Opinie o Lear Corporation Poland II w Brześć Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Brześć Kujawski

Sinus

Z jakiej racji to leader ma decydować czy zaczynamy w niedzielę nocka czy nie ? Jeśli 2 działy się godzą i na trzecim dziale ludzie są za dlaczego to wielce pani leader Aśka ma decydować za swoich pracowników

Jak jjcjfidjdhdhhhd
@Sinus

Bardzo dobrze.Pracę zaczyna się od poniedziałku.Jak tak bardzo chcesz pracować w niedzielę to może niech wprowadzą system czterozmianowy.

AAA

Witam czy to prawda że wysyłają do Dani na szkolenia ?

Pracownica

Ten dzień przejdzie do historii. Po ponad trzech latach od wystąpienia pierwszych przypadków zakażenia koronawirusem Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) 5 marca 2023 roku oficjalnie ogłosiła koniec pandemii Covid-19.4 Czy w Lear zabiorą w koncuy te śmieszne termometry?!To nie jest placówka medyczna żeby nadal mierzyć temperaturę !!! A jeżeli biuro się boi to niech zabiorą sobie na górę i postawią przy swoim wejściu i ta nieszczęsna ochrona też niech tam pilnuje !!!!!

Czy przełożeni są ślepi i niewidzą co u liderki p.Ewliny R dzieje się na liniach szczególnie na jednej gdzie pracownica Izabela cuduje i wydurnia się non stop i liderka tego niewidzi a innych szykanuje i opiepsza a wychodzimy do domu po pracy po dzwonku a nie już za 3jest się na bramkach a i ten wyjący alarm co niby ma odstraszać palaczy to ktoś zrobi z tym porządek czy nadal będzie tak wył non stop a ochrona nie wyłacza go i nikt nie reaguje ludzie obudzić się proszę

Pracujaca

Tak jest na każdej zmianie że są osoby które sobie pozwalają na wszystko i liderzy tego nie widzą. A wystarczy że ktoś inny na sekundę ustanie to od razu pierdziel.. a jeżeli się chce mieć luzy wystarczy włazić w (usunięte przez administratora) liderom. Niestety nigdy się to nie zmieni

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lear Corporation Poland II? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
Brześć Kujawski
ATN Service ApS

Te reklamacje z S2C robią się już śmieszne. Ktoś chce się wykazać? Czy pracownicy odpowiedzialni za jakość nie przesadzają??? A moze to odgórne naciski... Firma jak zwykle manipuluje. Nie jest to przyjazne miejsce do pracy.

nonim
@Anonim

czy ty jesteś (usunięte przez administratora)? jakby kontrola jakości miała takie podejście jak ty to dawno żaden klient nie złożyłby zamówienia chcesz mieć auto z bezpiecznym fotelem i działającym ogrzewaniem i całym podstawowym wyposażeniem czy kupujesz może auto na chybił trafił nieważne co w środku i czy działa??? jak idziesz kupić ubranie to chcesz je kupić z wadami czy bez wad? pomyśl zanim się wypowiesz na temat reklamacji i jakości a jak nie potrafisz trzymać standardów to niedługo na polach będzie dla ciebie robota chociaż i tam pewnie zamiast buraka wyrwiesz liścia i też powiesz że przesadzają z reklamacjami , co ci niektórzy ludzie w głowach mają, prosta praca a nawet tego nie potrafią uszanować bo myślą że tu tylko na ilość się robi

Jak to możliwe
@nonim

Przecież na S2C są najlepszej klasy specjaliści w inżynieringu. Jak tam się mogą zdarzać wady?

Witam, pracuje w firmie ponad miesiąc i potwierdzam trenerki na początku ok. Niestety w następnych tyg bardzo trudno je spotkać i poprosic o wsparcie a kiedy sie je znajduje nie maja czasu. Ma sie wrazenie ze odcinaja się od nowych pracownikow i udają że się nami interesują Wiecej nauczylam się od pomocnych koleżanek obok niż od nich

Nikt

Liderka nam to dziś mówiła że my jesteśmy również od nauki nowych. I miała rację, nas też kiedyś uczyli ci co mieli więcej stażu. Trenerki robią swoją robotę, co parę dni mają nowych i robią chyba to co powinny robić. Gdybyś dobrze słuchała na szkoleniach w pierwszym tygodniu to byś chyba wychwyciła że przez pierwszy tydzień jesteśmy pod ich opieką. Później mają zajmować się nami liderzy. Ja jestem pełna podziwu dla ich roboty . Jak przyszłam do pracy razem ze mną było 12 osób i widziałam jak się starała aby się nami należycie zająć. Więc nie dziw się że trenerki są zajęte a zajęte są wciąż nowymi ludźmi. Więc ciesz się koleżanko że trafiłaś na takie fajne koleżanki bo ja niestety nie miałam tyle szczęścia. I wciąż widzę zachowania naszych wszech wiedzących starych pracowników.

