Van Dijk Educatie - Holland

Kampen

Van Dijk Educatie - Holland
3 15

Opinie o Van Dijk Educatie - Holland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jan

Czy obecni pracownicy firmy Van Dijk Educatie mogliby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia u tego pracodawcy? @qaz, dziękuję za Twoja opinię. Piszesz, że jest to praca sezonowa i studenci i osoby uczące się są mile widziane i mogą podjąć zatrudnienie. Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę i ubezpieczenie zdrowotne? Jaka jest atmosfera pracy w magazynie i relacje między współpracownikami? Poleciłbyś pracę w tej firmie młodym osobom poszukującym zatrudnienia na wakacje?

qaz
@Jan 17.07.2018 19:37

Ubezpieczenie i umowa o pracę są zapewniane przez pracodawcę. Na magazynie jest przyjazna atmosfera i nikt nikogo kto rzetelnie pracuję na pewno nie będzie gonił do pracy. Zdecydowanie poleciałbym pracę młodym szukającym dodatkowego zarobku na wakacje

Jan

Napiszcie proszę czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie w Holandii? Jakie są warunki? Po ile osób jest na jednej kwaterze? @Daniel, czy możesz napisać coś więcej o Van Dijk Educatie? Kto z Was jeszcze zna tego pracodawcę?

Kamilo
@Jan 17.04.2018 16:05

Van Dijk to zarówno firma mająca m.in. siedzibę w miejscowości Venlo przy granicy z Niemcami jak i jak się okazuje inna firma z artykułami szkolnymi, zależy o kt chodzi. tej pierwszej nie polecam, praca polega na zbiorach warzyw (sałata, kalarepa, brokuła). Nie polecam nikomu tam jechać. Patologia, narkomania, kradzieże, śmieszne stawki (za 14 godzin pracy w nocy na sałacie gdzie wszystko człowiekowi wysiada zapłacili nam 60 euro). Sklepu normalnego brak. 1 km od kempingu jest mały polski sklep w kt sprzedają ciapuchy, ceny kosmos, artykuły w sklepie to same suche pokarmy, pasztety, makarony, żadnego mięsa, mleka czy śmietany tam nie ma. Do miasta na zakupy nikt cię nie zawiezie po normalne produkty takie jak np strajtasma czy woda na pole. domki 11 euro za dobe. mnie i dziewczyne tam sprowadzili, mowili ze jest praca, przyjechalismy i dowiedzielismy sie ze nagle zrobil sie przestój, czekalismy 3 dni, za domek oczywiście pobierali, warto wspomniec ze dostalismy pokój wielkości dużej szafy (zmieściło się tylko łóżko piętrowe i mała szafka -słupek). Więc jeżeli wybiera się pan własnie do tej pracy sezonowej to najgorszemu wrogowi bym odradzał.

Daniel

Może ktoś nie czyta o jaka firmę chodzi ale lubi narzekać!

qaz

Zacznijmy od tego że większość opinii w ogóle nie dotyczy tego projektu. Ludzie piszą o pracy w polu podczas gdy projekt Van Dijk Educatie to praca na magazynie z akrykułami szkolnymi. Praca jest lekka i ciężko jest mi sobie wyobrazić że ktokolwiek całkowicie sprawny fizycznie i umysło nie dałby sobie tam rady. Nie ma żadnej pracy na akord, normy pracy są na spokojnie do wyrobienia, a wszystkie nadgodziny, soboty czy niedziele pracujące są całkowicie opcjonlne i oczywiście lepiej opłacane. Bungale które firma wynajmuje na okres projektu są w porządku, a wszystkie ewetualne problemy z nimi są szybko rozwiązywane. Ogólnie polecam przede wszystkim studentom, bo jest to projekt typowo wakacyjny trwający zazwyczaj od lipca do 1-2 tygodnia września.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o Van Dijk Educatie - Holland coś się w niej zmieniło?

Tomasz

Skoro firma ma opinię dobrego pracodawcy to coś nie pasują mi niektóre wpisy. Może to z wami jest coś złego?

Damianek

Pracowałem tam na wakacje kilka lat temu przez biuro Adecco. Warunki na bungalach koszmarne, (usunięte przez administratora) bród, smród. Banda ćpunów łażących sobie od bungala do bungala wchodzących bez pytania, kradzieże pożywienia, koordynator parku nic sobie z tego robił, pozwalał na wszystko. Jedyny pozytyw to wyrobienie numeru BSN. Koledzy z bungala ch^owi. Zero fajnych koleżanek. Stawka no cóż... śmieszna wiekowa. Podkładanie świn kolegom w pracy. Ogólnie wszystkich wywalali przed końcem umowy z błachych powodów. Oczywiście brak pomocy ze strony otoczenia, krzyki, wrzaski, głośna muza całymi nocami 24/7 ^^.

