DAB WORK Sp. z o.o. Sp. K.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DAB WORK Sp. z o.o. Sp. K.

Administrator Nowy wpis

DAB WORK Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje pracownika na stanowisko Spedytor. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Witam, zastanawiam się czy zatrudnienie jako handlowiec będzie jeszcze możliwe. kiedyś od spółki była dodana oferta do internetu w zakresie systemów balustrad albuminowych. Wpisano wtedy widełki placowe liczone od 5 do 20 tys przy umowie o prace, stąd moje zainteresowanie. do teraz warunki te są niezmienne?

Były pracownik Nowy wpis

Dobra firma, pensja na czas, wszystko ok. Kwatery w porządku.

UWAGA na tę firmę

Pracodawca to okropny człowiek. Na pomorskie szukają osoby już któryś ras. Nikt normalnny nie chcę tutaj pracwać. Jego prawa reka dyrektor to tez człowiek nie majacy zadnych skupułów. Nie rozpoczynajcie tutaj pracy! Zostaniecie (usunięte przez administratora) na 100%

Dora Nowy wpis
@UWAGA na tę firmę

Czyli te poprzednie komentarze nadal aktualne? Mąż chciał się zatrudnić, a teraz czytamy tu takie rzeczy... Też miałeś problem z wypłatami? A może powiesz co tobie się tam nie podobało i czemu wg ciebie lepiej uważać?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w DAB WORK Sp. z o.o. Sp. K.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Spedytor międzynarodowy?
Jacenty

Unikajcie proszę tej firmy (usunięte przez administratora) Pracowałem od marca do października jako kierowca wożąc ludzi złomem do pracy defekto bez jakiejkolwiek umowy. W międzyczasie pracowałem też na magazynie również przez ową agencję.W październiku skończyło się jeżdżenie (zbyt duże koszty) .Wszystko dobrze tylko kasę wypłacaną do ręki w miesiącu wrześniu nie dostałem bo byłem w szpitalu i za październik również brak kasy .Szef ściemnia wysyłając kody blik bez pokrycia.Po kilku moich telefonach w sprawie wypłaty przestał odbierać. Traktują pracownika jak śmiecia nie ten to inny

Dorota
@Jacenty

Czyli wszystko do ręki i żadnej umowy nie masz na potwierdzenie, że kasa ci się należy? Trochę kiepsko... Ale ciekawi mnie jak to się skończyło, udało ci się koniec końców odzyskać pieniądze? Szef się zreflektował? W tej pracy na magazynie też bez umowy musiałeś pracować?

No

Dla teki mam cię w mojej poważanej firmie :) cóż lata lecą dzieci rosną a wam brakuje ;)

Klient

A ja znów słyezałem że nie ma w niczym problemu!!! Płaczą tylko jak ich pożądanie potraktowano ):

Czesław

Słyszeliście o Dab Work? Z ilu etapów składa się proces rekrutacji? Dobrze było by dowiedzieć się jakiś faktów o atmosferze w firmie. Podzieli ktoś się swoją wiedzą na temat tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o DAB WORK Sp. z o.o. Sp. K. - Leszno

• Jak się pracuje w DAB WORK Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy DAB WORK Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAB WORK Sp. z o.o. Sp. K.?

DAB WORK Sp. z o.o. Sp. K.