Opinie o Lear Corporation Poland II w Brześć Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Brześć Kujawski

Pracownica

Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na takie pytanie bo ja nie pojmuję byliśmy w kongsbergu były termometry codzienne mierzenie temperatury kongsberg przeniósł się do nowego budynku ale termometry zostały w lear wychodzi na to że pandemia została w danym budynku albo ktoś z biura cały czas choruje już nie wspomnę że przy mierzeniu temperatury wychodzą jakieś bzdury ale ochrona stoi ci nie widzi masz zmierzyć i już no śmiech

Wiesław

Co w tym zakładzie się wyprawia? pracownicy biura biegają po produkcji jak małe dzieci w czasie gdzie inni muszą ciężko pracować by wyrobić cel. I do tego dyrektor produkcji się nie doczepia? W tym zakładzie dzieje się jak w cyrku.

@Wiesław

oni też w tym dniu mieli cele, tylko inne ;) łatwo oceniać, jak się nie zna faktów

Nie wiesz to sie nie udzielaj
@Wiesław

A wiesz w ogole w jakim celu oni tam byli? Wiesz w ogole czym sie zajmuja pracownicy biurowi w Twojej firmie?

Tomasz
@Wiesław

Trzeba było się na dyrektora uczyć a nie dziwne komentarze pisać. Pracownicy biura mają swoje obowiązki o których zielonego pojęcia nie masz.

Maja5

Liderko zmiany "C" kiedy będą jakieś (usunięte przez administratora) filmiki na Tik toku ? Czekamy z niecierpliwością .

Aga75

W LPP takie same badania medycyny pracy teleporada

Aga75

W Lpp takie samo badanie medycyny pracy na agencji-teleporada

Zzz

a co za różnica, ja tez bylem u lekarza, wyszedlem po minucie z papierkiem, nawet wzroku nie zbadali, tylko stracilem na dojazd i czas zmarnowalem, ale to w koncu lekarz bierze odpowiedzialnosc za swoja decyzje podpisujac sie na tym papierku, jak ktos nie powie prawdy lekazrowi o swoich ukrytych chorobach, to jak piszesz widzac czlowieka, nic nie pomoze tak czy siak

buahaha

Odezwala sie liderka , jakby wsrod was ludzi z zaburzeniami, depresjami i nerwicami nie bylo , tylko drzec morde na ludzi niejedna potrafi albo traktowac nas jak powietrze . Poszukaj lepiej wsrod swoich , nie umiecie ludzi utrzymac bo przez przypadek ktos sie na stanowisku lidera znalazl i nie potraficie radzic sobie z trudniejszymi przypadkami . Kazdy czlowiek jest inny , innego rodzaju motywacji do pracy potrzebuje, jeden spokoju , drugi rozmowy trzeci pieniedzy a jeszcze inny po prostu zwyczajnej pomocy po szkoleniach, myslicie, ze jak trener nowego wyszkoli, to juz mozna po nim jezdzic, a gdzie jestescie jak was pracownik potrzebuje. Jak dobry pracownik chce wziac wolne to mu problem robicie i zmuszacie do nn . Ktos kiedys napisal nie odchodzi sie od firmy tylko od szefa . Nooo to dlaczego od was odchodza? Wymien kolegow i kolezanki to wtedy pogadamy

@buahaha

Jestem stosunkowo nowym pracownikiem. Przed przyjęciem tu do pracy czytałam komentarze i myślałam sobie jacy durni tam pracują ludzie wypisujący takie rzeczy. Aż przyszedł moment kiedy sama zostałam potraktowana jak śmierć. Prawdą jest że niektórzy liderzy traktują nas jak przykładowe (usunięte przez administratora) Jestem na lini przy montażu wiązki. Na tym pierwszym dziale gdzie stają tę duże maszyny do szycia. Moja liderka ma chyba na imię Ma ..da. Jej odżywki do nas a zwłaszcza tych nowych to jest tragedia. Nic kultury, szacunku do drugiego człowieka. Teraz sama zastanawiam się co ja tu robię. Najfajniejsze jednak były te pierwsze dni, te których się tak bardzo bałam . Zajmowała się nami super trenerka. Cierpliwa, serdeczna pełna serdeczności. Spokojnie tłumaczyła uspokajała było super. A teraz nie chce się tam już wracać a pracować trzeba. Pamiętam jeszcze słowa na szkoleniu, które wypowiadała również przesympatyczna kobitka, chyba jakaś liderką trenerek, bo mówiły na nią tak miło i z szacunkiem szefowi. Że nie trzeba się lubić, ale należy się szanować i starać się ze sobą współpracować. Więc gdzie jest to wzajemne szanowanie u naszej pani liderki. Gdzie?? Czy naprawdę nikt tego nie widzi. Pozdrawiam trenerkę Justynę, szkoda że nie jest już z nami i jej szefową.

