Opinie o Solutions Recruitment B.V. w Zwolle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solutions Recruitment B.V.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Solutions Recruitment B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solutions Recruitment B.V. w Zwolle

Twist

Byłam na szkoleniu na rekrutera. Wszystkie pozytywne opinie dotyczą zapewne dziewczyn takich jak miałam być ja, czyli próbujących jakkolwiek w tej firmie pomóc człowiekowi. Ludzie oszukiwani co do warunków pracy w holandii tekstami o tym "że my nie mamy na to wpływu, tylko rekrutujemy", a kontakt do rekruterów, którzy za nic nie odpowiadają poza zyskiem firmy, jest jedynym kontaktem, jakim ci ludzie dysponują w obliczu wyjazdu. Ukrywanie posrednika pracy ktory realnie zatrudnia do czasu aż z człowiekiem jest umowa. A rekruterom wmawianie ze wszystko jest w porzadku że nie mają sobie nic do zarzucenia i niech nowi pracownicy porzadkuja papiery za darmo. Bezczelnosc na kazdym etapie komunikacji, pytania postrzegane jako bzdurna dyskusja, brak podstawy, wynagrodzenie jedynie od zatrudnionej osoby. Jest to agencja zajmująca się zarabianiem na ludzkiej zależnosci i krzywdzie. Moja rekruterka stwierdziła, że na pytania nie będzie odpowiadać, skoro nie decyduję się na współpracę. Taka firma w ogóle nie powinna istnieć, gdzie człowiek rozmawia z nieprzygotowanymi, klepiącymi wyniki pośrednikami, którzy po prostu są wciśnięci w finansowy mobbing.

Het Rietveld 55A, 7321 CT Apeldoorn Adres Tu was nie ma nie odbieracie telefonu

Łukasz253644

CZY KTOS PRACOWAŁ W PIEKARNI PRZEZ TE FIRME JAK Z GODZINAMI ?

@@aga

to jest agencja pośrednictwa pracy a nie agencja zatrudniająca tu nie ma koordynatorów, chyba mylisz firmy :P hahaha

Izaaa1211

Pracuję w firmie Nora, na ciastkach, bardzo fajna praca, zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym, mam swoja lazienke , pokoj bardzo duzy, pracuje na 3 zmiany, slarisy rozne w zaloeznosci od zmiany najlepsze na nocki, mam 550 euro, jestem bardzo zadowolona z kontaktu z rekruterami, z pracy i warunkow zakwaterowania.

zuza121
@n

ja do umowy tez wysyłałam komplet dokumentów, jedne biura daja umowe na miejscu a drugie przed wyjazdem jak chcesz miec no to chyba musza wiedziec że Ty to Ty, bo jak potwierdzisz swoją tożsamość?

Prawda nie ma ich pod tym numerem Cała noc pod drzwiami Przewodnik nas przywiózł A pani rekrutent nie odebrała telefonu A rano okazało się że nie wie o vo chodzi po rozmowie numer nie działa A tam nie na siedziby

Basia Mąka Nowy wpis

rekrutent ??? polecam najpierw nauczyc sie polskiego... ja przyjechałam busem GTV ktory zorganizowała mi moja Pani konsultant na miejscu odebrał mnie koordynator ktory wszytsko pokazał i wyjasnił, moze wy ich mjyslicie z Solutions na Westlandzie, to biuro pracy.

Anonim Nowy wpis

Mnie zastanawia tylko jedno po co pytania dotyczące rodziny mieszkania jak daleko do granicy gdzie w żadnej formie się nie spotkałem jakby szukali tylko ludzi samotnych nie mających przyjaciół ani rodziny aby przejąć własność a jemu nie wiadomo co zrobić mam rodzinę która orientuje się we wszystkim i dla nich to dziwne uważajcie wybierając firme

Kamila

To ile miesięcznie godzin wyrabiasz? I jaka jest stawka godzinowa jeśli można wiedzieć? Opłaca się praca tu?

zuza121
@Kamila

ja mam normalnie 40h w tygodniu i chodze sobie w niedziele bo 200 % platne.

Samdra Nowy wpis
@zuza121

Hej Zuza .a w czym pracujesz?i jakie miasto?chciałabym również wyjechać więc czytam opinie gdzie warto .kiedy organizowane są wyjazdy,?

