Opinie o JZW Trockenbau w Swisttal

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JZW Trockenbau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JZW Trockenbau o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JZW Trockenbau w Swisttal

Do Pana Jacka

Stanowczo nie polecam, wykorzystuje, nie płaci, warunki mieszkalne nie wspominajac o sanitarnych gorzej jak w więzieniu, tego nie da się opisać słowami. Tragedia. Za takie firmy to powinni zamykać w więzieniu. Uważajcie bo to emocjonalnie niestabilny człowiek, pewnie jak już ktoś wspomniał od sterydow

kris
@JZW Trockenbau

Owszem niektóre komentarze są za ostre ..ale człowieku tylu ludzi co oszukałes to masakra..nie masz windykacji wystarczy wpisać w google swoje imię nazwisko lub nazwę firmy 3 4 kancelarie prowadzą windykację ..jesteś złym człowiekiem i najgorszym pracodawca ..nigdy nikt normalny już do ciebie do pracy nie przyjdzie .. (usunięte przez administratora)najlepiej zamknij firmę lub przebieraj się i sam rób..albo zacznij spłacać dłużników może pojawi się jakiś pozytywny komentarz a ty oczyścisz swoje imię.. bo powiem cI słabo..xapracowales się na to sam .. nie ludzie ..jak ktoś się nie nadawał trzeba było zapłacić i wysłać do domu może coś zabrać dniówkę czy coś..a ty jak ktoś chciał swoją kasę to zawsze unikales rozmowy lub wymyśliłeś coś .. (usunięte przez administratora)

Czy istnieje możliwość rozwoju w JZW Trockenbau?

Ten chłop to już nawet i starych pracowników (usunięte przez administratora) przed zjazdem do Polski zrobił awanturę o 10000 tysięcy euro a zarobił w 3 miesiące 500000 tysięcy euro a zabrał w sumie jednemu 7000 t euro drugiej osobie ponad 4000t euro trzeciej 2500.t euro czwartej 2.300 t euro a i szwagrowi 500 euro bo to szwagier dla tego tylko 500 ale jak umiem liczyć to w sumie pan Jacek z d....y zabrał ludzia 16800t euro ludzia tak Się zarabia nawet ludzie nie myślcie żeby tam jechać do pracy

@JZW Trockenbau

Sam wiesz jak płacisz i jak zaliczki dajesz wiem byłem widziałem jesteś c......h......u..... j........e........m I tyle

JZW Trockenbau

Super pan to opisał !!! Brawo Ludzie pracują po 2 tygodnie , szef nie placi , a tu nagle po zaliczkach i przelewach do Polski ma jeszcze z czego zabierać po 7 tys euro? Albo 4 i 2,5 tys? Proszę najpierw policzyć co pan pisze bo 7-4-2,5 to już trochę więcej niż 10.000tys € Ale to tak wlasnie potraficie liczyć i się rozliczać Obojętnie ile kasy byście nie dostali to jest ok do puki nagle w polsce nie okaże się że brakuje wtedy szef to najgorszy i (usunięte przez administratora) !!! Może ktoś wkoncu by się podpisał to dokladnie mogę sprawe opisac !!! A może się boicie że żonki zobacza filmiki z kamer co robicie po pracy i gdzie sa pieniądze. Bo zalicki po 100-200 euro co tydzień to 400€ 800€ na 4 tygodnie A o tym chętnie zapominacie tak jak o tym ze w poniedziałek jeden spi pijany a dwuch kolo niego się telefonami bawi !!! Opowiadaliście o tym w domu czy muwicie ze ciężko pracowaliście a ja was oszukałem? No ta odpowiedź wszyscy znaja ????

JZW Trockenbau

Super za wyobraźnię 500.000 tys € w 3 miesiące? To mam jakieś 2 Miliony na rok No to może po 18 latach mam 36 milionów Ach bzdury przecież wydalem napewno polowe na sterydy, wasze wpisy pokazują dokładnie jacy ludzie je wypisują- Brawo ???? A skąd pracownicy wiedzą ile firma zarabia? Może od innych pracowników? Lepszej komedii nie słyszałem.

