Opinie o GGD Grupa Gold Door w Pisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GGD Grupa Gold Door. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GGD Grupa Gold Door na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GGD Grupa Gold Door w Pisz

IO Nowy wpis

Praca w tej firmie to żart, na rozmowie rekrutacyjnej nie umieją powiedzieć czym konkretnie będziesz się zajmować w odpowiedzi można usłyszeć to się okaże. Odnośnie płacy inne ustalenia a w rzeczywistości co innego. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i co chwila zmiana zdania i poleceń

@IO

Cześć. Czy napiszecie, jaka jest ta różnica w finansach między tym co mówili na rekrutacji, a tym co potem się okazało już w trakcie pracy? Czy ktoś z firmy wyjaśniał, skąd takie różnice w wynagrodzeniu?? I sama rekrutacja, to jest stacjonarna w biurze, czy raczej zdalna?

Znajdę tu opinie o pracy na stanowisku pracownik produkcji? Mają taką ofertę na stronie, rozważam aplikowanie. Wyczytałem, że jest umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Jednak poprzednie komentarze skłoniły mnie, aby dopytać jaka konkretnie stawka jest na takim stanowisku? I ponoć zapewniają zakwaterowanie. Na jakiej zasadzie? Ilu osobowe kwatery oraz czy pobierają opłatę za to?

AI Nowy wpis

Jasne, ostatnia rekrutacja przebiegła w sposób pomyślny. Rozmowa jak rozmowa - sympatycznie i miło. Po rozmowie mają Cię w(usunięte przez administratora). Krótko i na temat. Oferta pracy zawiera stanowisko z informacjami o zakresie obowiązków. Tymczasem zachodzisz na rozmowę i dowiadujesz się, że stanowisko jest inne. Także Tej firmie dziękujemy mimo istnienia na rynku.

@AI

Znaczy czym się różni w rzeczywistości? Jakbym mógł cię o konkrety jakieś poprosić to super. Bym chciał wiedzieć, czego oczekiwać faktycznie. Jak aktualnie wyglądają obowiązki w tej pracy, co tam robicie i w jakich godzinach?

Agnieszka

Proszę uważać na tą firmę wysyłają uszkodzony towar, a następnie winę zrzucają na firmę transportową i odrzucają reklamację, za towar o wartości 3600 zaproponowano mi 50zl rekompensaty, kontakt z sprzedającym bardzo utrudniony po zakupie. Nie polecam

Krystyna

No widzę wpisy że w ogłoszeniu jest inaczej niż potem w rzeczywistości, ale możecie powiedzieć czym się różni ogłoszenie, a to co później jest podczas podczas pracy? Coś konkretniej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GGD Grupa Gold Door odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Pisz
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Pracownik biurowy, zdalny, z jęz. niemieckim
Pisz
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dotyczy oddziały w Białymstoku, ale z jakiegoś powodu nie widzę zakładki. Szukają kogoś do obsługi klienta oraz PH. Producent nie jest nowy, stąd info o firmie w branzy można zdobyć bez wysiłku. Jesli ktoś po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej, na którą zapraszają już dzien po wysłaniu CV, liczy na informację zwrotną, to się zawiedzie. Może to też wynikać z tego, że treść ogłoszenia sugeruje zupełnie inny rodzaj pracy oraz zakres obowiązków. Stracony czas lub cenne doświadczenie.

Rekrutowany
@Paweł

Dokładnie tak trzeba uważać. Ogłoszenie ogłoszeniem a później spore wymagania... Pracodawca nierzetelny, brak dotrzymywania ustalonych warunków.

osoba
@Paweł

Potwierdzam. Obiecywanie gruszek na wierzbie, zero pokrycia w rzeczywistości. Proces rekrutacyjny porażka. Zresztą jak ta firma.

Zostaw merytoryczną opinię o GGD Grupa Gold Door - Pisz

• Jak się pracuje w GGD Grupa Gold Door?

Zobacz opinie na temat firmy GGD Grupa Gold Door tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GGD Grupa Gold Door