Opinie o Lear Corporation Poland II w Brześć Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Brześć Kujawski

Pupilek

Zmiana stanowiska to nie kara, lecz odpowiedzialność. Jeżeli ciągle się chodzi na zwolnienie to się proszę nie dziwić, że jest się na samodzielnym stanowisku. Trzeba stawiać na młodych. Trzeźwo myślą, są obiektywne, empatyczne i nie wyobrażam sobie mieć innych liderów. Śmiać się w pracy nie można? Lepiej jak będą wiecznie poważne i nawet pożartowac nie będzie można? Nikt na siłę tutaj nikogo nie trzyma. Prace można zmienić jak jest aż tak źle.

Mobing

Doświadczyłem (usunięte przez administratora)w tej firmie jako Nowy pracownik ze strony Pracownika Stałego,oczywiście Liderki i inni niewidzieli żadnego problemu,naruszono moją nietykalność cielesną.Pierwsze dni to koszmar w tej firmie,idziesz po hali przydzielają Cię do stanowiska i słyszysz na całej hali ,,Ojeny znowu nowi" "Ja go Niechce,, "Dajcie go gdzie indziej będzie przeszkadzał" więc przygotujcie się oczywiście są też ludzie normalni ale większość to zwykły odrzut społeczny bo normalny człowiek wytrzyma Max tam 1 Miesiąc bo potem każą robić normy których nawet doświadczony pracownik ich nierobi,Liderki stosują Manipulacje na zasadzie robisz normę są miłe, nierobisz to potrafią zbluzgać zdarzały się popchnięcia i takie tam. Ja na waszym bym omijał bym szerokim łukiem ten zakład, niewierzycie Przekonajcie się sami . Pozdrawiam

@Mobing

Droga Pani technik jakości z sinusa zm.A jak komuś obgadujesz (usunięte przez administratora) że swoim koleżankami z innych działów to zwracaj uwagę kto koło ciebie stoi. Aga O nie zasługuje na takie słowa pod jej adresem. Jak będziecie miały taką wiedzę jak ona to wtedy możecie się wypowiedzieć.

Pracujaca

Pani technik ze zm.A często obgaduje innych a potem rozmawia z tymi osobami jakby nic nie było. Władza do głowy odbija i za bardzo obrosła w piórka. Któraś dziewczyna nie wytrzyma i po wyrywa te piórka. Wkoncu karma wróci.

pani technik gada i gada. Najgorsze jest to że pani trener też gada na swoją szefową i to jest najgorsze jak ci tak bardzo nie pasuje praca pod taką szefową to zrób miejsce komuś kto uszanuje taką osobę jak Aga . Zakład byłby inny gdyby wszyscy tak traktowali ludzi i chciałoby się tu przychodzić

Nowa

To był mój pierwszy tydzień pracy w tej firmie czytam te komentarze i zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam tu przychodząc. Pani Agnieszka super osoba pożartował, wytłumaczyła wszystko o co pytaliśmy ale praca nie jest łatwa w tej firmie bo i ona we wtorek się rozpłakała i długo nie mogła do siebie dojść. Szkoda tak świetnej kobitki.

Pracuje tu długo najlepsza praca jest tu jak robisz sam lajnap punch czy inne stanowiska gdy robisz sam w grupie gorzej bo rózni są ludzie i czasem dana grupa ma problemy z innymi osobami

Bhj

Uważam że powinna być zrobiona rekrutacja na GL a nie wpychanie swoich w dodatku kogoś takiego... Kierowniku chyba coś jest nie tak w tej dziewczynie nie ma życia nawet ale ma ciocię która jest SL która nawet e-mail bądź drukarki poprawnie obsłużyć nie umie... Ludzie

Bzdury.Co wy wypisujecie?Kartka wisi od dawna. Od dawna poszukują na stanowisko lidera.Oczywiscie chętnych nie ma,ale wypisywać bzdury i to jeszcze anonimowo potraficie.Niech się ta piękna pani co to komentuje wraca do pracy i się wykaże.

