Opinie o Solutions Recruitment B.V. w Zwolle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solutions Recruitment B.V.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Solutions Recruitment B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solutions Recruitment B.V. w Zwolle

pracuje na lidlu

Porównując prace w PL i NL to stawki i tak są wyższe

gargi
@pracuje na lidlu

Witam. Jak praca ? Ile mniej więcej tygodniówka ? Wszystko zgadzało się po przyjeździe na miejsce tak jak pisali w ogłoszeniu ? Możesz napisać coś więcej ?

ola

hej! jest ktoś tu na pakowaniu słodyczy i może coś więcej powiedzieć? i jak to wygląda z zakwaterowaniem jak i z wypłatami?

Witam

Ktoś robił w solusions rekutment w produkcja pasteryzacja soków w ochten powiedzie jak wyglods ktoś coś wiem bo w styczniu planuje jechać tam ok czy nie bardzo pozdro

Ninka8597
@Witam

jka polecam, robie tam akurat na kosmetykach, duzo godzin, lokacja srednia ale wszytsko jest.

Produkcja serów

Witam czy jest ktoś może na produkcji serów w Ruinerwold chciałam się dowiedziec ile godzin tygodniowo i jak z zakwaterowaniem :)

Bartek Frenc
@Produkcja serów

Ja tam robię jako operator maszyn w firmie A aware godziny są stałe plus można iść w weekend , 3 zmiany, ja mieszkam w domu 6 osobowym.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Praca Holandia od zaraz różne lokalizacje w firmie Solutions Recruitment B.V.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Babel

Biuro beznadziejne piszesz meila nie odpisują chodzisz do pracy jeden dzień a są tacy co cały czas chodzą tzw (usunięte przez administratora)którzy przynoszą koordynatorom ciasteczka czekoladki masakra jakaś siedzisz tydzień w domu lub na rezerwie nie polecam były pracownik

Misia
@Babel

A w jakiej agencji byłeś przez nich ? Bo to dziwne co piszesz bo to rekrutacja a nie biuro zatrudniające. Ja mam jechać na magazyn Samsunga dlatego pytam …

Weźpowedz

Cześć czy ktoś tam był i może mi powiedzieć czy opłaca się jechać bo wiemy jak jest teraz z tymi wyjazdami czy ktoś by mi powiedział co i jak

@Pracodawca Czy ma ktoś może jakiś kontakt do tej agencji? Próbowałem dzwonić ale nie sposób się dodzwonić na podany numer. Pisałem e-maila ale nie ma żadnej odpowiedzi. Szukam pracy w Holandii mówię między innymi po Holendersku. Proszę się odezwać.

Produkcja serów

Witam znalazłam ofertę produkcja serów i Produkcja konserw czy wie ktoś może jak wyglada sprawa z zakwaterowaniem i godzinami pracy?

Jaki jest styl zarządzania w Solutions Recruitment B.V.?

szan

Agencja jest niepoważna wstawione multum ogłoszeń na różnych platformach ale kontakt zerowy w obie strony pracować dla nich to duże ryzyko opinie od botów

Agrest

Witam ludziska mam pytanie do zakwaterowania w Leystad do zary ktos cos wie ?

seba

Jak wygląda praca w ZARZE wygląda Lelystad? Ile godzin w tygodniu i jak są dopierane zmiany? Czy to jest np. jeden cały tydzień pierwsza zmiana, potem druga i trzecia i tak w kółko? Jak wychodzą tygodniówki w tej pracy. Miło będzie dowiedzieć się coś więcej, o pracy jak i zakwaterowaniu

Davee

Jaka agencja rekrutuje do pracy w Zara?

Izka0876
@Davee

No ta właśnie, ale raczej to łaski tak biorą, to nie robota dla chłopa.

seba
@Izka0876

A jak tam z ZARZE wygląda godzinowo? Ile godzin w tygodniu i jak są dopierane zmiany? Czy to jest np. jeden cały tydzień pierwsza zmiana, potem druga i trzecia i tak w kółko? Jak wychodzą tygodniówki w tej pracy.

Czy ktoś pracował dla nich przez eurojob? Praca na produkcji.

