Agenzia Gastrojob

Toruń

Opinie o Agenzia Gastrojob

Agnieszka

Na stronie firmy można przeczytać, że choć zdarzają się oferty pracy dla osób bez znajomości języka obcego, jednym z warunków podjęcia pracy jest przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego, włoskiego lub greckiego. Jak było to w Waszym przypadku? Czy rzeczywiście podstawowa znajomość języka jest wystarczająca? Co jeszcze warto wiedzieć przed podjęciem pracy za granicą? Jak oceniacie pomoc i kontakt koordynatora z Agenzia Gastrojob?

Agnieszka

Współpracowałeś z Agenzia Gastrojob? Jak oceniasz przebieg Waszej współpracy? Opowiedz nam więcej o swoich doświadczeniach z powyższą firmą.

yan

a możesz przyjacielu napisać jakie konkretnie stanowisko pracy jest wykonywane w tym miejscu? z góry dzięki

ELA

NIE POLECAM PRACY W TYM MIEJSCU !!!!!!! Eiscafe Zum Polarstern Herzog - Georg - Str.8 36448 Bad Liebenstein Pracodawca Urszula Wolf.

Zostaw opinię o Agenzia Gastrojob - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agenzia Gastrojob