Juz nie pracuje.
@Nowa

Też nie dałam rady tam zostać... przez to w jaki sposób traktowała ta dziewczyna swoich pracowników to dla mnie było nie do pomyślenia. Wyśmiewanie się z innych ma każdym kroku. Atmosferę wprowadza masakryczna. Sprawia takie wrażenie jakby Bogiem była...

V
@Nowa

Pracujecie już miesiąc czy dwa a myślicie, że wiecznie ktoś Was będzie niańczył. To nie przedszkole. Za Wasze nieróbstwo, niewykonanie planu, słabą efektywność i zepsute maty ktoś musi się tłumaczyć. Więc może zamiast narzekać, rozglądać się dookoła i sprzedawać swoje mądrości czas się wziąć do pracy. Tutaj każdy mądry a w oczy ciężko spojrzeć.

Pracownica
@Nowa

Super trenerka hahahah ja nie wiem co ta dziewczyna tam robi chyba tylko jest po to by chodzić i ludzi nie powiem co . Miałam tydzień szkolenia z inną trenerką po tygodniu trafiłam do niej na szkolenia teoretycznie bo w praktyce było tak że się nawet nami nie zainteresowała a nie przepraszam po opowiadała jakieś brednie których nikt z nas nie rozumiał jej wyraz twarzy wygląda jak by musiała uczyć nas z przymusu więc niczego mnie nie nauczyła wolałam zmienić pracę niż przebywać z takimi ludźmi a co do tej liderki nie znam jej ale no nie słyszałam żeby tam się ktoś na kogoś darł liderzy przejdą do kogoś podejdą coś powiedzą ale krzyków tam nie ma więc nie wiem gdzie ty pracowałaś bo chyba nie w Lear

To nie takie trudne
@Pracownica

@Pracownica jeśli nie zrozumiałaś szkolenia to może po prostu brakło paru cyferek w IQ?

Nikt
@Juz nie pracuje.

Nie jestem nowym pracownikiem i nie jedno widziałam i słyszałam w tej firmie. I nigdy nie sądziłam że coś tu napiszę. Ale dzisiejszy komentarz jaki usłyszałam z ust tej liderki nawet mnie wkurzył poruszył jak by to nazwać zaskoczył. Do ,, przemiłej "pani liderki podeszła Aga coś tam tłumaczyła z uśmiechem na twarzy, w momencie kiedy odeszła wszystko wiedząca p. Magda nazwała ją grubą świ... nią. Na co reszta wybuchła śmiechem. I to jest klasa naszych wspaniałych liderów, których nie gorąco pozdrawiam

Pracuje z sympatyczna liderka
@Nikt

Zglosic to wyzej jak najszybciej !!! To jest obrazanie, nie powinno tak byc w zakladzie pracy, to jest praca zespolowa. Za chwile jeszcze dojdzie do pomowien za plecami, choc i tego pewnie wiekszosc doswiadczyla na waszym dziale. Jak zachowacie to tylko dla siebie, to niestety ta liderka nigdy sama nie zrozumie, jaki błąd popełnia - oby sama kiedyś wprost nie usłyszała od swojego pracownika podobnych wyzwisk. Co za brak kultury i wychowania z jej strony, w pracy nie wykazuje chocby minimum, takim zachowaniem daje przyzwolenie swoim podwladnym na takie samo traktowanie i siebie i pozostalych wspolpracownikow. Niestety niektorzy wynosza to z domu rodzinnego. Nie tusza świadczy o kwalifikacjach człowieka. Dajcie tej liderce lustro, to w odbiciu swinie czy krowe pewnie zobaczy. Powinni jak najszybciej ja zwolnic za nieprzestrzeganie regulaminu itd., sama go pewnie nawet nie przeczytala. Drodzy Liderzy - nie szanujecie innych, nie dajecie dobrego przykladu, to nie wymagajcie pozniej szacunku do siebie i do pracy od zwyklego pracownika produkcji czy managerow. Cytując "nie trzeba sie lubic, ale szanujmy sie nawzajem"

obiektywnie
@Nikt

znana ze swojego bezczelnego zachowania od dawna, czy góra tego nie widzi

Creda

No tak praca na jakiś czas. Długo nikt tam nie wytrzyma a literki drą mordy i tyle.