Ninja

Odradzam wyjazdu tam, praca na produkcji jak w akordzie. Polscy pracownicy chamstwo nie z tej ziemi.. Nie wyplacalni warunki mieszkalne koszmar.. Maja w du.. Ludzi masz zapier.. A jak nie to narra. Godz nie sa stale codziennie cos sie zmienia.

zawiedzony

bylem tam rok temu nie polecam ze wzgledu na polaczkow, tak jak ktos napisal narkomanow, patologia, nie wiem na jakiej podstawie sa tam ludzie rekrutowani, ale to na pewno jest 0 jakichkolwiek wymagan. Ze juz nie bede wspominal o sznowanej Pani Agnieszce manadzerce, ktora mysli ze jest kims, a tak naprawde jest nikim, jezeli chcecie sie przekonac zapraszam do biura w Polsce, sami sie przekonacie. Chamska baba, madroscia tez nie grzeszy,(nie) pozdrawiam ja serdecznie. Jezeli lubicie chamstwo, patologie, narkotyki, dziewczyny(bo kobietami ich nie nazwac) za 20 euro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszustow to polecam

aureli98

Witam Wyjezdzam do pracy di holadni 30 lipca do. Holandii do. Van Dijk Educatie. Prosze o kontakt jakaś osobe która tez wyjeżdża tam. Na email: aurelia-kozik@wp.pl bardzo mi zalezy albo proszę o komentarz jakies osoby ktore tam są lub które były.

jolanta123
@aureli98 18.07.2017 15:36

odradzam wyjazdu, byłam tydzień i zarobiłam 60 euro na czysto, praca ciężka, wszędzie patologia i narkomani, dramat!!!!!! tak jak pisali wyżej.

Van

Dramat!!! Brak organizacji, o tym na ktora mam do pracy dowiaduje się 20 minut przed wyjazdem na pole, jednak to najmniejszy problem. Jadąc z myślą ze bede w konkretnej robocie gdzie placa na godzinę (taka byla umowa z szefostwem) trafiam na akord grupowy, gdzie nikogo nie obchodzi czy pracujesz 12 czy 16 godzin, tyle wagonów ile podstawia tyle trzeba zrobić, nie zależnie od czasu trzeba pracować, głównie na nocki. Dopóki nie zrobisz tego co przewidziane nie skończysz pracy. Żadne dodatkowe wynagrodzenia za nadgodziny i prace w nocy nie wchodzą w grę. Pierwsza moja nocka to 13 godzin za 79 euro przy jednej 20 minutowej przerwie. Pracuje się w maszynach więc nawet nie ma czasu na to zeby sie napić bo w tym czasie sałata ucieka pod maszynę i jest strata. Reasumując, zaczynając pracę o 16, skończyliśmy o 5 rano, w domu byliśmy ok 8, o 15:40 był telefon ze o 16 wyjazd. Brak czasu na odespanie i na przygotowanie, część osób tego dnia wzięła wolne, z racji ze mniej poszło do pracy, jej czas znacznie się wydluzyl, pracowali 15 godzin... ludzie się zwalniają bo nie mają siły tak ciężko pracować za tak marne pieniądze. Poza tym panuje tam zaraza, ludzie mają wysypki i ropnie na rękach od pryskanych warzyw. Zakwaterowanie to jakiś żart, Pani od zakwaterowania wpuszcza do domku nowe osoby w czasie kiedy reszta jest w pracy w ten sposób naraża mienie pracowników do tego brak kluczy do pokoju, wystepuja wlamania. Totalny wyzysk i brak poszanowania pracownika. Odradzam stanowczo. Lepiej pracować w Polsce.

Anonymous

TRAGICZNA FIRMA , SZEFOSTWO MA CIE W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] TYLKO JAK JESTEŚ W POLSCE POTRAFIĄ SZYBKO ODPISYWAĆ BYLE BY MIELI LUDZI DO PRACY. PRACA PO 15 GODZIN , W REGULAMINIE JEST INACZEJ NAPISANE A I TAK ROBIĄ CO INNEGO - OBÓZ PRACY - INACZEJ TEGO SIE NIE DA NAZWAĆ. NIE POLECAM I OSTRZEGAM PRZED NIMI , OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM.

ADAM

TRAGEDIA OBÓZ PRACY W 2014 PRACOWAŁEM TAM NA AKORD NAWET PO 15 GODZIN NA POLU W UPALE, LUDZIE TRAGEDIA, RZUCAJĄ SOBIE KŁODY POD NOGI NIE POLECAM A WRĘCZ WYSTRZEGAM

frendly

Wpolskim biurze powiedza ze po 8 godzin max bedziesz pracowac a 12 to podstawa czasem nawet po 15 zdaza sie

van dijck

praca jest dobra ale ludzie sa tam zawistni i rowniez polskie kierownictwo daje popalic i wjezdzaja na psyche strasznie.Ludzie sa szykanowani niezaleznie od wieku.Nie polecam zeby tam skladac cv

mexyk

anonim' ja czytałam poprzednie komentarze na ich temat, jednka nie były zadowalające nie wiem jak chcesz do nich sie zglosic to wysyłaj cv ale ludzie piszą, że wyjazdy raczej sie nie opłacają, marna kasa i niepewny pracodawca.

Fakirro

Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą ! Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów : -wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, -dodatku urlopowym, -ustawy o czasie pracy, -BHP. Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków. Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego. Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia. Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz www.sncu.nl . Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz www.fnvbondgenoten.nl. A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz www.fnv.nl www.cnv.nl Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.

Sher

Z tym żejest niemiła i nie sympatyczna sie zgodze praca bardzo fajna warunki mieszkania tez dobre. W tym roku mam nadzieje ze oferta na Van Dijk będzie.

Vriend

Fajna ciekawa praca, trzeba uważać tylko na polskich pracowników ze względu na zachowanie, [usunięte przez moderatora]. jest bardzo niesympatyczna, nie miła, w ogóle nie wrażliwa, nie rozumie że w tej pracy są to młode osoby a traktuje je jako dorosłe i to przestępcy! a i najważniejsze wyrzuca za zaspanie 5 minut, holendrzy bardzo sympatyczni i zatroskani o polskich pracowników. Pracowałam tam miło wspominam pracę, a po pracy różnie bywało, zależy w jakim parku się przebywa. Życzę powodzenia

Zostaw opinię o Van Dijk Educatie - Holland - Kampen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Dijk Educatie - Holland