Zosix Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam agencję. Jest to najlepszy pośrednik na jakiego trafiłam, rekruterka miła i uprzejma, cierpliwie odpowiadała na każde moje pytanie, pomogła zorganizować transport, jest ze mną w stałym kontakcie, sama interesuje się, jak już jest po przyjeździe, czy wszystko w porządku i czy nie potrzebuję czasem pomocy. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką dbałością o ludzi. Warto pamiętać, że to jest pośrednik, nie agencja zatrudniająca, więc Solutions Recruitment nie odpowiada za to, co już spotka się na miejscu. Ale tą pracę, za którą odpowiadają, wykonują na najwyższym poziomie i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ona

Czy jest możliwość kontaktu z agencją? Nie odbierają telefonu, nie odpowiadają na wystawione ogłoszenia na Olx, których jest pełno. Nie ma, jak zadać pytanie, totalnie nic.

@Ona

Nie ma możliwości kontaktu (usunięte przez administratora)

Basia Mąka
@Ona

ja wysałam CV o 10 rano a o 13 mialam telefon, wiec dziwne ze sie nie mozecie skontaktowac, a cv wyslaliscie ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Praca Holandia od zaraz różne lokalizacje w firmie Solutions Recruitment B.V.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Wick

Agencja Solutions to NIEUCZCIWA agencja , (usunięte przez administratora) pracownika beż mydła na każdym kroku , w każdej możliwej sytuacji. To są (usunięte przez administratora) i kretacze , (usunięte przez administratora) mają w biurze , dzwonią do pracownika beż uzgodnienia między sobą , na co ten pracownik jest planowany. Za domki zdzierają jak za dobry hotel. A domki nie grzeszą dobrobytem.

Ninka8597
@Wick

przeciez to agencja rekrutacyjna wiec jak moga zdzierac za domki jak oni nie maja zakwaterowan...

@Wick

mylisz chyba firmy :P agencja solutions recruitment to agencja pośrednictwa pracy, wiec oni tylko przedstwiają oferte, a zatrudnia Cie inna agencja

kat
@Miki

masz może jakies namiary na firme żeby się skontaktować

Nie ma szans z kontaktem Umawiasz się jedzie człowiek a tu niespodzianki 2 Pod tym adresem nie ma Solutions recriutment Het Rietveld 55A, 7321 CT Apeldoorn

Twist

Solutions Recruitment BV
@Twist

Droga Pani. Żaden zrekrutowany przez nas człowiek nie został oszukany co do warunków pracy - wszyscy wiedzą, gdzie jadą, co będą robić, za jakie pieniądze. Przedstawienie szczegółowo oferty pracy jest priorytetem dla naszych rekruterów. Jeśli chodzi o rzeczy, na które wpływu nie mamy, to tak, rzeczywiście tak jest i nikt się z tym nie kryje - my rekrutujemy, nie zatrudniamy, stąd też nie decydujemy o tym, gdzie ktoś zostanie przydzielony, na jaki dział, na jaką lokację, ale o każdej możliwości kandydatów informujemy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną, od podejmowania decyzji o działach, zmianach, lokacjach są agencje zatrudniające, dla których pracujemy. Kontakt z rekruterami nie jest jedynym, jakim dysponują ci ludzie w obliczu wyjazdu. Gdyby Pani podjęła u nas pracę, wiedziałaby Pani, jak działamy, ciężko jest wystawiać taką opinię nie mając pojęcia, jak praca się odbywa. Nikt również nie ukrywa nazw agencji zatrudniających - jeśli kandydat o nie pyta, zawsze udzielamy informacji. Nie wiem również skąd u Pani przekonanie o porządkowaniu papierów przez rekruterów? Od tego mamy pracownika administracji. Rekruterzy zbierają odpowiednie dokumenty celem zgłoszenia kandydata, według wymogów naszych klientów, ale rekruterzy tych dokumentów nie obrabiają, nie dodają do systemu ani nie porządkują, muszą tylko przesłać je wraz ze zgłoszeniem, podobnie jak CV. Bezczelność na każdym etapie komunikacji? Do tego nawet nie wiemy, jak się odnieść, ponieważ wszystkie nasze szkolenia i rozmowy są prowadzone w sposób kulturalny, a w pracy zależy nam przede wszystkim na dobrej atmosferze. Jeśli chodzi o pensję prowizyjną - oczywiście, stosujemy taki sposób wynagradzania, jak każda inna agencja rekrutacyjna. Gdyby rozeznała się Pani w temacie, zamiast rzucać osądy, wiedziałaby Pani, jakie panują standardy w branży rekrutacyjnej. Możemy wręcz zagwarantować, że w przypadku naszej agencji stawka za zrekrutowaną osobę jest konkurencyjna w porównaniu do innych. Pani rekruterka nie odpowiadała Pani na więcej pytań nie z powodu braku chęci podjęcia współpracy z Pani strony, a z powodu Pani obelg i obraźliwego tonu skierowanego w jej stronę. Gdyby zechciała Pani podjąć rozmowę na kulturalnym poziomie, to na wszystkie pytania dostałaby Pani odpowiedź, ale nikt nie będzie dyskutował z osobą, która wyładowuje swoją agresję i obraża innych ludzi. Nasz zespół szkoleniowy jest przygotowany w odpowiedni sposób, doświadczony i wykwalifikowany, nikt nie klepie regułek i wyników, jak to Pani określiła. Pani zarzuty są niczym nie poparte, a opinia niesprawiedliwa. Życzymy wszystkiego dobrego.

