Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Iza

@Byly i @Obecny pracownik wasze opinie są kompletnie różne. To jak w końcu jest w Raben Logistics Polska? Może jeszcze jedna osoba niech się wypowie i wtedy będzie bardziej jasna sytuacja odnośnie pracy tam.

Obecny pracownik

Raben Logistics to spoko firma a porządki to najlepiej niech każdy robi ze sobą.

Iza

@Oleg różnie bywa, bo nie zawsze w firmie jest równowaga. Ale ważne, by potwierdziło to klika osób, by dowiedzieć się jaka naprawdę panuje atmosfera w Raben Logistics Polska. Widzę, że firma daje szanse młodym ludziom poprzez praktyki (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,24159,0,0,praktyki). Czy ktoś był na takich i poleca? Jest szansa na zatrudnienie po nich? Dużo osób w okresie wakacji szuka takiej opcji uzyskania doświadczenia, więc może ich to zainteresować.

Oleg

@djabeu Jeśli opinia dotyczy firmy to chyba powinna być podobna?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
Karol

Trochę to smutne co piszecie. Słyszałem o firmie sporo dobrego i jestem bardzo zniesmaczony sytuacjami opisanymi przez was. Czy widzicie jakieś wyjście z sytuacji?

@Karol

co innego słyszeć opinie od biurowych a co innego od pracowników niższego szczebla - magazynowych...

Olek

Raben to dobra firma i dobrze się ma , w przeciwieństwie do niektórych pracowników.

Doradca

Jeśli uważacie, że cos złego dzieje sie na magazynie to dlaczego kierownicy nie zgłaszają przełożonym?

@Doradca

ponieważ kierownictwo boi się o swoje ... nazwijmy to - stanowiska... poza tym wielu pracowników nikomu nie zgłasza wielu spraw ponieważ uważają, że to i tak niczego nie zmieni... takie myślenie do niczego nie prowadzi ale ludzie tego nie rozumieją...

wujek
@djabeu

zgadzam się z Twoją opinią i jeszcze dodam że były przypadki kiedy pracownik zgłosił jakiś pomysł np.ulepszenia pracy to ginął on naturalnie,jednakże po jakimś czasie pojawiał się ale pod projektem był już podpisany "ktoś z góry pod krawatem"i premia wpadała no i uznanie. A magazyn dalej funkcjonuje i pomysły już się nie rodzą.

@wujek

co racja to racja - i w ten sposób pracownicy są demotywowani... sama kasa to nie wszystko... przydałoby się jakieś dziękuję ale te słowa są tym z góry obce albo kolą ich w gardło...szkoda...

@djabeu

pamiętam jednego gościa,chyba Robert był kierasem na VI h póżniej przeszedł na magazyn,od niego można było zawsze usłyszeć Dziękuje,albo dzięki za byle pierdołę no i za zrobioną robotę też spoko facet,zawsze zagadnął co tam u ciebie tak bezinteresownie.

Chętny

Chyba część załogi jest na urlopach ponieważ bardzo mało piszecie. Chciałem uzupełnić informacje o firmie ale nie bardzo mogę. Interesuje mnie praca operatora wózka widłowego, może mi ktoś podpowie czy można tu godziwie zarobić?

Roberek

Widzę, że Raben Logistics ma bardzo długa listę ofert pracy. Jaka jest tego przyczyna? Jakieś nowe wyzwanie i firma potrzebuje tylu ludzi? Może ktoś ma więcej informacji i mógłby podzielić sie nimi na forum?

edek

panowie wie ktoś jak wygląda praca na magazynie proszę o rzetelnie opinie

Justyna

Słyszałem sporo pochlebnych opinii o firmie i złożyłam cv do sprzedaży. Chciałabym dowiedzieć się coś o firmie.

Filip

Może ktos podpowiedzieć kilka informacji o pracy koordynatora magazynu? Jaki zakres obowiązków? W jakich widełkach mieści się pensja? Jak prowadzą rekrutację? Dobrze znać kilka szczegółów zanim zdecyduję się złożyć papiery. Jaka jest atmosfera w firmie?

Klaudia

Bardzo dobrze pracowało mi się w Raben Logistics i jestem zdziwiona dlaczego ludzie piszą takie rzeczy? Tylko jeden wniosek mi się nasuwa, że to zwykła złość ludzi.

nikt

kto miał styczność z tą firmą jako klient czy pracownik to wie że wszystko co tu jest napisane to prawda, klient się nie liczy jeżeli nie jest rentowny / nie ma kasy/ pracownik jeżeli nie wyciągnie z klienta kasy też jest niczym, kierownictwo siedzi w tabelkach i nie widzi przez nie nic... człowieka. pracę da się ogarnąć ale atmosfera wewnątrz działów jest gorzej niż zła, nie możesz ufać nikomu, najlepiej żebyś nie pytał, informacjie są zatrzymywane u kierowników, problemy zamiatane pod dywan, ogólnie dyskryminacja, zastraszanie, mobbing przez duże M, i nawet kasa na chwilę obecną nie jest oszałamiająca, do starachowic teraz przyjmują wszystkich co mają dwie ręce dwie nogi i podpisać się umieją, ogólnie są firmy gdzie lepiej traktuje się pracownika fizycznego niż biurowego w tej ogromniej korporacji, rozmowy kwalifikacyjne jakaś szopka... właściciel lub któryś z prezesów powinni zrobić zewnętrzny audyt wszystkim kierownikom koordynatorom itp. krótko podsumowując (usunięte przez administratora)

Luka

Czy na pewno Raben Logistics jest złą firmą? Może jednak nie do końca piszecie prawdziwe opinie, tak ze złości?

Anwil

Jak wygląda staż/praktyka w Raben jako logistyk, spedytor w Straszynie k. Gdańska ? Warto tam iść?

Iza

Chciałabym pracować w Raben na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta. Jak przebiega rekrutacja w firmie?

trawa
@Iza

ludzie tworzą tą firmę, pomyłka, odradzam

@Iza

odradzam

a..l
@pracownik

Nie polecam tej firmy . Praca jako tako nie jest zla ,ale to co nasi menagerowie wymyslaja to przechodzi wszelkie normy, sa to ludzie ktorzy nie widzieli magazynu na oczy i nie maja pojecia o pracy na magazynie. Jak tak dalej pojdzie to beda sami robic.Masa dobrych ludzi sie zwolnila przez zawyzane normy i ich glopoty.

Roboczy

Co do oddzialu w starym Strykowie to mnie sie wydaje ze idzie ku lepszemu. Odejscie nastepcy Gargamela plus lebski nowy menago z zewnatrz i czlowiek czuje ze cos sie dzieje i ze ktos nadaje wreszcie jakis kierunek. Nawet dawno nieslyszane dziekuje (choc za nie nie ugotuje) sie zdarzy. Ogolnie widac swiatlo w tunelu. Oby tylko to nie byl pociag...

Iza

Raben Logistics Polska Sp. z o.o. to nie tylko paleciarnia! To duża firma i myśle, że wiele osób może tu znaleźć swoje miejsce do pracy. Dlatego najlepiej kontaktować się i zadawać pytania na ich adres e-mail: poland.info@raben-group.com

Kierowca

Zgadza się, tam na tej wiecie to cuda, a głównym "mózgiem"jest ten bardzo niepozorny Sławek, najgorsze ze Raben zaś obciąża kierowców, szuka palet, gdy ma tysiące tyłów i nie wiedzą gdzie znikają palety

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.