Misiulka
@Nowy

Ja pracuje z koleżanka w kons i jestem bardzo zadowolona, 40h jest i zawsze mamy soboty, tygodniówka około 450€

Ehe

Najatrakcyjniejsze wystawione oferty do których aplikowałem po oddzwonieniu Pani okazały się nieaktualne ???? po czym Pani mi wciska ofertę za prawie najnizsza, a po zapytaniu w jakich warunkach sie mieszka usłyszałem tekst "Pan tam idzie pracować czy się relaksowac", PORAZKA ????

Wojtek

Nie polecam, pokoje bez okien, słabe tyg. Po za tym jadąc tam okazuje się, że pracujesz dla sprint werkt. (usunięte przez administratora) ...

miska2343
@Wojtek

ja pracuje juz 9 tydzien i mam dobre tygodniowki, 415/420 euro mii wychodzi, poza tym blisko do roobty wiec nie moge narzekac.

Izulka
@Wojtek

hejka, no ja tu jestem nowa, tez robie na soczkach, na produkcji z chlopakie, on jest operatorem maszyny i ja jestem bardzo zadowlona, wczesniej robilsmy na szklarni i sortowni, tu robota lux, godziny mamy zawsze i mozemy isc na kontrakt po 6 miesiacach.

Czy ktoś jedzie do pracy w ochten jako order picker kosmetyki opłaca się

Izaaa1211

Pracuję w firmie Nora, na ciastkach, bardzo fajna praca, zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym, mam swoja lazienke , pokoj bardzo duzy, pracuje na 3 zmiany, slarisy rozne w zaloeznosci od zmiany najlepsze na nocki, mam 550 euro, jestem bardzo zadowolona z kontaktu z rekruterami, z pracy i warunkow zakwaterowania.

n
@Izaaa1211

hejka, mam pytanie Czy podczas rekrutacji przez internet proszono cię o zdjęcie pierwszej strony dowodu osobistego? Mnie o to poproszono i zastanawiam się czy to nie jakieś (usunięte przez administratora)

Magdaw373
@Izaaa1211

Hej Jak się pracuje na tych ciastkach? Serio fajnie ?

Pracowniczka
@Magdaw373

Jest praca bardzo fajna jak już złapiesz wprawę, ale przede wszystkim trzeba trzymać tempo i przygotować się na skaleczenia od kartonów, czasem trzeba dźwigać też, kwestia 2-3 dni i smigasz (typowa praca na produkcji) Pracują głównie kobiety, młode, starsze, wszystkie dajemy radę także myślę że też dasz radę Stawka też bardzo dobra bo 14€/h, a w godzinach nocnych ponad 19€ brutto, tylko niestety godzin nie ma zbyt wiele, max 37,5 czyli pełny tydzień pracy, czasem mniej Bądź co bądź da się fajnie zarobić i polecam, można podjadać ciastka z taśmy produkcyjnej ????

miska2253
@Magdaw373

tak ja pracuje i polecam, pracuje razem z kolezanka i ogolnie spoko tygodniowka okolo 420€ praca na 3 zmianuyu, praca latwa przy tsmie takze wielce sie nie napracujesz, zakwaterowanie my mamy super

zuza121
@Izaaa1211

ja tez tam robię a mój chłopak na DHL, zakwaterowania git.

zuza121
@n

ja do umowy tez wysyłałam komplet dokumentów, jedne biura daja umowe na miejscu a drugie przed wyjazdem jak chcesz miec no to chyba musza wiedziec że Ty to Ty, bo jak potwierdzisz swoją tożsamość?

Wera

Pracował ktoś na produkcji wacików kosmetycznych ? Jakie macie wrażenia? Opłaca się jechać?

Gosia

Hej, wie ktoś może jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Solutions Recruitment?

Wojtek
@Gosia

Powinni jutro do ciebie zadzwonić. Złożyłem dziś cv na produkcję soków w godzinach porannych, zadzwonili bardzo szybko. Do jakiej pracy aplikujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Solutions Recruitment B.V. - Zwolle

• Jak się pracuje w Solutions Recruitment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Solutions Recruitment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solutions Recruitment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solutions Recruitment B.V.

Solutions Recruitment B.V.