Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ever-Green Sp. z o.o. to firma z 12-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i importem r

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

kkk

Być miały ale nie ma, bynajmniej mi nie doszedł. Albo zrobili w piątek popołudniu albo w c (usunięte przez administratora) a pocieli znowu.

zzzzzzzzzzzzzz

to dostał ktos to sianko z regionu zabrze czy nie ?? bo mowili ze przelewy w czwartek i piatek .....

egtposzkodowani@op.pl

witam moze mi ktos na meila podac nr aktywny egt bo nie moge nigdzie sie dodzwonic a jestem juz po rozliczeniu w styczniu i regionu Krakowa a kasy nie dostalem przelewem mimo tego ze moj caly region dostał przeslijcie namiar

jezeli wybiera sie ktos na rozliczenie 5.03 i jest z woj. lubelskiego to proszę o kontakt...gg 8650709 tel.607872599

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ever-Green Trade Sp. Z O.O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
aaaaaaaa

Ja (usunięte przez administratora) e, a dzwonił ktoś do bernarda w tej sprawie dzisiaj może?

bill

Dzwoniłem wczoraj rano do EGT i otrzymałem informacje, że wczoraj po południu miały iść przelewy i niestety na moje konto nic nie wpłynęło. Chyba będę musiał się osobiście pofatygować. Region Zabrze.

zzzzzzzzzzz

dostał ktos przelew z regionu zabrze ????

koń

Dostał już ktoś kase na konto z regionu zabrze?

Torbacz - 2012-02-24 14:34:26 Siemka! Jedzie ktoś z Lublina do Poznania na rozliczenie 5/6.03 i ma dwa wolne miejsca ( plus na dwie duże zielone torby:). Chętnie zrzucimy się na wache. kontakt: tel 791 854 272. ( gg mi jednak nie działa w rozmowie z numerami powyrzej 17 milionów)Widzę że jeszcze nie wiesz że rozliczenie które miało być 1/2.03 przyspieszono na 28.02 następne 5/6.03 przyspieszono na 29.02 a 7/8.03 na 01.03 ale potwierdź to jeszcze u swojego koordynatora

Torbacz

kraków

Kraków rozliczony gotówka do ręki rozliczenie ok

kuba

jadę na rozliczenie 28 lutego i mam wolne miejsca w aucie. Chętnie przygarnę kogoś po drodzę. Wyjeżdżam ze Starogardu Gd. ok 5 żeby na 8 być przy Konopnickiej. GG 2885414

uczciwy

witam . pracowałem w rejonie wrocław. czy może czyta to forum pan ktory pracował w opolu przy castoramie . miał być rozlicziny wczesniej nie wiem jak to zrobił. czy dostał pan już pieniądze . prosze o wpis na ten temat. to samo w krakowie przy castoramie , rozmawiala z nim moja siostra mieszkajaca w krakowie , zna go lecz nie moze odnalezc telefonu do niego , wpiszcie sie panowie czy dostaliscie pieniądze . ten z krakowa to miał na imie Ryszard a ten z opola grzegorz . odezwijcie sie ,

bosy

pracowałem a oni nie wypłacili gotówki odpowiadali że później bez konkretnych dat a jak są teraz pieniądze i wypłacają to jakiś baran straszy opowieściami chorej głowy piszą chłopaki że czekają na przelewy bo w styczniu się rozliczali po takim tekście co mogą zrobić po co nam te dodatkowe nerwy jak wiadomo że sprawa ma pozytywny finał

OO-OO

Ja mam być na rozliczeniu 2 marca, jestem z EŁKU czy jedzie ktoś może w tym terminie do Poznania z sąsiednich miast? Dorzucę się na paliwo oczywiście. Piszcie: asiek693@poczta.fm a co do zwrotów za dojazd to dają coś? dostał ktoś? kurde 500klocków w jedną stronę to jest trochę:(

max

czy macie moze informacje dlaczego skoro sa rozliczenia i terminy dla placow z calej polski to nie jest rozliczany poznan? w pierwszym dniu rozliczen w styczniu oddalsimy kasy torbe itd. a teraz nikt sie do mnie nie odezwal z firmy? czy naprawde dostajecie gotowke bo ja podalem nr konta w zwiazku z tym ze nie bylo gotowki od razu

nick

czy ktoś chce jutro do poznania jechac wyjezdzam z bydgoszczy o 7 moje gg 8944790 czesto niewidoczny

...

Nie rozumiem jak możecie sie tak wypowiadać... wieszacie psy na nich a jak sie pieniądze pojawiły to byście im w (usunięte przez administratora) e weszli. Jak wyżej ktoś napisał... oni nie zbiednieli a wręcz balowali. Wiadomo że kasa w takich spółkach jest dzielona od góry i jak na kogoś zabraknie to na pewno dla tych na dole. Gdyby odwrócić sytuacje to myślicie wazeliniarze że oni mieliby jakiekolwiek skrupuły żeby [usunięte przez moderatora] wam kare umowną czy podać was do sądu? Jak to mówią "masz frajera (...)"

bosy

kurde to fakt, nareszcie jest dobrze mają kasę i płacą bez problemu szybko wypłacają i nawet dobrze płacą bo mi w tym roku nie poszło na placu i jak nie było rozliczeń to się martwiłem jak mi policzą mam i idę na piwo za ten sezon i za swoje zdrowie wszystkim

basketball

Region Mazowsze. 6 marzec rozliczenie. Jade samochodem, mam 4 wolne miejsca. Ktos chetny ? Oczywiscie zrzuta na gaz :p Ewentualnie wbije do kogos, jak sa miejsca i sie dorzuce. kom 788 482 556.

Zostaw merytoryczną opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Ever-Green Trade Sp. Z O.O