Ktoś
@Creda

Też teraz już wiem że to praca na tak zwane przezimowanie. Tu nie da się długo wytrzymać. Trochę się nasłuchałam zanim tu przyszłam, ale stwierdziłam że wszędzie ludzie gadają. Zobaczę, tym bardziej że potrzebuję pracy, ale nie tu. Ludzie są świetni, panie mnie szybko przygarnęły i mogłoby być całkiem nieźle gdyby nie osoba nami kierująca. Tragedia, kto zezwala aby takie osoby rządziły ludźmi. Ja również pozdrawiam panią Agnieszkę trenerkę Izę bardzo zabawna kobita. I byle przezimować i jak najdalej z tej firmy.

Małgorzata
@Pracuje z sympatyczna liderka

I co zostało to gdzieś zgłoszone? Pomogło coś, są efekty?czy od tej liderki zależą premie i inne benefity ?

Xxxx
@Małgorzata

A kto ma to zgłosić? Powinna to zrobić osoba która została obrażona. Pewnie nawet nie wiem, że została wyzwana. A swoją drogą na co macie nadzieję? Na ukaranie liderki?? Śmieszne. Wszyscy dużo gadacie, ale jakbym przyszło coś do czego byście milczeli. Tylko tu macie odwagę pisać głupoty niektóre pewnie wyssane z palca. A swoją drogą Aga jest może za gruba, (przepraszam) ale za to jest świetną osobą. Wystarczy ją poprostu lepiej poznać.

,,,,,
@Xxxx

Ludzie ogarnijcie się co to da jak ktoś coś gdzieś zgłosi. Czy ktoś chce nas słuchać??? A nawet jeśli to kto z was pierwszy się odezwie?? Każdy chce pracować i tylko na takiej stronie mają odwagę się odezwać. Pozdrawiam cię Aguś świetna babka z Ciebie. Wielbiciel!!!!

Xxx
@buahaha

A jak nowi się zachowują , rozmowy przez telefon po tygodniu pracy , częste wychodzenie do toalety gdzie palą elektryki , po 2 miesiącach pracy brak wyniku w efektywności pracują jak po tygodniowym szkoleniu , gdy się stoi przy nich to potrafią szybciej pracować a gdy się odchodzi to już ręce wolniej chodzą . Słuchawki w uszach mimo że jest zakaz . I macie problem ze zwraca się wam uwagę , niestety lider jest od tego , on jest sam a was 70 różnych osób , nie są psychologami by z rozmawiać z każdym i pytać nowych co ich boli .

do Xxx
@Xxx

słuchaj lider, nie wiesz co to jest nagana? to jaki lider z ciebie? kto cie szkolił? wpisz nagane do papierów, jak ktoś nie poprawi swojego zachowania, to sie nie patyczkuj, podziekuj za wspolprace.nic tylko gadac a narzedzi nie potraficie wykorzystac, uczcie sie zarzadzania zespolem a nie tylko kij albo tylko marchewka. skoncz z tym psychologowaniem tutaj i wszedzie bo wielkiej psychologii do tego nie potrzeba. ppopros o doszkolenie z zarzadzania zespolem produkcyjnym zamiast wylewac ciągłe żale na portalu :D

Yyyy
@buahaha

Oj to prawda. Lider czuję się Bogiem. Oczywiście jest tu po to aby nami zarządzać, ale panie dyrektorze czy pan na pewno wie kto tu nami zarządza. Przede wszystkim niektóre te osoby nie mają pojęcia co my tu albo inaczej jak my to produkujemy. Jak już sobie upatrzą kogoś kto się im nie postawi to mógłby robić najlepiej najwyższe cele i tak będzie gównem. Nie każdy tu musi być liderem, ale niech tymi liderami będą osoby które potrafią pracować z taką ilością osób. Niektóre uważają że jak staną jak kat za naszymi plecami to my będziemy pracować lepiej. Uwierzycie mi to nic nie daje. Nie piszę o wszystkich bo wszystkich nie znam , ale rozmawiamy między sobą i na wszystkich działach tak się dzieje. Zdaję sobie sprawę że taki kolejny durny wpis nic nie zmieni ale może znowu da wam nasza goro do myślenia. Praca nie jest zła całkiem spoko i nik nie wymaga aby było jak w bajce. Tylko trochę szacunku pragniemy, trochę szacunku bo my oddajemy ten szacunek swoim liderom.