Www

Pracowałam w tej firmie od początku i wiem że zmienia się tam na gorsze a nie na lepsze . Złożyłam wypowiedzenie i to był najlepszy ruch . Jest tam sporo fałszywych ludzi co po mym odejściu rozpowiadali bzdury że niby mnie zwolniono oj nie ładnie Pani J.D i A.O. ,trzeba było się dobrze dowiedzieć dopiero rozpowiadać . W nowej pracy w końcu doceniają człowieka . Więc ci którzy tam narzekają to niech albo zmienia pracę albo akceptują to jak jest bo sami tam nic nie zmienią ciągle wypisując .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lear Corporation Poland II? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
Brześć Kujawski
ATN Service ApS
logo firmy Merchandiser PepsiCo - praca dodatkowa
Brześć Kujawski
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Zzzzwiazka

Zgadzam się że (usunięte przez administratora)tutaj jest na porządku dziennym. Co do liderów jedna wielka porażka jak można w taki sposób traktować ludzi i odzywać się w taki sposób. Jestem stosunkowo świeżym pracownikiem i się juz zastanawiam gdzie szukać pracy. To w jaki sposób liderki ze zm A odzywają się do tych kobitek ( które mogłyby być ich mamami) to przekracza wszystkie normy zasady i szacunku do drugiego człowieka. Nie wolno mieć tutaj problemu bo Panie maja juz focha bo masz problem, rzecz jasna go nie roziważa bo wyglada na to ze wymyslasz i na pewno nie ma problemu.nie masz prawa prosić o url(usunięte przez administratora) tyg czy tydzień tylko miesiąc a najlepiej 2 miesiące wcześniej jest robiona lista ze akurat za dwa miesiące będziesz potrzebowała jednego dnia urlopu... skąd takie pomysły w brew prawu? A jak chcesz urlop to z fochem. Obrażanie się na pracowników i docinki są na porządku dziennym stawiając dwie osoby na linii zamiast 3 i mając jeszcze pretensje ze za tą 3 osobę dwie nie nadrobią....I łaskawie dają kogoś w sensie jak ktoś skończy swoje wcześniej to przychodzi i robi za nas...kończy się to tak że mamy 10 osób ma lini I w ostatniej godzinie nadrabia się to czego nie zrobiliśmy. Nie wiarygodne jak ten zakład działa, a miało być tak pięknie. Nie polecam nikomu mimo ze praca łatwa i do ogarnięcia.

Nowe

Witam chodzi o pracę w Lear, bardzo mi zależy podjąć tam pracę i tylko się zastawiam jak z dojazdem z Włocławka Czy jest ciężko tak tam dojechać? Podobno bez samochodu ani rusz:-( Proszę o rzetelną informację jak z dojazdem jest MPK,PKS Włocławek -Lear Pozdrawiam

Ona

Czy jest transport z Włocławka?

Xyz

Oooo proszę, co się dzieje że szukają na wyższe stanowiska pracownicze? Potrzebny shift leader, group leader i technicy jakości.. brakuje ich w zakładzie ?

BezjajcevxD
@Xyz

Shift leader, group leader i technicy jakości to wyzsze stanowiska? Od kogo? Portiera xD?

Eeee
@Xyz

Podobno na technika jakości wybrali osobę... Szkoda że przez znajomości a nie doświadczenie

@Eeee

Na jakim dziale i jak sie z ta osoba pracuje?