@JZW Trockenbau

No to opisz moją sytuację. Nazywam się Witalij. Nie zapłacił mi zarobionych pieniędzy. Zablokowałeś mój numer. Kiedy wyjeżdżałem, powiedziałeś, że zapłacisz. Wszystko, co ludzie tu piszą, jest prawdą. Jesteś zwykłym (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Tadek Nowy wpis

JACEK Leck meine Eier

Do Pana Jacka

@Do Pana Jacka

Szkoda że nie potrafi się Pan albo Pani nawet podpisać bo moglbym odpisać dokladniej Nie placi wynagrodzenia? Ktoś przez telefon opowiada co nie potrafi a jak przyjdzie to nie wie jak wkretare obslugiwac nie muwiac o fachowym wykonaniu pracy a po krutkim czasie jedzie do domu bez jakiegokolwiek rozmowy albo muwi o tragedii rodzinnej a po dojeździe do domu zaczyna się cyrk z rozliczeniem ( panowie zapominają o zaliczkach i wyslanych do domu pieniądzach, o zapłaconym transporcie z domu, o tym ze byli pijani w pracy , albo poprostu nic w pracy nie zrobili, albo zepsuli prace która mieli wykonać!!! ) Ale najlepiej jechać do domu i kobiecie bajek naopowiadać!!! Warunki w domu ? W ciągu 3 lat od powodzi zrobiliśmy 4 razy kapitalny remont i nowe meble a teraz jest taki ( chlew ) a kto ten chlew robi ? Ja ? To wy tam mieszkacie i to wy robicie ten chlew i pozwalacie zeby inni robili a co tydzień przychodzi sprzątaczka !!! Wszyscy piszecie że o ciężkiej sytuacji w domu a jak może to być moja wina skoro pracujecie u mnie do 4 tygodni? Przez te opinie które piszecie przyjeżdzają tylko tacy ludzie jak wy którzy nie potrafią ogarnąć swojego życia i zawsze zganiają winę na innych !!! Ja robię na metry a jak pojechałem ostatnio na urlop to po 2 tygodniach miałem 10.000€ w plecy i zdjęcia jak ludzie spali pijani na budowie- geniusze którzy nie potrafią ścian pomalować i poprawiają ( malują od nowa z obklejeniem) to po 4 razy, to jest nie normalne i tylko muszę się tłumaczyć przed inwestorami i tracę pieniądze. 18 lat firmy i żadnej sprawy w sądzie? Może brak dowodów na poparcie waszej tezy? A czemu wasza windykacja nic nie daje? Ktoś kto wam obiecuję że odzyska kasę wiedząc że to się nie uda jest dla was ok ? Zycze powodzenia w dalszym życiu bo w innych firmach napewno dacie sobie rade i będziecie bogaci i szczęśliwi Powodzenia dla MATIEGO który to wszystko zaczol pare lat temu i dalej podjudza ludzi do pisania takich opinii ( dalej ćpasz kolego i masz psychiczne problemy? )