Elllliii

Normy za wysokie brak chętnych do pracy wieczne popędzanie zabraniają rozmawiać (usunięte przez administratora). Góra nie reaguje na uwagi. Zachowania wobec pracowników naganne można zgłaszać i tak nikt nie reaguje a tak pięknie mówią na początku żeby zachęcić

Ile osob?
@Elllliii

Moment, a jakie masz stanowisko pracy i czy w zakresie obowiazkow wchodza rozmowy ze wspolpracownikami?

bo taka prawda
@Elllliii

dopóki starzy się nie nauczą traktować nowych jak równych sobie i z wyrozumiałoscią,, bo tez kiedys zaczynali od zera, to nikt na tym nie zyska, dziwia sie że tyle nowych osob szybko odchodzi - nie, nie dlatego ze praca ciezka, tylko dlatego ze atmosfera ciezka i po szkoleniach wstepnych z trenerkami juz nikt nie chce pracownikowi pomoc , wytlumaczyc , lidera w ogole nie widac caly dzien, koledzy patrza tylko na swoje normy , nie wszystko da się zapamietac w pierwszym okresie pracy, a ci co pracuja z pol roku czy kilka lat mysla ze są naj naj , szkoda ze nie daja szansy na wykazanie sie nowym kolegom i kolezankom

Xxx
@bo taka prawda

Uważajcie na Panią Shift z S2C , donosi , zmyśla by tylko było po jej , jak kogoś nie lubi to zrobi wszystko by go zwolnić . A to w sumie większość odchodzi z jej powodu sama .

Nie Stary pracownik
@bo taka prawda

To rzeczywiście tak jest. Pierwszy tydzień dwa tygodnie to zupełnie inny świat. Pani Agnieszka kobieta z wielką cierpliwością, odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tlumaczy. Potem podchodzi pyta. Najgorsze moment kiedy trzeba o cokolwiek zapytać nowe koleżanki, to znaczy dla nas nowe bo stażem w tym zakładzie niektóre są już trochę. To nie jest dobre miejsce do pracy. Ja nie polecę nikomu ale nie na trudną i ciężką pracę ale ze względu na te milutkie koleżanki. Drogie panie tak ode mnie KIEDYŚ TEŻ Byłyście NOWE

Nikt
@Nie Stary pracownik

Wytrzymałam w tej atmosferze miesiąc. Koleżanki tak mi dały popalić że ostatni tydzień jak miałam wyjść do pracy to........ Ja trafiłam na świetną trenerkę a nawet dwie. Martę i chyba panią Anię, wydawało mi się że będzie to praca ma lata, ale nie dałam rady psychicznie. Jak ktoś się nie weźmie za te odżywki do nowych traktowania ich jak podrzutki to nikt nie będzie z Wami pracować. Ps. Pozdrawiam panią Agnieszkę i dziękuję za pomoc

Pracujemy tam już bardzo długo. Początek był wspaniały, ale to co teraz się dzieje to przerasta jakiekolwiek oczekiwania. Nie mamy premii choć była obiecana przez Pana I. Liczą się tylko wypełnione tablice na kolor zielony a niektóre cele są jak z kosmosu. Jesteśmy ciekawi czy kierownictwo i reszta są w stanie wyrobić narzucone normy. Odkąd pojawił się nowy kierownik Pan K. atmosfera robi się coraz bardziej napięta. Ludzie są przerażeni tym co się dzieje w ostatnich tygodniach. Doświadczeni pracownicy nie są doceniani mają stawkę o 20gr większą od nowego pracownika. Nie da się normalnie pracować pod taką presją, ludzie czują się obserwowani na każdym kroku bo nie wiadomo co kierownictwo komu zarzuci. Niedługo wprowadzą nam zakaz wyjścia do toalety. Ostatnio wynikła dość nieprzyjemna sytuacja gdzie Pan I. wyraził zgodę na rozpoczęcie pracy w niedzielę(nocka) ale niestety w ostatniej chwili stwierdził, że to nie jest zgodne z przepisami pomimo że było już tak kilka razy. Kierownictwo wielkoktornie powtarza że idą nam na rękę a w rzeczywistości to my przystajemy na ich warunki. Ps. rozumiemy wszystko praca pracą ale może czas najwyższy zrobić coś dla ludzi np. imprezę integracyjną a nie tylko CEL CEL CEL!!!! Życzymy miłego czytania.

Megi

Dopiero zaczęłam tu pracować ale podobno jak z agencji to nie przedłużają z nikim umów. Czy to prawda zależy mi na umowie o pracę stała nie tymczasowa. Co mogę zrobić żeby przedłużono że mną umowę? Czy dobra praca z mojej strony i frekwencja wystarczy??