Tyty
@Yyyy

Zgadzam się z tym. My zwykli robole pracujemy jak potrafimy. Jedni wolnej jedni szybciej, ale robimy ciągle to samo. A wy liderzy gubicie się w tym co robicie. Co pięć minut macie jakiś inny plan. Przedstawiacie nas bez przerwy na inne linie do innych ludzi. Przechodzicie i chyba specjalnie to robicie bo ktoś się z kimś lepiej dogaduje. Te wasze decyzję są durne. A jeszcze jest najgorzej jak sami nie potraficie się ze sobą dogadać i zaczynajcie sobie robić na złość. Żenada

@Yyyy

Czyżby chodziło o zmianę b i lidera Paulę (usunięte przez administratora) postradała wszystkie rozumy już chyba wgl nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi ups

@Tyty

Zgadzam sie

@V

Proponuję tobie pracować na Wszystkich stanowiskach moze się wykazesz zapewne jesteś Starym pracownikiem mądrym wspaniałym.

Nowa

Reklamacje byly są i będą. Co do lekarzy ja miałam robione wszystkie badania dziwne jest że lekarze dzwonią. To jest duza firma ile ludzi nikt doskonały nie jest.

Żal
@Xxx

Kto tobie zabroni trzymaj słuchawki w uszach rozmawiaj przez telefon wychodź na cygareta.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lear Corporation Poland II? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
Brześć Kujawski
ATN Service ApS
Xxx

@Pu Pu To może napiszę o kogo dokładnie chodzi racja Jola Lidka jak najbardziej zaraz po rozpoczęciu pracy kawa papieros przegięcie lecz nie chodziło o żadnych liderów ani Sinus ani Wiązka zm A a mianowicie panie z jakości Sinus oraz Wiązka TrenerkA Sinus oraz Wiązka mają pracę na ranna zmianę przerwę zaczynają od 6.30 na stołówce jak i przerwy po 40-50 ani nawet jak się zasiedziały to i 60 min ale i tak po tych wszystkich informacjach pracownik zawsze będzie najgorszy a panią tylko palcem pogrąża a na kamerach wszystko widać Pozdrawiam Pracownica Obserwator .....

Skromny
@Xxx

Zanim zaczniemy oceniać innych spójrzmy na siebie. Skoro widzisz takie rzeczy to znaczy ze sam/sama ciagle biegasz na fajkę

Ahahsh

Zwracam się bezpośrednio do dwóch dyrektorów naszego zakładu chcecie wprowadzić 4-brygadówke a czy zdajecie sobie sprawę z tego ile pracowników stracicie ' doświadczonych/ starych ' zostanie wam całą nowa obsada która nie poradzi sobie z robotą i robią tylko i wyłącznie scrap.. na 10 nowo przyjętych po tygodniu zostają się 3 osoby bo same mówią że ' nie chcą pracować w (usunięte przez administratora) ' o czymś to świadczy panowie może pomoście o tym.

Beznadzieja

Jutro 10 a wypłat na kontach brak , ciekawe czemu .

Najlepiej niech wcale nie płacą (usunięte przez administratora) !

O proszę, jak jest audyt to i na hali ciepło może być... tylko szkoda że jak już audytu nie będzie znowu wrócą tragiczne warunki na hali ...a może by tak niezapowiedziany audyt?

Nie wiesz to sie nie udzielaj

Czy Ty w ogole masz pojecie czym jest audyt?

Czy jesteś zadowolony z zatrudnienia w firmie Lear Corporation Poland II w mieście Brześć Kujawski? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Lear Corporation Poland II może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o etat.

odp

Na początek warto, na mojej zmianie atmosfera super, liderka nawet sama czasem pomoże, praca nie jest ciężka, z tymi celami bywa różnie, ale przy zdyscyplinowanej drużynie jest to możliwe. Tylko na parkingu coraz trudniej o miejsce i czasami na stołówce ;)

nie wiem
@odp

nie wiem czy warto ale sprobowac mozna, w okolicy jest wiecej firm z beznadziejnymi warunkami i do tego z jeszcze gorszym chamskim naburmuszonym kierownictwem, tutaj jak sie trafi na dobra zmiane to jest bardzo fajnie,ale wspolczuje tym ktorzy trafiaja na (usunięte przez administratora)

Aga75

Learr czy Kongsberg ws,ystko jedno- nowa nazwa stary (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Brześć Kujawski

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lear Corporation Poland II