Opinie o Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk w Konin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk w Konin

pracownica tego pseudo b. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 godzinę.

Pracowałam w firmie jako pracownica b, tragedia!!! Przestrzegam wszystkie kobiety! Praca godzinowo ustalona od do a jak się wychodzi o ustalonej godzinie to Pan szef Prezes samozwańczy ma pretensję do pracownika i zarzuca mu właśnie niezdyscyplinowanie. Po zwolnieniu nie wypłacono kasy za urlop. Nie zgłaszajcie się tam! Praca w b to : jeżdżenie po Koninie po różne pierdoły dot. budowlanki, zaopatrzenia, załatwiania spraw, które powinni załatwiać mężczyźni bo zwyczajnie kobiety w pewnych kwestiach nie mają wiedzy tj. zaczepy do plandek bez jakiegokolwiek objaśnienia. Praca stresująca nie warta żadnej uwagi. W pierwszy dzień pracy zostałam poinformowana o tym, że jadę busem jako kierowca po odbiór samochodu do miasta oddalonego o kilkaset km (?!) z innym pracownikiem- fizycznym. Rano przed pracą sms co muszę kupić przed pracą oczywiście do zaopoatrzenia hotelów pracowniczych! Po pracy konieczność uczestniczenia w czacie na WhatApp.. Telefon ciągle dzwonił po pracy. Zero profesjonalizmu! Ta firma powinna być zamknięta. Ktoś się za to powinien wziąć, żałuję, że nie zgłosiłam tego do PIP. Teraz to już późno. I tak poprzednicy mają rację. Szef to pozer, który na ogień ewentualnych konsekwencji prawnych cyrków, które urządza wystawia swoją żonę, która albo jest głupia albo... jest głupsza. Facet ma wszędzie monitoringi. Straszna osoba z którą nie polecam żadnej współpracy! Co do żony- to słup, ogólnie sympatyczna. Z nią nie ma za dużo do czynienia. Bhp nie było pierwszego dnia pracy- tu poprzednicy też mają rację! Miejsce pracy bez racji bytu na dzisiejsze czasy!

Robert

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą pseudo firmą. Brak profesjonalizmu, obietnice bez pokrycia jak i również nie dotrzymanie warunków umowy. Panie w biurze nie wiedzą nic na tematy zlecenia, a dla samego "szefa" mają tylko zgadzać się przelewy. Współpraca z tą firmą to tylko straca czasu jak i pieniędzy dla potencjalnych kontrahentów. Przestrzegam, omijać szerokim łukiem.

@Pracodawca
@Robert

Zgadzam się w zupełności dzieją się tam rzeczy nie z tej ziemi. Małżonek pracodawczyni przechodził samego siebie nie dość że monitoring to podsłuchy . Ta firma to jakiś żart.

Pracownik Nowy wpis
@Robert

Popieram, Firma to czeski film. Nikt nic nie wie. Warunków umowy nie dotrzymują. Z zapłatą też ciężko. Szkoda czasu na tą firmę.

Pracownik Nowy wpis

Zgadza się wszystko firma porażka. Pracowałem niestety i nie polecam nie wypłacili mi wypłaty. Wyjechałem do pracy, aby zarobić ale szef puszcza ludzi po hajs wyłącznie dla siebie. Jedziesz na elektrykę i inne roboty gdzie nie masz uprawnień a byłeś zatrudniony jako budowlaniec albo hydraulik. Pani właścicielka firmy tylko pięknie wygląda.

Były pracownik Nowy wpis

No pięknie to ona wygląda. Ale to prawda dorabiają się na pracownikach nie wypłacają pieniędzy i do tego bez powodów zwalniają dyscyplinarnie. To nie jest normalne.

Jak często w Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 8 stycznia na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Żadnych szkoleń nie ma nawet BHP pracownicy nie mieli. Masakra

Moja kariera zakończyła się szybko w tej firmie. Są tam (usunięte przez administratora) pracodawcy , a raczej szef który szefem nie jest a szefowa nic nie potrafi nawet świadectwo pracy źle wystawiła. Żadna data na świadectwie się nie zgadza. Nie zna podstaw kodeksu pracy chyba że ktoś nią w ten sposób kieruje szkoda tylko że sprawy sobie nie zdaje że to ona będzie miała z tego powodu problemy a on ręce umyje. Ich zachowanie nie jest normalne bo normalny pracodawca rozstaje się z pracownikiem normalnie a nie zatruwa mu życie .

Czy rekrutacja na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY w firmie Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Elektryk - praca Niemcy
Konin
Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Van-Chris Szadkowski Radosław

Pracodawcy powinni być dla osób szukających pracy jak otwarta księga. Rynek pracy powinien być szczery i transparentny. Może takie taki się stać dzięki tobie. Dodaj szczerą opinię o firmie Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk w miejscowości Konin i pokaż innym jaki naprawdę jest to pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk - Konin

• Jak się pracuje w Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Budowlana Patrycja Pilarczyk
  • Zofii Sokolnickiej 20