Nostradamus
@JZW Trockenbau

Patrząc na pana wypowiedź sądzę że, ma pan w poczesci rację. Ale patrząc z drugiej strony nie wszystkich wsadza się do jednego wora. Ja dzwoniąc do pana o pracę powiedziałem jasno i wyraźnie że, nie mam zbytnio żadnego doświadczenia. Powiedział pan za pomocnika że, się nadam. Pracowałem u pana 6 tygodni praktycznie od rana do wieczora nawet w święta pracowaliśmy wolne w Niemczech od pracy. Wykopał sobie pan basen z którego wywieźlismy panu całą ziemie z ogrodu. A na koniec dnia przy piwku i pizzy potrafił pan wyzwać człowieka za to że, wyrzuca panu kipa do kosza a nie na ogród.. z innej perspektywy patrząc inni panu Szczali na ogród a pan im aby uwagę zwrócił a co najlepsze jeszcze na rachunki wysyłał pieniadze. Wszystkich pań wsadza do jednego worka z osobami które są rzekomo niegatywne. Ja wykonując pracę u pana rzetelnie, zostałem potraktowany jak (usunięte przez administratora). Na dodatek o sprawach finansowych wgl z panem nie szło rozmawiać. Uniki, zagrywki i brak czasu dla co nie których pracowników. Wystawiając panu rachunek za który pan oczywiście nie zapłacił bo stwierdził że, jest na nim suma zbyt duża. Po części przez telefon o pracę sam pan taka zaproponował a i tak była to mniejsza krajowa niż jest w Niemczech przy zliczeniu wszystkie godziny pracy które się przepracowało.wtedy rachunek by wszyszedl znacznie większy. Też jestem człowiekiem i rozumiem z jednej strony pana ale to też jest pana wina że, pan nie zatrudni odpowiedzialnej osoby która cały ten balagan na bieżącą ogarnie bo pan tak naprawdę sam nad tym nie potrafi zapanować dlatego jest taka a nie inną atmosfera do dnia dzisiejszego sądząc po komentarzach dodawanych. Pracowałem u pana przez 6 tygodni przyjeżdżali co po chwilę inny pracownicy którzy nawet nie nadawali się do pracy na budowie bo nawet to mieli problem ze sprzątaniem a jak dostanie pracę typu wyguntowanie ścian pod tynki to panu gruntowali do połowy i zostawiali sprzet na budowie bo zapomnieli lub kolega kolegi (przyjechał na melanż.) to pan jest odpowiedzialny za kto przyjeżdża do pana do pracy i kto u pana pracuje jak długo i czy wgl jest sens by pracował dłużej bo to pan im zleca tak zwana pracę. W gruncie sprawy to pan potrzebuj rzetelnej osoby która będzie z panem ten cały bałagan codzienny ogarniać. A z jeszcze inne perspektywy można spojrzeć że, panu to jest na rękę ponieważ może pan wykorzystywać innych do swoich celów wykorzystując sytuację taka a nie inną i obciażać lub karać finansowo lub w jakiś inny sposób który panu przyjedzie na myśl w danej chwili..

kris Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

A o starszą się nie martw i tak w ciążę nie zajdzie po zabawie z chłopakami bo zrobią to w gumie bez śladów A ciąży to już jest

Czy rozmowa kwalifikacyjna w JZW Trockenbau odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zona

Wiedział Pan że zbieramy na operację dziecka ..że jest zbiórka organizowana ..mimo tego Potraktował Pan mojego męża jak (usunięte przez administratora)za przeproszeniem ..Ludzie jak Ludzie czasem zawodzą czasem mają Gorszy dzień w Pracy . Jeżeli Chodzi o Nagrania z Kamer to jedyne jakie na Adwotak Pokazywał to od Innej Pani jak to Pan robi Awanturę w domu pracownika..Ma Pan ewidentnie problem z Emocjami..Pani jest potrzbmy Lekarz.. lub terapia zamknięta..Ludzie Uwazajcie niejedzcie tam do pracy.. nigdy.

@johny92

No dobra , byłem tam , zostałem wyrzucony na ulicę tylko dlatego że chciałem swoje zarobione pieniądze , nie dostałem ich , wyzywa poniża ludzi , przychodzą mi pisma do domu , wysłałem wszystko do finamzantu i czekam , ogólnie jest WSZYSTKO ruszone , w Koszalinie typ dostanie do dzioba , a no syn jego też będzie musiał uważać niestety, niema skrupułów dla takich ludzi .

XXX

Jak najbardziej odradzm. Ja się jeszcze dziwię że Jacek placek prowadzi tą firmę od 18 lat i nikt jeszcze z tym nic nie zrobił. W chlewni świnie mają lepiej niż panujące tam warunki. Piękne śpiewanie przez telefon co tam nie jest, a przyjeżdżasz i porażka. Odezwiesz się że coś ci nie pasuje, to zamydli oczy, a puzniej jak już będziesz naciskał to na bruk bez pieniędzy nie ważne o której godzinie. Nawet w nocy. (usunięte przez administratora)