Pracownicy

Pierwsze słyszę a z jakiej zmiany jesteś co robisz to porozmawiamy i może poradzisz innym co mają robic

odp
@Megi

też pierwsze słyszę takie bzdury, bo przecież przedłużają, jak ktoś dobrze pracuje i przychodzi do pracy, to jak najbardziej można liczyć na kolejną umowę

Ula
@odp

Przedłużają na miesiąc i nadal tymczasowa

@Ula

Ja dostałem po 2 miesiącach na adecco umowę przez lear. I nie mam znajomości zapracowałem na to sam.

Bogna

A na jakiej linii pracowałeś i czy zespołowo czy indywidualnie

@Bogna

Teraz pracuje na linii. A zacząłem od indywidualnych stanowisk. Fajna praca. Nie narzekam.

Z ogłoszeń wynika, że zatrudniają od razu przez zakład a nie agencję.

Czy to prawda, że jeśli się zepsuje matę to pracownik jest obciążony kosztami? Odliczają to od wypłaty? Tak słyszałam....

Megi

To nie jest prawdą ja byłam zatrudniona przez agencję i na tymczas

To nie jest prawda

@Bogna

Nie jest prawda , że zatrudniają przez zakład czy że obciążają za zepsute maty?

Coś takiego?

To może coś poradzę. Z zaangażowaniem i pracowitościa proponowałbym jednak nie przesadzać. Bo tu jak zobaczą że komuś zależy to docenią to tak że zaczną nim jeszcze wycierać sobię (usunięte przez administratora). Tak więc ostrożnie z tymi chęciami do pracy.

123eryka
@Megi

Pracuj uczciwie to Ci przedłużą jest bardzo mało dobrych nowych pracowników dlatego są zwolnienia. Po pół roku pracy nawet na jednym stanowisku sobie nie radzą.

@123eryka

Nie jeden nowy pracownik daje radę a co do starszych pracowników co pracują rok dwa pokazują jacy są dobrzy to tak nie jest

Cała prawda w pigułce

Po masowych zwolnieniach i degradacji stanowisk ludzie sami zaczęli odchodzić, chcę przestrzec tych, którzy planują tam pracować, o urlopach możecie zapomnieć, ludzie biją się o miejsca, zgłoszenia możliwe są tylko z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem, a tak nie dostaniesz ani dnia. Trenerka często stosuje mobbing doprowadzając pracowników do płaczu albo odejścia, mówiąc w twarz, że nic nie potrafią, albo za wolno/źle robią mimo iż pracują wiele miesięcy/lat. Liderki takie, że bez kija nie podchodź, jak się gdzieś nie nadajesz, to się ciebie pozbywają zamiast dać szansę na innym stanowisku przerzucają cię gdzie się da. Wadliwe maszyny, które same rozwalają się albo przestają działać, bo ludzie tam (usunięte przez administratora) szybciej, więc koniec końców i maszyny nie nadążają ale zawsze to będzie twoja wina :). Dla tych co narzekają na wyrobienie norm: po ostatnich spotkaniach jeszcze wzrosły. Z Agencji nie polecam też aplikować, bo nie ma darmowych napojów i innych dodatków, nie wspominając, że ceny z automatów są jak z kosmosu.

Xyz
@Cała prawda w pigułce

Która zmiana i dział ?

Jdzhhs

Mam pytanie.Czy dostaliscie pieniążki już może na święta?

Czy to prawda że narzucają coraz większe normy i już nikt nie wyrabia skasowali stanowiska i teraz za tę samą kasę robi się dwa razy więcej już któraś osoba to mowi

Operator
@Ania

Na jakim dziale tak jest?

rosnie placa minimalna to i ko
@Ania

Jak to za taka sama kase? Dostalas 300zl podwyzki,to i norma powinno pojsc w gore o co najmniej 10%

Werka
@rosnie placa minimalna to i ko

Podwyżka została narzucona odgórnie,nie było mowy o zwiększeniu normy .Za produkty płacimy więcej a nie dostajemy ich więcej,tylko taką samą ilość. Normy w tym zakładzie są tak wywindowane, że zwiększenie ich i tak nic nie da.

...

Pozwolenie o wyjście do łazienki? Ktoś coś słyszał ?

whaaat
@...

nie słyszałem, ale pozwolenie na oddanie krwi - już wykombinowali

Może chciała nadgodziny zapewne nie było przymusu

miki

Moi drodzy bo w tej firmie żeby mieć lepsze stanowisko,wiekszą podwyzkę lub umowę na stałe to trzeba zarówno liderowi jak i kierownikowi przynieść prezent tak jak to robią pracownicy z Ukrainy przynajmniej tak to funkcionuje w Pruszkowie

miki

Ale obcokrajowców pracuje zapewne wiecej niz w Pruszkowie

Barbe

Tyle się mówi na szkoleniach o szacunku i kulturze między pracownikami a nikt nie reaguje na wulgarne odzywki jednych do drugich. Nikt nie reaguje że jeden pracownik wyzywa się na drugim, że są typy co chcą sądzić innymi. Byłam świadkiem takiej sytuacji kogo tu zatrudniacie prostaków??

