Opinie o Biedronka w Konin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biedronka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Konin

Klient Nowy wpis

Najgorsza biedronka pod względem czekania na obsługę na stoisku mięsnym to chyba jest w Starym Mieście aż w końcu jakaś ,,jaśnie pani wyjdzie z magazynu'' Najgorsza pani w stosunku do obsługi klienta pomocy i doradztwa to pani Joanna Ale za to najmilsza pani i na kasie i na mięsnym i na sklepie to PANI ALICJA I za to że jest Pani tak uprzejma i pomocna powinna pani dostawać premię a inne panie mogą brać tylko przykład z pani Alicji BRAWO PANI ALU

Klient Nowy wpis
@Klient

Przepraszam bardzo ale co do obsługi i personelu w sklepie biedronka Stare Miasto nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem stałym klientem tego sklepu. I nie zdarzyło mi się aby żadna z pań była nie miła i nie przyjemna. A co do uśmiechu pani Joanny to nie każdy z natury ma uśmiech na twarzy jak pani Alicja

Jak jest z pakietem medycznym w Biedronka? Można dołączyć rodzinę?

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w Biedronce na Laskówcu i każdemu odradzam. Kierownik? Raczej ma aspiracje na ,,(usunięte przez administratora)'' niż na kierownika, albo chociaż próbuje mieć :) Grzecznie mówiąc, ta niekulturalna osoba (bo panią jej nie nazwę) powinna już dawno wylecieć i to z hukiem i dalekim echem. Kto ją zna ten wie doskonale dlaczego trzymają ją w Laskówcu. Prawdą jest to, że nikt się nie odzywa bo jest zatraszony, z pewnością kierownictwu z ,,góry'' niejednokrotnie obiło się o uszy co ta osoba wyczynia i z jakim brakiem poszanowania podchodzi do drugiej osoby. CO z tym zrobiono? Totalnie nic! Jeśli jednak się nie obiło (w co wątpie) to polecam to skontrolować, bo ,,kara" którą ta osoba aktualnie odbywa za to co zrobiła w poprzednim miejscu pracy, jest żałosna, a stołek nadal ma pod (usunięte przez administratora) :). Także drodzy aplikujący Wam serdecznie odradzam, przynajmniej do zmiany kierownictwa, a osobom mającym pod sobą owego kierownika zalecam przyjrzeniu się jej pracy i wyciągnięciu odpowiednich kroków, bo niedługo nikt nie będzie chciał tam pracować .

Teraz szukają do sklepu kasjera sprzedawcy. Widzę że jest bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy. To znaczy ze jak poleci mnie ktoś kto już tu pracuje dostanie kasę? Powiecie ile wynosi ten bonus?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Biedronka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Konin
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Biedronka w mieście Konin? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Biedronka. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Osób pewnie jest wiele tylko ludzie się boją. Pracują i boję się odezwać.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Biedronka? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Kasjer

W Biedronce nie ma nadgodzin.

Kasjer

Pracowalam w Laskowcu . Praca tam to porażka. Raczej kierowniczka jest porażka. Przeniesiona z innego sklepu z opinią zła nadal jest kierowniczka. Jeśli macie szansę iść gdzie indziej do pracy to lepiej idźcie. Jeśli chodzi o zarobki to wcale aż tak dobrze nie płacą. Jedynie socjale mają dobre. Dużo by pisać ale bez sensu i tak nic się nie zmieni tam .

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Konin

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biedronka