Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ever-Green Sp. z o.o. to firma z 12-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i importem r

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Aneta Nowy wpis

Czy maja oni jakieś fajne umowy dla studentów ?

Serek Nowy wpis

No nie wiem co mogę powiedzieć, generalnie firma jest super i myślę że każdemu będzie tutaj dobrze..

roni

no ja właśnie nie znalazłem niczego, żadnych informacji żeby kogoś szukali, więc obstawiam że na jakąś rekrutację do ever-green trade to musimy jeszcze poczekać, ale obserwuje temat wiec jestem na bierząco z tym co tu i w internecie bo bardzo chciałbym spróboeać swoich sił w ever greenie. miłego dnia :)

mocny

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy w tym roku tez jest możliwość pracy przy sprzedaży choinek???? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ever-Green Trade Sp. Z O.O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
ŁUKI

jesli jeszcze nigdzie nie zostałes zrobiony w balona, to w tej firmie masz pewne . (usunięte przez administratora)

jarek

UWAGA ,UWAGA, LEPIEJ POSZUKAJCIE INNEGO PRACODAWCY, SA WINNI MI 10 TYŚ ZŁ, ZŁODZIEJE.

Witam, firma w tym roku działa na terenie poznania jako Choinki z Lichenia, uwaga bo nie płacą !!!!!!

...

Ktos sie moze orientuje czy w tym roku rowniesz rusza sprzedaż choinek bo także jestem zainteresowany wspolpracą.

oszukani

Odradzam prace w tej firmie (usunięte przez administratora) to chyba delikatnie powiedziane niszczą człowieka całkowicie nam również nie wypłacono pieniędzy a w dodatku wyliczyli braku na obłędną sumę to już paranoja .Zamienili życie w koszmar ,człowiek dla nich pracował w koszmarnych warunkach ,czasami nie miał gdzie się załatwić nie mówiąc o umyciu a oni tak potraktują człowieka .

maciej

Witam, interesują mnie ofery pracy EGT. Chciałbym w tym roku ponownie zatrudnić się w firmie jako kierownik placu, ale po tym co tutaj przeczytalem to na dzien dzisiejszy nic więcej nie doczytalem o tym czy w tym roku bedzie prowadzona sprzedaż. Jesli ktos jest zorinetowany proszę o kontakt. Pozdrawiam

lolly

ta firma to jedna wielka paranoja. zatrudnilem sie tutaj i tego (usunięte przez administratora) zaluje. w busie po 14 osob a glowny (usunięte przez administratora) byl kiedys samcem alfa w psiarni temu psy przymykaja na to oko. gowniana wyplata za maksimum wyzysku.oby ta firme jak najszybciej zamkneli bo i tak po pewnym czasie nikt tu pracowac nie przyjdzie!!!! moja dobra rada-omijajcie

WITAM WSZYSTKICH I ZNOWU MAŁY PRZEKRĘCIK BO TA FIRMA TO DAWNE EVER GREEN KTÓRE PRZYSPORZYŁO WIELU KŁOPOTÓW LUDZIOM KTÓRZY DLA NICH ŚWIADCZYLI USŁUGI DZIAŁAJĄC POD PRZYKRYWKĄ ( EVER GREEN TRADE SP.Z O.O,) NIEŹLE ZAWIŁE TO WSZYSTKO TYLKO ŻE TERAZ NIKT JUŻ NIE CHCIAŁ DLA NICH PRACOWAĆ TO NAZWĘ ZMIENILI ABY ICH NIE KOJARZYĆ: NA LAMERO FINANCIAL INC. TAM PRACUJĄ CI SAMI LUDZIE BEZDUSZNI(usunięte przez administratora) UWAGA NA NICH!!!!!!!!!!!!!

jacek

Chyba informowali, że PIT będzie dotyczył przychodów w 2012 wtedy kiedy pobrałeś gotówkę.Zatem przyjdą one w 2012 lub nawet w 2013.Spokojnie czekaj.

maz

skoro kasa była w 2012 to pity w 2013

zainteresowany

czy ktoś dostał juz PITY?

jan

Ja jestem zadowolony z rozliczenia. Nie wiem jak mogłeś się poddać temu zmarszczonemu , siedzącemu pod oknem dupkowi, to jakiś palant który nie ma pojęcia o handlu,marketingu i wszystkim co związane z handlem, wystarczyło na niego ryknąć i chciał się zesrać.Mnie chciał rąbnąć na 600 złotych jak mu wygarnąłem że jest niekompetentny i rzuciłem jego rozliczeniem na jego zmarszczony, zasrany pysk, wyszedł na konsultacje z kimś mądrzejszym po czym wrócił i bez słowa zaakceptował moje rozliczenie. Jednak wyjebał mnie na 100 zł.tak myśli ja palanta (usunięte przez administratora) na wiele więcej. Dziękuję Pani Bożenie i jej koleżance za miłą atmosferę oraz szybkie i prawidłowe rozliczenie

i co z tym teraz zrobic aby odzyskac pieniadze??

oszukany cd.

a to jest link do strony Ministerstwa Sprawiedliwości, gdzie można sprawdzić podmiot w KRS: http://krs.ms.gov.pl/Podmiot.aspx?nrkrs=0000319878

oszukany

UWAGA PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: LBW INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to jest nowa nazwa firmy Ever Green trade , taka firma istnieje w KRS pod ich numerem KRS i prezesem jest nadal Grzegorz Stobiński firma znajduje się na ul. Konopnickiej 16, co za dziwny zbieg okoliczność!!!! tak się robi interesy w naszym kraju wielu doprowadzą do bankructwa i się wybijają bo wszystko mają za freee, (usunięte przez administratora)

Jan Nowy wpis
@oszukany

Chyba natrafiłem na pana GS

Jan Nowy wpis
@oszukany

Chyba natrafiłem na pana GS

adam

parodia. dzisiaj kolejny dzien kiedy nie mozna uzyskac rzeczowej informacji kiedy otrzymam moje pieniadze. cos z tym trzeba zrobic !!

Zostaw merytoryczną opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Ever-Green Trade Sp. Z O.O