Pu pu
@Barbe

To jeżeli byłaś światkiem takiej sytuacji po co piszesz to tutaj zareaguj zgłoś. O tym mówi się na tych szkoleniach . O tym aby nie pisać między innymi głupot tu tylko reagować. Piszesz że nikt nie reaguje i wychodzi że ty też nie dokładnie to robisz więc o co pretensję. A swoją drogą nie miałam świadomość że ta Agnieszka jest tak w porządku i że ma takie poczucie humoru. Super kobitka

ande
@Barbe

Pupu dobrze pisze. Będąc świadkiem, gdzie zgłosiłaś tę sytuację dalej, i czy w ogóle zgłosiłaś? Czy zamiotłaś pod dywan?

Zażenowana
@Pu pu

Należało by zgłosić trwająca obecnie sytuację na naszym dziale. To co wyprawia pani SL przeciwko trenerce wola o pomstę do nieba. A wy które w tym bierzecie udział nie wstydzicie się przychodzić do pracy. Jak można w taki sposób postępować??? Tragedia

Zażenowana

Wyobraź sobie że nie miałam wolnego wolnego i jestem codziennie w pracy. I wiem co się dzieje. A dzieje się nie dobrze. Dobrze by było żeby każdy zajrzał sobie za kołnierz a zwłaszcza pani SL i nie prowadziła nagonki.

Krzychu

Cześć, jaka atmosfera panuje w dziale kontroli jakości? Polecicie firmę jako dobrego pracodawcę?

@Krzychu

Tak polecam. Przyjdź i sam się przekonasz Jak jest słodko

S2C

Nie, te osoby, które były technikami jakości.

Ruda

Słyszałam że normy są za wysokie nikt nie wyrabia tam gdzie powinno pracować więcej osób pracuje mniej. Może dlatego taka rotacja wśród pracowników. Może ktoś by się zastanowił??

XXX

Mimo zapewnień, że oddzwonią zarówno na tak jak i na nie, nie raczą powiadomić o wynikach rekrutacji. Brak poszanowania kandydatów nie wróży dobrze.

jest w miarę OK

Zakład jak zakład, wszędzie trzeba pracować, nawet jak gdzieś płacą najniższą krajową, to na pewno nie za stanie na papierosie. A ludzie jak to ludzie, zależy na jaki zespół się trafi, ale to też tak samo jak w każdej innej firmie, to ludzie tworzą atmosferę, czyli wy tutaj piszący także. Są gorsze zakłady, ale pewnie są i lepsze, zależy kto na co zwraca uwagę w pracy. Najlepiej nie oglądać się na innych, zająć się sobą, swoją pracą, nie pomówieniami i plotkami, swoje zrobić i do domu i jest spokój. Stawki wyższe niż najniższa krajowa, więc nie jest najgorzej finansowo, na dojazdy do pracy nie tracisz, bo firma płaci, a sama praca w miarę lekka lub średnio lekka, w zależności od działu. Może być, w szczególności na start, jak ktoś chce nabyć pierwszego doświadczenia, to jest to dobre miejsce, żeby zacząć, a jest dużo osób pracujących kilka lat, więc da się, bo naprawdę najgorzej nie jest.

praccownik
@jest w miarę OK

to prawda zgadzam sie calkowicie tam nie idzie ani zmarznac ani sie spocic od roboty, nie dzwigasz ciezarow, robisz swoje i do domu, mogliby tylko dac dorobic czesciej w nadgodzinach

On
@jest w miarę OK

Nie wszyscy mają darmowe dojazdy!

@jest w miarę OK

Popieram. Ci narzekają co nie chcą pracować

odp
@Andrzej

Zgadza sie, ten kto nie chce pracowac, to jeszcze specjalnie innym na złosc robi i buble wykonuje. A potem sie odbija to na zespole, jak przez reklamacje nie mozna premii dostac. Ale jak sie trafi na zgrany zespol to do pracy przychodzi sie z przyjemnoscia. Gorzej jak dadza do zespolu gbura czy cierpietnika czy wszystkowiedzacego lepiej, nie idzie wspolpracowac latwo z takimi.

@Andrzej

Ja jestem pracowita i narzekam bo ciężko niestety a pozytywy piszą tylko liderzy i biuro

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Brześć Kujawski

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 13 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lear Corporation Poland II