Raz, dwa, trzy

Dwa alarmy pożarowe i brak ewakuacji. To jest bezpieczne? Pracownicy mają zgadywać czy to prawdziwy alarm i uciekać? Czy może pozostać na stanowiskach i czekać na śmierć, bo podobno jakieś próby... Za takie bhp i p.poż to siwy, stary, (usunięte przez administratora) powinien zostać jako ostatni na hali. Jak kapitan statku tonącego, prawda? Za papierek na podłodze to najchętniej Cię zwolnią, bo nie przestrzegasz bhp, ale alarm pożarowy może wyć dwa razy i ewakuacji nie ma. A skąd pracownik ma wiedzieć czy akurat faktycznie pożar gdzieś nie wybuchł? Niech przyjdzie siwy łeb i to wytłumaczy. Mam nadzieję, że będzie się tłumaczył przed prokuratorią, strażą pożarną, państwową inspekcją pracy i swoimi przełożonymi gdzieś w USA. Myślę, że jego czas menedżerowania dobiega końca. Z mojej strony mogę obiecać, że następnym razem dzwonię na 112, niech służby sprawdzą co się dzieje. Od tych syren do tej pory mi szumi w uszach. Zobaczymy czy mogą sobie tak pogrywać z ludźmi. Pozdrawiam produkcyjnych

Nieznajoma
@Raz, dwa, trzy

Pracownicy z dostępem do maila dostali wiadomość, że będzie próbny alarm, aby sprawdzić czy wszystko działa jak należy. Liderzy mieli przekazać tą informację pracownikom. Jeżeli nie dostałeś takiej i formacji to pretensje miej do przełożonego.

Pracownik Lear

Czy to już koniec Firmy Lear w Brześciu ? Transfer Daimlera do Tunezji, brak pomysłu na wolne miejsce po FTSach :)

Manu
@Pracownik Lear

Z tymi FTSami racja, połowa hali pusta i nie zarabia a za wynajem trzeba płacić

@Manu

Jak tam sytuacja na froncie? Zmienilo sie cos w tym temacie?

mufasadziki

Słuchajcie pracuję tutaj miesiąc, więc ocenie wstępnie.... 1. Początek jak to początek, jest bardzo spoko bardzo miła atmosfera , wdrażają cię na stanowisko nie można narzekać 2. Posiadam jeszcze kamizelkę co mnie bardzo cieszy, mogę powiedzieć że jest bardzo ciekawie. Widzę dużo sprzeczności w tej pracy. 3. Praca według mnie jest spokojna, przyjdą od czasu do czasu np. trenerka lub lider i coś ci tam będą gadać... Proponuję wpuścić i wypuścić. Jeżeli chodzi o liderkę i trenerkę.... Cóż trudno mi je oceniać, każdy wykonuję swoje obowiązki jak może. 4. Jeżeli chodzi o normę, ja osobiście nie wyrabiam... Jest to bardzo trudne i szczerze nie zależy mi aż tak na tym 5. Co by nie mówić każdy jest człowiekiem i każdemu czasami puszczają nerwy, trzeba po prostu odpowiednio zareagować do sytuacji 6. Cieszę się że tu pracuję 8 godzin dziennie sobota i niedziela wolne, masz umowę o pracę 7. Nie mogę narzekać są plusy i minusy, nie ma idealnie.... Nigdzie idealnie też nie będzie, osobiście polecam tam iść na ten moment 8. Można poznać fajnych i nie fajnych ludzi, to co mi się nie podoba to w sumie że mogą cię obciążyć za zepsute maty, ale niestety tak jest i tyle.... Na pewno nie można i czytałem zostawać za karę po godzinach za darmo w pracy tą sytuacją czuję się bardzo zniesmaczony, jak można tak grozić i takie głupoty gadać. 9. Nowym pracownikom proponuję wrzucić na luz śmiać się z zaistniałych negatywnych sytuacji i podnieś głowę do góry! Praca tam jest OKEJ 10. Pozdrawiam cały zespół Lear którzy tworzą go ludzie nie idealni... Do utopi można dążyć

Dzięki
@mufasadziki

Fajny wpis rzeczowy, prośba od innych nowych pracowników o podzielenie się opinią jak wam się pracuje

@Dzięki

Jaki jest zakres obowiązków na produkcji dla kobiety? W ogłoszeniu o pracę piszą , że proste prace manualne, docinanie kabli, pakowanie.Czy to prawda?

