładajcie w grupach wszystkie wz, protokoły przejęcia, przesunięcia, raporty dobowe, potwierdzenia wpłat, umowy, a wtedy wam szybciej pójdzie i będziecie mogli opuścić tą smutną piwnicę.

Oskar

Na miejscu wszystkich co jeszcze kasy nie mają bym sie jutro zapakował i pojechał tam. C [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie co będzie w przyszłym tygodniu więc lepiej tak zrobić póki jest jeszcze pewne, że rozliczają. W pon sie okaże, że kaplica to bedziecie tylko kurwić jeszcze bardziej. Albo... jak prezes będzie monitorował znowu to forum to niech sie jakoś ustosunkuje do tych plotek. Wtedy bedzie wszystko czarno na białym.

ktoś

p-129

rozliczony - 2012-03-01 13:54:05 Jan, lepiej przyjedz w piatek. warto, bedziesz mial juz spokoj.w sobotę rozliczają ale do 12 Ja jestem na 8 dla pewności. Dzwonili i od poniedziałku firma na kłódkę zamknięta więc to ostatni dzwonek. kumpel był i płacą wszystko więc jadę na pewniaka

kuba

rozliczony 28 lutego. dość czasochłonne to rozliczenie ale już mam to za sobą. chcieli mnie naciągnąć na 2 choinki warte łącznie 250zł (niby brakowały na samochodzie). ale twardo powiedziałem że się nie zgadzam z tym bo liczyłem kilkakrotnie i mi odpuścili

rozliczony

Jan, lepiej przyjedz w piatek. warto, bedziesz mial juz spokoj.

jan

Do Poznania mam 400 km jakie są gwarancje że rozliczą i wypłacą kasę,podobno pracują też w sobotę. Czy ktoś wybiera się w sobotę

nr telefonu

No każdy chyba rozmawia ze swoim koordynatorem. do niego dzwon.

jest oki

wszystko idzie ok. fachowo i bez problemow. troche trzeba czekac, ale to jak co roku. wlasnie skonczylem i uciekam z poznania.

ok

mazowieckie - 2012-03-01 11:18:27 Nie wiecie jak dzisiaj wygląda rozliczanie? Czy są jakieś problemy?bez zastrzeżeń, obiegówka, rozliczenie, wypłata. Trochę trwa ale ok

maz.

kierownicy dzwonią z zastrzeżonego. nie chcą podać kontaktu.

jan

PANOWIE PISZECIE ŻE ROZMAWIALIŚCIE TELEFONICZNIE NIKT Z WAS NIE PISZE Z KIM I NA JAKI NUMER DZWONIĆ ŻADEN ZE ZNANYCH MI NUMERÓW NIE ODPOWIADA MOŻE KTOŚ ŁASKAWIE PODA JAKIŚ NUMER TELEFONU LUB OSOBĘ Z KTÓRĄ ROZMAWIAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mazowieckie

Nie wiecie jak dzisiaj wygląda rozliczanie? Czy są jakieś problemy?

Rozliczony

Witam wszystkich jestem, po rozliczeniu i wszystko jest ok. Otrzymałem to, co wypracowałem. Cieszę się, że się udało mi się dzisiaj dojechać, bo rozliczenia są tylko do końca tego tygodnia. Z tego, co wiem, najpóźniej do soboty.

alucard

tylko trochę zapomnieli o kolejności, przesiedziałem tam ponad 10 godzin i wróciłem pod kraków nierozliczony, musiałem to zrobić online a kasy nie widzę ( mimo że inni dostali ) -dno. oni nawet nie wiedzą przez telefon z kim rozmawiają.

alucard

Ja znowu nie mogę sie dodzwonic :/ a jeszcze połowa kasy do odebrania

Przewoźnik

Witam, też jestem przewoźnikiem, który robił usługi transportowe dla Ever Green zbieraliśmy choinki po Polsce to też jest umowa zlecenie, która też nie została rozliczona. Oczywiście brak kontaktu, a jak już z kimś się skontaktuje to żadnej konkretnej odpowiedzi nie uzyskuje. Proponuje wszystkim przewoźnikom żeby się może zgadać i odwiedzić szefostwo Ever Greenu dopóki jeszcze tam są i rozliczają pracowników [usunięte przez moderatora]

siemka

witam. mam pytanie. jak odebrac kase za dojazd ? paliwo na fakture wziac, czy jak to zrobic ?

Zal

Witam jestem przewoźnikiem auta zbierały choinki po polsce 23 gr z waszcyh placów kontaktu brak , GERBER gada tylko o upadłości czy Ci co piszą to tylko po to żeby jechac i żebyści oddwali kasy fiskalne ?? Czy są tu jacyś przwoźnicy co kase odzyskali ?

zzzzzzzzzzzzzzzz

[usunięte przez moderatora]pieniadze sie na konxie znalazly wiec uffff dziekuje wam za wspolny miesiac na forum hehe :D a teraz na wakacje [usunięte przez moderatora]

nii

super wszystkich kroili a tobie na piękne oczy cała firma do stóp padła Więc są opinie o złym i bardzo dobrym rozliczeniu SUPER

jacek

Cześć Panowie Czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z EGT, od dwóch tygodni czekam na odpowiedż od firmy na sms i listy. A może ktoś z firmy czyta te opinie i się odezwie.Jestem chory i nie mogę do Poznania dojechać, miałem dostać informacje jak załatwić to kurierem i do dzisiaj nic. [usunięte przez moderatora]

kkk

Byłem, przed chwilą wróciłem. Założyłem sobie że [usunięte przez moderatora] wezme co moje i czapka. wszystko poszło szybko i bez cyrków. Jak masz zamiar wysyłać to pocztą to wyślij lepiej umowe z pracownikiem i to jego oświadczenie. Wzieli mi oba papiery. Nie wiem czy to drugie jest niezbędne ale lepiej tak zrób żeby sie później niepotrzebnie nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

zzzzzzzzzzzzzzzz

i kkkk byles albo cos sie wyjasnilo bo mi tez dzwonila ze tej umowy brakuje??

rozliczony-konin-wrocław

Witam Panowie, Trzeba było uczciwie pracować i sumiennie rozliczać, nie było by wtedy nie potrzebnych niedomówień. ja byłem dziś rozliczony i jestem usatysfakcjonowany- fakt jeden minus trwało to cały dzień, ale pieniążki zostały wypłacone bez najmniejszego problemu. pozdawiam

ii

Ciągle nie rozumiesz. TY DOSTAŁEŚ KASĘ, JA I WIELE OSÓB NIE. I się niekoniecznie zapowiada z różnych względów. Wiadomo, że z pieniążkami na koncie lub w portfelu jest super.

kkk

[usunięte przez moderatora] może mnie troche poniosło ale jak zadzwonili mi od nich, że chętnie wyślą mi pieniądze jak wyśle im pocztą jeszcze raz umowe pracownika to myślałem że wybije w ścianie dziure.

Zostaw opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ever-Green Trade Sp. Z O.O