Kasiulka
@Twist

Ja pracuje w firmie jako rekruter, staramy sie przedstawiać wszytsko jaknajpowazniej i rzetelniej jak sie da !

Marek Kaźmierczak
@Twist

Dziewczyno Ty się chyba z choinki urwałaś, ja do Holandii jezdze od kilku lat, i to jest najbardziej kompetenty posrednik na jakiego trafiłem !!! z Pania Sabina mam kontakt caly dzien, informacje + filmy jak praca na LIDLu wyglada, wszytsko od A do Z sie zgadzalo, dostalem zdjecia zakwaterowania i samochodu, takze moze jesli ktos bez kompetencji sie tam zatrudni to wyglada jak w Pani przypadku ale ja nie mam zadnych zastrzezen, jesli ktos potrzebuje wiecej informacji o robocie w LIDL zapraszam na priva na fb.

Zigho5657
@Twist

Jestem bardzo zadowolony z pracy rekruterek, jedne z bardziej kompetentny na jakie trafiłem.

Majki5545
@Twist

Absurd. Dziewczyny załatwiły mi wszystko expresowo i jestem zadowolony z kumplem.

an
@Solutions Recruitment BV

Dlaczego pańswa tel / nie działa , 2 numery nie działają.

Het Rietveld 55A, 7321 CT Apeldoorn Adres Tu was nie ma nie odbieracie telefonu

Agrest

Witam mam pytanie ludziska jak to wygląda z pokojami i z zakwaterowaniem?

@Agrest

to chyba zalezy do jakiej agnecji trafisz, ale z reguły pokoje są dwuosobowe

Mirek
@Agrest

wszystko zalezy od agnecji do której pojedziesz, ja przed wyjazdem dostałem przykładowe zdjecia zakwaterowania i standard po przyjezdzie był taki sam jak na zdjeciach, fajnie ze to wysyłają bo w innych agencjach pośrednuctwa pracy sie z tym nie spotkałem

Ola

Chciałam zapytać jak są tu jakieś kobiety, które zdecydowały się same pojechać do pracy z tej agencji? Jak kwestie bezpieczeństwa? Czy agencja w ogole bierze ten fakt pod uwagę czy jest na to obojętna?

@Ola

Ja jechałam przez nich do pracy przy produkcji lodów (Holiday Ice) dostałam pokój dwuosobowy z drugą dziewczyną i z tego co zauważyłam kobiety zawsze mieszkają razem.

Polina

Jestem mega zadowolona z całego etapu załatwiania pracy, Pani Natalia fajnie się mną zajeła, troche panikowałam bo jechałam do Holandii pierwszy raz, ale była bardzo cierpliwa hahaha :P stawka która był mi przedstawiona jest dokładnie taka jaką dostaje więc nie narzekam :P zakwaterowanie jest w domku 5osobowym.

Seba
@Polina

Pracujesz w tej agencji, czy owa agencja tylko jest pośrednikiem a ty jesteś w innej zatrudniona?