@Dzięki

I jeszcze jedno. Piszą o premi miesięcznej i kwartalnej.W jakiej wysokości są te premie?

Haha Premia w wysokości 0.00 zł nie dziekuj za odpowiedź

@mufasadziki

Powiem krótko. Praca super gdyby nie starzy pracownicy, którzy traktują cię jak podrzutków. Jedyną osobę którą bym poleciła w tej firmie to pani z którą miałam pierwszą rozmowę i panią Agnieszkę, która cierpliwie i z szacunkiem wprowadzała nas w pierwszych dniach pracy. Żeby wszyscy mieli tyle cierpliwości. Pracę w zakładzie polecam z czystym sumieniem.

@Nowa

co ci po pierwszym dobrym wrażeniu, jak schodzisz na produkcję i tam jesteś, jak piszesz, trakktowany jak podrzutek, wolalabym odwrotnie jesli już

Ola
@mufasadziki

Obciążać kosztami nie obciążają ale jeśli coś źle pójdzie to owszem zostaje się po godzinach za darmo

My
@Ola

Oprócz tego wybierają sobie kogo ukarać. Jaśnie pani wszechwiedzący technik jakości Katarzyna kazała nam pościć parę set wiązek które okazały się NOK my dostajemy upomnienia a pani nie My mamy jedną przerwę a pani średnio 5 - 6 na palarni z koleżankami rozłożona ma krzesełkach I co się dziwić że ludzie nie chcą robić

@My

Czemu mnie to nie dziwi ?? Te upomnienia to jakieś żarty. Jesteśmy tylko ludźmi. Pracuje tu od początku i takiego b..... jak jest teraz nie widziałam. Idzie ilość nie jakość. Jest więcej rządzących niż robiących. Tylko że jak biuro źle policzy wypłaty to jakoś upomnień nie dostają jak my.

@Ola

A to niby na jakiej podstawie prawnej?

FanFutrzaka!

Czyli za poprzednich inzynierow jakosc stala duzo lepiej niz obecnie? Kiedy bylo najlepiej?

Radek

Czy to prawda że zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny?

Ewcia
@Radek

Nie nie zwalniają to nie LPP

Tak
@Radek

Oczywiście,ze tak W tym zakładzie rządzi Ukraina ich cenią najbardziej. A Ukraińcy potrafia donosić do przełożonych

....

Kiedy aneksy ktoś coś wie?

Buzia

Witam,od poniedziałku idę na A zmianę,będę miała lidera Wiktora na S2C ,boje się strasznie,czy ktoś może mi coś napisać na temat tej zmiany i lidera,czy jest w porządku,naczytałam się złych opinii i się boje iść do pracy...

@Buzia

Masz z czego się cieszyć... trzymam kciuki żeby Ci lidera nie zmienili... miałem przyjemność z nim pracować i nie jest źle. Ale z resztą to lepiej uważać...

@Buzia

Naczytałam się opini jak tu źle a tu taka niespodzianka. Pierwszy dzień i pani Agnieszka. Uśmiechnięta bardzo sympatyczna odpowiedziała na wszystkie pytania nawet kilka razy zadawane, wytłumaczyła co mamy robić pożartował. Zobaczymy jak będzie dalej ale pierwsze wejście super bez stresu.

