Opinie o NAVO Orbico w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Sochaczew

tracker

Koszmarna firma, chamstwo, brak organizacji, omijać szerokim łukiem.

Nowy pracownik
@tracker

Cos konkretnego masz na myśli?

Obcy

Praca w tej firmie to coś strasznego ciężka praca małe wynagrodzenia mydlenie oczu jeden ma dobrze i siedzi a drugi (usunięte przez administratora) i tyle samo ma kasy nie sprawiedliwie rozdzielany towar nikt z góry nie przyjdzie i nie zastanowi czemu ludzie uciekają z pracy a ja powiem za tą niesprawiedliwość i chamstwo a produkcja to piekło

Lola
@Obcy

Zgadza się z tym co piszesz. Mam tylko pytanie o którą zmianę na produkcji Ci chodzi i jacy są tam liderzy.

Hanna
@Obcy

A to małe wynagrodzenie, to,,,? Bez konkretów taka wypowiedz jest mega nieprzydatna sorry

Nowy pracownik
@Obcy

Za tydzie przychodzę do pracy do Orbiko Nawo w Teresinie czego mogę się spodziewać Jakie są plusy a jakie minusy. Proszę o informację konkretne będę bardzo wdzięczny.

Lary

Inspekcja pracy potrzebna natychmiast,warunki pracy to tor przeszkód ,czekacy aż palety zaczną spadać na głowy to może się wyda co w tym cyrku się dzieje.

@Lary

No

Aneta

Czy pracownicy są dla siebie mili?

Zależy która zmiana i które osoby. A co przyszłaś tu do pracy. 0

@Aneta

Bardzo są dla sebie myli......,

@Aneta

BARDZO SĄ DLA MIE MIlY...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NAVO Orbico? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Sochaczew
CCC S.A.
logo firmy Od zaraz: praca w ochronie sklepu z obsługą monitoringu Sochaczew
Sochaczew
Seris Konsalnet Holding S.A.
Praca

Praca w tej firmie to porażka każdy chce pracować ale się nie narobić czas odbijania to coś strasznego zabieranie pieniędzy co za firma (usunięte przez administratora) tylko zabierają i nic nie dają .Pracownik nie jest zadowolony i ucieka jak tylko okazja się nadąży i Ukraina też nie ma (usunięte przez administratora) ludzi a zarząd tak myśli .

Siema
@Praca

Czy coś się zmieniło na pozytywny plus w firmie przez te trzy miesiące czy nadal jest tak samo.

Pensja poniżej normy... Nigdzie nie płacą tak mało na magazynie. Ciągle zabierają z premii za nic.. ciężko się dowiedzieć za co, bo każdy odsyła do kogoś innego. Za uz zabierane jest 70zl.. czy to jest normalne? Niedługo zostaną sami z tym wszystkim bo każdy ogarnięty pójdzie gdzie indziej

K...

Prawdę piszesz zostaną sami.Ukraina też patrzy za czymś lepszym a oni myślą że oni będą robić dobre sobie .

Urszula

A ile normalnie powinni zabierać niż te 70 zł?

@Urszula

Może po prostu nic jak w każdej innej normalnej pracy. To jest urlop do wykorzystania.

F. Kraków

Nigdy więcej zamówień z tej firmy.

Eryk

Bardzo przykro to stwierdzic ale juz nie jest tak fajnie w Orbico jak kiedys ciagle zakazy nakazy zmiejszone premie i bez przerwy za malo!. Ile pracownik wytrzyma taki stres i napiecie? Pracownik da z siebie bardzo duzo ale potrzebuje wsparcia i zrozumienia ze nie zawsze mozna duzo szybko i bez bledow czasem sa dni ze mimo wysilku i zaangazowania nie spelni potrzeb przelozonych bo sie nie da. Nie niszccie tak zajebistego magazynu i ludzi ktorzy staraja sie z calych sil aby tworzyc wielka wspaniala rodzine wiecej wiary a napewno kazdy pracownik zrobi wszystko aby kierownictwo bylo zadowolone. Doceniajcie pracownikow nie zabierajcie premii za jakies nierealne przekroczenia badzcie wspaniali i zrozumcie ze kazdy pracuje zeby zarobic.

@Eryk

Praca na produkcji to Piekło. Brak poszanowania, docenienia tylko (usunięte przez administratora) do liderów i dokuczanie innym.

@Silwer

Naprawdę strasznie przykro mi się zrobiło, gdy to wszystko przeczytałam. Myślicie, że takie prośby coś dadzą? Szkoda marnować takich lubiących się ludzi z potencjałem. :(

Anonimowy
@Silwer

Pracowałam na produkcji i to prawda co piszą na forum .

@Anonimowy

Dosłownie ze wszystkim? Może trochę to rozwiniesz albo masz coś jeszcze do dodania?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w NAVO Orbico?

Misia Kisia

Nożyk, marker, długopis i rękawiczki jak dojadą ????

Eryk

Orbico super magazyn ale co do kierownika P.R. to porazka! Chodzi po magazynie nadasany zestresowany jakby musial byc w pracy na sile zero kontaktu z pracownikami nawet przyslowiowe "czesc" -przykre takie zachowanie. Kontakt jest kierownik-pracownik jak ma premie zabrac to wtedy potrafi podejsc i przekazac smutna dla pracownika wiadomosc zadnej pochwaly.