Paulina
@Seba

to tylko pośrednik, ale moim zdaniem jeden z lepszych :) ja zapytałam z jakiej agencji oferta została mi przedstawiona to wszystko mi powiedzieli, na prawde polecam :) po przyjezdzie Pani rekruterka dopytywała czy wszystko jest ok i jak cos mi nie bedzie pasować np. z zakwaterowaniem to mam sie z nią skontaktować i mi pomoże :) pełna profeska!

TYPodCÓRKI

Czy tylko ja musiałem czekać na kontakt prawi 2-3 tygodnie, a po kontakcie i ustalenia podstawowych szczegółów jaka praca będzie okej brak oferty o której informują. Komuś udało się w ostatnim czasie wyjechać znimi do pracy?

Nikola
@TYPodCÓRKI

to jest agencja pośrednictwa pracy, wiec oferty które przedstawiają są z innych agencji, pewnie anulowali zamówienie i nie było dla Ciebie miejsca, czasami to sie zdarza

Łukasz253644

CZY KTOS PRACOWAŁ W PIEKARNI PRZEZ TE FIRME JAK Z GODZINAMI ?

Mikoołajj
@Łukasz253644

hej ja pracuje, godziny są, chodze tez w niedziele na nadgodziny bo mam 200%

Mati27
@Mikoołajj

Siemka mam pytanie wie ktoś co z tym biurem czy pracują czy nie bo od jakiegoś czasu dzwonię chce się skontaktować w sprawie pracy zapytać co i jak a gdy dzwonię nikt nie odbiera nie ma odpowiedzi na meilu ani nic ????

@aga
@Mati27

Ma ktoś numer telefonu może do koordynatora? Będę wdzięczna za pomoc

@Mati27

A jakie zarobkiasz tyg i jak lokacja?

@@aga

Ola

Witam pracował ktoś na orderpicker kosmetyki i leki? Jak wychodzi z godzinami w miesiacu?

Matia

380-440 € na tydzień

Zoja

Czy jest ktoś w zarze ? Jak tam jest jak pokoje jesteście tam w parach ?

niki
@Zoja

czy pracujesz już przy ciuszkach Zary bo mamm w planach wyjechać czy możesz mi coś powiedzieć na temat tej pracy

Merla
@niki

Chcę jechać do pracy na magazyn przy ubraniach sklepu ZARA, czy realia są zgodne z ogłoszeniem?

Monika Bartkowiak
@Merla

Ja pracuje 4 miesiąc i jestem bardzo zadowolona, jestem z siostrą, mieszkam w Lelstad w domku 4 osobowym.

Kamil
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Brak jakiekolwiek kontaktu po wysłaniu CV, nie da się dodzwonić na żaden z podanych numerów, pod wskazanym adresem e-mail nikt nie odpowiada, firma dalej funkcjonuje?

Kazek

To jest agencja pracy czy firma zajmująca się tylko rekrutacją?

pracuje na lidlu

Porównując prace w PL i NL to stawki i tak są wyższe

gargi
@pracuje na lidlu

Witam. Jak praca ? Ile mniej więcej tygodniówka ? Wszystko zgadzało się po przyjeździe na miejsce tak jak pisali w ogłoszeniu ? Możesz napisać coś więcej ?

ola

hej! jest ktoś tu na pakowaniu słodyczy i może coś więcej powiedzieć? i jak to wygląda z zakwaterowaniem jak i z wypłatami?

Witam

Ktoś robił w solusions rekutment w produkcja pasteryzacja soków w ochten powiedzie jak wyglods ktoś coś wiem bo w styczniu planuje jechać tam ok czy nie bardzo pozdro

Ninka8597
@Witam

jka polecam, robie tam akurat na kosmetykach, duzo godzin, lokacja srednia ale wszytsko jest.

Produkcja serów

Witam czy jest ktoś może na produkcji serów w Ruinerwold chciałam się dowiedziec ile godzin tygodniowo i jak z zakwaterowaniem :)

Bartek Frenc
@Produkcja serów

Ja tam robię jako operator maszyn w firmie A aware godziny są stałe plus można iść w weekend , 3 zmiany, ja mieszkam w domu 6 osobowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Solutions Recruitment B.V. - Zwolle

• Jak się pracuje w Solutions Recruitment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Solutions Recruitment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solutions Recruitment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solutions Recruitment B.V.

Solutions Recruitment B.V.