Zbyszek

Firma oferuje bardzo dobre zarobki około 3600 brutto co na te czasy to bardzo dużo wystarczająco by opłacić wynajem mieszkania,samochód,paliwo,rachunki wyżywić dzieci,prywatną opiekę medyczną i jeszcze zostaję. Można liczyć na wysokie premie w wysokości 500zł brutto co 3 miesiące oczywiście nie można brać chorobowego i urlopów na żądanie.Praca lekka,prosta ludzie mili sympatyczni ochoczo pomocni,jest klimatyzacja,w lato temperatura około 22 stopnie,Przerwa trwa 20 minut wystarczająco by zjeść zapalić,skorzystać z toalety i porozmawiać z Przyjaciółmi z pracy.Można też liczyć na Szybki awans na Skoczka lub Lidera co wiąże się z owiele wyższą płacą z pewnych źródeł wiem że to kwota około 4000 brutto Skoczek, 4600brutto Lider. Są autobusy i pks zapewniające dojazd do firmy,puszczają ich dużo więc jest nawet miejsce żeby spokojnie sobie usiąść w trakcie dojazdu do pracy jak i po Pozdrawiam cieplutko i polecam z całego serca,Zapraszam :)))

Zart
@Zbyszek

Zart jakiś jakie 3600? Skąd nagle 3600? Chyba wtedy jak pracujesz nadgodziny to do ręki dostaniesz 3600 praca nie jest łatwa jest ciężko stać 8 h lub siedzieć.. traktowanie przez liderów pracowników jest straszne to są ludzie którzy nie mają szacunku do drugiego człowieka

Obserwator
@Zbyszek

3600 brutto czyli netto 2700 czyli najniższa krajowa i to ma wystarczyć na wszystko? Chyba kogoś ponosi fanazja. Ale wpis ze samymi superlatywami to prawdziwy ewenement w szczególności teraz gdy nie wypłacili ludziom albo absencji albo tych 430 dodatku za sobotę. Ktoś wpasował się idealnie czasowo z tymi pochwałami. Ale okazuje się, że są też zadowoleni, chociaz jeden. To i tak sukces.

Werka
@Zbyszek

Rozumiem,że ta opinia z przymrużeniem oka.3.600 to brutto i to jeszcze jak w sobotę pójdziesz na nadgodziny. Jeszcze coraz większe wymagania ,jak mamy cele wykonywać,jak ciągle więcej dokumentów do wypełniania?Teraz jeszcze numery adesivu trzeba wpisywać do karty, szkoda słów.W tym zakładzie to tylko papierologia się liczy.

Ogłoszenia parafialne firmy LEAR. Praca jak praca jest dobrze pracownicy fajni liderki piękne, mądre troszczą się o pracowników jak przystało dostajemy urlopy kiedy chcemy nie liczą się prozby płacze tylko wybrane osoby dostaja wolne,wypłaty dość duże by żyć godnie jak się pracuje po 12h lub nadgodziny weekend itd a najlepiej łóżka polowe firma zakupi na miejsce pustej hali postawi to będziemy mogli być 24/24 tak piszę ponieważ jestem bardzo zadowolony z tej firmy jak ktoś chętny na pracę to zachęcam naprawdę warto potrzebują dużo ludzi bo każdy (usunięte przez administratora) lub tak załatwia że dobrego pracownika sami (usunięte przez administratora)