Stefan
@Eryk

A jaki kontakt ma być jak nie kierownik-pracownik? O ile się nie mylę to jeden z najlepszych kierowników w historii tej firmy. Nie wiem jak reszta ale P. jest gościem na poziomie i nie widziałem go nigdy nadąsanego. Żeby w każdej firmie był taki kierownik. Lepszych przykładów nie znam. Pozdrawiam całą ekipę Orbico

Eryk

Orbico magazyn wielu mozliwosci dla pracownikow ale niestety kierownictwo nie pozwala sie pracownikom rozwijac maksyma-robic duzo zbiorki bez bledow ale niestety z przykroscia stwierdzam ze tak sie nie da! Zrobisz duzo z bledami nie masz premii zrobisz malo nie masz premii porazka zdecydujcie na czym bardziej zalezy czy na jakosci czy na ilosci mecza te zasady i oglupiaja.????????????????????????

PS
@Eryk

Zachęcam do zgłaszania pomysłów i uwag w zakresie funkcjonowania magazynów Orbico na adres lean.pl@orbico.com. Jeżeli są obszary do poprawy, usprawnień , rozmowy to najlepsze miejsce aby każdą kwestię omówić. Przecież cel mamy wspólny, aby rozwijać firmę w sposób optymalny i korzystny zarówno dla właścicieli jak i pracowników. Pozdrawiam

Kika

Praca na magazynie w Orbico super ale co do kierownictwa to naprawde brak slow-ich wymagania przechodza ludzka wyobraznie. Pomimo duzego zaangazowania pracownikow w prace (no moze nie kazdy)i tak nikt z kierownictwa nie potrafi docenic pracownika wrecz przeciwnie zaczynaja sie kary w postaci zabierania premii to nie jest dobre podejscie aby pracownik staral sie byc bardziej produktywnym i wydajnym. Nie wazne ile pracownik wyrobi ponad norme i tak jest traktowany z dolnej polki. Nie ma nagrod dla zachety tylko kary jak dlugo ludzie to wytrzymaja? Ciekawe

Jakie wartości są cenione w NAVO Orbico?

EBata

1. Stawiamy na zaufanie, 2. Mamy pasję do zwyciężania, 3. Zachęcamy do podejmowania odpowiedzialności, 4. Działamy szczerze i uczciwie, 5. Okazujemy szacunek każdej osobie, 6. Wysoko cenimy rozwój osobisty, 7. Jesteśmy otwarci na zmiany. Po szczegóły zapraszam https://www.orbico.pl/pl/orbico :)

Agencyjny

Żadne

Janusz

Ile można zarobić normalnie i z udt. szukam dla siebie i żony.

Kika

Co sie stalo z fajnym magazynem Orbico? Dlaczego kierownictwo tak bardzo sie zmienilo na gorsze brak rozmowy komunikacji wsparcia? Pracownik jest nikim tylko szarym robolem ciagle podejrzewanym ze cos zle skompletowal zle policzyl to upokarzajace liczy sie tylko zbiorka zeby kierownictwo dostalo premie a pracownikowi trzeba zabrac bo cos tam. Jak dlugo ludzie wytrzymaja takie traktowanie czy kierownictwo zastanawia sie ze pomalu traci dobrych pracownikow. Zastanowcie sie zanim bedzie za pozno bo zostaniecie sami.

qaz
@Kika

Widzę że narzekają tylko Ci którym nie chce się pracować albo robią to jakby za karę. Prawie codziennie na zebraniach poruszane są problemy, tłumaczą jak robić ale większość ma wywalone na to kierownicy mówią, a potem jest płacz że nie ma premii albo ganiają tych którzy nie robią. Kontakt z kierownikami jest dobry, nigdy nie miałem żadnego problemu z załatwieniem czegokolwiek.

Silwer

Jest bardzo dużo prawdy w tym co napisałeś. Ale pamiętaj Karma Wraca i to szybciej niż myślisz. Pozdrawiam.

Ile jest zmian w NAVO Orbico?

Pestka

Trzy

Po co piszecie jak nie wiecie jak jest ja pracowałem tam i mnie nie przeszkadzała ze jest rodzina na zmianie nawet powiew więcej jeden od drugiego więcej wymaga wienc w czym wam rodzina przeszkadza skoro robi robotę ponad swoje zadania ajak jest dużo pracy wiadomo że muszom pogonić żeby było zrobione bo to oni tłumaczom się potem na gurze.

Silwer

Mam pytanie jak to jest z tymi %, ja raz robię z grupą (cały czas w innym składzie) dużo raz tochę mniej to jesteś i tak na czerwono. Inni mam tu na myśli 4 kakretne osoby robią powoli mają błędy 1osoba pracuje tylko dwa tygodnie w miesiącu a resztę siedzi w domu i są na zielono. Nawet zastanawiam się czy nie iść z tym problemem gdzieś wyżej bo po prostu boli mnie ta niesprawiedliwość. I jest mi przykro że szefostwo nie docenia tych którzy się starają. A potem Ci którzy się starali zostają zwalniani z byle powodu (były takie przypadki) i zostają Ci którzy mają lewe ręce do pracy na produkcji.

Agencyjni

Jeżeli szukasz pracy przez firmę w Navo to polecam jeżeli przez agencje odradzam! Agencyjni są traktowani jak konie zaprzęgowe. Pracownik firmowy składa zlecenie 100 kg na wózku elektrycznym (piesku) a pracownik agencji 600 na paleciaku ciągnąc (plecy wysiadają) i tak 8h, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Sochaczew

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 3 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NAVO Orbico