Mateusz

Witam ostrzegam przed ta firma byłem 3 tygodnie dostałem 250 euro . Zmarł mi ojciec poprosiłem szefa o 200 euro tylko 200 a miałem zarobione ponad 1000 gościu mnie wywalił w dzień śmierci ojca , nie dostałem nic . Spałem na dworze nie jestem pierwsza taka osoba . Nigdy tam nie jechać nigdy! Chłopaki z którymi się mieszka wszystko ok warunki złe w więzieniu byłem to było lepiej nie polecam aaa szef wyzywa obraza poniża nie nie nie i jeszcze raz nie

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Daniel

05.03.2024 01:03

Danielikona wywiad

Po przepracowanym miesiącu w tej firmie nie otrzymałem nic. Wystawiłem fakturę, za którą zapłaciłem składkę ZUS i opłaciłem podatek, ale firma nie uregulowała płatności. Postanowiłem zgłosić sprawę do windykacji.

Danielikona wywiad

Byłem zatrudniony jako pomocnik budowlany.

Danielikona wywiad

Sam zrezygnowałem. Żona miała problemy z ciążą, nie zdążyłem nawet dojechać. Stres związany z tą pracą mocno się na nas odbił.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Danielikona wywiad

Mogę stwierdzić, że zerowe, ponieważ firma nie wypłaciła należnego wynagrodzenia.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

4 tygodnie.

Danielikona wywiad

Nie widzę żadnych pozytywów pracy w tej firmie.

Danielikona wywiad

Brak możliwości zarobienia uczciwie pieniędzy. Dodatkowo, przełożony jest osobą agresywną.

Danielikona wywiad

Firma nie płaci za wykonaną pracę. Ciągle zmieniają się ludzie zatrudnieni przez pracodawcę, bo firma nie wypłaca wynagrodzeń.

Danielikona wywiad

Chcę powiedzieć pracodawcy, że wszyscy mamy rodziny na utrzymaniu, dlatego powinien zacząć płacić za wykonaną pracę.

Jak wygląda sprawa grafiku w JZW Trockenbau. Czy pracodawca idzie na rękę?

@kontakt

Tak . Robisz kiedy chcesz i tak ci nie zapłaci . Nie ważne czy robisz dobrze

@@kontakt

Byłem tydzień. Przez ten cały czas widzialem go kilka.minut. po tygodniu dostałem 100 euro. Podane przez kogoś. Szkoda gadac

Pracownik były

Witam.. wszystkich przestrzegam przed ta firmą.... Warunki zamieszkania strasze Grzyb na ścianach śmierdzi stechlizna pokoje 4 osobowe ( czyli 2 Łóżka Pietrowe) Nie ma jak sie rozpakować Pokoje bardzo male..(usunięte przez administratora) poluję na osoby , ktore może oszukac bo i tak mu nic nie zrobia ,ponieważ nie znają języka i sa mniejsze Gabarytowo... Ciężki klimat panuje na robocie i w mieszkaniu.. Na szczęście byłem bardzo krótko ( Parę godzin)zobaczyłem co sie dzieje i nie dałem się oszukac.... Przyznam, ze nie sprawdziłem opini i to był mój błąd. Bo opinie wszystkie negatywne jak widac.... UWAŻAJCIE....... (usunięte przez administratora)

Dojechać steryda

100% racji, wykonasz prace gdy już powiesz mu, ze więcej nie przyjedziesz zacznie zmyślać jakieś śmieszne bajki i Ci nie zapłaci za wykonana prace… Gościu z inteligencja na poziomie dziecka z podstawówki, jedynie co mu wychodzi to zastraszanie innych. Nie polecam tego łysego typa

Lolo

Tez nie polecam tej firmy Tam trzeba pracować żeby dostać kasę a jak zobaczy że ktoś się obija to zaraz muwi że go wyzuci i nie zapłaci zawsze tylko gada ( przyjechales pracować to pracuj - ty chcesz kasę a ja zrobiona robota) we wszystkim firmach ludzie w kulki leca a on chce zeby u niego było inaczej Niech Sie poczuje w…,

On

Tak, kolega ma rację już się tobą zajęliśmy ...każdy ma.rodziny dzieci ...Ciesze sie że się do mnie odezwał jeden z (usunięte przez administratora) przez tego (usunięte przez administratora) czlowieka. Pracownik .Mam zdjęcia rozmowy smsy jakie tam panują warunki jak robił awantury zdjęcia demolowania mieszkania przez szefa wszystko... Najwidoczniej tafila kosa na kamień ...i tak też potwierdzam na budowę przychodza (usunięte przez administratora) niby...kontrola jakoś i czy coś ...to dopiero się tam dzieje ale każdy się boi mówić..

