Opinie o Rad Bauunternehmung Gmbh w Karben

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rad Bauunternehmung Gmbh. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rad Bauunternehmung Gmbh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rad Bauunternehmung Gmbh w Karben

Firma ładnie się ogłasza ale nikt nie wie co go czeka dalej. Zakwaterowanie tragedia, hotel w pokoju z trzema osobami bez dostępu do kuchni, nie ma co sobie ugotować po pracy , pralki też nie ma żeby po tygodniu sobie wyprać rzeczy robocze. Jak miałem zyc w takich warunkach pierwszy raz się spotkałem z takim czymś. Trzech w pokoju jedno łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze i jak mam tam spać z kolegą? Kolega spał na podłodze. Firma obiecuje dzwoni sie do Pana Rafala a on nie odbiera telefonów a jak odbiora to śmieją z ludzi, tak traktują ludzi. Zrobiłem awanturę to im się nie podobało bo postawiłem na swoim i takich ludzi co chcą coś powiedzec zwalniają. Tam nawet 6 tysięcy się nie da zarobić bo za wszystko odliczają jak za ubrania robocze i narzędzia oraz za jazdę do pracy. Tragedia nie firma!!!

Ehemaliger Angestellter

Das kann ich nicht bestätigen. Unterkünfte werden schnell gewechselt falls was nicht passt. Immer ein offenes Ohr für die Arbeiter.

Andrzej Nowy wpis

zaliczki sa płacone co tydzień na życzenie pracownika. Musi byc ale przepracowany tydzień i zawsze we wtorek wypłacaja. Jeszcze mi się nie zdarzyło nie dostać, chyba, że nie zgłosisz na czas. A pracuję tu już pare lat.

Mitarbeiter Nowy wpis

takie bzdury co niektórzy byli pracownicy piszą. zawsze kłamią i prawdopodobnie piją za dużo. Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony.

(usunięte przez administratora) z resztą jak większość agencji. A zaliczkę albo wypłacą albo nie ale najlepiej żeby nie robił tego królik Rafał

Damian

skąd pan jest? Jest z panem jakis kontakt telefoniczny?

Ehemaliger Angestellter

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rad Bauunternehmung Gmbh się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Pracuje w RAD i nie narzekam. Firma rzetelna, wypłacalna i można na niej polegać, zwłaszcza jak sie ma problem. Mnie sie zepsuło auto i biuro słuzyło pomocą. Pomogli mi z formalnościami w Niemczech. Z urlopem nigdy nie ma problemu. Zawsze idzie sie dogadać, Pani Ewelina jest super babka, wszystko wyjasni. Kwatery tez ok, a jak trafi sie jakas gorsza kwatera to firma szuka nowej. Wiadomo trzeba pracowac jak wszędzie, ale ja sobie cenie,ze firma zawsze mnie wysłucha i próbuje pomóc. Wypłata zawsze na czas.

Krzysztof

Firma zaufana, szef bardzo ludzki.

krzysztof

firma zaufana, szef jest bardzo ludzki.

Grzegorz

Praca w firmie RAD Bauunternehmung jest bardzo zadowalająca. Mieszkania sa czyste i w pełni wyposażone w potrzebne rzeczy. Panie z biura zawsze pomagają i są dostępne telefonicznie nawet w weekendy, jeśli pojawi sie jakiś problem. Wypłata zawsze na czas. Urlopy i zjazdy do Polski ustala się z biurem, ale nigdy nie robili problemu. Można zagrzać miejsce na dlużej.

Dawid

Pracuje w firmie Rad Bauunternehmung GmbH od blisko od roku i nie zamierzam jak narazie niczego zmienić , wypłaty są na czas , zaliczki dla początkujących jak i dla pracowników stałych ,Pracownicy z Biura są bardzo bardzo mili i zaangażowani w swoją prace i w pomoc pracownikom , rozmawiają w języku Pl i De . Wiadomo ze są zgrzyty jak wszędzie w moim przypadku wynikające raczej z niewiedzy ( koniec języka za przewodnika ) Darmowe zakwaterowanie to dodatkowy Plus . Firma wypłaca Do wynagrodzenia Dzienna Dietę , Ja jestem Zadowolony . Pozdrawiam

W RAD Bauunternehmung GmbH wypłaty sa miesięczne, tygodniowo można otrzymywać zaliczki.

Nie mogę tego potwierdzić, u mnie wszystko było w porzadku. Niestety z powodu choroby musiałam przerwać. Firma zapłaciła również za moje zwolnienie lekarskie.

Katarzyna

Jak to możliwe, żeby 6 tys się nie dało wciągnąć? Czy mógłby ktoś jeszcze kto był odnieść się do kwestii zarobków? I jeśli o zakwaterowanie chodzi to można odebrać od nich kasę i samemu szukać?

niezadowolony

Masakra, reklamują na fejsbuku stawka 16-20 euro, nie dajcie sie nabrac, sciema jak nie wiem co. Przy wyplacie dopiero zobaczysz jak cie (usunięte przez administratora) Zapomnij Mieszkanie masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Rad Bauunternehmung Gmbh - Karben

• Jak się pracuje w Rad Bauunternehmung Gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Rad Bauunternehmung Gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rad Bauunternehmung Gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rad Bauunternehmung Gmbh

Rad Bauunternehmung Gmbh