Zzzz

Witam. Moze czas podsumować naszą cudowna PRZYMUSOWA SOBOTĘ. Nie dość że w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się ze mamy przyjść obowiązkowo w sobotę odrobić dzień gdzie inne zakłady maja najnormalniej w świecie urlopy wpisane. Temperatura na hali wynosiła 25 stopni o godzinie 10 a co dalej? A zmiana II ? Zadowolona z panujących warunków? Czemu jest wyłączana klimatyzacja? Jeszcze trochę to w normalne dni będziemy mieć dodatkowa przerwe ze względu na temperaturę. Powinny być zapewnione zimne napoje nie z automatu ani z saturatora po którym masz biegunkę taka że siły chodzić nie masz ale urlopu na żądanie nie dostaniesz bo nie wolno... !!!??? Jeszcze jedna ważna kwestia ŁAZIENKA!!! gdzie mamy się załatwiać jak odpływy nie odbierają wody? W tym momencie brak mi słów na opisanie w jakim stanie jest łazienka. Na drugi koniec zakładu biegać do łazienki ALE trzeba poinformować lidera bo wychodzisz z działu... Przymusowa sobota marna pensja dla stałych pracowników gdzie opłaty poszły do góry o 100% a nasze pensję o parę groszy. Od nas wymagacie żebyśmy normy robili jakość utrzymywali, a nowi nie mają o wiele mniej od nas, więc nadal jakby nie było jesteśmy wynagrodzeni za pracę jako nowy pracownik. A nie przepraszam dostaniemy teraz podwyżkę o 20 groszy więcej od najniższej krajowej? Większość z nas pomagała tworzyć działy linie włożyliśmy serce w ten zaklad, poprzedni rządzący Panowie chociaż finansowo potrafili nas docenić a teraz znaleźli sobie tania siłę roboczą i nic was nie interesuje los nas na dole. Męczymy się z młodymi którzy na kucka pracują bo oni nie dają rady a pensje ta sama dostajemy ale normy wtedy nie ma więc to do stałego pracownika jest pretensja że normy nie ma ALE DLACZEGO MAM PRACOWAC ZA NOWEGO?

Xyz
@Zzzz

Niestety to co opisane do prawda. Urlop na 14 sierpnia wpisany nie miał znaczenia... Tyramy za drobne, a liderki tylko telefonik i fajeczka. Temperatura realna na hali to 28 stopni... Pracownicy nie mają dodatkowej przerwy... Jeżeli już to ulubieńcy palacze...

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Lear Corporation Poland II? Chętnie zatrudniają?

Były już Pracownik

Mniej większe ambicje niż praca tutaj. Chętnie zatrudniają wszystkich , lecz niestety psychicznie wykańczają ludzi i szybciej odjedziesz niż zaczniesz. Z pracowników można policzyć na palcach którzy są w porządku i Ci pomogą, reszta...zagryzą i jeszcze pójdą podpiera....ć do Liderki że ty coś zrobiłeś/łaś ...

Miły gość

Hej! Na wstępie wszystkim pracownikom wszystkiego dobrego. Piszecie np. o normach. Normą jest to, gdy pokaże się ze potrafi się pracować szybciej, to ta szybsza praca stanie się kiedyś normą. Praca nie zając, nie ucieknie. Potrzeba troszkę solidarności i pracodawca zmięknie.(usunięte przez administratora)Zgłaszajcie bez oporów, jest na to paragraf. Trzeba to tępić w zarodku. Każdy z Was jest wartością tej firmy. Ale tez jesteście wartością sami w sobie. Wiem ze nie zawsze każdy może pozwolić sobie na zmianę pracy ale, chodzić na rozmowy rekrutacyjne do innych firm nie zaszkodzi i pobadać rynek aby znać swoją pozycję. Biuro to tez ludzie, maja swoją prace do wykonania która jest ważna tak jak i wasza. Zarabiają może więcej, ale spędzili czas ba edukacji i doskonaleniu umiejętności to był czas kiedy kredytowały swoje doświadczenie. Trzymajcie się! Bądźcie dla siebie mili, nie pozwólcie na nienawiść. A będzie żyło się lepiej.

Mpk

Podobno spółka Mpk ma zlikwidować kursy linii nr.7.Linia ta jest nierentowna i przynosi same straty.

Sinus

Z jakiej racji to leader ma decydować czy zaczynamy w niedzielę nocka czy nie ? Jeśli 2 działy się godzą i na trzecim dziale ludzie są za dlaczego to wielce pani leader Aśka ma decydować za swoich pracowników

Jak jjcjfidjdhdhhhd
@Sinus

Bardzo dobrze.Pracę zaczyna się od poniedziałku.Jak tak bardzo chcesz pracować w niedzielę to może niech wprowadzą system czterozmianowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Brześć Kujawski

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lear Corporation Poland II