(usunięte przez administratora) nie daje umowy agresywny zastrasza po budowach Doradza swoją kobiete. Nie placi nic wykorzystuje i (usunięte przez administratora)wystawia cię na ulicę jak odchodzisz.Warunki mieszkalne (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) i jego rodzina..każdy robi po 2 ,3,tygodnie każdy kolejny (usunięte przez administratora) u niego to nowa palma u niego przybasenie .(usunięte przez administratora) za krzywdy wszystkich ...

Czy istnieje możliwość rozwoju w JZW Trockenbau?

Jednym słowem nie polecam. To co napisane wcześniej to prawda. Odradzam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) i tyle. A jak ci się coś nie podoba to wypad, bez kasy na bruk. Nie polecam, no chyba że ktoś chce być wywalony na kasę.

przyjechałem do niego do pracy bo znalazłem ogłoszenie na (usunięte przez administratora) mam ciężko chore dziecko i chciałem zarobić, prowadzimy zrzutki dla syna, ten czlowiek (chociaż nie można go nazwać czlowiekiem) widział w jakiej jestem sytuacji a przez 3 tygodnie pracy wyblagalem łącznie 140 euro wróciłem do domu bez grosza dla dziecka,w najbliszym czasie ukaze się reportaż dla mojego syna wspomagajacy zrzutke i nie zawaham się powiedzieć wprost o tym co przeszedlem u tego (usunięte przez administratora) JACEK ZABŁOCKI WIĘCŁAWIK twoje nazwisko. będzie znane

Pracowałem u Pana Jacka ,specyficzny człowiek Ale podczas mojego pobytu u niego w pracy zrobił dla żony przelew do Polski, na koniec mnie zapewnił że dostanę całą resztę przepracowanych pieniędzy do ręki. W dniu powrotu do PL usłyszałem że mam czekać na 2 tyg na przelew. Na święta zostałem bez grosza,ale podpisałem u niego rachunek tak więc czekam. Jeszcze 3 dni do konta terminu.

@Andrzej

Nic od niego nie dostaniesz. Jestem w tej samej sytuacji. I znam kilku innych takich samych (usunięte przez administratora) pracowników

Dorota
@ViT

czyli pomyliłam się w interpretacji stałego zatrudnienia w firmie? Wiecie może ile mógł potencjalnie wynieść najdłuższy staż pracy? I odnośnie tej wspomnianej kasy to jaka forma umowy tutaj przysługiwała?

polskipolak
@ViT

ja też jestem w takiej sytuacji tyle że Przemyślalem sprawę jak zorientowałem się że coś z nim jest nie tak i nagrałem naszą rozmowę w biurze,sprawę głosiłem w Polsce na policję i zobaczymy cóż tym zrobią, jestem stratny 1700euro i (usunięte przez administratora) psychikę przez tego sterydziarza,współczuję rodzinie bo chłop ma babę i dzieci ,takich to tylko do zoo i w klatkę

@Dorota

Wszystko jest ściśle indywidualne z każdym pracownikiem, więc nie powiem na pewno. Pracowałem przez dzialalnosc gospodarcza

ViT

Jak się z Tobą skontaktować? Ja też mam pretensje do tego gościa

Dorota

czyli w teorii można tu liczyć na stabilne zatrudnienie skoro ktoś wspominało stałych pracownikach? Zastanawiają mnie teraz te opinie, bo to oznacza chyba, że są tu jakieś rozbieżności skoro da radę długo się tu utrzymać? Jedna Pani się oburzyła wypłatą w wysokości 4 tys, to ile docelowo powinna ona wynieść obecnie?

Zostaw merytoryczną opinię o JZW Trockenbau - Swisttal

• Jak się pracuje w JZW Trockenbau?

Zobacz opinie na temat firmy JZW Trockenbau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JZW Trockenbau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!