Opinie o Rad Bauunternehmung Gmbh w Karben

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rad Bauunternehmung Gmbh. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rad Bauunternehmung Gmbh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rad Bauunternehmung Gmbh w Karben

Marek Nowy wpis

A ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Wypłata jest dobra, dodatki są, z urlopem nie ma problemu. O kwatere stara sie firma i zawsze można zmienic jak cos nie pasuje.

Andrzej Nowy wpis

zaliczki sa płacone co tydzień na życzenie pracownika. Musi byc ale przepracowany tydzień i zawsze we wtorek wypłacaja. Jeszcze mi się nie zdarzyło nie dostać, chyba, że nie zgłosisz na czas. A pracuję tu już pare lat.

Mitarbeiter Nowy wpis

takie bzdury co niektórzy byli pracownicy piszą. zawsze kłamią i prawdopodobnie piją za dużo. Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony.

(usunięte przez administratora) z resztą jak większość agencji. A zaliczkę albo wypłacą albo nie ale najlepiej żeby nie robił tego królik Rafał

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rad Bauunternehmung Gmbh się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Firma ładnie się ogłasza ale nikt nie wie co go czeka dalej. Zakwaterowanie tragedia, hotel w pokoju z trzema osobami bez dostępu do kuchni, nie ma co sobie ugotować po pracy , pralki też nie ma żeby po tygodniu sobie wyprać rzeczy robocze. Jak miałem zyc w takich warunkach pierwszy raz się spotkałem z takim czymś. Trzech w pokoju jedno łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze i jak mam tam spać z kolegą? Kolega spał na podłodze. Firma obiecuje dzwoni sie do Pana Rafala a on nie odbiera telefonów a jak odbiora to śmieją z ludzi, tak traktują ludzi. Zrobiłem awanturę to im się nie podobało bo postawiłem na swoim i takich ludzi co chcą coś powiedzec zwalniają. Tam nawet 6 tysięcy się nie da zarobić bo za wszystko odliczają jak za ubrania robocze i narzędzia oraz za jazdę do pracy. Tragedia nie firma!!!

Damian

skąd pan jest? Jest z panem jakis kontakt telefoniczny?

Ehemaliger Angestellter

Das kann ich nicht bestätigen. Unterkünfte werden schnell gewechselt falls was nicht passt. Immer ein offenes Ohr für die Arbeiter.

Pracuje w RAD i nie narzekam. Firma rzetelna, wypłacalna i można na niej polegać, zwłaszcza jak sie ma problem. Mnie sie zepsuło auto i biuro słuzyło pomocą. Pomogli mi z formalnościami w Niemczech. Z urlopem nigdy nie ma problemu. Zawsze idzie sie dogadać, Pani Ewelina jest super babka, wszystko wyjasni. Kwatery tez ok, a jak trafi sie jakas gorsza kwatera to firma szuka nowej. Wiadomo trzeba pracowac jak wszędzie, ale ja sobie cenie,ze firma zawsze mnie wysłucha i próbuje pomóc. Wypłata zawsze na czas.

Krzysztof

Firma zaufana, szef bardzo ludzki.

krzysztof

firma zaufana, szef jest bardzo ludzki.

Grzegorz

Praca w firmie RAD Bauunternehmung jest bardzo zadowalająca. Mieszkania sa czyste i w pełni wyposażone w potrzebne rzeczy. Panie z biura zawsze pomagają i są dostępne telefonicznie nawet w weekendy, jeśli pojawi sie jakiś problem. Wypłata zawsze na czas. Urlopy i zjazdy do Polski ustala się z biurem, ale nigdy nie robili problemu. Można zagrzać miejsce na dlużej.

Dawid

Pracuje w firmie Rad Bauunternehmung GmbH od blisko od roku i nie zamierzam jak narazie niczego zmienić , wypłaty są na czas , zaliczki dla początkujących jak i dla pracowników stałych ,Pracownicy z Biura są bardzo bardzo mili i zaangażowani w swoją prace i w pomoc pracownikom , rozmawiają w języku Pl i De . Wiadomo ze są zgrzyty jak wszędzie w moim przypadku wynikające raczej z niewiedzy ( koniec języka za przewodnika ) Darmowe zakwaterowanie to dodatkowy Plus . Firma wypłaca Do wynagrodzenia Dzienna Dietę , Ja jestem Zadowolony . Pozdrawiam

W RAD Bauunternehmung GmbH wypłaty sa miesięczne, tygodniowo można otrzymywać zaliczki.

Nie mogę tego potwierdzić, u mnie wszystko było w porzadku. Niestety z powodu choroby musiałam przerwać. Firma zapłaciła również za moje zwolnienie lekarskie.

Katarzyna

Jak to możliwe, żeby 6 tys się nie dało wciągnąć? Czy mógłby ktoś jeszcze kto był odnieść się do kwestii zarobków? I jeśli o zakwaterowanie chodzi to można odebrać od nich kasę i samemu szukać?

niezadowolony

Masakra, reklamują na fejsbuku stawka 16-20 euro, nie dajcie sie nabrac, sciema jak nie wiem co. Przy wyplacie dopiero zobaczysz jak cie (usunięte przez administratora) Zapomnij Mieszkanie masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Rad Bauunternehmung Gmbh - Karben

• Jak się pracuje w Rad Bauunternehmung Gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Rad Bauunternehmung Gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rad Bauunternehmung Gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rad Bauunternehmung Gmbh

Rad Bauunternehmung Gmbh